>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Wybory samorządowe 2010

D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Lasok ok.40% Osyra ok 15% Będzie 2 tura, ale macie się z czego cieszyć
Mam nadzieję, że Osyra przegra. Rządził już długo, zrobił pare cyrków mam nadzieję, że szanse dostanie Edward. Czas Osyry minął już 4 lata temu. A moją antypatię do tej osoby podbiły drogi w Mysłowicach...Dziura na dziurze jak nigdzie indziej. Przez rok mieszkałęm w Myslowicach i pod tym wzgledem tragedia ????
Aka Shakal Dobijański w Siedlcach działa już od jakiegoś czasu, z tym że dla tego człowieka wartościami są in vitro, akceptacja zjawisk homoseksualnych i przesadny liberalizm.
No to jak go może popierać PiS skoro ma takie poglądy ?? :|
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Czekam na jakieś ciekawe opinie na temat II tury, ciekawie wygląda Kraków o kursie 1,50 .
Bzdura - szanse są jak 55/45 może nawet 50/50. Majchrowski powinien dostać ok. 120tys. głosów, i wynik zależy od mobilizacji ludzi niezadowolonych z rządów pana Jacka&quot;Nic się nie da&quot;. Na niekorzyść Kracika działa to że studenci żeby głosować w Krakowie musieli się dopisywać do stałego rejestru wyborców, a nie jak przy innych wyborach do jednorazowego spisu (raz- trudniejsze bo UMK może odmówić, dwa- permanentne). Dodatkowo Majchrowski może dostać mniej głosów &quot;starych&quot;

Bzdura - szanse są jak 55/45 może nawet 50/50. Majchrowski powinien dostać ok. 120tys. głosów, i wynik zależy od mobilizacji ludzi niezadowolonych z rządów pana Jacka&quot;Nic się nie da&quot;. Na niekorzyść Kracika działa to że studenci żeby głosować w Krakowie musieli się dopisywać do stałego rejestru wyborców, a nie jak przy innych wyborach do jednorazowego spisu (raz- trudniejsze bo UMK może odmówić, dwa- permanentne). Dodatkowo Majchrowski może dostać mniej głosów &quot;starych&quot; [tzn. jest większa szansa że ktoś głosując do RMK na znanego sobie kandydata zaznaczał JM dla świętego spokoju) no i nie otrzyma poparcia od żadnego z kontrkandydatów(gniadek z boroniem poparli SK, żółtek chyba dalej nikogo, duda ma zakaz popierania majchrowskiego). Typowy NB przy takich kursach.
 
P 30

puciaq

Użytkownik
A co z drugą turą w Starogardzie Gdańskim? Walka bardzo wyrównana w myśl wyników I tury. Będzie możliwość obstawienia?
 
N 0

narcyza

Użytkownik
Hehe, dobre te zakłady ???? Ciekawe czy w kolejnych wyborach za 4 lata rozwinie się stawianie zakładów na kandydatów do Rady Miast. Ja kandydowałam w tym roku, ale chyba nie opłacałoby się na mnie stawiać (0,35%). Ale miałabym swojego &quot;kandydata&quot; ;]
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Majchrowski powinien dostać ok. 120tys. głosów, i wynik zależy od mobilizacji ludzi niezadowolonych z rządów pana Jacka&quot;Nic się nie da&quot;.
122&#39;130 ;) -82&#39;951
Wynik Majchrowskiego ładnie trafiłem ????
Szkoda że tak dużo mieszkańców miało w dupie kto będzie rządził i skończyło się jak się skończyło :|
 
B 30

boher

Użytkownik
Sensacja w Chorzowie:
Andrzej Kotala 50,59%
Marek Kopel 49,41%
A w I turze Kopel miał 45%, a Kotala 21%. Szkoda, bo na tym tylko sie przejechałem, a mogło sporo wpaść... Ech, ten Chorzów...
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja tam obstawiam zwycięstwo Nowakowskiego. Milewski to kłamca i dopisuje sobie nie wiadomo jakie osiągnięcia. Zagłosuje na niego ciemnota Płocka która widzi że Milewski wybudował Halę, Molo i Amfiteatr a do tego powstały 3 galerie to jest fajny i dużo robi... Hetkowski to ciekawa postać ale wśród większości Płocczan zapamiętany jest jako złodziej i komuch. Napisze później szerszą analizę tego co w Płocku się dzieję aczkolwiek nie wiem czy to dobry pomysł bo kursy polecą w dół :grin::grin:
Nowakowski - 52,34 proc. Milewski - 47,66 proc.
✅✅✅
Jak odczucia po wyborach ? Dały trochę zarobić ? Ja jestem bardzo zadowolony :cool:
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
ak odczucia po wyborach ? Dały trochę zarobić ?
U mnie stówa w plecy, ale zagrane raczej sentymentalnie i z wiary na zmiany.Grałem na Naszego Prezesa Klubu - Damiana Bartylę.Grałem po kursie 4,25 przed pierwszą turą i oczywiście wszedł do II wraz z urzędującym Prezydentem Kojem.Różnica była dość duża bo około 10 %, ale koniec końców w II turze niestety Nasz Prezes przegrał około trzema procentami.
Cóż, trudno nie doczekamy się nowego stadionu w Bytomiu a co za tym idzie będą problemy z licencją.Będzie trzeba się męczyć z tym nieudacznikiem przez następne 4 lata.
Jedyny plus to 17 tysięcy ludzi, którzy czują czym jest Polonia w Bytomiu i mam nadzieje, że zaprocentuję to za 4 lata.
Frekwencja tragiczna bo około 23 %, głosowało 36 tysięcy, a uprawnionych było ponad 100 tysięcy...
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Qozi prawda jest taka że dużo ludzi ma po prostu wywalone na to co się dzieje w mieście i kto będzie nim rządził. Przekonanie większości ludzi jest takie że dla nich wszyscy kradną i czy będzie ten czy ten prezydentem to nie robi różnicy. Nie znając kandydata, jego pomysłów na rozwój oceniają go bardzo powierzchownie bardzo często bazując na usłyszanej plotce. Taka jest mentalność ludzi i szybko to się nie zmieni.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Hazardowa prognoza


Wygraną PiS i SLD w wyborach typuje prawie tylu grających, co triumf PO



Według bukmacherów najbardziej prawdopodobne jest zwycięstwo PO. Dlatego stawiając na nie, można najmniej zarobić. Na zdjęciu sztab wyborczy Platformy podczas wyborów w 2007 r.


45 proc. chce głosować na PO, 33 proc. na PiS, 13 proc. na SLD, a 5 proc. na PSL (ostatni majowy sondaż GfK Polonia dla „Rz&quot;).

Ale gdy chodzi o stawianie pieniędzy, różnice między partiami są minimalne.

Jak sprawdziła „Rz&quot;, spośród tych, którzy obstawiają zwycięstwo partii w najbliższych wyborach parlamentarnych, 35 proc. obstawiło wygraną Platformy, a PiS i SLD – po 32 proc.

1300 zł za Sojusz


– Decyzje naszych klientów są dla nas zaskoczeniem, gdyż w bardzo znacznym stopniu odbiegają od oficjalnych wyników podawanych przez ośrodki badania opinii publicznej. Największą dla nas niespodzianką są bardzo wysokie nadzieje pokładane w partii Grzegorza Napieralskiego – mówi Mateusz Juroszek, członek zarządu firmy Star-Typ Sport, która pierwsza umożliwiła swoim klientom obstawianie wyników wyborów.

Kluczowy wpływ na takie wyniki mają zapewne kursy, po jakich można obstawiać zwycięstwo partii. Za trafne postawienie 100 zł na zwycięstwo firma bukmacherska wypłaci 127 zł. Za każde 100 zł postawione na PiS można dostać 220 zł. Ale już za tę sumę postawioną na SLD w przypadku zwycięstwa Sojuszu zgarnąć można 1300 zł.

– Dlatego takich wyników nie można traktować jak normalny sondaż – mówi „Rz&quot; dr Jarosław Flis, politolog z Uniwersytetu Jagiellońskiego. – Choć fakt, że tak dużo osób jest skłonnych zaryzykować stratę pieniędzy i obstawiać zwycięstwo lewicy, pokazuje, że wśród ludzi panuje przekonanie, że do wyborów na scenie politycznej może się jeszcze dużo zmienić.

Gdyby ktoś chciał podjąć jeszcze większe ryzyko, to kurs zwycięstwa PSL wynosi 50:1, PJN 150:1, a partii Palikota 250:1.

– Zakłady polityczne nie cieszą się co prawda tak dużym zainteresowaniem jak sportowe, ale w czasie ostatnich wyborów prezydenckich obstawiało je sporo osób – opowiada „Rz&quot; Sebastian Bazylak reprezentujący STS. – Niektórzy gracze stawiali nawet kwoty ok. 10 tys. zł na swoich faworytów.

Zakład, kto premierem?


Dlatego firma planuje uruchomienie kolejnych zakładów politycznych. – Będzie można obstawiać m.in., kto po wyborach będzie premierem oraz jakie partie przekroczą próg wyborczy i dostaną się do parlamentu – informuje Bazylak. Pozostałe firmy bukmacherskie jeszcze nie uruchomiły takich usług. – Nie wykluczamy, że takie zakłady wprowadzimy już w wakacje – mówi Jan Štefanek, dyrektor generalny firmy Fortuna.

– U nas prawdopodobnie pojawią się one jakiś miesiąc przed wyborami – mówi „Rz&quot; Łukasz Seweryniak z totolotka. Jakie zakłady polityczne będzie można w nich obstawiać? – Dużym zainteresowaniem cieszą się pojedynki pomiędzy znanymi politykami – odpowiada Seweryniak. – Jeśli w Szczecinie będą walczyć Grzegorz Napieralski z Bartoszem Arłukowiczem, to można będzie obstawiać, kto dostanie więcej głosów. Podobnie w innych miastach. Będzie można obstawiać też frekwencję wyborczą.

Jarosław Krawczyk z firmy Milenium zwraca uwagę, że im bliżej wyborów, tym chętniej klienci stawiają na tzw. pewniaków. – Obserwują sondaże. Obstawiają po najniższych stawkach, zwykle faworytów, i nie ma wielkich niespodzianek – podkreśla.

W Polsce zakłady polityczne to wciąż raczej ciekawostka.

W Anglii czy USA zakłady polityczne można obstawiać nie tylko tuż przed wyborami. Już teraz można zakładać się o to, kto zostanie prezydentem USA w 2012 r., a nawet w 2016 r. W Anglii można typować np., który minister pierwszy zostanie zdymisjonowany.

za rp.pl
 
Do góry Bottom