>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory prezydenckie w Polsce (2015)

dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Jeżeli Millward Brown w swoich sondażach publikuje informacje że Komorowski nie ma żadnych szan na wygranie w I turze, a jest to firma która bada opinię społeczną dla Faktów TVN więc tym samym wspiera PO, to chyba nie pozostaje nic innego jak dołożyć na drugą turę wyborów.
Kurs w bah już tylko @1,6 jednak, pierwszy typ grałem po @1,62 netto w totolotku więc wielkiej różnicy nie ma.
Ponadto Duda po @9,00 celem skontrowania w 2 turze, chyba że sytuacja będzie optymistyczna to zostawię bez kontry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
o żesz, Komorowski w sondzie bukmacherskiej troche głosów zdobył, ktoś się ujawni i przyzna, że na niego zagłosuje? Mam nadzieję, że ten Bronek nie wygra. Zagram na 2. turę, mam nadzieję, że będzie, dziś Mariusz Błaszczak powiedział, że &quot;druga tura stałą się faktem&quot;. Powiedział to w telewizji Trwam. Mocne słowa, za mocne, ale wielce prawdopodobne, że druga tura będzie.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
jakie znaczenie maja jakies smieszne sondy w necie ?
na fejsie krul ma ponad 500tys lajkow, bronek 135 a duda 45. ma to znaczenia ? zerowe wiec na co to?
 
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
toto mix ma na ten zaklad 3,6.

E fortuna ma super typ Korwin pow. 3,9% kurs 1,8 tyle ze nie bardzo wiem z czym to laczyc.


1,8 na over 3,9% to pewniak dla mnie. Mozna juz grac teraz, bo jak sie okaze ze inni wolnosciowo-prawicowi politycy nie zdolaja sie zarejestrowac to linia moze isc w gore bo JKM ich zapewne przechwyci.

Poza tym kampania ma byc intensywna, jak zaczna latac samolotem to moze w koncu tv przestanie Korwina pomijac i zaczna go pokazywac... Przy dobrych wiatrach nawet 8-9% powinno byc....
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
marfi 629

marfi

Użytkownik
Popieram kolegą wyżej, stały elektorat Korwina, który jest nieźle zmotywowany zapewni mu te 4%, może i część narodowców nie pałająca sympatią do Kowalskiego zagłosuje, może Kukizowi nie uda się zarejestrować. I pamiętajmy, że popularnemu &quot;krulowi&quot; przybywa wyborców z dnia na dzień, z racji jego olbrzymiej popularności wśród młodzieży. Sam mam 19 lat i w zeszłym roku szkolnym robiono szkolną zabawę w wybory, przed eurowyborami, aby zachęcić wszystkich do pójścia do urn, JKM coś koło 60% miał. Ogólniak, Dolny Śląsk ;)
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Popieram kolegą wyżej, stały elektorat Korwina, który jest nieźle zmotywowany zapewni mu te 4%, może i część narodowców nie pałająca sympatią do Kowalskiego zagłosuje, może Kukizowi nie uda się zarejestrować. I pamiętajmy, że popularnemu &quot;krulowi&quot; przybywa wyborców z dnia na dzień, z racji jego olbrzymiej popularności wśród młodzieży. Sam mam 19 lat i w zeszłym roku szkolnym robiono szkolną zabawę w wybory, przed eurowyborami, aby zachęcić wszystkich do pójścia do urn, JKM coś koło 60% miał. Ogólniak, Dolny Śląsk ;)
Największe poparcie wśród młodzieży głosującej ma Prawo i Sprawiedliwość. ;)
 
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
Największe poparcie wśród młodzieży głosującej ma Prawo i Sprawiedliwość. ;)
to wlasnie swiadczy ze polskie szkolnictwo lezy i kwiczy a poziom jest zenujacy, jesli wiekszosc glosuje na populizm i socjalizm w skrocie PIS.
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Najlepsze jest to, że młodzi głosują na nich w dobrej wierze gdyż uważają, że PIS jest partią prawicową ;) Podczas, gdy Kaczyński zapowiada, że gdy dojdzie do władzy podniesie podatek dochodowy dla najbogatszych do 40%. To jest prawicowa wolność gospodarcza?
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
to wlasnie swiadczy ze polskie szkolnictwo lezy i kwiczy a poziom jest zenujacy, jesli wiekszosc glosuje na populizm i socjalizm w skrocie PIS.
Mistrz, normalny mistrz. Piszesz o poziomie Polskie szkolnictwa nie używając przy tym jakichkolwiek znaków diakrytycznych.
Zielonego pojęcia nie masz o tym co piszesz. Tak jak zielonego pojęcia nie mają fizyczni, którzy głosowali na liberałów.
Nie jestem zwolennikiem PIS-u.
 
