>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

XI kolejka PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
czy wygrana a remis cos zmienia dla Grudziadza? Niewiele. Bez wygranej z Czestochowa byli, sa i beda w czarnej D tak ze ten remis niewiele zmienia. Lepsze to niz porazka zawsze

Ciekawe czy liga pozwoli im wziac jakies wartosciowe zastepstwo za Pedersena ale chyba nie ma takich, jest tylko minimalizowanie strat.

Juniorzy jezdza coraz tragiczniej, jedynym pytaiem przed i po biegu juniorskim jest czy wszyscy przezyja w calosci i w wypadku Rybnika czy dajmy na to wszystkkich z Ekstraligi poza Czestochowa i Lesznem nie jest oczywiste

Juniorzy niech jada w 2 lidze a miejsce w skladzie powinni sobie wywalczyc a nie byc pchani na sile
 
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Straszny mecz dla kibicowskiego oka. Może mi ktoś wierzyć lub nie ale po 3 biegu wynik był dla mnie drugorzędny. Bieg 3 na długo zapadnie mi w pamięci a przed oczami miałem Warda i Ś.P Lee podobne miejsce impet. i może już więcej nic nie napiszę. Kto widzał dawne te upadki wie co miałem na myśli.

Sytuacja Denisa też przykry widok gdyby zamiast tłumika był hak myślę że mogło by dojść do tragedii. Co za różnica co robił Kasprzak po raz kolejny pokazuję to to mówię w każdym poście to co pisał neutralny neutralny młodzi są wypuszczani w 50 % bo muszą jechać. Im niżej w ligach tym gorzej. Nie jestem zwolennikiem biegu juniorskiego. Kumulacja 4 niedoświadczonych zawodników, która czasami nie panuję nad motorem emocjami może doprowadzić do tragedii. 3 biegi z seniorami imo wystarczy.

Pieniądze odrobimy - zdrowia nie zawsze. Szacunek dla wszystkich co dziś jechali bo tor był bardzo trudny po opadach stąd bohaterem został Krzysztof Kasprzak. CHoć mógł być też anty bohaterem gdyby Przedpełski miał więcej pary w silniku.

Wygrana i remis dla GKM znaczy to samo tym bardziej dziwię się piknikom co opuszczali stadion - choćby by podziękować za walkę. przy zerowym dorobku ZG nic się nie zmienia. Jedno zwycięstwo daje GKM utrzymanie. Jednak jeśli Niciki zakończy sezon nie wiem jak musiałaby się starać Częstochowa. bo Np Kasprzak nie będzie miał takich obsad biegowych jak dziś. rondani rondani jaka liga pozowli na co ma pozwolić? Tak wezmą Zmarzlika.... sorry ale Twoje pytania dziś mnie osłabiają, Nie Liga im na nic nie pozwoli mogą dać z/z lub jechać w takim zestawieniu jak dziś od 3 biegu.

Powodzenia!

Zdrowia Dla Nickiego! - Nie ma znaczenia jak jeździ to jest wielki zawodnik
Zdrowia dla Jacka
Zdrowia dla Denisa!

Dla mnie żużlowcy są ze stali więc bądźcie i tym razem
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Grudziadz powinien miec mozliwosc zakontraktowania kogos z nizszej ligi albo zagranicy, zreszta o ile ktos nie bedzie z Ekstraligi chyba nic nie stoi na przeszkodzie zeby wzieli kogos na miesiac

Czestochowa im nie pusci, za duzy skandal b ysie zrobil i za duzo sie o tym mowi, choc oczywiscie jak wysla rezerwy to przegraja nawet z oslabionym Grudziadzem.

Ale tak nie bedzie, pojada wygrac. Z Wroclawiem ktos widzialem typowal ze maja szanse na wygrana bo dobrze jezdza wyjazdy, to z oslabionym Grudziadzem maja przegrac?

Jesli by tak zrobili staliby sie wrogiem na miare Torunia, ktry odmowil jazdy w finale, zarzucilibyich karami, punktami ujemnymi i gwizdami w calej Posce

Inna sprawa czy wtedy jak karali Apator kary jakie im dosuneli byly regulaminowe, chyba nie
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Grudziadz powinien miec mozliwosc zakontraktowania kogos z nizszej ligi albo zagranicy, zreszta o ile ktos nie bedzie z Ekstraligi chyba nic nie stoi na przeszkodzie zeby wzieli kogos na miesiac

Czestochowa im nie pusci, za duzy skandal b ysie zrobil i za duzo sie o tym mowi, choc oczywiscie jak wysla rezerwy to przegraja nawet z oslabionym Grudziadzem.

