>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Yahoo Fantasy NFL 2012

Status
Zamknięty.
juan_antonio 52

juan_antonio

Użytkownik
Jesli chcemy zeby obrona lepiej punktowala to 3-4 w teorii powinno dac wiekszy balans miedzy off a def.
1DL jest bo pewnie Grzesio pomylil Defensive Linemana z polamanym ziomkiem na Disabled List ; )(tu mamy IR - tez chyba zbedne, bo jak ktos laduje na IR to raczej z niego nie wraca, lzej kontuzjowani maja inactive)
czy 3-4 czy 4-3 bez roznicy mi, zawsze mozna dac 3x DL 3x LB i 1flex co tam sobie kto lubi.
Rowniez jestem za ustawieniami personalnymi z zeszlych 2sezonow - 2CB 2S
co do punktowania obrony tez nie mam nic przeciwko drobnym zmianom, zaproponowane przez ME sa calkiem spoko, natomiast reszta statsow jest troche glupio zrobiona. np sack(def/st) za 1pkt podczas gdy solo tackle tez jest za 1pkt, int (def/st) 2pkt podczas gdy indywidualny player ma int za 3pkt - innymi slowy ujednolicilbym obie te kategorie albo calkiem wywalil def/st ????
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
1DL jest bo pewnie Grzesio pomylil Defensive Linemana z polamanym ziomkiem na Disabled List ;
Sam , żeś sie pomylił...
Więm co to DL w NFL , a w MLB.
Czemu taki stosunek ?
Zobacz ile punktów trzaska dobry DL a LB.
W dodatku przy 3 DLach na ławie są prawie sam ochłapy
 
juan_antonio 52

juan_antonio

Użytkownik
dobry DL trzaska mniej niz sredni LB, ale nie wiem jaki to ma zwiazek z tym ze jest 1 DL a 3 LB. To nie pozycja jak QB gdzie gra 32 starterow, tu jest ich grubo ponad 100 wiec nie wiem czemu nagle mamy tylko 1 DL miec zamiast 3 albo 4, jesli komus zalezy zeby miec porzadnych 3 to sobie predzej ich wybierze w drafcie - po to przeciez go mamy. Mnie rok temu na drafcie nie bylo i nie narzekalem na DL z FA, a tez gralismy na 3.
 
S 18

skiper

Użytkownik
Czemu taki stosunek ?
Zobacz ile punktów trzaska dobry DL a LB.
W dodatku przy 3 DLach na ławie są prawie sam ochłapy
Co to w ogóle za argument że dana pozycja więcej punktów trzaska od innej ? Na takiej podstawie to możemy grać i z 3-ema quarterbackami...
Jeden z przedmówców zaproponował pozostanie przy ustawieniach z zeszłego roku jeśli chodzi o ilość ludzi w obronie (3 dl, 4 lb, 2 safety, 2cb) i ja się do tej propozycji przychylam.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Jeszcze dwa słowa o punktach kickerów.
Obecnie jest 0-19, 20-29, 30-39 wszystko za 3 pts.
Wydaje mi się, że trzeba to zmienić. Najlepiej by było:
0-19 1pts
20-29 2pts
30-39 3pts.
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
TD jest 6 , to i FG dałem 3 jak w reality..
Możnaby przedyskutować , ale jeszcze pare osób mogłoby się odezwać.
@Skiper
No dobra - argument z du*y.
Zwróciłem uwagę , bo pare osób narzekało na długą rundę defensywnych wyborów.
Chyba ze byśmy zmniejszyli do 5-ciu.
S , CB , DL , LBx2
Chociaż to zabije radość z wyborów i więcej przypadku jak rozumu.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Tak patrzę na ten nasz roster i trochę dużo tego.
Obecnie wygląda to tak:
QB, WR, WR, RB, RB, TE, W/R, W/R/T, K, DEF, DL, DL, DL, LB, LB, LB, LB, CB, CB, S, S, IR, BN, BN, BN, BN

może po prostu spróbujmy tak:

QB, WR, WR, WR, RB, RB, TE, K, DL, DL, DL, LB, LB, LB, LB, CB, CB, S, S, IR, BN, BN, BN, BN

czyli bez W/R, W/R/T i DEF.
 
shen 408

shen

Użytkownik
A nie może być identycznie jak rok temu? plus zmiany punktacji kickerów i sack za 2punkty,można by też wywalić DEF,jakoś rok temu nikt nie narzekal na roster,a teraz jakieś kombinacje nie wiadomo skąd.O sorry widzę ze zmiany wprowadzone :],proponuje też wywalić DEF,i po co IR,jak ktoś trafia na IR to już ma sezon skończony,nie lepiej zrobić też 4BN bo bye week to nie easy sprawa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom