>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wykonam dla Was grafikę z free !!!

sylwia10 4

sylwia10

Użytkownik
Witam,

Nietypowa prośba z mojej strony jak dasz radę to zrobić. Proszę o umieszczenie modelu samochodu Suzuki Swift w srebrnym kolorze w polu pod liściem (zdjęcie z mojego avatara). Prosiłbym o format taki by było możliwe umieszczenie tego zdjęcia jako tapetę na pulpicie.

Gratuluję umiejętności i pasji ???? .

Pozdrawiam.
 
dawciox15 0

dawciox15

Użytkownik
Jesli , mozna prosic to Avatarek Juventusu w dwoch wersjach dla mnie i dla kolegi (kolega wstydliwy) %-)
Tworczosc dowolna ;)
Dla Ciebie avatar będzie, kolega niech pójdzie na żywioł i się przełamie a na pewno dostanie świetną pracę.
 
dawciox15 0

dawciox15

Użytkownik
Witam,

Nietypowa prośba z mojej strony jak dasz radę to zrobić. Proszę o umieszczenie modelu samochodu Suzuki Swift w srebrnym kolorze w polu pod liściem (zdjęcie z mojego avatara). Prosiłbym o format taki by było możliwe umieszczenie tego zdjęcia jako tapetę na pulpicie.

Gratuluję umiejętności i pasji ???? .

Pozdrawiam.
Tak więc od razu mówię że, jest to niemożliwe ze względów technicznych i już tłumaczę o co chodzi:
Twój avatar jest wielkości 128x128 px i jest to grafika rastrowa czyli na którą każde powiększenie i pomniejszenie wpływa bardzo negatywnie a dokładnie traci stanowczo na jakości , w przeciwieństwie do grafiki wektorowej która jest stosowana np. na wielkich telebimach,koszulkach,kubkach itp.
Jeżeli posiadasz ten obrazek z avatara w rozdzielczości tapety to jest szansa że, uda mi się tam wkleić model samochodu.
P.S avatar o takich samych wymaganiach co tapeta mogę zrobić bez problemu.
Pozdrawiam
 
sylwia10 4

sylwia10

Użytkownik
Moje zdjęcie z avatara mam właśnie również ściągnięte w formacie tapety na pulpit. Niestety mam za mało postów i nie mogę wkleić linka.

Jeżeli będziesz na tyle uprzejmy znajdziesz to zdjęcie wpisując w google słowo -mrówka- a nastepnie klikając na zakładkę u góry &quot;grafika&quot;. Będzie na jednej z pierwszych stron.

Pozdrawiam.
 
dawciox15 0

dawciox15

Użytkownik
Moje zdjęcie z avatara mam właśnie również ściągnięte w formacie tapety na pulpit. Niestety mam za mało postów i nie mogę wkleić linka.

Jeżeli będziesz na tyle uprzejmy znajdziesz to zdjęcie wpisując w google słowo -mrówka- a nastepnie klikając na zakładkę u góry &quot;grafika&quot;. Będzie na jednej z pierwszych stron.

Pozdrawiam.
Dobra znalazłem, postaram się to zrobić lecz, rozmiar 700 × 525 (oryginalny obrazka) jak na tapetę jest bardzo mały co odpowiada monitorowi bardzo starego typu 13-14 cali. Ja na swoim netbooku 10&#39; mam rozdzielczość 1024x600 ale nie mam problemu mogę zrobić to o co prosisz.
A możesz mi napisać jaką masz aktualnie ustawioną rozdzielczość ekranu to może mi się uda i po bokach dodam jakieś czarne tło żeby to wszystko spójnie wyglądało.
Jest jeszcze jedna opcja, że ustawisz tapetę jako wyśrodkowaną lecz, wtedy po bokach i oraz na dole i u góry będziesz miał/a paski.
 
dawciox15 0

dawciox15

Użytkownik
Mam monitor 17&quot; z ustawioną rozdzielczością 1440 x 900. Zdjęcie wygląda u mnie ok, bez żadnych zniekształceń.
Ok więc postaram się wykonać zdjęcie bez żadnych zmian rozdzielczości, oczywiście jeżeli znajdę dobre zdjęcie Suzuki Swift i jeszcze srebrnego ????
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Dawciox15 ,mam prośbę o sygnaturkę ,nowy sezon się zbliża link z Owcą zamieszczam plus napis fox71 i bajery ,według Twojego uznania...



P.S.Pracę będę mógł ocenić dopiero po urlopie,jutro rano jadę nad morze.Z góry dziękuję!
 
dawciox15 0

dawciox15

Użytkownik
Dawciox15 ,mam prośbę o sygnaturkę ,nowy sezon się zbliża link z Owcą zamieszczam plus napis fox71 i bajery ,według Twojego uznania...



P.S.Pracę będę mógł ocenić dopiero po urlopie,jutro rano jadę nad morze.Z góry dziękuję!
Sygnaturkę mam Ci wykonać z całego powyższego obrazka czy główną postacią ma być Czerkawski (i akurat z powyższego zdjęcia) ?
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Sygnaturkę mam Ci wykonać z całego powyższego obrazka czy główną postacią ma być Czerkawski (i akurat z powyższego zdjęcia) ?
Wymiary standartowe około 350-120 i ten hokeista na jpegu to Ovieczkin,oczywiscie ,zeby tego NHL nie było widać, tylko postać hokeisty,tło moze zostać lub delikatnie zmodyfikowane oraz mój nick fox71 .Pozdrawiam.Tak chciałbym z tego zdjęcia.
 
dawciox15 0

dawciox15

Użytkownik
Wymiary standartowe około 350-120 i ten hokeista na jpegu to Ovieczkin,oczywiscie ,zeby tego NHL nie było widać, tylko postać hokeisty,tło moze zostać lub delikatnie zmodyfikowane oraz mój nick fox71 .Pozdrawiam.Tak chciałbym z tego zdjęcia.
Dobrze postaram się zrobić pracę jak najlepiej , a i niestety ale musisz mi wybaczyć ale, na hokeju nie znam się kompletnie i stąd ta pomyłka. Z dawnych lat znam Czerkawskiego pomyślałem trochę podobny może to i on heh ???? Pozdrawiam
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Dobrze postaram się zrobić pracę jak najlepiej , a i niestety ale musisz mi wybaczyć ale, na hokeju nie znam się kompletnie i stąd ta pomyłka. Z dawnych lat znam Czerkawskiego pomyślałem trochę podobny może to i on heh ???? Pozdrawiam
Dzięki ,ja już sie zbieram na urlopik ,o 3 pobudka,jeszcze raz THX Za pracę!!!
 
dawciox15 0

dawciox15

Użytkownik
Postanowiłem też, zmienić swój avatar wcześniej miałem logo z Mistrzostw Świata w RPA ,ale ta impreza dawno się skończyła, więc postanowiłem stworzyć coś pod swój gust.
 
travism 190

travism

Forum VIP
Dla Travis(M) 2 wersje do wyboru
link1: http://yfrog.com/5sdlatravismg
link2: http://yfrog.com/bgdlatravismpoprawkag
Praca: Praca 2 :


do pobrania: http://www.przeklej.pl/plik/dla-travis-m-gif-001bv070a2mv
do pobrania: http://www.przeklej.pl/plik/dla-travis-m-poprawka-gif-001bvaad996u


Pozdrawiam i czekam na ocenę .
P.S Osobiście podoba mi się bardziej wersja poprawkowa czyli praca nr 2 gdyż, boxy w pionie lepiej się prezentują.
dzieki wilkie ???? super pracka ????
 
Do góry Bottom