>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory prezydenckie w Polsce (2015)

lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Utworzyłem sondę, która nie będzie automatycznie fałszowana, nikomu jej nie podawałem, gdyż chcę zobaczyć jak użytkownicy naszego forum zagłosują. Chcę aby świadomie i prawdziwie żeście kliknęli na kogo głosujecie.
http://forumbuk.mojasonda.pl
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ankieta na forum pojawi się 21 marca jak minie termin na przedłożenie 100k podpisów przez kandydatów na urząd Prezydenta.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Najlepiej nie chodzić na wybory, tylko narzekać, że nic się nie zmieni. Ten kto nie głosuje nie ma prawa do narzekania, ot cała prawda. A jak ktoś głosuje tylko dlatego, że ktoś jest ładny, albo brzydki to nie mam pytań.
Po pierwsze, kto powiedział że narzekam? Po drugie, jaką prezydent ma realną władzę? Po trzecie, nie wiąże z tym krajem przyszłości. Po czwarte, jak nie mam na kogo głosować to nie głosuję, nie uznaję czegoś takiego jak &quot;mniejsze zło&quot;. Po piąte, miałem głosować na Korwina ale to co odwalił z KNP zraziło mnie więc jedyny kandydat na które miałem głosować stracił mój głos swoimi działaniami.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
jaką prezydent ma realną władzę?
Ma prawo weta oraz inicjatywę ustawodawczą. Nie mówię, że to dużo, ale też nie mało. Tak więc nie mamy w Polsce urzędu Prezydenta tylko w formie reprezentacyjnej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
D 224

dboniem

Użytkownik
A czy gdzieś jest może dostępny zakład w stylu: &quot;Komorowski nie zostanie prezydentem&quot; ? cos jak LAY w Betfair, aktualnie np. w Unibet jest w dalszym ciągu na jego zwycięstwo kurs 1,05, a można byłoby pograć za drobne na jego rywali.
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Kurs 9 jest na zwycięstwo Dudy, a czy gdzieś jest ogólnie, że Komorowski, nie zostanie prezydentem ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
A jaka jest różnica? Chyba nie wierzysz w to że jakaś Ogórek czy inny Korwin zostaną prezydentem? Oczywiście jest taka możliwość, ale szanse są na prawdę minimalne, nie warte zmniejszenia kursu (bo ten zapewne w przypadku zakładu na to że Komorowski nie zostanie prezydentem będzie niższy niż @9 na Dudę - pewnie @8,5).
 
J 127

jester72

Użytkownik
Ogórkowa to chyba musiałaby się rozebrać do rosołu, żeby miała jakiekolwiek szanse na drugą turę. Kukiz płacze że fani nie chcą mu dać autografu. Korwin idzie na tacierzyński! Zostają tylko Duduś i chrabia! A że chrabia i jego świta zagrali grubo, że będzie druga tura - a przynajmniej tak się zachowują, to tylko Duduś może im odebrać wygraną. Oczywista oczywistość jak mawia klasyk!
 
oczek92 3

oczek92

Użytkownik
Tak samo jak totomix i fortuna. Niestety zakładów nie można łączyć, czyli nie ma sensu grać czegokolwiek. Zostaje jeszcze millenium jako ostatnia nadzieja.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
O lol z tymi dziennikarzami to ostra jazda,ja właśnie tu widziałbym miejsce na interwencję prezydencką i przesunięcie takich ludzi gdzieś do 3-4 klasy podstawówki.
Dobitny przykład jak ludzie są oderwani od rzeczywistości i elementarnej wiedzy.
Jedyne czym się można zasłaniać to jest to,że pytanie brzmi &quot;co odpowiedzieli nasi ankietowani&quot;( kto wie czy to prawda czy nie,że są takie ankiety,ale jeśli są to też biorą w nich udział debile).
Ja np na pytanie o największą planetę,na poważnie rozważałbym odpowiedź &quot;Słońce&quot; lub &quot;Księżyc&quot;,wiadomo,że nieprawda,ale jestem przekonany,że dużo osób taką odpowiedź by dało,a co za tym idzie sporo punktów jest za to.
A co do samych wyborów,bo widzę,że niektórzy dosyć emocjonalnie podchodzą.
Wierzycie ,że to ma znaczenie na kogo dacie &quot;krzyżyk&quot;?
Przecież i tak tym krajem steruje się z drugiego jeśli nie z trzeciego rzędu.
A dodatkowe pytanie do namawiających koniecznie do głosowania,czy wiecie za czyje pieniądze te paskudne plakaty będą wisieć aż do jesieni?
Za nasze,każdy głos w wyborach,to (w zależności od tego jakie to wybory) od 5 do 10 zł refundacji dla komitetu wyborczego którego kandydat/kandydaci ten głos otrzymali.
I oczywiście,że będzie druga tura,przecież trzeba wykarmić stada liczących głosy urzędników,komisje wyborcze,wszelkiej maści ekspertów i analizatorów.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Dość zaskakujące wnioski
Dlaczego zaskakujące ? Zaskakujące one mogą być tylko dla ludzi pokroju psychopaty Niesiołowskiego. Energiczny, młody i pełny wigoru vs śpiący, zamulający i chodzący po krzesłach japońskich spikerów Bredzisław. Gdyby nie to, że Platforma ma media to sondaże już by inaczej wyglądały.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Dlaczego zaskakujące ? Zaskakujące one mogą być tylko dla ludzi pokroju psychopaty Niesiołowskiego. Energiczny, młody i pełny wigoru vs śpiący, zamulający i chodzący po krzesłach japońskich spikerów Bredzisław. Gdyby nie to, że Platforma ma media to sondaże już by inaczej wyglądały.
Jasne że Komorowski wygra. Przed poprzednimi wyborami byłem prawie pewny że nie wygra, myślałem sobie przecież on jest z PO nie wierze żeby ludzie byli takimi idiotami i oddali całą władzę w ręce jednej parti. Myliłem się. Tym razem grubo obstawie i się zastanowie czy za wygrane pieniądze nie wyjechać...
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Dlaczego zaskakujące ? Zaskakujące one mogą być tylko dla ludzi pokroju psychopaty Niesiołowskiego. Energiczny, młody i pełny wigoru vs śpiący, zamulający i chodzący po krzesłach japońskich spikerów Bredzisław. Gdyby nie to, że Platforma ma media to sondaże już by inaczej wyglądały.
Nie tylko.

Nie zaskakujące mnie, zapewne nie zaskakują Ciebie i wielu innych osób.

Ale zaskakujące są... dla większości społeczeństwa, która to większość jest bez ustanku karmiona informacjami z takich sondażowni jak CBOS czy TNS OBOP.

Nie wypowiadam się na temat korelacji wyników produkowanych przez te firmy z rzeczywistymi proporcjami statystycznymi. Nie chcę też rozpoczynać polemiki czy sondażownie tylko odzwierciedlają czy też kreują nastroje...

W każdym razie te wyniki SĄ dla przeciętnego odbiorcy zaskakujące :cool:
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Sondaze na 3 miesiace przed wyborami sa zupelnie niemiarodajne. Ludzie nie zdazyli sie jeszcze dobrze zastanowic na kogo chca glosowac. Komor mial wysokie poparcie, bo wiekszosc spoleczenstwa nie byla nawet w stanie wymienic jakiegokolwiek kontrkandydata. Teraz sie to zmienia. Wielu ludzi myslalo tez, ze Duda to ten z Solidarnosci...
Miesiac przed wyborami bedzie mozna cos wiecej wywnioskowac z sondazy, ale na dzis kurs 9 na Dude to promocja roku. Warto to grac, nawet po to zeby pozniej skontrowac Komorem na dzien przed wyborami.
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Dlaczego zaskakujące ? Zaskakujące one mogą być tylko dla ludzi pokroju psychopaty Niesiołowskiego. Energiczny, młody i pełny wigoru vs śpiący, zamulający i chodzący po krzesłach japońskich spikerów Bredzisław. Gdyby nie to, że Platforma ma media to sondaże już by inaczej wyglądały.
???? ????
Jasne że Komorowski wygra. Przed poprzednimi wyborami byłem prawie pewny że nie wygra, myślałem sobie przecież on jest z PO nie wierze żeby ludzie byli takimi idiotami i oddali całą władzę w ręce jednej parti. Myliłem się. Tym razem grubo obstawie i się zastanowie czy za wygrane pieniądze nie wyjechać...
Przed poprzednimi wyborami na początku kampanii byłem bardzo optymistycznie nastawiony i wierzyłem że Jarosław Kaczyński ma szanse wygrać, z czasem jednak zrozumiałem że szans nie ma. Nigdy nie zdobędzie elektoratu neutralnego. Dlatego dzisiaj znowu by przegrał, może z jeszcze większa przewagą niż 5 lat temu. Co do Andrzeja Dudy na początku kampanii byłem nastawiony wręcz przeciwnie, nie wierzyłem w szanse. Bo przecież młody, bo ludzie go nie znają, bo Komorowski w sondażach ma największe zaufanie wśród rodaków. Dzisiaj widzę że szanse są duże, młody, energiczny, trochę &quot;inny&quot; niż reszta z PiS, a do tego to jak genialnie kampanie prowadzi sztab Prawa i Sprawiedliwości a sam Andrzej Duda jak potrafi przekonywać rodaków do zagłosowania na niego, daje szanse na zwycięstwo. Sondaże rosną było 15% na początku, dzisiaj jest już około 25%. A do wyborów jeszcze sporo czasu. Druga tura pewna, a tam może stać się wiele. Wierze w to!
Tym razem grubo obstawie i się zastanowie czy za wygrane pieniądze nie wyjechać...
Powodzenia, mam nadzieje że daleko nie wyjedziesz. :cool:
 
Do góry Bottom