>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory samorządowe 2010

krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Czyżby Tobet się przestraszył i nie wystawił oferty dotyczącej Plońska, wbory tuż, tuż, a ja jestem ciekawy kursów ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Czyżby Tobet się przestraszył i nie wystawił oferty dotyczącej Plońska, wbory tuż, tuż, a ja jestem ciekawy kursów ????
Czego miał się przestraszyć?
Bukmacher Ci tego nie powie. Ale ja mogę...
http://pl.wikipedia.org/wiki/P%C5%82o%C5%84sk
Płońsk - 22 tyś mieszkańców. Ilu z nich interesuje się zakładami bukmacherskimi? A ilu ma konta w Tobet? Czy opłaca się wystawić ofertę dla kilku klientów co postawią w sumie 1000?
Zwłaszcza jak nie ma analityka, który zna realia miasta?
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Czego miał się przestraszyć?
Bukmacher Ci tego nie powie. Ale ja mogę...

http://pl.wikipedia.org/wiki/P%C5%82o%C5%84sk

Płońsk - 22 tyś mieszkańców. Ilu z nich interesuje się zakładami bukmacherskimi? A ilu ma konta w Tobet? Czy opłaca się wystawić ofertę dla kilku klientów co postawią w sumie 1000?
Zwłaszcza jak nie ma analityka, który zna realia miasta?
Ok dzięki za wytłumaczenie w imieniu buka, choc było napisane, że zakłady będą dotyczące wyborów burmistrza w Płońsku :]
 
J 19

jajo

Użytkownik
Zakłady h2h dopiero w drugiej rundzie będą wystawiane.
h2h miałoby sens właśnie teraz, gdyby można stawiać różnych kandydatów. W drugiej turze jest zawsze dwóch polityków, więc postawienie na któregoś z nich to jakby nie było h2h
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
A tak jeszcze odnośnie Siedlec.
To 18 listopada zawita do nas Jarosław Kaczyński. Wczoraj TVN w faktach pokazał Siedlce jako bastion PiSu gdzie Platforma Obywatelska uzyskała najniższe poparcie biorąc pod uwagę większe miasta. Mieli coś około 25% głosów poparcia.
W moim odczuciu kurs 1,65 na Kudelskiego jest jeszcze do grania.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Prezydent Piły Zwycięzca Piotr Głowski @ 2,90 Tobet
Długo się zastanawiałem czy zagrać ten typ, ale jednak się zdecydowałem. Nie wiem dlaczego tak wyraźnym faworytem Tobetu jest główny kontrkandydat Piotra Głowskiego (PO), Krzysztof Paszyk (PSL). Uważam że szanse na fotel prezydenta miasta Piły mają porównywalne, a nawet śmiem twierdzić że kandydat PO ma minimalnie większe szanse na to stanowisko. Obecny prezydent Zbigniew Kosmatka nie powinien odegrać znaczącej roli napewno ma swoich zwolenników w Pile ale to grono z kadencji na kadencję się zmniejsza. 12 lat rządów obecnego prezydenta można określić jako czas dość dobrze wykorzystany dla miasta. Jednak jak wszędzie potrzebne są zmiany. Jeszcze może miesiąc temu bałbym się postawić pieniądze na Głowskiego. Ale w poniedziałek 15 listopada odbyła się debata czterech kandydatów na urząd prezydenta. Miałem przyjemność uczestniczyć w tej debacie jako obserwator. Według mnie i wielu zgromadzonych osób debatę zdecydowanie wygrał a można nawet powiedzieć że zmiażdżył rywali Piotr Głowski. Według niektórych osób debata zaszkodziła Paszykowi. Można powiedzieć że się w pewnym momencie pogubił.
Od 9 lutego do dnia dzisiejszego prowadzona była ankieta na jednym z portali internetowych &quot;Kto byłby najlepszym prezydentem Piły&quot; wyniki są następujące:
Krzysztof Paszyk (4482 głosy) 27 %
Piotr Głowski (3608) 21,8 %
Zbigniew Kosmatka (3444) 20,8 %
Jednakże nie można obiektywnie spojrzeć na tą ankietę trwała ona dość długi czas więc teraz to dość znacząco mogło się zmienić.
Co przemawia za Głowskim:
- jest młodym kandydatem,
- występuje z ramienia PO które w Pile ma bardzo dużo zwolenników,
- ludzie uważają go za człowieka który może sporo zmienić w mieście,
- minusem może być to że nie pochodzi z Piły ale od 17 lat tu mieszka więc może czuć się chyba jako cząstka tego miasta.
 
jose-41859 20

jose-41859

Użytkownik
Edward Lasok prezydentem Mysłowic @2,50
Można taki bet spróbować jednak bez szaleństw, powiem szczerze że liczyłem iż Tobet gdzieś poszaleje z kursami i będą one źle dobrane ale szczerze mówiąc nie zrobili błędu.
Nie wiem jakim cudem Osyra wygrywa wybory ale udaje mu się to i znów jest na najlepszej drodze aby to powtórzyć. Fakt zrobił wiele dla miasta - kanalizacja, zmiany na rynku, zawsze wstawi swoją mordę przy okazji organizacji Off - Festiwalu (choć tak na prawdę udostępnia tylko obiekt, który i tak nie jest jego), jednak są też minusy. Miasto obecnie w ch** i trochę zadłużone, na wielu ulicach na znak protestu przeciwko innym radnym wyłączył po prostu oświetlenie przy chodnikach i drogach, nie dawno ludzie przekonali się że wyreżyserował swój napad aby wygrać wybory 2 kadencje temu, przewalił pieniądze za olbrzymią inwestycję pod centrum handlowe. Do tego dochodzi wiele innych spraw o których już nie będę wspominał.
Lasok to taki spokojny kandydat, który na pewno będzie wygrywał pobliskich rejonach Mysłowic jak Brzezinka, Kosztowy, Krasowy itp. Tam na pewno pokona Osyrę i przypuszczam że będzie to wręcz K.O 90-10 %
W samym centrum miasta mam nadzieję że ludzie poszli w końcu po rozum do głowy i albo nie oddają w cale głosu bądź też zagłosują na Lasoka.
Ważne jest też to że Grzesiu Osyra jakby zmartwiony innymi problemami a ma ich sporo, trochę wyhamował z kampanią. W czasie poprzedniej kampanii było zdecydowanie więcej jego głupoty na ulicach, dzisiaj cisza. Organizuje jakieś tam spotkania ale z tego co wiem 70% ludzi na tych spotkaniach to podstawione osoby przez samego prezydenta... w zamian balonik, a i pewnie na piwko się znajdzie. :]
To w zasadzie będzie na tyle, aaaaaaa dodam tylko że reszta kandydatów bez szans i tutaj nie ma co zagłębiać się w dalszą analizę.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Siedlce
Wojciech Kudelski - 1,90

Godz. 23.45. Kolejne wyniki. Zostało 12 komisji. 15.25 proc. dla Anny Sochackiej, 15.35 proc. dla Mariusza Dobijańskiego i 58-59 proc. Wojciech Kudelski. Przypominamy, że w mieście jest zarejestrowanych 43 obwodów.

Więc w Siedlcach wszystko zgodnie z moimi przewidywaniami. Wybory prawdopodobnie skończą się już w I turze, a najlepsze w tym jest to, że bukmacherzy płacili nam ponad połowę tego co postawiliśmy.
Tak jak pisałem, Siedlce bastionem PiSu nadal są i pewnie nie prędko to się zmieni. Wynik według mnie był oczywisty. Potężne bilbordy pod kościołami odniosły swój sukces. Dobijański główny rywal pojawił się znikąd i pewnie to było głównym powodem dlaczego nie wygrał, tak szczerze to większość w Siedlcach nie znała wcześniej nazwiska Dobijański.
Zresztą w moich oczach Kudelski to dobry prezydent, nie mam większych zarzutów co do niego. Najważniejsze, że typ wszedł ;-).
A jak w waszych miastach ? Jakieś &quot;hity&quot; i niespodzianki ?
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
W plocku bedzie druga tura wyborow na prezydenta miasta. Pierwsza turę wygrał Mirosław Milewski. Drugie miejsce dla Nowakowskiego. Pomiędzy nimi rozstrzygnie się batalia o wygrana. Jeżeli pojawi się taki zakład to murowanym faworytem jest Milewski i można na niego śmiało stawiać.
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Edward Lasok prezydentem Mysłowic @2,50
Lasok ok.40% Osyra ok 15%
Będzie 2 tura, ale macie się z czego cieszyć:spokodfhgfh:


W Mielcu podobnie- 2 tura Chodorowski vs Popiołek i niemal pewne zwycięstwo tego pierwszego. Szkoda że nie wygrał już teraz bo mi zamroził kasę na 2 tygodnie ;) Ale o postawione 5 stów jestem spokojny ????

Kraków- Kracik pozytywnie zaskoczył wynikiem, choć nie jest tak dobry jak w sondażu TVP. Liczę że Dziwisz zmusi PiS do poparcia Kracika, Duda dostanie viceprezydenta a Majchrowski wróci na KSW. Ogólnie noc na ✅
 
typer36 456

typer36

Użytkownik

Godz. 23.45. Kolejne wyniki. Zostało 12 komisji. 15.25 proc. dla Anny Sochackiej, 15.35 proc. dla Mariusza Dobijańskiego i 58-59 proc. Wojciech Kudelski. Przypominamy, że w mieście jest zarejestrowanych 43 obwodów.


Więc w Siedlcach wszystko zgodnie z moimi przewidywaniami. Wybory prawdopodobnie skończą się już w I turze, a najlepsze w tym jest to, że bukmacherzy płacili nam ponad połowę tego co postawiliśmy.
Tak jak pisałem, Siedlce bastionem PiSu nadal są i pewnie nie prędko to się zmieni. Wynik według mnie był oczywisty. Potężne bilbordy pod kościołami odniosły swój sukces. Dobijański główny rywal pojawił się znikąd i pewnie to było głównym powodem dlaczego nie wygrał, tak szczerze to większość w Siedlcach nie znała wcześniej nazwiska Dobijański.
Zresztą w moich oczach Kudelski to dobry prezydent, nie mam większych zarzutów co do niego. Najważniejsze, że typ wszedł ;-).

A jak w waszych miastach ? Jakieś &quot;hity&quot; i niespodzianki ?
Aka Shakal Dobijański w Siedlcach działa już od jakiegoś czasu, z tym że dla tego człowieka wartościami są in vitro, akceptacja zjawisk homoseksualnych i przesadny liberalizm. To zwykły propagandowiec i totalne zero w sprawach ekonomicznych. Opowiada o milionach dla Siedlec które w 90% załatwił PiS. W Siedlcach jest większość zdrowego społeczeństwa dlatego Kudelski jako ostoja prawdziwych wartości zdeklasował resztę kandydatów
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ja wiem, że Dobijański działa w Siedlcach od jakiegoś czasu, w końcu był czy tam jest w radzie miasta. Ale mi chodziło oto, że dla przeciętnego Kowalskiego z Siedlec, przed wyborami nazwisko Dobijański nic nie mówiło. Zwykły radny jakich wielu w UM. Nazwisko pojawiło się przed wyborami i większość ludzi dopiero wtedy o nim usłyszało.
Zresztą co tu dyskutować ???? zakład wszedł dość pewnie bo już w I turze się wszystko pomyślnie zakończyło. Tak szczerze to nikt mu nie zagroził, bo 15% głosów to jest nic.
Czekam na jakieś ciekawe opinie na temat II tury, ciekawie wygląda Kraków o kursie 1,50 ;-).
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
W plocku bedzie druga tura wyborow na prezydenta miasta. Pierwsza turę wygrał Mirosław Milewski. Drugie miejsce dla Nowakowskiego. Pomiędzy nimi rozstrzygnie się batalia o wygrana. Jeżeli pojawi się taki zakład to murowanym faworytem jest Milewski i można na niego śmiało stawiać.
Czemu Milewski faworytem ? Ludzie będą wybierać mniejsze zło, część co zagłosowała na Hetkowskiego na pewno pójdzie oddać głos na Nowakowskiego, tak samo z wyborcami PSL-u.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Ja mam pytanie do supportu Tobeta.Czy będziecie jeszcze dokładać do oferty inne miasta gdzie odbędzie się II tura ?
Bo jeśli jest możliwość to prosiłbym o dorzucenie Bytomia gdzie również odbędzie się II tura.
Z góry dzięki.
 
jose-41859 20

jose-41859

Użytkownik
Lasok ok.40% Osyra ok 15%
Będzie 2 tura, ale macie się z czego cieszyć:spokodfhgfh:
Zgadza się, Mysłowice mają powody do zadowolenia. :]
Mimo że stawiałem na Lasoka to nie spodziewałem się aż tak słabego wyniku Grzegorza Osyry.
Teraz jestem tylko ciekaw jakie cyrki będzie odstawiał Grzesiu przed drugą turą... w poprzednich wyborach poszedł po bandzie i wytropił w czasie dwóch tygodni afery, których Ziobro by się nie powstydził. ;-)
Może znów jakieś samookaleczenie, bądź też najpoważniejszy rywal skoczy sobie z 8 piętra.
Edzio nie daj się ! ????
 
rafput 55

rafput

Użytkownik
Pytanko do bardziej zorientowanych w temacie wyborów w Bydgoszczy i Kędzierzynie. Jakie według Was szanse w drugiej turze mają odpowiednio Dombrowicz i Fąfara?
Pozdrawiam
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Prezydent Piły Zwycięzca Piotr Głowski @ 2,90 Tobet ✅
Długo się zastanawiałem czy zagrać ten typ, ale jednak się zdecydowałem. Nie wiem dlaczego tak wyraźnym faworytem Tobetu jest główny kontrkandydat Piotra Głowskiego (PO), Krzysztof Paszyk (PSL). Uważam że szanse na fotel prezydenta miasta Piły mają porównywalne, a nawet śmiem twierdzić że kandydat PO ma minimalnie większe szanse na to stanowisko. Obecny prezydent Zbigniew Kosmatka nie powinien odegrać znaczącej roli napewno ma swoich zwolenników w Pile ale to grono z kadencji na kadencję się zmniejsza. 12 lat rządów obecnego prezydenta można określić jako czas dość dobrze wykorzystany dla miasta. Jednak jak wszędzie potrzebne są zmiany. Jeszcze może miesiąc temu bałbym się postawić pieniądze na Głowskiego. Ale w poniedziałek 15 listopada odbyła się debata czterech kandydatów na urząd prezydenta. Miałem przyjemność uczestniczyć w tej debacie jako obserwator. Według mnie i wielu zgromadzonych osób debatę zdecydowanie wygrał a można nawet powiedzieć że zmiażdżył rywali Piotr Głowski. Według niektórych osób debata zaszkodziła Paszykowi. Można powiedzieć że się w pewnym momencie pogubił.
Od 9 lutego do dnia dzisiejszego prowadzona była ankieta na jednym z portali internetowych &quot;Kto byłby najlepszym prezydentem Piły&quot; wyniki są następujące:
Krzysztof Paszyk (4482 głosy) 27 %
Piotr Głowski (3608) 21,8 %
Zbigniew Kosmatka (3444) 20,8 %
Jednakże nie można obiektywnie spojrzeć na tą ankietę trwała ona dość długi czas więc teraz to dość znacząco mogło się zmienić.
Co przemawia za Głowskim:
- jest młodym kandydatem,
- występuje z ramienia PO które w Pile ma bardzo dużo zwolenników,
- ludzie uważają go za człowieka który może sporo zmienić w mieście,
- minusem może być to że nie pochodzi z Piły ale od 17 lat tu mieszka więc może czuć się chyba jako cząstka tego miasta.
Oficjalne wyniki:
- Głowski Piotr Krzysztof - PO - 50.70%
- Kosmatka Zbigniew - nie należy do partii politycznej - 32.67%
- Kubiak Janusz - nie należy do partii politycznej - 13.37%
- Paszyk Krzysztof - PSL - 3.26%
Więcej
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/wybory-2010-na-prezydenta-pila-wyniki-kto-wygral-piotr-glowski_160866.html


Mam nadzieję że ktoś skorzystał.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Jak Tobet czyta, to niech wie, że klienci domagają się dodania opcji stawiania drugiej tury w mieście Radom.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Do support Tobet...
Czy istnieje możliwość dodania Miasta - Żary [Lubuskie] i miasta Żagań [Lubuskie].
Ciekawa sytuacja w obu miastach druga tura. W Żaganiu drugie wybory z rzędu ta sama para będzie rywalizowała w drugiej turze, a w Żarach urzędujący burmistrz vs. były prezes firmy produkującej panele podłogowe [Kronopol].
 
Do góry Bottom