>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Yahoo Fantasy NFL 2010/2011

Status
Zamknięty.
grzesio 70,2K

grzesio

Forum VIP
Wybierasz pierwszą ligę.
Druga jak chcesz i jesli masz czas.
Survivor - wybierasz najpewniejszą drużynę [taką , która ma szanse na wygraną] z tygodnia NFL. WYgra - grasz dalej , przegra lub remis - out z zabawy
Mod u nas w lidze forum.bukmacherskie wybrał , że można raz więcej spudłowac tzn , ze jak nie trawisz to jeszce grasz.
W kazdej innej jest tak , ze jak spudłujesz to odpadasz.
Haczyk - na daną drużynę możńa postawić jeden jedyny raz.
Pro Pick&#39;em - typujesz kolejkę NFL. Obok meczu masz skalę - najpewniejszy mecz otrzymuje 16 , najmniej pewny pick wg Ciebie - 1.
Suma trafionych meczy daje wynik kolejki.
WYgrywa ten , kto ustrzeli najwięcej punktów.
College Pro Pick&#39;em - to samo co wyżej , ale dla NCAAF
 
grzesio 70,2K

grzesio

Forum VIP
Echh nasz kochany pan mod namieszał.
College - typujemy handicap i na punkty // 16 punktów - peffa , 1 - najmniej pewny. [czyli Confiedence Points]
Pro Pickem - typujemy handiap , ale za każdy mecz jest po punkcie - nie ma tzw. Confiedence Points.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Interesuja mnie nastepujacy gracze:

Johnny Knox
Andre Johnson
Kevin Kolb

Z mojej strony w gre nie wchodza: Moss, Peterson, Stewart, Finley.
 
shen 408

shen

Użytkownik
Ziomki chce ktoś McNabba,albo LT?,nie wierzcie tym co tam piszą ze to stare dziadki i już nie mają pary,gwarantuję obaj będą great w tym roku.McNabb poprowadzi Redskinsów do SB a LT śmignie na 1500 jardów,niestety muszę ich wymienić,co zrobić nie pasują do koncepcji managmentu :grin:,jakby co to Ray Rice też jest do wymiany ale tylko za jakiegoś top qyarterbacka.lukascash kogo byś chciał za Matta Ryana?,jakby co McNabb&lt;--&gt;Ryan dla mnie może być.
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Zamiast zajmowac się wklejaniem durnych filmikow, porponuje naprawić to co zostało spieprzone.
A mianowicie:
- dlaczego nie ma ustawionej daty Trade Deadline?
- dlaczego nie ma ustawionych Wiavers?
Kompletnie nie rozumiem dlaczego zostało to usunięte i domagam się jak najszybszej poprawy ustawień.
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
W związku z tym, ze ostatnie posty zostały pokasowane, a ja spodziewałem się tego, wkleję go jeszcze raz.
Jak widać mamy powtórkę tego, co jeden z modów w fantasy nba robił 3 lata temu. Jeszcze tylko brakuje abyś wklejał w swoje posty treść moich ;)

Ciężko mi zrozumieć, dlaczego na tym forum po raz kolejny trafiam na ignoranta nieogarniającego fantasy i po raz kolejny okazuje się on moderatorem.
Tak był 3 lata temu w fantasy nba i tak jest teraz w nfl.

Tylko Grzesio i Vader ogarniają co się do nich mówi…


W każdym razie po raz kolejny spada na mnie gra tego złego, ale zlituję się nad laikiem i wytłumaczę Ci to na przykładzie.

Proponowany przeze mnie punkt (który tak na marginesie jest ustawiony jako Default na Yahoo i został celowo zmieniony ;] ) jest między innymi po to aby ukrócić robienie wałów.

Oto przykład.

Kończy się sezon zasadniczy w fantasy, do Play Off awansują tylko najlepsze 4 ekipy, reszta gra o pietruszkę albo w ogóle nie gra.
Jeden z managerów, który zakończył już swój udział umawia się z drugim (który akurat awansował do PO) np. na godzinę 4 rano w czwartek i wyrzuca gwiazdę na FA, a ten drugi ją sobie na luzaku podbiera, wzmacniając sobie skład kosztem pozostałych uczestników ligi.

