>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Yahoo Fantasy NFL 2011/12

Status
Zamknięty.
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
niedziela poniedzialek wieczorowa pora zdecydowanie najlepsze pory jak dla mnie : )
ps.

15 sek to chyba mimo wszystko troche za mało ; ) nie wiem jak reszta sie zapatruje ale mysle ze 45-60sek to w miare optymalne minimum jednak
15 sek??!! bez przesady...na pierwsze rundy może i wystarczy, ale później trzeba się jednak trochę zastanowić - 60sek jest ok.
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Sam nie zauważyłem , przez ich format kalendarza , że draft jest w sobote.

Poniedziałek 5.09 , 21:00 ??

Nowy termin , lepiej zeby pasował bo problem polega na tym , że w raz z upływem czasu maleje ilość terminów draftu , najbardziej oblegana jest niedziela
-
Dałem minute na wybór , zazwyczaj ja mam przed draftem lub w trakcie zawodników na pierwsze rundy , pozniej wychodzi w praniu
Komu pasuje ten termin draftu ??
Komu pasuje inny dzień na tygodniu ??
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Niedziela lepsza , ale terminu nie ma o tej porze.
Może pojawi się , bo tydzień wcześniej ku memu zdziwieniu się pojawił.
Skiper - pasuje Ci ten poniedziałek czy nie ??,
Piszcie czy was pasuje czy nie.
Ktos nie napisze nic , a poniej bedzie pieprzył ze go ni było i zajął dalekie miejsce.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Niedziela lepsza , ale terminu nie ma o tej porze.
Może pojawi się , bo tydzień wcześniej ku memu zdziwieniu się pojawił.
Skiper - pasuje Ci ten poniedziałek czy nie ??,
Piszcie czy was pasuje czy nie.
Ktos nie napisze nic , a poniej bedzie pieprzył ze go ni było i zajął dalekie miejsce.
jak to nie ma terminu na niedzielę 04.09 godz. 21? dzisiaj ustawiałem taką datę, przed chwilą założyłem ligę i data jest dostępna. Dlaczego miałoby nie być jej dostępnej?
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Niech się wszyscy wypowiedzą i jasno KU*WA powiedzą Pasuje/Nie pasuje , a nie XX YY ZZ:ZZ może być.
Juanowi tylko pasuje z tego co zrozumiałem.
Ted jak i Ty powiedzieli , że póżna pora lepsza [pasuje Waćpanom poniedziałek ??]
Skiper preferuje niedziele.
Ja w tą niedziele mam inna ligę do draftu i nie wiem czy się wyrobię
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
trzeba było tak od razu, że masz inną ligę.
pasuje mi godzina 21..czy to poniedziałek czy niedziela. Piatek i sobota odpada. Na tygodniu różnie
 
bzyku 33

bzyku

Użytkownik
Mi tam wisi czy niedziela, czy poniedziałek. I tak będę.
Byle termin draftu został jakoś konkretnie ustalony, żeby potem móc drafty w innych ligach dostosować ????
 
juan_antonio 52

juan_antonio

Użytkownik
Ja malym off-top spamem zarzuce ????
Jesli ktos ma chec pograc w jeszcze jednej lidze to zapraszam
http://football.fantasysports.yahoo.com/f1/register/joinprivateleague_league_select?.scrumb=
ID 434660
Haslo cowgirls2011
Ogolne ustawienia bardzo podobne do tych z naszej ligi. Z ważniejszych zmian to brak weekly waivers, brak indywidualnych zawodnikow obrony i draft AUKCYJNY.
Wszystkie ustawienia (wlacznie z data draftu - defaultowo 28,08,2011r 20;45) poza rodzajem draftu podlegaja ewentualnej negocjacji ????
Zapraszam wszystkich chetnych!!!!1
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
O co kaman z tym draftem aukcyjnym ??
Czarnuchy znowu atakują :]
Draft nie pasuje - 15 minut pozniej mam inny , w lidze C Ussasports
 
juan_antonio 52

juan_antonio

Użytkownik
Kazdy ma po 200$ do wydania na czarnuchow, po kolei kazdy nominuje grajka i przez licytacje kto da wiecej ten draftuje czlowieka. To troche dynamiczniejszy model draftu, nie trzeba czekac na swoja ture i jest mozliwosc wydraftowania kilku ludzi z top10 przy odpowiednim zarzadzaniu budzetem (i przeplacaniu ???? ) Troche podobne do Salary Cup na Yahoo.
Tu http://football.fantasysports.yahoo.com/f1/434660/mock_lobby?lobby=auction i http://games.espn.go.com/ffl/mockdraftlobby (draft type - Auction ???? ) sa przykladowe mocki.
Draft nie pasuje - 15 minut pozniej mam inny , w lidze C Ussasports
Faktycznie, ja rowniez : ) zmienione na 29.08 20:45
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Tak sobie teraz popatrzyłem , to te 14 osób to jednak za duzo jest.
jak ktoś wygra ligę z numderem , #12 , #13 , #14 lub #1 w drafcie to szacun.
Zminiłem DEF z 4-3 na 3-4.
Kosmetyka , a te parę punktów więcej będzie zawsze
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom