>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wybory prezydenckie w Polsce (2015)

lolnik 473

lolnik

Użytkownik
1 tura wyborów prezydenckich odbędzie się 10 maja 2015, zaś ewentualna II tura nastąpi dwa tygodnie później – 24 maja 2015.

Poprosiłem swego buka bet-at-home, żeby zamieścili ofertę na wybory prezydenckie i zamieścili ???? jupi. Niech ktoś jeszcze poprosi, o zakłady specjalne, czy wejdzie do 2. tury czy nie konkretna osoba, np. w Unibet że Ogórek nie wejdzie do 2. tury jest kurs, za co postawiłbym cały swój samochód. Że Magdalena Ogórek wejdzie do 2. tury jest bardziej niemożliwe niż moja szóstka w totolotku.
 
A 0

alande

Użytkownik
Ja postawiłem, że Palikot pokona Ogórek. @5 w totolotek.
Palikot biznesmen + polityk
Ogórek naukowiec
Rucha Palikota coś słabo w wyborach do PE, SLD jak na nich też słabo
Ogórek nie chce debatować, a w czym myślę Palikot byłby dobry. Choć niewiem czy te sporo osób które idzie na prezydenckie chciałoby Palikota na prezydenta, ale nie oto chodzi aby wygrał więc próbuję po @5
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Pamiętam jak parę lat temu postawiłem 1500 zł na Komorowskiego po kursie 1,40 w świętej pamięci już Tobecie i tam podczas liczenia głosów po godzinie 0:00 przez chwile na prowadzenie wyszedł Kaczyński. Drżałem o wynik, ale ostatecznie wygrał Bronisław. ????
Palikot biznesmen + polityk
Ogórek naukowiec
Tylko co z tego? Magda jest ładna, Magda to SLD, Magda to lewica, ma o wiele większe poparcie niż Palikot który z roku na rok jest coraz mniej znany/medialny. Jego partia praktycznie nie istnieje. Do tego ta cała Ogórek narobiła sporo szumu w mediach. Myślę, że wyrzuciłeś pieniądze w błoto, ale w każdym bądź razie powodzenia. U nas liczyć głosów nie potrafią, a wyniki podobno stoją na rosyjskich serwerach, więc kto tam wie ???? .
Osobiście myślę, że wygra Bronisław Komorowski, ale po 1,05? Nigdy w życiu! Ludzie mają powoli dość PO, coraz lepsze wrażenie robi PiS i nie ukrywam fakt, że Andrzej Duda robi o wiele lepsze wrażenie reprezentatywne. Jeżeli dojdzie do 2 tury, a prawdopodobnie tak, to Duda w II turze może mieć spore szanse na WIN.
Sam bym głosował na nią gdyby nie to że jest z lewicy, nie ma żadnego kandydata więc jak już ktoś idzie głosować to chociaż zagłosuję na ładną panią.
Najlepiej nie chodzić na wybory, tylko narzekać, że nic się nie zmieni. Ten kto nie głosuje nie ma prawa do narzekania, ot cała prawda. A jak ktoś głosuje tylko dlatego, że ktoś jest ładny, albo brzydki to nie mam pytań.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
macio106 117,7K

macio106

Znawca - MMA
Za dużo ludzi kandyduje i bronek może nie mieć tych 50 %. Zobaczą że staruje Kukiz o zagłosuje na niego lubię gościa, potem ludzie którzy ledwo co osiągnęli 18 lat zagłosują na Korwina bo on ma &quot;fame&quot;. Ne wspomnę o kliku idiotach którzy zagłosują na Grodzkie dla jaj :grin:. I dla Ogórek kobiety zagłosują bo chcą mieć swoje równouprawnienie a i kilku facetów na nią zagłosuje bo ładna. I takim o to sposobem Bronek może nie mieć 50%. A i jeszcze klika procent tych TFU gejuchów na Palikota zagłosuje.

Taki o to post kiedyś napisałem na forum, i będę się go mocno trzymał, że będzie ta druga tura bo Bronkowi zabraknie 2-4%. Do tego moim zdaniem Ogórek jest mocno promowana i jest twarzowa więc bardzo realne jest że będzie miała 3 wynik w wyborach.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Ja postawiłem, że Palikot pokona Ogórek. @5 w totolotek.
Palikot biznesmen + polityk
Ogórek naukowiec
Rucha Palikota coś słabo w wyborach do PE, SLD jak na nich też słabo
Ogórek nie chce debatować, a w czym myślę Palikot byłby dobry. Choć niewiem czy te sporo osób które idzie na prezydenckie chciałoby Palikota na prezydenta, ale nie oto chodzi aby wygrał więc próbuję po @5
Nie ma szans jak dla mnie. Palikot już dawno jest na dnie razem ze swoją partią, chwilowo byli na fali ale to już dawno minęło. SLD ciągle ma te kilkanaście procent żelaznego elektoratu więc trochę głosów właśnie od nich dostanie. Poza tym w Polsce prezydent ma tak naprawdę głównie funkcję reprezentatywną a tu masz niezłą i jak na polityk młodą babkę także ludzie będą głosować. Sam bym głosował na nią gdyby nie to że jest z lewicy, nie ma żadnego kandydata więc jak już ktoś idzie głosować to chociaż zagłosuję na ładną panią. ????
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Wybory prezydenckie w Polsce 2015
Czy dojdzie do drugiej tury
Typ: Tak @ 1.70 unibet
Czy Andrzej Duda dojdzie do drugiej tury
Typ: Tak @ 1.90 unibet
Jeszcze parę dni temu było 2.10, ale ten kurs też dobry (jak ktoś gdzieś znajdzie wyższy, w co wątpię, to dajcie tu znać). Co do uzasadnienia typów, to wydaje się, że Bronek jest na sondażowej krawędzi wygranej w 1 turze, ale moim zdaniem to z biegiem czasu będzie coraz bardziej mirażem i Duda się jednak wciśnie do dogrywki. Przede wszystkim raczej nieunikniony jest wzrost poparcia dla Dudy przynajmniej do okolic poparcia jakie ma PiS, w czym powinna pomóc również dość profesjonalnie prowadzona kampania. Po drugie i najważniejsze, w ostatnich tygodniach naroiło się kandydatów na kandydatów, a to zawsze jakieś ułamki procentów zabierze faworytowi. Oczywiście większość to polityczny plankton, który pewnie nawet nie zbierze wymaganych do zgłoszenia 100tys głosów poparcia, ale przynajmniej jeden z nich się wyróżnia i powinien być języczkiem uwagi. Mianowicie dość niespodziewanie koalicyjny PSL zamiast po prostu poprzeć urzędującego prezydenta i zaoszczędzić trochę kasy (ponoć im się nie przelewa) postanowił wystawić na odstrzał swojego kandydata, Jarubas to druga liga ich szeregów i moim zdaniem strzał w stopę ludowców, bo jego wynik będzie oscylował bliżej Palikota czy Korwina niż np. Ogórek, ale te 2-4% jakie zbierze może przesądzić, że będziemy mieć 2 turę. Elektoraty Komorowskiego i ludowców w dużej mierze się przenikają, z badań wynika, że Bronek cieszy się zaufaniem 96% wyborców PSL, czyli nawet więcej niż wyborców PO (92%) i gdyby PSL nie wystawił Jarubasa, to te głosy trafiłyby na konto prezydenta. Również spodziewany start kandydata szeroko rozumianego środowiska partii Zielonych powinien jakieś ułamki odebrać, zwłaszcza jeśli w prawyborach wygra np. Kalisz, bo to rozpoznawalny i kojarzony raczej pozytywnie polityk. Ostatnio pojawiły się dość rozbieżne sondaże, jeden dawał wygraną Bronka w pierwszej turze, drugi wręcz przeciwnie, różnice wynikały głównie z metody sondażowej, jedna pracownia po prostu dzwoni do respondentów, druga wysyła ankietera do domu po uprzednim zawiadomieniu listem, co zawsze nawet podświadomie stwarza okoliczności lekko urzędowe, poważniejsze. Stąd te różnice. Dla mnie osobiście najbardziej wiarygodnym jest ten pod podanym na wstępie linkiem, chyba najbardziej przekrojowy. Wprawdzie jeszcze nie uwzględnia wszystkich kandydatów, ale to nawet na korzyść, im ich więcej tym druga tura bardziej prawdopodobna.
W takim razie czy nie lepszym zakładem jest że Duda wejdzie do 2 tury @1.9? Bo jeśli ma dojść do drugiej tury, to jedynym kandydatem który ma realne szanse się w niej znaleźć jest właśnie Duda.
Racja, nawet na pewno lepszym, bo wyżej wycenionym ???? Jakoś mi to umknęło przy podawaniu, dzięki za zwrócenie uwagi. Już dodałem typ na Dudę, faktycznie wygląda równie dobrze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
cavior 85

cavior

Użytkownik
W takim razie czy nie lepszym zakładem jest że Duda wejdzie do 2 tury @1.9? Bo jeśli ma dojść do drugiej tury, to jedynym kandydatem który ma realne szanse się w niej znaleźć jest właśnie Duda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Ja wierzę w Dudę, kurs 9 wygląda ciekawie. Jako przykład podam sytuację jaka miała miejsce w wyborach samorządowych w moim Radomiu. Otóż był jeden zdecydowany faworyt urzędujący prezydent Kosztowniak (PiS) wygrywający każdy sondaż, praktycznie nie mający konkurencji oraz pozostali z których na czoło w pogoni wysunął się Witkowski (PO). Radom to jak wiadomo bastion PiS-u, przed wyborami kilka razy pojawiał się prezes Kaczyński, żeby to potwierdzić. Doszło do I tury, tam wygrał Kosztowniak, miał te kilkanaście % przewagi o ile się nie mylę (co było zaskoczeniem bo w sondażach miał przewagę znacznie większą) a w drugiej turze sensacyjnie przegrał o kilka %. Kurs na jego zwycięstwo był podobny jak tutaj. Ważnym czynnikiem który może wystąpić w Polsce a już wystąpił w Radomiu jest koalicja poparcia wszystkich rywali Bronka dla Dudy.W Radomiu prawie wszyscy więksi kandydaci (z większym popraciem) poparli zmianę czyli Witkowskiego. Wróbel z Solidarnej Polski która teoretycznie powinna być za kandydatem PiS-u nie poparła nikogo i to podobno przeważyło. Tylko jeżeli wszyscy zgodnie poprą i i oddadzą głos na Dudę może się to udać. Na pewno uczyni to prawica, PSL na Komorowskiego, nie wiadomo co z SLD i innymi Bęgowskimi, tu obawiam się poparcia kandydata PO. Chociaż oficjalne poparcie a wybór ludzi to co innego. Czuję że w II turze może być wielka mobilizacja wielu środowisk wywalenia Bronka ze stołka i wynik może oscylować wokół remisu. Sondaże nic nam nie powiedzą bo wszystkie są sfałszowane jak to się robi można tu zobaczyć poniżejWśród wielu moich znajomych zdecydowana większość głosuje przeciwko obecnie urzędującemu prezydentowi, myślę że dobrze zorganizowana kampania, odcięcie się od osób które mimo czasem słusznych poglądów bardziej zrażają do siebie ludzi niż odwrotnie (Kaczyński, Macierewicz) może przyczynić się do wygrania, choć będzie to bardzo ciężkie, ale nie niemożliwe. Typ na Ogórek z Palikotem to lokata, SLD mogło by wystawić pierwszego lepszego człowieka z ulicy, a i tak miałbym te over 5%, bo SLD ma żelazny elektorat, natomiast Ruch Palikota powoli się wykrusza, szczególnie że zwolennicy tej partii mają wybór między byłym posłem tej partii Bęgowskim, a Palikotem. Przewiduje wynik dla najładniejszej kandydatki w okolicach 7-8 %, a dla Palikota 2-3 %, każdy wynik powyżej 5 % będzie mega sensacją. https://www.youtube.com/watch?v=SMaIY-LLxww
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Już wcześniej grałem w Totomixie że będzie druga tura po @1,62 netto tutaj @1,90 więc chciałem dołożyć za jeszcze 1k ale po ręcznej akceptacji przyjęli 50 zł. Kupa śmiechu z tym Unibetem ????
Druga tura niemalże pewna, im dalej w kampanii tym Bredzisław będzie tracił poparcie. Podejrzewam że pod koniec kampanii grube działa wytoczy PIS i na pewno będzie głośno na temat lasów państwowych a także WSI. Bredzisława podratują uroczystości w piątek 8 maja ale nie na tyle że będzie w stanie wygrać w 1 turze.
Sondaże/ankiety? nie róbmy sobie żartów tak w POlsce robi się sondaże/ankiety http://forum.bukmacherskie.com/f304/media-70766-28.html#post5144725
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Powiem tylko tyle, że bet na Bronka to lokata 5% w skali niecałych 3 miesięcy. Po pierwsze to najlepszy mistrz drugiego planu na polskiej scenie politycznej. Taktyka absolutnie pasywnej prezydentury spisuje się w stu procentach. Nie robi nic medialnie złego, więc nie traci ani jednego wyborcy, a wręcz zyskuje. Najpoważniejszy kandydat - Kaczyński zrezygnował. W sondażach 20-30 punktów procentowych przewagi. Nie ma opcji, ludzie zagłosują i na niego i na PO, a potem znów będzie płacz jak to źle w Polsce jest ;) Ja gram!
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Ja tego nie umiem robić, ale pamiętam że na tym forum kiedyś były sondy. Może ktoś zrobić sondę na wybory prezydenckie jak rzeczywiście zagłosuje? Nie chodzi mi o wyznacznik, bo wiadomo, że to nic nie powie, bo jesteśmy mniejszością ekskluzywną, chodzi mi oto, że osoby na tym forum absolutnie nie są statystycznymi tępakami, którzy oglądają tefałenowskie tok szoły i mają wiedzę co najwyżej kto jest żoną kogoś tam w jakimś tam serialu. Dochodzi nawet do tego, że grupa która nazywa się DZIENNIKARZE ! w Familiadzie na pytanie, podaj największe Państwa na świecie odpowiada: Korea Północna (tak to ta babka co wcześniej twierdzi że Polska jest z ZSRR), a następne odpowiedzi na wielkie PAŃSTWO to Ameryka Południowa (też dziennikarz..... (siebie tak nazwał) i Anglia. Dla mnie to hit. Na youtubie jest wpisać familiada i wyskoczy. Mógłbym tak się rozpisywać w nerwach wiele ale nie oto chodzi, ale serio... stwórzcie sondę na forum na wybory prezydenckie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Powiem tylko tyle, że bet na Bronka to lokata 5% w skali niecałych 3 miesięcy... Ja gram!
Stary oszalales... Jakby byl kurs na PO w wyborach parlamentarnych 1.05 to tez bys zagral? :]
Duda jest niedoszacowany. Jesli jego partyjni koledzy nie beda mu przeszkadzac to ma szanse wygrac. Ludzie sa platforma zmeczeni, gdyby pis byl mniej radykalny to juz dawno by rzadzil. Ale Duda jest mniej radykalny i dlatego wg mnie ma szanse wygrac. Kurs 9.0 jest bardzo atrakcyjny.
A jak tak bardzo chcesz grac na Bronka to poczekaj, bo kurs na niego na pewno skoczy. Wg mnie 1.25 - 1.3 bardziej odzwierciedla sytuacje na dzien dzisiejszy.
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Ojej, nie można porównywać parlamentarnych do prezydenckich! W prezydenckich głosuje się na człowieka, a nie na partię. Wielu ludzi, którzy wykrzykują najgorsze rzeczy o Tusku, Niesiołowskim czy reszcie tej ekipy zagłosuje na Komorowskiego. Powód? Wielu ludzi nie pamięta już, że wywodzi się z PO. Kolejny powód jest taki, że przez 7 lat nie zraził do siebie nikogo, ponieważ nie robił nic. Nie wetował gdy rząd podwyższał wiek emerytalny, nie wetował gdy rząd zabierał obywatelom ciężko zaoszczędzone pieniądze z OFE, wreszcie nie wetował, gdy rząd obniżał kwotę wolną od podatku, która w Polsce jest dwa razy mniejsza niż w Kambodży. Ale oczywiście to wszystko przechodzi po cichu, a Bronek jest postacią bardzo wybielaną przez media. Demokracja polega na tym, że większość wybiera. A, że większość nie jest świata politycznie zagłosują na Bronka.
Jak już wspominałem ludzie hejtujący PO zagłosują za Bronkiem, ale też nie wszyscy wyborcy PIS-u zagłosują na Dudę. Już wyjaśniam skąd paradoks. Podobnie jak wyżej, znaczna część mniej światłych politycznie wyborców w wieku 60+ kojarzy PIS z Kaczyńskim jako wspaniałym mężem stanu i co najważniejsze obrońcą kościoła. Wśród fanatycznych katolików Jarek jest absolutnym numerem jeden. A Duda? Może być dla nich zbyt anonimowy i albo nie pójdą na wybory bo nie ma ich przywódcy, albo zagłosują na kogoś kogo znają, na kogoś kto &quot;krzywdy im nie robi&quot;. Czyli na Bronka. Parlamentarne swoją drogą, ale te wybory są przesądzone już dziś. Gdyby kandydował Jarek to zuupełnie inna bajka, ale Duda nie ma najmniejszych szans choć moim zdaniem spece od wizerunku zrobiły kawał dobrej roboty przy promocji jego osoby.
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Sorry ale to co piszesz dla mnie jest bez sensu. Ludzie nie pamietaja, ze Komorowski jest z PO? Przeciez on kandyduje z ramienia PO... Platforma udzielila mu poparcia wyborczego.
A to ze nie robil nic jest jego najwieksza wada. Nie ma zadnych argumentow, zadnych dokonan. W debacie to powychodzi. 99% wyborcow PIS zaglosuje na Dude nawet nie dlatego, ze go popiera, ale po to, zeby zrzucic z urzedu Komora.
Ludzie w 2010 nie wybrali go dlatego, ze byl fajny, madrze mowil itp. Wybrali go ze strachu przed Kaczynskim (a i tak ledwo co wygral). Teraz Kaczynskiego nie bedzie. Kampania sie dopiero zaczela, duzo sie jeszcze moze wydarzyc, moga powychodzic jakies haki. Komorowski nadal jest faworytem tych wyborow, ale na pewno nie tak wyraznym jak pokazuja kursy. Kurs 1.05 wg mnie bedzie rosl.
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
W Totomixie jest zaklad czy B.Komorowski zostanie prezydentem po 1 turze, na NIE kurs 1, 85. Skoro uwazacie, ze bedzie druga tura, to czy to nie jest lokata ?
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Weź pod uwagę, że Kaczyński przegrał, pomimo iż miał ogromne poparcie społeczne spotęgowane &quot; wojną smoleńską&quot;. To tylko świadczy, jak Polacy ( oczywiście poza twardym elektoratem ), nienawidzą PISU - może nie samego Kaczyńskiego, ale innych od Maciarewicza przez Brudzińskich, Giżyńskich i innych, którzy tylko potrafią mówić jakie to PO jest beeee. Osobiście uważam, że strach w tym kraju przed PISEM jest wszechobecny, i nie ma opcji by Pan Duda dostał cokolwiek więcej niż głosy twardego elektoratu. Dla mnie osobiście granie czy będzie druga tura jest &quot; no bet&quot;, zbyt dużo kandydatów, którzy poodbierają głosy Panu Komorowskiemu.


Sorry ale to co piszesz dla mnie jest bez sensu. Ludzie nie pamietaja, ze Komorowski jest z PO? Przeciez on kandyduje z ramienia PO... Platforma udzielila mu poparcia wyborczego.
A to ze nie robil nic jest jego najwieksza wada. Nie ma zadnych argumentow, zadnych dokonan. W debacie to powychodzi. 99% wyborcow PIS zaglosuje na Dude nawet nie dlatego, ze go popiera, ale po to, zeby zrzucic z urzedu Komora.
Ludzie w 2010 nie wybrali go dlatego, ze byl fajny, madrze mowil itp. Wybrali go ze strachu przed Kaczynskim (a i tak ledwo co wygral). Teraz Kaczynskiego nie bedzie. Kampania sie dopiero zaczela, duzo sie jeszcze moze wydarzyc, moga powychodzic jakies haki. Komorowski nadal jest faworytem tych wyborow, ale na pewno nie tak wyraznym jak pokazuja kursy. Kurs 1.05 wg mnie bedzie rosl.
 
M 115

matlaurent

Użytkownik
Nie robi nic medialnie złego, więc nie traci ani jednego wyborcy, a wręcz zyskuje.
Dlatego należy do wyborów ludzi uświadamiać (w dużej mierze z naszego środowiska), co jest zamazywane i nie pokazywane w mediach, żeby coś drgnęło w tych jego słupkach popularności.
Kampania sie dopiero zaczela, duzo sie jeszcze moze wydarzyc, moga powychodzic jakies haki.
A może już są haki, i należy przesyłać, pokazywać dużej liczbie ludzi tego typu informacje, żeby zdjęli te &quot;cholerne&quot; klapki z oczu (bo oczywiście z mediów nic się nie dowiemy):
https://www.youtube.com/watch?v=mLOmEmBADY8
https://www.youtube.com/watch?v=TZHPjcTRUNA
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
https://twitter.com/maskiBK
Zachęcam do obserwowania, można zobaczyć jaki przebieraniec kryje się za urzędem Prezydenta RP.

A jak ktoś chce grać na Bredzisława że wygra wybory bo niech nie robi tego teraz tylko przed zamknięciem oferty bo kursy na pewno będą większe i zamiast 5% &quot;LOKATY&quot;* będziecie mogli dostać pewnie ok 20% &quot;LOKATY&quot;*.

* ????
 
Do góry Bottom