>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Yahoo Fantasy NFL 2010/2011

Status
Zamknięty.
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
dwa fundamentalne pytanie:

1. jest jeszcze ktos chetny do zabawy w lidze fantasy? w tej chwili jest 8 osob zgloszonych

2. moze zrobimy drafcik juz w ta niedziele wieczorkiem? co wy na to?
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Mam juz dosc czekania do rozpoczecia sezonu. Preseason to shit, wiec trzeba sie czyms poemocjonowac - draft rozwiazalby w jakims stopniu ten problem. Dyskusja na temat zawodnikow, ewentualne wymiany itp itd. Piatki/soboty odpadaja z wiadomych przyczyn, wiec moze poniedzialek wieczorem? ????
 
B 0

bodzio661

Użytkownik
Poniedziałek owszem ale naprawdę późnym wieczorem. Nie trzeba narzekać na Preseason, Bardzo dobry mecz Pats&#39;ów i ciekawy Raiders&#39;ów. Jak na razie zapowiada się ciekawie ????
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
a ja bym się z draftem nie spieszył, poczekajmy do zakończenie preseason, bo może jakaś kontuzja się napatoczyć.
A kolejność draftu będzie rozlosowana na kilka minut przed tak?
Jak jest osiem osób to możecie ci co się udzielają na forum zrobić reklamę w miejscu na te stare userbary pod postami. A jak będzie tylko 8 to już dywizje odpadają i jedna liga
 
shen 408

shen

Użytkownik
Chyba koniec sierpnia to najlepszy termin na draft,ja najbliższe prawie 2 tygodnie od pn jestem odcięty od netu(będę rozmyślał o strategii draftu pod palmami na Copacabanie i pił Johnie Walkera:grin ???? a na poważnie to jeszcze są wakacje i ludzie mają wakacje więc można jeszcze poczekać.Koniec sierpnia chyba każdemu najbardziej pasuje.Grać w 8 to trochę lipa,mogą być kłopoty z uzbieraniem 16 ale 12 to chyba minimum by był sens grania w fantasy.Vader,Baqu,Big Papi,userzy z US Sports,kilku innych userów z fantasy MLB,NBA czy NHL z fb,byle mieli jako takie pojęcie o NFL i kiepsko draftowali i jest sweet 16 :grin:.Ewentualnie niedziela godzina do uzgodnienia.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Na portalach amerykanskich ludzie już od połowy lipca mają składy i dyskutują ehh...zazdroszcze im...16 pewnie nie uzbieramy, ale nawet jak będzie 10 to zrobi się podział na pół albo jedną ligę i będzie dobra gra. Ta niedziela odpada, bo Ellisowi nie pasuje, a szkoda by było, żeby ktoś odstawał bo nie było go na drafcie..kto miał się zgłosić do zabawy ten się już zgłosił..czasu było sporo, więc myślę, że została tylko decyzja czy gramy w 8 czy w 10 z Vader&#39;em i Baqu;)
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
lukascash - czekamy do końca sierpnia.

A na dzisiaj proponuję:
ATL(-3)@2,06
WAS (-3)@1,77

edit: Załóż temacik preseason 2010, to powróżymy trochę z fusów ????
 
shen 408

shen

Użytkownik
Może przesuniemy draft na tą niedziele?,jak na razie jest 9 grajków,potrzeba jeszcze 3 i startujemy,co wy na to?
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
ja bardzo chetnie..nie chce mi sie dluzej czekac..w zasadzie to porzebujemy jednego grajka, zeby podzielic lige na 5/5..tylko ta jedna osoba musi sie zglosic, zebym mogl zrobic losowanie
 
juan_antonio 52

juan_antonio

Użytkownik
lukash masz chyba zle spersonalizowana godzine na yahoo bo draft ustawiles na 15, no chyba ze tak mialo byc : )
jeszcze pytanie, po co custom kolejnosc draftu?
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
lukash masz chyba zle spersonalizowana godzine na yahoo bo draft ustawiles na 15, no chyba ze tak mialo byc : )
jeszcze pytanie, po co custom kolejnosc draftu?
wlasnie cos mi nie pasowalo z ta godzina..ma byc 21...

custon oczywiscie dlatego, zebym ja mial nr 1 hahaha...zart oczywiscie..tak dla jaj ustawilem..kiedys Ass dawal swojej narzeczonej losowac drabinke jakiegos turnieju i byla fajna zabawa, wiec pomyslalem ze pojde tym tropem i dam swojej wylosowac..draft to draft:razz:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom