>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory prezydenckie w Polsce (2015)

pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Co te lajki na FB znaczą? NIC, ciemna masa która głosuję na PO to zapewne nawet nie wie co to internet nie mówiąc już o moherach głosujących na PIS.
Ty na serio uważasz, że na PO i PIS głosuje jakiś plebs? Poza tym jeżeli uważasz, że każdy moher głosuje na PIS to się mocny byś zdziwił. Znam starsze osoby, również bardzo religijne, które głosują na PO. Znam ludzi bardzo inteligentnych, w żaden sposób nie związanych z polityką, którzy też głosują na PO.
Ale zgodzę się z Tobą, że lajki na facebooku mają prawie żadne przełożenie na na wyniki w świecie rzeczywistym.
Mnie bardziej niż ta zgraja kandydatów irytuje fakt, że na wybory prezydenckie zazwyczaj jest największa frekwencja. Na wybory, które tak naprawdę nic w Naszym życiu nie zmieniają. Od zawsze jestem zdania, że najważniejsze są wybory samorządowe, następnie parlamentarne i do UE, a na szarym końcu na prezydenta. Często spotykam się z ludźmi, którzy chodzą tylko na te ostatnie. Co dla mnie jest kompletnie bez sensu.
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Na PO na pewno głosują debile nie potrafiący samodzielnie myśleć czyli plebs (ok. 10 mln osób) + 1 mln urzędników i stąd ich wspaniały wynik będący wynikiem doskonałej propagandy medialnej wszystkich reżimowych stacji telewizyjnych
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Kukiz over 6,5% @ 1,7 Bah
Na chwilę obecną chyba najlepszy typ do zagrania w tych wyborach. Kukiz z dnia na dzień w sondażach - nawet tych dla tvn - zyskuje poparcie. Prawdą jest, że mówi trochę to co ludzie chcą usłyszeć, ale zawsze to lepsze niż te stare mordy, które od lat się bawią tym krajem. Wczoraj u Wojewódzkiego zrobił bardzo dobre wrażenie i zapewne zyskał kolejne głosy. Ciekawe, że ma większe poparcie od JKM, ale pewnie nawet Korwin już trochę się znudził ludziom i gdy Kukiz wyszedł na scenę to wolą jego poprzeć. Wydaje się, że wynik w około 10% jest do zrobienia. W niedawnej sondzie ulicznej przeprowadzanej na sporej liczbie osób (10k) osiągnął właśnie te 10%, co chyba jest aktualnym odzwierciedleniem poparcia dla jego osoby.
Jeszcze wczoraj w Betano można było łapać 5,5 @1,75, jednak się ogarnęli i aktualnie mają już linię 7. Ónibet z kolei aż 8,5, więc ten zakład w bah jest czymś w rodzaju okazji, bo zapewne i oni się niedługo zreflektują i podwyższą linię.
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Czy tylko ja mam przeczucie, że ten balonik o nazwie Kukiz głośno pęknie w dniu wyborów? Bo od kogo miałby mieć 7%? Bardzo niewielka część elektoratu anty systemowego, bo jednak nie są to ludzie przypadkowi w większości. Mówię w większości, bo pewnie jest jakiś odsetek młodych ludzi, którzy byli za Korwinem bo tak koledzy mówili, że spoko, a teraz w sumie Kukiz też spoko, ważne że nie PO. Jednak nie jest to jakoś dużo osób? Ktoś dla beki zagłosuje? Ktoś zagłosuje bo lubi jego muzykę? A może są jednostki, które za najważniejszy element w polityce polskiej uważają wprowadzenie JOW-ów co jest koronnym postulatem Kukiza. Ale ludzie, 7% z tego uzbierać?! Jak?
 
J 127

jester72

Użytkownik
Zgadzam się z marfi. Ktoś kto tak słabo stoi z lajkami na fejsie nie może mieć szans na dobry wynik w wyborach.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
@marfi: a może grono dzisiejszych 30 i 40 latków, którzy swego czasu słuchali jego muzyki (i nie tylko jego ale także Kazika czy Muńka) zechcą odwdzięczyć mu się swoim głosem? Wiadomo że nie wszyscy z nich ale sporo osób nadal pamięta jego poglądy z tamtych lat i się z nimi utożsamiali. Dodając do tego tych młodych, którzy jak sam napisałeś uważają że &quot;Kukiz jest spoko&quot; to ja widzę nawet te 10%.
W przypadku takich kandydatów jak Kukiz czy JKM ich elektorat jest zmobilizowany na głosowanie, co nie jest takie pewne dla &#39;wielkiej dwójki&#39;. A chodzi mi tutaj o taki głupi i mało wydawałoby się znaczący czynnik jak pogoda w dniu wyborów: gdyby była zła i padał deszcz, to uważam że Kukiz jeszcze bardziej zyska na głosach.
 
E 147

ernestbugaj

Użytkownik
Sorry, ale dla mnie Kukiz to ewidentnie pupil układu, podstawiony przez służby, żeby zabierać elektorat innym kandydatom antysystemowym. A jak by jakimś cudem wygrał to tak będzie rządził, żeby jak najbardziej skompromitować idee wolnościowe i antysystemowe, żeby ludzie mogli powiedzieć - Ha! Władza każdego deprawuje, nawet takich &quot;mężów stanu&quot; jak Kukiz. Polecam śledzić jaki kandydat wywołuje największy ból dupy polityków wszystkich frakcji od prawa do lewa i mediów głównego nurtu. I wtedy wyciągać wnioski. Jak dla mnie Kukiz to mejstersztyk bezpieki. Nie udało się ze Stonogą to wyciągnęli Kukiza.
 
P 402

plastelina

Użytkownik
Różnica Komorowski - Kukiz
Kukiz +36.00%
1.87 1/10
betano



z typów na Kukiza ostało się jeszcze to powyższe, Bredzisław w doł (39%) Kukiz w górę(11%) w najwnowszym sondażu TNS
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Ty na serio uważasz, że na PO i PIS głosuje jakiś plebs? Poza tym jeżeli uważasz, że każdy moher głosuje na PIS to się mocny byś zdziwił. Znam starsze osoby, również bardzo religijne, które głosują na PO. Znam ludzi bardzo inteligentnych, w żaden sposób nie związanych z polityką, którzy też głosują na PO.
To powiedz mi z jakiego powodu głosują na PO? Co przez te dwie kadencje zrobili? Afer to było tyle że głowa mała a najlepsze jest to że takich c*** jak ten Sienkiewicz nawet nie został zdymisjonowany. Tusk gadał że miliony Polaków wrócą do kraju a sam teraz pracuje w Brukseli. NIE ZROBILI KOMPLETNIE NIC PRZEZ TYLE LAT. Czy sukcesem można nazwać budowę autostrad? Jaki to jest sukces? Przecież każdy kraj buduję autostrady i to nie jest chyba jakaś szczególna zasługa PO...
Na PIS głosują głównie mohery i z tym się chyba zgodzisz. Nie znają w ogóle się na polityce, nie znają ich programu i głosują bo wiadomo, partia &quot;religijna&quot;. Jeśli PIS dojdzie do władzy to przecież te lewaki będą rozdawać tylko kasę na prawo i lewo. Przecież to nie jest partia prawicowa... No chyba że chodzi o kwestie aborcji czy związków partnerskich ale w ważnych kwestiach to zwykłe lewactwo.
Oczywiście, zgadzam się że są ludzie wykształceni którzy głosują na PO. Chociażby urzędnicy których przybyło. No właśnie a czy Tusek czasem nie obiecywał zredukować ilość urzędników? Kolejna obietnica która nie została spełniona tylko jeszcze tych nierobów przybyło. Komorowski nic nie zrobił przez całą kadencje oprócz tego ze przyklaskiwał temu co robiło PO. Mógł przecież zawetować różne ustawy jak podniesienie VATu no ale po co? Lepiej żeby kompromitował nasz kraj na świecie. W ogóle jak to jest możliwe żeby prezydent czy premier nie mówili nawet po angielsku? To teraz nawet będąc chociażby kelnerem to angielski jest potrzebny.
Jeszcze co do PISu, czym oni się zajmą jak wygrają wybory? Smoleńsk, biednymi górnikami, pielęgniarkami i tą całą hołotą z budżetówki. Zajmą się też wyjaśnieniem &quot;afery&quot; z koncesją Radia Maryja, będą chcieli wszystkich postawić do Trybunału Stanu i co więcej? Jaki oni mają program? Jedno wielkie nic i zajmowanie się pierdołami... Czy inteligenty człowiek nie mając konkretnego w tym interesu zagłosuję na którąś z tych partii? NIE. Są oczywiście ludzie którzy nie znają się na polityce ale że widzą w sondażach że jest walka pomiędzy PO i PIS to sobie wybiorą jakaś partie o tak. Tylko że taki właśnie plebs nie powinien mieć prawa głosu...
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Prawda jest tak, że ktokolwiek nie zostałby prezydentem, ktokolwiek nie rządziłby krajem nigdy nie zrealizuje chociażby 30% swoich obietnic przedwyborczych. Bo zawsze znajdzie się coś ważniejszego, wypłynie nowa afera albo jednak stwierdzą, że na razie na to nie ma pieniędzy. Ja już dawno wyłączyłem się na doniesienia z Warszawy. Kompletnie mnie nie interesuje nad czym debatują i co uchwalają. Z jednej strony to bardzo złe zachowanie, bo przecież wiele z tych rzeczy będzie mnie prędzej czy później dotyczyć. Z drugiej jednak wybieram zdrowsze życie i wychodzę z założenia, że jestem Panem swojego losu, więc niezależnie od ilości ułatwień czy utrudnień sam sobie życie poprowadzę według własnego schematu. Ludzie za bardzo się w to angażują, budując między sobą mury. To powinno martwić najbardziej, że jak ktoś chce rozwoju tego Państwa to powinien zwrócić uwagę na ludzi. Nie tylko politycy, ale też ludzie sami na siebie. Wychodzę z założenia, że niezależnie kto tutaj by rządził to wszystko i tak zależy od polskiej mentalności i zmiany myślenia. Za dużo jeszcze osób jest w PRLu, a młodzi, którzy mogliby to myślenie zmienić zazwyczaj wybierają zagranicę. Nie mówię, że wszyscy, ale jednak spora większość.
A w ramach offtopa piwo za sygnaturę ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Wybory Prezydenckie 2015
Komorowski poniżej 44,5% w I turze kurs: 1,80 buk: Totolotek
Wydaje się typ warty zagrania nawet za większą stawkę. Ja zagrałem w dubelku z Barceloną (DNB) na najbliższy z dwumeczy w LM. Wracając do Komorowskiego. Z każdym dniem będzie tracił na rzecz nowych kandydatów: Korwina i Kukiza bo pokazali, że głosy na nich nie będą zmarnowane już mają po ok 5% czy 8%. Udało im się rozbić podział sceny politycznej PO-PiS czego nikt się kompletnie nie spodziewał, więc straszenie przez PO PiSem nic nie da bo stało się bezprzedmiotowe. Do tego Komorowski nie będzie brał udziału w debacie, która podejrzewam będzie przebiegała w myśl - &quot;bij w Komorowskiego&quot;. Ponadto twardy elektorat SLD mimo wszystko może pójść za Panią Magdaleną (najładniejszą kandydatką na Prezydenta w dziejach ???? ) i oczywiście mobilizacja kościelna na Dudę. To wszystko w mojej ocenie spowoduje, że nie będzie miał Komorowski powyżej 44,5%, ludzie są za bardzo nie zadowoleni z tego co się obecnie dzieje. Typ wydaje się naprawdę do grania.
edit// Zagrałem to wysoką stawką. Typ wydaje mi się naprawdę dobry. Wg najnowszego sondażu na dzisiaj tj 01.05 Komorowski ma 39%. Prawdopodobnie buk zaspał z linią 44,5%, która była sensowna miesiąc temu, obecnie to promocja. Zachęcam do grania póki jest to 44,5%, myślę, że lada dzień będzie linia ustawiona na poziomie 40%.
 
luque 2,2K

luque

Użytkownik
Sorry, ale dla mnie Kukiz to ewidentnie pupil układu, podstawiony przez służby, żeby zabierać elektorat innym kandydatom antysystemowym. A jak by jakimś cudem wygrał to tak będzie rządził, żeby jak najbardziej skompromitować idee wolnościowe i antysystemowe, żeby ludzie mogli powiedzieć - Ha! Władza każdego deprawuje, nawet takich &quot;mężów stanu&quot; jak Kukiz. Polecam śledzić jaki kandydat wywołuje największy ból dupy polityków wszystkich frakcji od prawa do lewa i mediów głównego nurtu. I wtedy wyciągać wnioski. Jak dla mnie Kukiz to mejstersztyk bezpieki. Nie udało się ze Stonogą to wyciągnęli Kukiza.
Kukiz od lat mowil ze nie podoba mu sie to co sie tu dzieje.Takze wkoncu sie wkurzyl i wzial sprawy w swoje rece.Wiadomo ze ludzie moga gadac rozne brednie.Ja mu ufam i chce byc on badz korwin wygral wybory.
 
E 147

ernestbugaj

Użytkownik
Kukiz od lat mowil ze nie podoba mu sie to co sie tu dzieje.Takze wkoncu sie wkurzyl i wzial sprawy w swoje rece.Wiadomo ze ludzie moga gadac rozne brednie.Ja mu ufam i chce byc on badz korwin wygral wybory.
Kukiz dołączył do chóru krzykaczy i powtarzał tvnowską zmanipulowaną wypowiedź Korwina o strzelaniu do górników czym wpisał się idealnie w antykorwinowski shitstorm medialny. Poza tym Korwin też od 30 lat mówi, że nie podoba mu się co się tu dzieje i że cały ten system jest do zaorania i jest przez to ****** od prawa do lewa. A Kukiz jakoś nie.. widzisz różnicę? No i jaki program ma Kukiz? Rozumiem, że jowy to lek na całe zło świata? Kukiz to socjalista i etatysta z plecami w służbach. I taka jest prawda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
marfi 629

marfi

Użytkownik
@Ernestbugaj - dokładnie tak jak mówisz. Radzę sobie poczytać jak Kukiza wychwalają reżimowe media z TVN-em i Polstatem na czele (!). Prosty numer, zauważyli, że wzbił się na poglądach zbliżonych do anty systemowych, więc postanowiono go wykreować w mediach jako wielkiego buntownika, na którego ma głosować młode pokolenie, a nie na hitlerowca, homofoba, lubującego się w gwałtach i lekkiej pedofilii ;) Też z początku dałem się nabrać trochę na Kukiza uważając, że super skoro pojawia się kolejny kandydat mający kilka procent nie związany z PO-PIS-SLD-PSL. No, ale ostatnie wydarzenia dają duuużo do myślenia. Prawdziwie inteligentną część elektoratu jaki miał Kukiz stracił po takich perełkach jak powtarzanie zasłyszanego w TVN tekstu o strzelaniu do górników. Moim skromnym zdaniem taki z niego antysystemowiec jak ze mnie baletnica.
PS. Jak po wyborach dołączy do partii KORWIN (czego nie wykluczał, ani on, ani JKM jakoś miesiąc-dwa miesiące temu) i będzie aktywnie walczył o te idee to grzecznie wszystko odszczekam na jego temat.
EDIT: W trakcie pisania posta kolega dodał wyżej znów dobry wpis, zapomniałem o tym opzz. Jeżeli jest popierany przez związki czyli najtwardszy beton systemu to dziękuje bardzo. No i oczywiście jow, jow, jow
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Proponuję więcej typów, a mniej polityki bo się spieracie o poglądy, a na to jest cały dział &quot;inne tematy&quot;, w tym wątku podajemy typy i uzasadniamy czy coś wejdzie czy nie. Bardziej by się przydały spostrzeżenia socjologiczne, który kandydat jaki wynik osiągnie niż wykłócanie się &quot;kto jest bardziej anty systemowy&quot; ???? bo to nic nie wnosi do typowania.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Haha! Czytam i nie wierzę. Forumowi &quot;Szerlocy&quot; dowiedli spisku, że Paweł Kukiz to członek układu i podstawiona pod układ marionetka. Ręce się załamują i trudno powiedzieć czy śmiać się czy płakać, to się pod dobry kabaret nadaje. Wnioski wyciągnięte na podstawie ilości wyświetleń twarzy Kukiza w publicznych stancjach w najbardziej popularnych kanałach, a Korwina-Mikke nie chcą.
Ulubieniec młodzieży Janusz jest sam sobie winny za swoje skrajnie idiotyczne wypowiedzi i nikt kto ma odrobinę klasy nie chce pokazywać takiego gościa w publicznej telewizji, aby głosił swoje głupoty.
Jego wypowiedzi o kobietach (Korwin-Mikke to skrajny szowinista), że nadają się tylko do niańczenia dzieci, że nie powinny mieć prawa głosu itd., o gwałtach, o tym, że niepełnosprawna osoba jeżdżą na wózku może być świetnym pracownikiem w chłodni (bo nie czuje zimna w nogach) czy zostać kiperem są po prostu skandaliczne i skretyniałe. To tylko wierzchołek góry lodowej jego wypowiedzi i ja się nie dziwię, że go nie chcą pokazywać, sam jako prezes stacji bym tego nie zrobił.
Jest masa innych kandydatów bardziej inteligentnych, potrafiący ugryźć się w język, a nie paplać językiem na prawo i lewo co ślina przyniesie, a później być jeszcze święcie przekonanym, że ma się rację, gdzie u większości ludzi budzą litość takie wypowiedzi.
Żeby nie odbijać od tematu, w STSie widziałem zakład na poniżej 2% dla Janusza Palikota. Co o tym sądzicie? Ten człowiek jest już skończony w polityce, z roku na rok jego poparcie maleje. Nawet w sondażach jest tam gdzieś daleko poza Kukizem, Ogórek, Korwinem-Mikke. Jest może gdzieś wyższa linia?
STS - Powyżej 34,5 - Duda - Nie 1,45 - Tak 2,37
Bet-at-home - Więcej niż 29,5 - Duda - Tak 1,65 - Nie 2,10
 
E 147

ernestbugaj

Użytkownik
@AKA SHAKAL Zapomniałeś jeszcze o Hitlerze i strzelaniu do górników. A Wipler to pijak i pobił policjantów.. Nie wiem czy świadomie czy nie, ale powtarzasz ten sam ból dupy, który codziennie słychać w mediach. Tak jak z tym strzelaniem do górników. 100 razy to powtarzają we wszystkich możliwych dziennikach aż w końcu ciemny lud to kupi. I jak widać kupuje sądząc po takich wpisach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
S 440

straszaksam

Użytkownik
Czasem ja myślę, czy szakal to tak dobry troll czy tak wielki idiota... a najlepsze są fragmenty o ugryzieniu się w język ???? przyganiał kocioł garnkowi...
no ale ja myślę, że to jednak bardzo udany trolling, bo ciężko mieć dostęp do innych źródeł informacji niz popularne stacje telewizyjne i uważać dokładnie to, co zostało przekazane w poście ????
można o Korwinie powiedzieć sporo rzeczy złych, ale żeby od razu kłamać? ????
 
Do góry Bottom