Ale tak nie bedzie, pojada wygrac. Z Wroclawiem ktos widzialem typowal ze maja szanse na wygrana bo dobrze jezdza wyjazdy, to z oslabionym Grudziadzem maja przegrac?

Jesli by tak zrobili staliby sie wrogiem na miare Torunia, ktry odmowil jazdy w finale, zarzucilibyich karami, punktami ujemnymi i gwizdami w calej Posce

Inna sprawa czy wtedy jak karali Apator kary jakie im dosuneli byly regulaminowe, chyba nie
Jakim prawem zakontraktować ? To nie dożynki i kogoś widzi mi się
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Jakim prawem zakontraktować ? To nie dożynki i kogoś widzi mi się
Rok temu byla pandemia i jechali goscie w kazdej druzynie. Teraz niby dalej jest pandemia. Utrata takiego zawodnika, to jednak dotkliwa sprawa, kluby powinny miec nominowanego zqawodnika, ktory jak ulegnie kontuzji moze miec legalne zastepstwo na takie okolicznosci.

Przeciez strata takiego zawodnika o wysypka calej druzyny i pogrzebanie szans i wypaczenei rywalizacji ze szkoda dla calych rozgrywek

czestochowa ma wystarczajaco wrgow i za uszami zeby isc na otwarta wojne z Zielona Gora i polowa ligi i uratowac jakis Grudziadz po ktorym nikt nie bedzie plakal. Odpada taka opcja
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Rok temu byla pandemia i jechali goscie w kazdej druzynie. Teraz niby dalej jest pandemia. Utrata takiego zawodnika, to jednak dotkliwa sprawa, kluby powinny miec nominowanego zqawodnika, ktory jak ulegnie kontuzji moze miec legalne zastepstwo na takie okolicznosci.

Przeciez strata takiego zawodnika o wysypka calej druzyny i pogrzebanie szans i wypaczenei rywalizacji ze szkoda dla calych rozgrywek

czestochowa ma wystarczajaco wrgow i za uszami zeby isc na otwarta wojne z Zielona Gora i polowa ligi i uratowac jakis Grudziadz po ktorym nikt nie bedzie plakal. Odpada taka opcja
Wybacz, ale kogo to obchodzi ? Były jasne warunki ustalone przez PGE przed rozgrywkami, to kogo chciałbyś zakontraktować za nickiego jeżeli to jest „najlepsza liga świata”
 
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Rok temu byla pandemia i jechali goscie w kazdej druzynie. Teraz niby dalej jest pandemia. Utrata takiego zawodnika, to jednak dotkliwa sprawa, kluby powinny miec nominowanego zqawodnika, ktory jak ulegnie kontuzji moze miec legalne zastepstwo na takie okolicznosci.

Przeciez strata takiego zawodnika o wysypka calej druzyny i pogrzebanie szans i wypaczenei rywalizacji ze szkoda dla calych rozgrywek

czestochowa ma wystarczajaco wrgow i za uszami zeby isc na otwarta wojne z Zielona Gora i polowa ligi i uratowac jakis Grudziądz po ktorym nikt nie bedzie plakal. Odpada taka opcja
Jak sam napisałeś tak było i już nie jest - Nie ma sensu drążyć tego tematu. Tak jak Krosno awansowac nie może tak Grudziądz nikogo solidnego zakontraktować nie może.

Zresztą w ubiegłym roku było kogo brać na gościa bo Toruń jechał w 1 lidze składem ekstraligowym.

W tym roku gość jest możliwy tylko i wyłącznie w przypadku COVIDU, w tamtym roku zrobili samowolkę. Kontuzje w żużlu były są i będą. Choćby Unia Tarnów Finał bez Buczkowskiego Kołodzieja Hancocka, jechali? jechali. Tak było jest i będzie że kontuzje wliczone sa w ten sport
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Chocby taki Kułakow z Wybrzeza, daleko by nie mial a dziure czesciowo by zasypal pewnei by nie mail nic przeciwko zeby dorobic, a Gdansk by nie mogl jak by odpowiednie przepisy byly
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Chocby taki Kułakow z Wybrzeza, daleko by nie mial a dziure czesciowo by zasypal pewnei by nie mail nic przeciwko zeby dorobic, a Gdansk by nie mogl jak by odpowiednie przepisy byly
Kulakow już rok temu jeździł w Falubazie i pokazał :) haha koniec tematu, wariacie nie swiruj, chyba jesteś z Grudziądza. Weźcie jeszcze Crumpa
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom