>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Yahoo Fantasy NFL 2011/12

Status
Zamknięty.
shen 408

shen

Użytkownik
Ted drużyna Shen Ochocincos potrzebuję Ochocinco w składzie,jak chcesz mogę wymienić Knoshona Moreno który u Foxa w Denver będzie śmigał cały sezon.
 
shen 408

shen

Użytkownik
Moreno to bust.
Ja bym go nie brał
Moreno może bust ale w Denver niema już McDaniellsa i jego wunderoffense a Orton niebedzie przy nowym coachu po 300 jardów na mecz rzucał.Moreno pewna opcja na 1000 rush jardów i 10 td w sezonie.
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Week 1

Zostawiłem QB na ławie i ten zdobył 33 punkty :;/: bijąc na głowę wszystkich Fantasy QB poza jednym.
Tym jedynym był mój podstawowy QB , który zdobył 34 punktów :mrgreen::mrgreen:.
Dzięki Tom
@Ted
Z jakiej winy trzymać typa z NA na boisku ?? , jak masz na ławie S , który zdobył 7 punktów :roll:
@Ellis
z Fitzpatrickiem tak wszyscy mieli w tym tygodniu ;)
@Skiper
zostawione punkty dałyby CI winnera
Prosiłbym o głosowanie tam gdzie widzicie match-up na stronie głównej ligi.
W każdym pojedynku na samym dole jest głosowanie , zajmę wam to mniej jak minutę , a warto popatrzeć kto jest dogiem tygodnia czasami.
W tym tygodniu underdogiem został JuanAntonio.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
mam dobry skład a o tym NA zapomniałem, oczywiscie jak co roku trafiam na rywala który ma dzień konia a z każdym innym bym wygrał :p Brady zrobił dobrą robotę
 
bzyku 33

bzyku

Użytkownik
W tym tygodniu underdogiem został JuanAntonio.
Co zawdzięcza kontuzji Ariana Fostera :;/:
Mimo to porażka minimalna. Mam nadzieję, że to był tylko wypadek przy pracy, a od następnej kolejki rozpocznę serię zwycięstw.
Bardzo dobrze zagrali moi WR. QB (BigBen) i tak nieźle zważywszy na to co prezentował na boisku wraz ze swoją drużyną. Za to bardzo słabo u mnie RB. Koń pociągowy wypadł, a pozostali wypadli beznadziejnie.
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Co ja mam z tymi kikerami ??
Znowu wybrałem typa , co więcej jak 5 punktów w ten Week nie trzaśnie.
A Vinatieri , który był out - 3/3 =&gt; 9 punktów
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
to i tak masz Ok ????
wzialem z FA Hendersona by zapomnieć go z bencha do skladu wstawic, do połowy 15pkt
 
bzyku 33

bzyku

Użytkownik
Jak już tak narzekamy, to ja ponarzekam na swojego TE - Zacha Millera.
W poprzednim tygodniu nabił aż 2 punkty, w tym chyba skończy z zerem. Jeszcze trochę, a ja skończę z nim. Dowie się dlaczego moja drużyna nazywa się &quot;Killers&quot;.
 
S 18

skiper

Użytkownik
Jamaal Charles RIP. Torn ACL. A tak się cieszyłem jak mi się udało go wziąć z 11 numerem ????
Skiper Chiefs &#39;11/12 dziękuje dobranoc.
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Week 2


Pierwszy remis pomiędzy Lupusem i Bzykiem , oraz bardzo &#39;&#39;ciasny wynik&#39; [jakby to Amerykanie powiedzieli] pomiędzy Odisio i JuanAntoniem
@Shen
Sporo punktów na ławie zostawiłeś
@TheDon
Ruszyłbyś tyłek i zrobił coś ze kładem , bo drugi week to tak samo skład wygladał jak wczesnien i no activity since 10 Wrzesień
@lukas
Jakby nie ława to jakiś rekord punktowy w tym sezonie by chyba był

Jakaś zależność w tym Weeku
Grzesio 165.00
Vader 164.00
Lupus 164.00
Bzyku 164.00
Underdog Week #2 Odisio
P.S.
Poszukuje receivera na wymiane
jacyś chetnie ??
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
19 punktów.
Raczej nie
Chociaż z 10 może przy dobrych wiatrach odrobi
A Ty mi Welkerem nie kozacz i Jego 33 oczkami :razz:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom