>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Yahoo Fantasy NFL 2011/12

Status
Zamknięty.
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Wiec tak ????
Vader proszony jest o ruszenie do dupy i robienie roszad , bo Last Activity z 28 Września nie jest mile widziane.
Inaczej ja wkrocze do akcji.


 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Vader proszony jest o ruszenie do dupy i robienie roszad , bo Last Activity z 28 Września nie jest mile widziane. Inaczej ja wkrocze do akcji.
Po co mam robić roszady? Ustawiłem optymalny skład, wcześniej zrobiłem kilka zmian. Wyniki mówią same za siebie :cool:
Ja kontroluję co się dzieję, to że nie robię zmian jest zgodne z planem.
@lupusa dziabnąłem
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Po co mam robić roszady? Ustawiłem optymalny skład, wcześniej zrobiłem kilka zmian. Wyniki mówią same za siebie :cool:
Ja kontroluję co się dzieję, to że nie robię zmian jest zgodnie z planem.
@lupusa dziabnąłem
Spoko , jak mówisz ze pod kontrolą to OK.
Po prostu jak widze ze kogos dluzej nie ma to :zoltakartka: , ew. ????.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Co myślicie o tym, aby w przyszłym roku wprowadzić małe zmiany w punktowaniu. Zdecydowanie zwiększyć zasługi defensywy. I tak:
block kick - 5 pts albo nawet więcej
def. TD - 8 pts.
safety - 4 pts.
FF - 3 pts ale recovery tak jak jest 2 pts.

Podoba mi się punktacja kicking i tutaj bym nic nie zmieniał. Ale PAT dałbym tylko 0,5 pts.
No i zdecydowanie lepsza frajda jest przy ustawieniu 3-4 zamiast tylko DEF. To też trzeba zachowac na przyszły sezon.
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
I oto chodziło ????
Chociaż sam się zastanawiam czy za rok nie zmniejszyc ilości deffu , aby wyrównac z ofensywą by było po tyle samo grajków
Ewentualnie dac 3 DB lub gramy w 12 , anie jak teraz w 14 i na FA w offensywie praktycznie nikt ciekawy nie licząc rookasów QB.
Osobiscie wolałbym grac w 10-12 ze statami jak teraz i nieco inna iloscia graczy , a by w razie bye lub IR był ktoś robiący te 30 jarda na mecz na FA [3 punkty zawsze lepsze jak 0.5 czy 1]
Co do punktow to myslalem zby zooptymalizowac , aby np za defensor z udanym dniem nie mial wiecej punktow jak RB z 100+ jarda i TD.
CO do QB to Gabbert sie nie popisał , bo miał 3 punkty , ale ważne zwycięstwo , oby tylko Tomcio nie wtopił w ten weekend.
Punkty za return zostawie - podbijają projected - ale jako ktoś gra z Oakland to raczej na return TD nie może liczyc.
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Odisio dostaje oficjalny &#39;&#39;opierdol&#39;&#39; za olanie tej kolejki.
Nie wystawienie/nie znalezienie back-upa na QB i 2-3 zawdoników z bye.
Rozumiem , że jest limit 40 pobrań , ale masz 18 zmian dopiero.
Zrozumiałbym Juana czy Ellisa , co Im zostało kilka zmian do końca sezonu , ale mając 20 to spokojnie by obsadził zawodnikami twój roster.
Postaraj się , albo przejmę twą ekipę ????
 
sierhun 6

sierhun

Użytkownik
Dzięki za sezon panowie i gratulacje dla wygranych. :spokodfhgfh:
4 miejsce jak na mój debiut w NFL uważam za bardzo dobry wynik. Chociaż naprawdę żal tego remis w półfinale, gdzie zabrakło 0,5 pkt do wygranej i awansu do wielkiego finału.. :smile:
do zobaczenia na rok! :smile:
 
bzyku 33

bzyku

Użytkownik
Dzięki za sezon. Udało się wygrać.
Co prawda w playoffach nie za bardzo, ale w sezonie zasadniczym mocnym punktem mojej drużyny byli obrońcy. Często dawali mi w meczach całkiem niezłą przewagę nad rywalem - zwłaszcza, że niektórzy traktowali tę część zespołu po macoszemu. W drafcie wybierałem ich pierwszy raz w życiu (niezbyt udanie), ale sporo korekt w trakcie sezonu sprawiło, że ta formacja funkcjonowała dużo lepiej i ostatecznie doprowadziła mnie do playoff.
MVP mojego teamu: Arian Foster (draft pick #1 - tak jak miało być)
Niespodzianka in plus: A.J.Green (draft pick #13) i Michael Bush (draft pick #17)
Niespodzianka in minus: Miles Austin (draft pick #2)
Najlepszy transfer: Antoine Bethea
Okazało się więc, że wybierając w drafcie jako pierwszy można wygrać ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom