>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory samorządowe 2010

tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Ze względu na dużą liczbę pytań i próśb o nowe miejscowości postanowiliśmy poszerzyć listę o nowe.
Tak więc w najbliższym czasie pojawią się:
Walbrzych, Zielona Gora, Myszkow, Pabianice, Nysa
Wloclawek, Tarnow, Legnica, Legionowo, Wodzisław Śląski
Kalisz, Chorzow, Konin, Slubice, Skierniewice, Cieszyn
Debica, Jaworzno, Racibórz, Radomsko, Swiętochlowice
Slupsk, Swidnica, Ostrołeka, Pulawy, Krosno, Wieliczka
Nowy Targ, Tczew, Piekary Slaskie, Zgierz, Skarzysko Kamienna
Tarnowskie Gory, Belchatow, Lomza, Będzin, Starachowice, Andrychow
Glogow, Siemianowice Slaskie, Jelenia Gora, Płońsk, Wejherowo
Jastrzebie Zdroj, Myslowice, Świecie, Starogard Gdanski
Wloszczowa, Oswiecim, Swidnik, Knurow, Bochnia
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
W Białymstoku zapewne wygra Tadeusz Truskolaski ale marny kurs. W chwili dodania o oferty było 1.08, zdążyłem złapać, ale teraz tylko 1.03.
A jak w waszych miastach? Są też mista z dużymi kursami, gdzie nie ma faworyta.
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Ze względu na dużą liczbę pytań i próśb o nowe miejscowości postanowiliśmy poszerzyć listę o nowe.

Tak więc w najbliższym czasie pojawią się:

Walbrzych, Zielona Gora, Myszkow, Pabianice, Nysa
Wloclawek, Tarnow, Legnica, Legionowo, Wodzisław Śląski
Kalisz, Chorzow, Konin, Slubice, Skierniewice, Cieszyn
Debica, Jaworzno, Racibórz, Radomsko, Swiętochlowice
Slupsk, Swidnica, Ostrołeka, Pulawy, Krosno, Wieliczka
Nowy Targ, Tczew, Piekary Slaskie, Zgierz, Skarzysko Kamienna
Tarnowskie Gory, Belchatow, Lomza, Będzin, Starachowice, Andrychow
Glogow, Siemianowice Slaskie, Jelenia Gora, Płońsk, Wejherowo
Jastrzebie Zdroj, Myslowice, Świecie, Starogard Gdanski
Wloszczowa, Oswiecim, Swidnik, Knurow, Bochnia
Kiedy można liczyc na kursy z tych miast, jestem ciekawy kto u mnie Wasztm zdaniem wydaje się byc faworytem :]
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Siedlce
Wojciech Kudelski - 1,90
Jego głównym rywalem według tobetu jest Mariusz Dobijański przedstawiciel Platformy Obywatelskiej. Kurs na niego wynosi 2,10. Według mnie kursy są dobrze oszacowane.
Ja osobiście upatruję się jako zwycięzcę Kudelskiego który aktualnie jest prezydentem miasta, prowadzi bardzo skuteczną i nachalną kampanię wyborczą. Plakatów i bilbordów ma najwięcej, do tego namioty PiSu w ostatnią niedzielę stały pod kościołami, do tego w samym centrum jest potężny bilboard Kudelskiego, oraz na na głównej stronie tygodnika siedleckiego (najlepsza gazeta siedlecka) http://www.tygodnik.siedlecki.pl/ .
Widać, że kampania realizowana w 100%, do tego dodam, że Siedlce są niestety centrum PiSowców, u nas głosuje się w większej mierze na PiS. Nawet w wyborach Prezydenckich wygrał u nas Kaczyński. Z drugiej strony mamy Dobijańskiego, o którym mało kto słyszał, człowiek dość młody, ale podoba mi się też jego kampania wyborcza, chociaż jest dużo skromniejsza niż Kudelskiego. Na forum gazety wyborczej można poczytać różne opinie na temat wyborców, a tam w szczególności można wyczytać ataki na Kudelskiego, ale czy należy się sugerować wpisami na forum gazety wyborczej na której nie wiadomo od dziś, nie siedzą zwolennicy PiSu ?
Według mnie wygra Kudelski, im większe pieniądze włożone w kampanie tym jest skuteczniejsza i to sprawdza się.
A jak w waszych miastach wygląda sytuacja przedwyborcza bo z chęcią zapoznam się z waszymi opiniami na temat kandydatów ?
 
petra2008 0

petra2008

Użytkownik
Siedlce

Wojciech Kudelski - 1,90

Jego głównym rywalem według tobetu jest Mariusz Dobijański przedstawiciel Platformy Obywatelskiej. Kurs na niego wynosi 2,10. Według mnie kursy są dobrze oszacowane.
Ja osobiście upatruję się jako zwycięzcę Kudelskiego który aktualnie jest prezydentem miasta, prowadzi bardzo skuteczną i nachalną kampanię wyborczą. Plakatów i bilbordów ma najwięcej, do tego namioty PiSu w ostatnią niedzielę stały pod kościołami, do tego w samym centrum jest potężny bilboard Kudelskiego, oraz na na głównej stronie tygodnika siedleckiego (najlepsza gazeta siedlecka) http://www.tygodnik.siedlecki.pl/ .
Widać, że kampania realizowana w 100%, do tego dodam, że Siedlce są niestety centrum PiSowców, u nas głosuje się w większej mierze na PiS. Nawet w wyborach Prezydenckich wygrał u nas Kaczyński. Z drugiej strony mamy Dobijańskiego, o którym mało kto słyszał, człowiek dość młody, ale podoba mi się też jego kampania wyborcza, chociaż jest dużo skromniejsza niż Kudelskiego. Na forum gazety wyborczej można poczytać różne opinie na temat wyborców, a tam w szczególności można wyczytać ataki na Kudelskiego, ale czy należy się sugerować wpisami na forum gazety wyborczej na której nie wiadomo od dziś, nie siedzą zwolennicy PiSu ?

Według mnie wygra Kudelski, im większe pieniądze włożone w kampanie tym jest skuteczniejsza i to sprawdza się.

A jak w waszych miastach wygląda sytuacja przedwyborcza bo z chęcią zapoznam się z waszymi opiniami na temat kandydatów ?

AKA :cool: Tobet sie wycfani i spadnie kurs jak masz takie informacje to do strefy zamkniętej:] W moim mieście narazie najwięcej plakatów ma Hetkowski :cool: Grupa 18L go popiera hasłem HETI OK!:cool:
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
AKA :cool: Tobet sie wycfani i spadnie kurs jak masz takie informacje to do strefy zamkniętej:] W moim mieście narazie najwięcej plakatów ma Hetkowski :cool: Grupa 18L go popiera hasłem HETI OK!:cool:
Już spadł do 1,70 jak zagrałem ???? .
Zresztą jest limit do 300 zł :|, a szkoda ???? . A jakie to informacje jak wystarczy się przejść po mieście i zobaczyć kto dominuje. Albo na kogo miasto głosuje w wyborach.
 
M 0

mikiel

Użytkownik
W Toruniu pewnym faworytem jest zdecydowanie Michał Zaleski. Od 2002 jest prezydentem Torunia i idzie mu to świetnie. Jego rywale to mało znani i mało wnoszący kandydaci. Mój tata interesuje się bardzo życiem w Toruniu i wie, że jest bezkonkurencyjny. Zrobił wiele dla miasta, pobudował nam wiele orlików, chodniki, itp. Nie dawno zostały ruszone prace kolejnego mostu! I jest to zasługa Zaleskiego! A jeżeli kiedyś jechaliście toruńskim mostem to wiecie jakie są korki i jak jest nam potrzebny kolejny most. Dlatego myślę, że docenią to wyborcy. Mój typ : Michał Zaleski.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
AKA :cool: Tobet sie wycfani i spadnie kurs jak masz takie informacje to do strefy zamkniętej:] W moim mieście narazie najwięcej plakatów ma Hetkowski :cool: Grupa 18L go popiera hasłem HETI OK!:cool:
Ja tam obstawiam zwycięstwo Nowakowskiego. Milewski to kłamca i dopisuje sobie nie wiadomo jakie osiągnięcia. Zagłosuje na niego ciemnota Płocka która widzi że Milewski wybudował Halę, Molo i Amfiteatr a do tego powstały 3 galerie to jest fajny i dużo robi... Hetkowski to ciekawa postać ale wśród większości Płocczan zapamiętany jest jako złodziej i komuch. Napisze później szerszą analizę tego co w Płocku się dzieję aczkolwiek nie wiem czy to dobry pomysł bo kursy polecą w dół :grin::grin:
 
petra2008 0

petra2008

Użytkownik
Nowakowski ciekawa propozycja zobaczymy czy zbuduje te obwodnice i orliki ? jak dla mnie wybory w Płocku to loteria jakby było h2h to skusił bym sie no na pare Nowakowski-Hetkowski ????

do Tobet czy będą zakłady h2h w większych miastach gdzie walka o fotel prezydenta jest wyrównana nie mówie o Warszawie bo tam Waltz wygra na 100 % ale takie Siedlce Płock...
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Nowakowski ciekawa propozycja zobaczymy czy zbuduje te obwodnice i orliki ? jak dla mnie wybory w Płocku to loteria jakby było h2h to skusił bym sie no na pare Nowakowski-Hetkowski ????
do Tobet czy będą zakłady h2h w większych miastach gdzie walka o fotel prezydenta jest wyrównana nie mówie o Warszawie bo tam Waltz wygra na 100 % ale takie Siedlce Płock...
Patrz przez pryzmat tego jak ludzie mogą głosować, a nie jakie są Twoje poglądy polityczne :razz: Ty sam nie będziesz głosował.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
No i kurs na Kudelskiego w Siedlcach spadł do marnych 1,65 ,a jeszcze dzisiaj można było złapać 1,90 ???? . Mam nadzieję, że się nie zawiedziecie tym typem kto skorzystał, według mnie wydaje się pewny.
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Nowakowski ciekawa propozycja zobaczymy czy zbuduje te obwodnice i orliki ? jak dla mnie wybory w Płocku to loteria jakby było h2h to skusił bym sie no na pare Nowakowski-Hetkowski ????
do Tobet czy będą zakłady h2h w większych miastach gdzie walka o fotel prezydenta jest wyrównana nie mówie o Warszawie bo tam Waltz wygra na 100 % ale takie Siedlce Płock...
Zakłady h2h dopiero w drugiej rundzie będą wystawiane.
 
petra2008 0

petra2008

Użytkownik
Patrz przez pryzmat tego jak ludzie mogą głosować, a nie jakie są Twoje poglądy polityczne :razz: Ty sam nie będziesz głosował.
bez kitu lepiej tu na forum nic nie pisać bo kursy spadają na łeb na szyje wczoraj Nowakowski win 3,5 dziś tylko 2,5 :] 1 zeta w jeden dzień :cool:
 
Do góry Bottom