>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Wypłata z Moneybookers - Skrill

kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
skryl.PNG
Miał ktoś coś takiego ? Konto zrobione w 2014 roku. Czy konto zostało usunięte przez brak opłat ? Nie mam żadnych ponagleń na mailu. Tylko na pewno nie usuwałem sam konta ani o nic nie prosiłem więc co to ma być xD
 
T 1,4K

tooom19

Użytkownik
Z tym logowaniem i opłatą to pierwsze słyszę, konto mam jeszcze od czasów moneybookers nie logowalem się tam dobre 3 lata bo nie miałem potrzeby 0 kosztów , może coś się pozmieniało...
 
Y 477

yanaz5

Użytkownik
informacyjnie

zleciłem wypłatę na konto dziś chwilę przed 8:00, koło 9:30 kasę miałem już na koncie, brak opłat (oprócz opłaty za przyjęcie przelewu zagranicznego, ale to już kwestia mojego banku)
 
K 0

khoptys1920

Użytkownik
Witam dzisiaj robiłem depozyt (okło 14) przez rapid transfer na skrilla, po zatwierdzeniu przez bank przenosioło mnie do strony i tam wyskoczył komunikat "failed". W historii transkacji mam tak samo (wysyłam ss). Z mojego konta bankowego pieniądze pobrano, pisałem do supportu ale ma 24h na odpowiedzenie. Ktoś miał taką sytuacje i jak to się rozwiąże, zwrócą mi hajs na konto bankowe czy przejdzie mi ta transakcja? ps. co ciekawe rano (około 9) robilem tez depo przez rapid i normalnie bez problemów. 1680529034432.png
 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
informacyjnie

zleciłem wypłatę na konto dziś chwilę przed 8:00, koło 9:30 kasę miałem już na koncie, brak opłat (oprócz opłaty za przyjęcie przelewu zagranicznego, ale to już kwestia mojego banku)
Sami prosicie się o kłopoty wypłacając kasę z nielegalnych buków na konta bankowe. Po to jest Skrill żeby nie używać kont bankowych. Jak masz tak robić to lej bezpośrednio na konto od buka. Po co najpierw Skrill a potem konto? US ma w dupie czy kasa przyjdzie ze Skrilla, buka czy konta brata. I tak będziesz się musiał z niej wytłumaczyć w razie "wu"
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Wystarczy wejść w swoją apkę i sprawdzić :D

Jest taka możliwość, prowizja 1,45%.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
witam
próbuje zlecić wypłatę na konto bankowe ( zawsze szło bez problemu ) ,a dziś pojawia sie ciągle komunikat -
Wypłata się nie powiodła

może ktoś coś wie ??? z góry dziękuję za pomoc
 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
witam
próbuje zlecić wypłatę na konto bankowe ( zawsze szło bez problemu ) ,a dziś pojawia sie ciągle komunikat -
Wypłata się nie powiodła

może ktoś coś wie ??? z góry dziękuję za pomoc
Serio wypłacasz kasę ze skrilla na konto? To w takim razie po co Ci Skrill skoro i tak lejesz z niego kasę do banku? Ja używam do bukmacherki żeby właśnie unikać kont bankowych i być "nie widocznym" dla wścibskich instytucji. Nie czepiam się tylko serio z ciekawości pytam.
 
T 1,4K

tooom19

Użytkownik
Większość bankomatów obsługuje , z opłat to prowizja 1.75% wypłacanej kwoty - przy wypłacanym 1000 zł wychodzi 17.50 zł ,da się przeżyć .Płatność kartą w sklepach bez żadnej prowizji.

Pozdrawiam
 
T 11,4K

tadzin

Użytkownik
uzywam od nastu lat pierwszy raz mi sie takie cudo pojawilo

"skrill Płatność z salda nie jest dostępna. Nie możesz teraz zapłacić za pomocą swojego salda Skrill."

ktoś coś?

szperam po tym gownokoncie i znalazlem cos takeigo (nigdy nie widziaelm tego wczesniej) to chyba to blokuje? hmm a dobra ten suwak to jest aktualnie w stanie "wylaczony" czyli to nie to.

gowno.png

e
dobra juz sobie ogarnalem ze skrill blokuje po prostu wplate z pl
 
Ostatnia edycja:
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
uzywam od nastu lat pierwszy raz mi sie takie cudo pojawilo

"skrill Płatność z salda nie jest dostępna. Nie możesz teraz zapłacić za pomocą swojego salda Skrill."

ktoś coś?

szperam po tym gownokoncie i znalazlem cos takeigo (nigdy nie widziaelm tego wczesniej) to chyba to blokuje? hmm a dobra ten suwak to jest aktualnie w stanie "wylaczony" czyli to nie to.

Pokaż załącznik 38437

e
dobra juz sobie ogarnalem ze skrill blokuje po prostu wplate z pl
Przeglądnij maile. Napewno dostałeś od nich info że od marca transakcje na konto/z konta pl będą niedostępne. Wszystkim to wysylali.
 
Do góry Bottom