>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Yahoo Fantasy NFL 2012

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Mi również pasuje mi każdy termin. Ale albo źle liczę albo ten draft teraz jest ustawiony na nocne godziny czasu polskiego...
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Chętnie zagram w survival. Jeśli ktoś założy ligę, poproszę o ID, bo w zeszłym roku dałem ciała w week 1. Zapomniałem obstawic ???? ))
 
S 18

skiper

Użytkownik
Widzę że po cichu (propozycję przedstawił Michael Ellis i poparł odi) usunięto 1 gracza ofensywnego w porównaniu z zeszłym rokiem - mamy teraz tylko 2 WR.
Sprawia to jasno że ciężar zdobywania punktów przesuwa się na graczy defensywnych, gdzie jak się chyba większość ze mną zgodzi, jest jednak spora przypadkowość w zdobywaniu punktów (choć sami gracze są &quot;nieprzypadkowi&quot;, tzn. sztuką jest w drafcie wyczaić tych dobrych). I moim zdaniem jest to zmiana na niekorzyść, bo szczerze to wolałbym się poemocjonować jak moi WR czy RB zdobywają TD na miarę wygrania pojedynku w fantasy, a nie tym czy mój LB zaliczy dziś 12 czy 5 tackli.
Reasumując, proponuję:
1) przede wszystkim przywrócenie 1 WR, tak byśmy mieli po 3 WR
2) dodanie 2-giego QB. W tym momencie, przy 1 qb jego punkty nie są szczerze mówiąc aż tak ważne, &quot;giną&quot; w natłoku całej reszty. A chyba każdy się zgodzi że QB to obecnie najważniejsza pozycja w futbolu, mózg drużyny.

Śmiało panowie zabierać głosy jak uważacie.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Panowie zupełnie mi wyleciało z głowy, że w niedzielę mecz, na którym będę jest później. Stąd draft w niedzielę o 20:15 u mnie odpada.
Możliwe opcje to:
- niedziela ok. 22:15
- jakiś inny dzień
- draft idzie ale mnie nie ma.
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Ehh.
Ustaw sobie listę zawodników jakich byś chciał mieć.
Jest taka opcja w Fantasy.
Draft Central -&gt; Pre-Draft Ranking
Później nie wiem czy da radę.
I tak jak ustawiałem te 15 minut pozniej to duzego wyboru nie było.
-------

lukascash
zaszkins
TheDon
Sierhun
Shen

Panowie ?
U mnie drugi odpada , bo mam dwa drafty [oraz inna liga]
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
@Skiper
Odjąłem LB i DL
Dodałem WR
Jest po 9

Chyba ze robimy draft w czwartek , co wy na to ?
V/Od czwartku rana do piątku nocy jestem w terenie i na mobilnym necie może być problem (zalew zegrzyński k/ Wawy). Ale najwyżej mnie nie będzie. Ja mocno nie będę się upierał - w fantasy i tak bede statystą ;)
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Odjąłem LB i DL Dodałem WR Jest po 9 Chyba ze robimy draft w czwartek , co wy na to ?
Dobry ruch z przeniesieniem nacisku na offense
Pasuje mi każdy termin, ale muszę go znać z 2-3 dniowym wyprzedzeniem - czwartek może być.
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Narazie jest Niedziela ustawiona , ale kilka osób nie dało odpowiedzi.
Jeżeli panowi TheDon oraz Sierhun nie dadzą znaku życia [obaj] do soboty popułudniu to gramy w 12.
@Vader - ale na wszelki wypadek ustaw sobie paru zawodników tak jak pisałem.
 
bzyku 33

bzyku

Użytkownik
Mi tam wszystko jedno. Może być dzisiaj, może być w czwartek.
A co do proporcji ofensywa/defensywa , to też wolę żeby nie &quot;wzmacniać&quot; defensywy kosztem WR.
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Wyrzuciłem lukascasha i Sierhuna.
Obydwaj panowie nie dawali oznak życia w związku z nadchodzącym draftem.
lukascash co prawda pisał tutaj , ale nie powiadomił mnie o zamierza uczestniczyć lub nie zamierza. To samo drugi user.
Ktoś mnie zaraz wyzwię , ale wolę grać z kimś kto się zjawia lub przynjamniej napiszę czemu nie może etc.
Planowałem jeszcze draft na czwartek , ale obydwaj panowie nie odpowiedzieli.
Vadera tylko nie było i Teda.
Ale i tak najwięcej czasu zajął pewien obecny user .... :] (pzdr jak to czytasz)
 
shen 408

shen

Użytkownik
No ale chyba idzie o to by bawiło się jak najwięcej userów a nie jakaś okopowa liga.Ta 2 userów nie było na drafcie a są w lidzę a 2 zostało wywalonych bo jest sierpień i czas wakacji a zostali wywaleni 4 godziny przed drafem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom