>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Yahoo Fantasy NFL 2011/12

Status
Zamknięty.
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Oficjalny temat do forumowej ligi Fantasy NFL. Zapraszam wszystkie zainteresowane osoby do udziału - zabawa jest przednia i gwarantuje sporo emocji. Warunki udziału są dwa:

1) względna znajomość tematu NFL -&gt; zawodnicy/pozycje
2) aktywność w zabawie -&gt; osoby, które po dwóch tygodniach oleją zabawę niech się nie zgłaszają..po co psuć zabawę innym? Aby liga była interesująca, uczestnicy powinni być aktywni.
Do tej pory zainteresowanie wyrazili
1.lupus [ZAREJESTROWANY]
2.Ted [ZAREJESTROWANY]
3.Shen [ZAREJESTROWANY]
4.Lukascash [ZAREJESTROWANY]
5.Ellis [ZAREJESTROWANY]
6.JuanAntonio [ZAREJESTROWANY]
7. Bzyku [ZAREJESTROWANY]
8. Sierhun [ZAREJESTROWANY]
9. TheDon [ZAREJESTROWANY]
10. Odisio [ZAREJESTROWANY]
11. Skiper [ZAREJESTROWANY]
12. zaszkins [ZAREJESTROWANY]
13. Vader [ZAREJESTROWANY]
Zmiany :
Ze składy leci W/T na jego miejsce W/R/T
Nie będzie DEFu , a 11 defensywnych playerów
IR
się pojawia
40
zmian na sezon
15
yardów to punkt w returnie [wykopujemy teraz od 35 yarda , więc sporo Touchbacków będzie]Draft do ugadania
12 ekip maksymalnie
Aby zgłosić się do ligi zapraszam na PW , pierwszeństwo Ci co grali kiedyś i nie olali zabawy.
Dla nowicjuszy test ufundowany przeze mnie :cool:
W grze chodzi o to że jesteśmy managerem drużyny - w tym przypadku ekipy futbolu amerykańskiego , której skład wybieramy w drafcie i zarządzamy nią , wymieniamy zawodników , trajdujemy [wymiana zawodnik za zawodnik z inną drużyną]. Zawodnicy są jak najbardziej prawdziwi , wiec możemy mieć w swym składzie Toma Bradego , Ryana Granta , DeSeana Jacksona czy Nnamadiego Asomughe przy odrobinie szczęscia
Zawodnicy rywalizują ze sobą w statystykach m.in w ilości TD passes , Yardach , rzuconych INT , sackach , field goalach , fumbles itp. itd.
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Jeszcze jedno ogłoszenie parafialne :
Jeśli ktoś wysyła PW to mail podawajcie
Ci ci grali rok temu nie sprawdzą skrzynki mailowe
 
shen 408

shen

Użytkownik
Ekipa Shen Wild Poodles jest juz w grze i jak rok temu w tym roku tez raczej zwyciezy,bukmacherzy niemaja watpliwosci ze ekipa SWP obroni tytul,kursy w granicach 1.25 na to wskazuja.:]
Ps.sezon startuje czy lockout w tym roku raczej?
Ps2.co za mecz w londynie ma byc w tym sezonie?
Ps3.moze uzgodnimy pule i nagrody za poszczegulne miejsca,nazwa forum bukmacherskie jednak zobowiazuje,co wy na to?
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Ekipa Shen Wild Poodles jest juz w grze i jak rok temu w tym roku tez raczej zwyciezy,bukmacherzy niemaja watpliwosci ze ekipa SWP obroni tytul,kursy w granicach 1.25 na to wskazuja.:]
Mnie uczono , by grac dogi , bo więcej się zyskuje :cool::grin:
Ps.sezon startuje czy lockout w tym roku raczej?
Startuje
Ps2.co za mecz w Londynie ma byc w tym sezonie?
Bears vs Buccaners
Ps3.moze uzgodnimy pule i nagrody za poszczegulne miejsca,nazwa forum bukmacherskie jednak zobowiazuje,co wy na to?
Do Marcina z tym pomysłem , może jakieś 1000 PLNów da łaskawie na nagrody :grin:
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Do Marcina z tym pomysłem , może jakieś 1000 PLNów da łaskawie na nagrody :grin:
Shen&#39;owi chodzilo bardziej o coś na wzór amerykański - gracze fantasy robią &quot;zrzutę&quot; przed rozpoczęciem zabawy i na koniec winner takes all;)
 
shen 408

shen

Użytkownik
Jak chcecie ale gdyby byla jakas pula do podzialu to gra byla by jeszcze bardziej emocjonujaca,tylko trzeba by ustalic kto trzyma bank ale jest jeszcze sporo czasu by to dograc,ja jestem za,a stawka jest jeszcze do ustalenia.Sezon 2011 ma wystartowac za 53 dnii tj.8 sierpnia na Lambeau miejscowi Packers podejmuja Saints a do tego czasu kazdy szanujacy sie GM z fantasy football FB ma czas by wymyslic swoja brilliant draft day strategy bo kursu na Dzikie Pudle Shena caly czas spadaja.:grin:
Edit Bilety na Bears-Bucs 45£-100£,cena nawet bardzo zachecajaca,jak sie £ zarabia,jak cos Pw.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Panowie co sądzicie o tym?
Osobiście bym DEF-a (czyli obronę 1 drużyny), tak jak w zeszłym roku, zostawił.
siema..mam nadzieję, że w tym roku też grasz z nami. Co do tego punktu - jeśli o mnie chodzi to jest mi zupełnie obojętnie czy będzie DEF czy też nie. Z DEF będzie większe urozmaicenie. Bez DEFu świat się nie zawali:razz: więc chyba jedynym rozwiązaniem jest democracy.
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Jak ktoś się stara o udział , to niech sobie założy konto na YAHOO! , bo na polskie portale jak widzę nic a nic nie dociera.
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Panowie co jest ??
Nadal potrzebuje ludzi [jednej lub 3] , bo w nieparzystą ilość osób nie idzie grać.
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Potrzebuje jednej osoby ogarniającej temat NFL lub Fantasy.
Pilne.
zaszkins jest chętny [chwała za to] , ale w nie parzystą ilość system nie przepuści grać.
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Powstała grupa Survival Football
Forum Bukmacherskie
Group ID#: 2789
Group Password : peffka
Dla przypomnienia zabawa polega na tym , że co tydzień wybieramy najpewniejszego zwycięsce w danej kolejce.
Dla przykładu w pierwszej kolejce typujemy New England , NE wygra - gramy dalej , ale nie możemy na nich postawić w nastepnych kolejkach.
NE przegra luz zremisuje - out
Moje Czarnuchy już zameldowane , trzeba pokazać kto jest Panem :]
----------
Nadal potrzebuje jednej osoby do fantasy Football , bo zaszkins nie będzie miał z kim grać , a póki nie znajdzie się ktoś nie dam już zaproszeń do ligi.
W 13 system nie da grać.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nadal potrzebuje jednej osoby do fantasy Football , bo zaszkins nie będzie miał z kim grać , a póki nie znajdzie się ktoś nie dam już zaproszeń do ligi. W 13 system nie da grać.
Jeśli jest kryzys... to mogę was poratować. Chociaż od 2 sezonów moje zainteresowanie NFL jest marne. No ale zawsze możecie mieć leszcza do bicia ;)
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Vader dołączył , zaszkins dostał zapa.
Teraz kolejna kwestia - Draft
Obecność obowiązkowa na nim.
Pierwszy mecz NFL 8 września
Draft dałem WSTĘPNIE na Niedziele 3 września o 20:00.
Inne propozycje ?? , kto za kto przeciw ??
Piszcie.
 
juan_antonio 52

juan_antonio

Użytkownik
niedziela poniedzialek wieczorowa pora zdecydowanie najlepsze pory jak dla mnie : )
ps.
Grzegorz (Grzesio Bengals) Draft Time Per Pick changed from &#39;&#39; to &#39;15 Seconds&#39;
15 sek to chyba mimo wszystko troche za mało ; ) nie wiem jak reszta sie zapatruje ale mysle ze 45-60sek to w miare optymalne minimum jednak
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom