>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wypłata z Moneybookers - Skrill

Z 0

zultrasowany

Użytkownik
Niestety nie możemy zweryfikować danych tego profilu z niezależnym źródlem informacji. W świetle brytyjskich przepisów przeciwdziałajacym praniu brudnych pieniędzy jesteśmy zobowiązani do zażadania dodatkowego dowodu tożsamości przed przystąpieniem do realizacji Państwa pierwszej wypłaty.
Jak najlepiej zwerifikować, wysłać zdjęcie dowodu?
 
M 176

michal93

Użytkownik
No i pięknie przelew z mbanku do moneybookers zlecony w czwartek mbank potwierdził mailem dzisiaj (na którym data zaksięgowania to 20 styczeń ) wykonanie przelewu a pieniędzy jak nie było na moneybookers tak nie ma to zaczyna być irytujące bo szybciej pieniądze miałem na koncie bankowym wpłacając na poczcie niż tymi przelewami bezgotówkowymi.
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Jeżeli chciałem zwiększyć limit transakcji na Moneybookers, poprzez wysłanie pieniędzy 5 EURO to jest 25zł to ile czasu będę musiał na to czekać. Teraz miałem coś na 90 dni. Jest to trochę dla mnie niezrozumiałe, mógłby ktoś wyjaśnić?
 
S 21

sztuk18

Użytkownik
Mam problem. Otóż posiadam konto na bet 365 na które zawsze wpłacałem przez mb i wypłacałem na mb i jest tak że metoda wpłaty jest taka sama jak wypłąty i mi się nazbierało troszke na Mb i o to pytanie... nie chcem czekać nie wiadomo ile na weryfikacje listowną, jak moge szybko otrzymać pieniądze na konto? Czy mozę jest jakiś bukmacher który otrzymuje wpłaty przez MB a można wypłącić na konto bankowe??
 
zakladowa 825

zakladowa

Użytkownik
wyslij im dokumenty na maila, bedzie szybciej niz listem
ciezko o buka, ktory pozwala &quot;prac pieniadze&quot;, najczesciej wymagany jest jakis tam obrot i dopiero nastapi mozliwosc wyplaty
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Można jeszcze poprosić kogoś kto ma już zweryfikowane konto,przesłać mu kasę i on wypłaci albo prześle na swoje konto bankowe i potem na Twoje.Zawsze to szybciej niż czekanie na weryfikację.
 
S 21

sztuk18

Użytkownik
czyli jak to zrobić?? Wysłąć screen dowodu osobistego i oni już mi adres aktywują?? tylko drogie u nich wypłaty. Słyszałem żę jak teraz po weryfikacjii bede chciał wypłącić np 300zł to najpierw 40 w celu weryfikacji konta bankowe a reszte za 2 razem to da ponad 13 zł za same opłaty ;/ obracać to obróce np w bah tylko zgubiłem dane do konta ;/ a innego buka takiego chyba nie ma;/
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
@Josef39 tylko lipa że nie mam takiej 2 zaufanej osoby ;/ ale zong..
Czasy takie że się nie dziwię ???? .Pozostaje czekać i proponuję złóż od razu wniosek o kartę MB.Mam i korzystam.10 ojro na rok ,płatności wszędzie darmo a wypłata z obojętnie jakiego bankomatu 1,8 ojro.Myślę że do przełknięcia.
 
zakladowa 825

zakladowa

Użytkownik
czyli jak to zrobić?? Wysłąć screen dowodu osobistego i oni już mi adres aktywują?? tylko drogie u nich wypłaty. Słyszałem żę jak teraz po weryfikacjii bede chciał wypłącić np 300zł to najpierw 40 w celu weryfikacji konta bankowe a reszte za 2 razem to da ponad 13 zł za same opłaty ;/ obracać to obróce np w Bah tylko zgubiłem dane do konta ;/ a innego buka takiego chyba nie ma;/
to idz na LC napewno Ci pomoga odzyskac dane do konta. ja u nich kiedys zagralem 50/50 czarne/czerwone i obrot policzyli bez problemu. problem bedzie, jak wpadnie 0 ;p
 
H 6

hipek7

Użytkownik
Mam problem. Zleciłem bukmacherowi (Digibet) wypłatę na błędnego maila, tj. takiego, na który nie jest zarejestrowane żadne konto Moneybookers i nie było wpłacane stamtąd do bukmachera. Cofną wypłatę?
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Mam problem. Zleciłem bukmacherowi (Digibet) wypłatę na błędnego maila, tj. takiego, na który nie jest zarejestrowane żadne konto Moneybookers i nie było wpłacane stamtąd do bukmachera. Cofną wypłatę?
Cofną. Jak wpłacałeś do nich? Jeśli nie przez MB to nie ma szans, że wypłacisz w ten sposób. Jeśli przez MB to po protu zleć wypłatę jeszcze raz na ten sam adres...
 
H 6

hipek7

Użytkownik
Przez MB, ale z innego maila. I przy wypłacie za szybko kliknąłem &quot;dalej&quot;, zapominając że konto MB jest zarejestrowane na innego maila niż konto u buka. :? Wysłałałem maila, czekam na odpowiedź, oby było jak mówicie. Dzięki za pomoc. ;)
 
H 6

hipek7

Użytkownik
Dobra, już się wyjaśniło, podobno nie mogą wypłacać na innego maila niż zarejestrowany u bukmachera, więc u nich musiałem zmienić, kasa wróciła, przelałem ponownie i już jest u mnie.
 
R 10

radziopb

Użytkownik
Przy probie wplacenia srodkow do bukmachera wyskakuje mi komunikat treści: &#39;In order to keep your account secure, user sessions expire automatically after some time of user inactivity.&#39; Jakies rady Panowie?
 
Do góry Bottom