>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wypłata z Moneybookers - Skrill

Z 0

zyrkof

Użytkownik
Działa wam skrill? wyskakuje mi na kompie cos takiego
Odmowa dostępu
Nie masz uprawnień do wyświetlania tej strony.
HTTP ERROR 403
O co moze chodzić?
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Działa wam skrill? wyskakuje mi na kompie cos takiego
Odmowa dostępu
Nie masz uprawnień do wyświetlania tej strony.
HTTP ERROR 403
O co moze chodzić?
Działa normalnie. Jak cofniesz się trochę, to zobaczysz, że bywały już takie sytuacje. Możesz spróbować ze zmianą przeglądarki, bądź urządzenia, ewentualnie wyczyścić ciasteczka, ale samo też powinno za jakiś czas przejść.
 
Z 0

zyrkof

Użytkownik
Dzięki, już jest ok. Mój błąd, mogłem najpierw poszukać czegoś w tym temacie, wszystko zostało już napisane
 
K 66

kapisevicius

Użytkownik
A jeśli zamówiłbym sobie kartę i wypłacał z bankomatu to obowiązują przy tym jakieś dodatkowe opłaty/prowizje (poza 10 euro rocznie za kartę)?

Dajmy na to chcę wypłacić 45$, ile dostanę zakładając, że kurs kupna to 3.73?
 
lukasz44 29

lukasz44

Użytkownik
Sa jakies opoznienia na skrillu zlecilem wyplate 1600zl wczoraj o 15 42 do teraz nie ma a przewaznie szlo natychmiast tak samo zadnego maila ze przetworzyli
Dostałeś już tą kasę albo potwierdzenie ? Również mam ten sam problem żadnej informacji a wypłata była w czwartek koło 16
 
Do góry Bottom