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
Mistrz, normalny mistrz. Piszesz o poziomie Polskie szkolnictwa nie używając przy tym jakichkolwiek znaków diakrytycznych.
Duzo osob na komputerze nie uzywa polskich znakow co nie oznacza, ze nie znaja zasad otrografii itp.

Zielonego pojęcia nie masz o tym co piszesz.
No ja jakbym sluchal TV i nagle by mi ktos powiedzial, ze PIS to lewactwo a nie zadna prawica, pewnie tez moj swiatopoglad runalby w gruzach.... Spokojnie, jestesmy z toba.
Masz przyklad na czasie ze to lewica i tylko szuka jak wyciagnac kase za nic od obywateli:
http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,17515128,Podatkiem_w_BlaBlaCar__Posel_PiS_o_utraconych_dochodach.html?biznes=local
 
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
DIDIER_DROGBA uważasz się z Korwinowca a cytujesz i powołujesz się na gazetę wyborczą :grin:
Bo widzisz, ja czytuje rozne gazety, ogladam rozne TV. Nawet &quot;wybiorcza&quot; potrafi napisac ciekawe informacje, choc to rzadkosc.

Nie naleze do osob ktore np nie czytaja/ogladaja czegos a krytykuja.

Np. wiele osob na oczy nie widzialy TV Trwam (nawet ich loga nie znaja) a krytykuja, czasami tam sa ciekawe programy.
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
sam oglądam tv Trwam, jedyna mądra stacja nie licząc sportowych. (no i TV Republika jeszcze.) Poczytajcie książkę Resortowe dzieci, na ceneo za 5zl coś mega promocję złapałem w jakiejś księgarni internetowej, to dowiedzie się co to za ludzie są w Tvniku, Polsaciku czy nawet Te Vał Piku
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
116 Janusz Palikot - J. Korwin-Mikke 2 @ 1,50 Totolotek

Temat staram się obserwować od kilku dni i niestety więcej tu zagorzałej dyskusji fanów różnych ugrupowań niż tego co najważniejsze na tym forum - typów. Wychodzę temu naprzeciw i proponuję coś ze swojej strony. O obu panach zostało już powiedziane dużo i nikomu ich przedstawiać nie trzeba. Ciekawym jest fakt, że nawet nikt z naszych forumowiczów nie oddał swojego wirtualnego głosu na J.P., mimo że jest to ankieta anonimowa. Ze świecą szukać wyborców Palikota. Jego czas już się skończył. Zdziwiła mnie niesamowicie para razem z JKM, i do tego tak wygórowany kurs. Bardzo chętnie posłucham argumentów w myśl których Palikot miałby uzyskać lepszy wynik niż Korwin. W moim mniemaniu takie nie istnieją. Na siłę można podciągnąć pod to zagubionych lewicowców, którzy nie przepadają za Ogórek. Ale na litość boską, buki dają obu panom odpowiednio około 4% oraz 2% szans (średnie linie wystawione przez nich). Do tego dla przykładu Fortuna taki zakład wyceniła ledwo na 1,35, po odjęciu podatku bieda niesamowita. A ludzie z totolotka jakby w innym świecie, nie wiem na co liczą. Wiem, że ten post praktycznie nie zawierał nic konstruktywnego i merytorycznego na temat tego typu. Nie ważne. Chyba najzwyczajniej w świecie jestem zbyt zaskoczony tak wielkim kursem na JKM i to w starciu z tak śmiesznym przeciwnikiem...
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Miło wygląda: Bronek dojdzie do drugiej tury 1,4 uni bet.
Mamy zawsze wygraną. Jak awansuje chociaż hajs. Jak nie awansuje to będę się cieszył dużo bardziej i nie szkoda mi będzie kilku stówek ????
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Miło wygląda: Bronek dojdzie do drugiej tury 1,4 uni bet.
Mamy zawsze wygraną. Jak awansuje chociaż hajs. Jak nie awansuje to będę się cieszył dużo bardziej i nie szkoda mi będzie kilku stówek ????
W tym buku jest jeszcze opcja trzecia: nie będziesz się cieszyć i stracisz kilka stówek. Jeśli miłośnicy &quot;zgody i rozsądku&quot; wybiorą LeBrona w I turze ???? Tak sformułowane pytania to specjalność Unibetu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Hehehe dlatego trzeba rozumiec co sie gra
Chyba ze jest zwolennikiem bronka i chce przegrac kilka stowek w zamian ze wygrana bronka w 1 turze
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Nie sądzę.Nie pytałem wprawdzie na czacie ale przypuszczam,że jeśli Bronek wygra w pierwszej( a nie wygra bo tyle razy się już skompromitował,że nawet ministerstwo propagandy nie wystarczy) to będzie zwrot.
 
Do góry Bottom