Oczywiście takowa zmianę można dokonać w każdej części sezonu, ale najlepiej widoczne to jest w Play Offach kiedy to liczy się każdy punkt i najbardziej boli tego typu wał.
Ewentualnie tuż przed nimi kiedy brakuje mu niewiele do osiągnięcia ostatniego miejsca premiowanego awansem.

Być może wydaję się wam, że do tego nie dojdzie, ale nawet w fantasy nhl na tym forum ktoś wpadł na taki pomysł, aby spuścić sobie największe gwiazdy na rynek FA (była z tego afera w innym temacie).

Naprawdę, gram już w fantasy tyle lat, że ciężko zrobić mnie w jajo.
Zrobiłeś to już raz, ustawiając termin draftu na datę kiedy mnie nie było mimo, że o tym pisałem (swoją drogą trzeba było robić draft w maju ;D ), ale po raz kolejny się ja ani pozostali managerowi nie dadzą.
Na temat draftu nie ma już co dyskutować, bo już jest po.

Ale wracając do tego mojego postulatu dotyczącego waivers i na który ty wczoraj wieczorem odpisałeś i mimo podanego przeze mnie przykładu, nadal nie rozumiesz to pozostaje mi się tylko uśmiechnąć.
To są PODSTAWOWE zasady NFL i okazało się, ze fantasy nfl potrafi obnażyć twoje braki.
Liga startuje w tym tygodniu, czasu na zmianę coraz mniej.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Temat draftu jest dla Ciebie niewygodny, więc proponujesz go zostawić..To zrozumiałe..Mógłbyś zachować odrobinę przyzwoitości i zerknąć na posty z okresu tygodnia lub dwóch przed draftem i wtedy zobaczyłbyś, że to była wspólna decyzja graczy...to po pierwsze.

Po drugie..jesteś jedyną osobą (może jeszcze Grzesio), która kwestionuje uczciwość uczestników Fantasy NFL. Kto miałby z kim robić wałki? Ja z Shenem? a może z JuanAntonio? Nie żartuj sobie..Żaden z nas nie jest na forum od wczoraj, dlatego też żaden nie będzie się narażał na śmieszność, więc skończ już swoją nieuzasadnioną retorykę.

Po trzecie i najważniejsze...przeczytaj to dokładnie i zapamiętaj..Waiver Wire nie chroni w żaden sposób przed tym co opisałeś. Chwalisz się, że w fantasy grasz już tyle lat, że zęby pozjadałeś. W takim razie jesteś szczerbaty, bo waiver wire dotyczy tylko i wyłącznie ustalania kolejności ściągania wolnych zawodników - gracz z niższym numerkiem ma pierwszeństwo przed graczem z wyższym numerkiem. I w jaki sposób ma to ochronić przed podanym przez Ciebie wałkiem? W żaden, bo tak czy siak, wywalona gwiazda do kogoś trafi - do tego, który będzie miał najwięcej szczęścia. A to, że stanie się to po dwóch dniach i czy będę to ja, Ty, Shen czy Ted...jakie to ma znaczenie? Będzie to sprawiedliwe? Nie, też nie będzie. Od trzech dni kłapiesz sporo tutaj, a nie odróżniasz Waiver Wire od Can&#39;t CUT LIST of PLAYERS.

Tak jak Ci napisałem wyżej - żadnych zmian już nie będzie. FREE AGENCY jest najbardziej sprawiedliwe - jeśli kogoś sobie upatrzysz, dodajesz. Liczy się scouting.

Kolejne posty w temacie WAIVER WIRE itp itd. będą usuwane. Temat jest zamknięty.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Czytałem tę dyskusję od początku ale nie wtrącałem się do tematu. Otrzymałem prośby o „mediację” – nie od żadnej ze stron sporu.
Generalnie zabawa Fantasy zawsze powinna przebiegać w przyjaznej atmosferze. Ligi na forum powstają w celu integracyjnym użytkowników a nie zaostrzającym konflikty.
Lupus zbyt ostrym językiem napisał. Można chyba delikatniej pisać argumenty?

Lukascash, odniosę się do merytorycznych argumentów Lupusa. Waiver jest potrzebny. Tutaj lupus napisał argumenty i przykłady. U nas w NHL taki wałek zrobił Gutek oraz Juan Roman. Niektórzy mogą to robić nawet nieświadomie. W NBA zrobił to samo Olo_13.
Jak widać nie ma znaczenia kto ile lat jest na forum. Nawet moderatorzy wyrzucali dobrych grajków krótko przed PO lub w czasie PO. Zdarzało się to zupełnie nieświadomie jak i świadomie.
Strzeżonego Pan Bóg strzeże
Ustawienie Waiver chroni przed takimi sytuacjami. Dodatkowo szybka reakcja komisarza i nie będzie podobnych ewentualnych sytuacji jakie były w NHL i NBA.
 
S 18

skiper

Użytkownik
Popieram osobiście Vadera. Lukascash, no daj nam tego waivera, prosimy ????


edit: a i sezon się dziś zaczyna, więc to chyba (?) ostatni dzień na jakiekolwiek zmiany.
 
bzyku 33

bzyku

Użytkownik
Nie rozumiem. We wszystkich ligach, w których grałem zawsze był waiver i było can&#39;t cut list. Źle nikomu nie było, a są to dodatkowe zabezpieczenia przed robieniem jakichś przekrętów.
Więc po co to zmieniać?
Chyba, że ktoś ma jakieś niecne plany z tym związane.
 
grzesio 70,2K

grzesio

Forum VIP
can&#39;t cut list
Syf
Waiver jest potrzebne , ale kent kat list jest syfiaste [może zmienili] , gdy gwiazdor ląduje na DL do końca sezonu.

(może jeszcze Grzesio), która kwestionuje uczciwość uczestników Fantasy NFL
Gdzie kwestionuje ?? Opisałem co zrobiłeś , a nie że nie podoba mi się uzytkownik XX , YY czy ZZ
Nie musiałeś używac funkcji lock.

W momencie, w którym pisałeś funkcja lock była zdjęta od ponad godziny.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Nie rozumiem. We wszystkich ligach, w których grałem zawsze był waiver i było can&#39;t cut list. Źle nikomu nie było, a są to dodatkowe zabezpieczenia przed robieniem jakichś przekrętów.
Więc po co to zmieniać?

Chyba, że ktoś ma jakieś niecne plany z tym związane.
tak jak napisał Grzesio..wybierasz cant cut&#39;a, w drugim tygodniu masz dwie kontuzje swoich gwiazd, ktore koncza ich sezon..i co wtedy? dwoch inwalidów blokuje Ci miejsce na rosterze..jeżeli się zmieniło, to mogę kliknąć CANT CUT i będzie..dwa lata temu miałem Palmera i Busha..był Cant CUT..Palmer rozwalil ramię, Bush zerwał więzadła..przez 6 tygodni dwóch inwalidów zajmowało mi miejsce na rosterze, chociaż wiadomo było, że już nie zagrają..dopiero po 6 tygodniach zostali wywaleni z listy CANT CUT..

co do Waivera....w jaki sposób Waiver uchronił przed taką sytuacją o której pisze Lupus w NHL? czytałem tamten temat na gorąco, teraz go przejrzałem i nie widzę, żeby waiver miał tam coś do gadania. Były groźby blokady tradow, add i dropow, ustawiania składu itp itd. jeżeli ktoś dorwałby zawodników Gutka czy Romana. To po co to było, skoro Waiver chroni rzekomo przed taką sytuacją?
 
S 18

skiper

Użytkownik
Can&#39;t cut list to syf, natomiast waiver jest potrzebny. Przynajmniej w razie problemów obłowi się ten z najlepszym numerem waiver, albo kilka osób a nie jedna.
lukascash, ustaw tego waivera. Nie powiesz mi chyba że z ochotą będziesz koczował po nocach gdy się kończą mecze w czwartkowe i sobotnią noc, żeby sobie kogoś pobrać - daj nam się wyspać ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Do tego co napisał Skiper.
Poza tym tak jak to było w przypadku NHL w lidze FB. Ci co zgarnęli porzuconych dobrych grajków musieli czekać 2 dni aż będą w ich składach. Wtedy komisarz spokojnie może ich sam wyrzucić ze składu ponownie na FA. Wtedy nikt nie będzie miał tych zawodników.
Ja oczywiście nie gram w fantasy NFL. Ale piszę to jako gracz coroczny Fantasy NHL i MLB.
Poza tym ważne decyzje w sprawie ligi powinny być podejmowane przez większość - jak dobrze by policzył to czuję, że większość jest za waiverem ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom