>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory prezydenckie w Polsce (2015)

aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Śmiać się czy płakać?
PiS jeszcze niczego nie wygrał, a już zaczynacie straszyć &quot;Kaczyńskim&quot; podobnie jak Platforma Obywatelska i ten cały Wasz znienawidzony TVN z Tomaszem Lisem na czele.
????
Ludzie dajcie spokój, PiS rządził zaledwie 2 lata i to ponad dobrą dekadę temu. Teraz prawdopodobnie III siłą polityczną zostanie nowa partia antysystemowa więc powstanie jakaś nowa koalicja.
Piszcie już jak to źle będzie jak jeszcze nic nie wiadomo.
Do tego PO rządzi nieubłaganie od 2007 roku i co? Żyje się lepiej? Widzę, że jeszcze niektórych tutaj trzyma nienawiść. A Ci co piszą, że Komorowskiemu w drugiej turze skoczy poparcie to nie wiem czy szaleju się najedli. Wszystkie poprzednie wybory jasno pokazywały, że w II turze to PiS więcej zyskał niż tracił, a teraz w 2015 roku to już w ogóle każdy ma dość Bronka.
Tak jak pisałem wczoraj kursy na Dudę 1,20-1,40 jeszcze parę dni, sondaży i spadnie. Debata prezydencka tutaj prawdopodobnie nic nie zmieni bo ludzie w większości mają już upatrzonego kandydata, nie wierzę w to, że ludzie po debacie nagle zostaną oświeceni, nie łudźcie się.
Komor znowu będzie mówił Zgoda i Bezpieczeństwo, ewentualnie czytał z kartki, a Duda wyrecytuje pięknie mową kończącą.
Pamiętajcie, że lepsza jest jakakolwiek zmiana niż stagnacja...
 
sks1926 88

sks1926

Użytkownik
Ogromne Value na KomoroWSkIego, grać czym prędzej bo zaraz pospada (2,13 bez podatku na ten moment - STS)
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Adamo80
No tak: dobra koniunktura gospodarcza batem na wszystko. Ty po prostu masz problem z przyjmowaniem faktów, więc przyjmij do wiadomości:
PIS =======&gt; obniżanie podatków
PO =======&gt; podwyższanie podatków

Zamieszanie zrobili mówisz... Jeśli zamieszaniem jest ściganie korupcji, no to rzeczywiście zrobili: Doktor G., Beatka &quot;kocham cię&quot; Sawicka, itp...
Myślę, że zwolennik JKM z czystym sumieniem może głosować na tych, którzy obniżają podatki.
A jak zwolennik JKM może głosować na tych, którzy podnoszą podatki??
Nooo i mój ulubiony argument o piekle w stosunkach z Rosją - idę o zakład, że lemingi będą w &quot;merytorycznych spotach&quot; mocno straszone wojną z Rosją, dla mnie takie spoty to obraza inteligencji wyborców Komorowskiego.
Aha i gratuluję (wiary? naiwności?) takiego podejścia, że kandydat, który podpisał 13 ustaw podnoszących podatki prędzej podpisałby ustawę o zniesieniu CIT i PIT niż kandydat partii, która obniżała podatki w czasie swoich rządów. To już większego komentarza nie wymaga.
Życzę ci szczerze żebyś w swoim życiu prywatnym nie dawał się tak dymać.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Debata prezydencka tutaj prawdopodobnie nic nie zmieni bo ludzie w większości mają już upatrzonego kandydata, nie wierzę w to, że ludzie po debacie nagle zostaną oświeceni, nie łudźcie
Tutaj się z Tobą nie zgodzę. Praktycznie cały elektorat Kukiza i JKM to wielka niewiadoma. Ja np. głosowałem na JKM, ale teraz zagłosuję na Komora. Do tego prawdopodobnie elektorat SLD został w domu, a teraz pójdą masą na Komora, bo Blidy nigdy nie zapomną... Debata też może dużo zmienić. Od rana myślę żeby wejść po 2,40 na Komora i jest tu value, na pewno, ale szanse są 50/50 więc dla mnie NO-BET. Wszystko może się zdarzyć. W elektoracie Kukiza jest tyle niechęci do Komora, że szybciej pójdą za Dudą, a nawet jak by głosy się rozłożyły pół na pół to i tak Duda wygrałby. Moim zdaniem różnica między jednym, a drugim kandydatem może być nawet tylko 2%. Zadecydują detale. Jak by był zakład gdzieś - różnica procentowa pomiędzy kandydatami poniżej 6% i więcej to bym wszedł w to.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Zamieszanie zrobili mówisz... Jeśli zamieszaniem jest ściganie korupcji, no to rzeczywiście zrobili: Doktor G., Beatka &quot;kocham cię&quot; Sawicka, itp...
.
Doktor G. i Sawicka zostali uniewinnieni za to Kamiński skazany w I instancji, tyle w temacie działań PiSu. To są ludzie chorzy z nienawiści, którzy wszystko niszczą - niszczą kraj i niszczą ludzi. Duda jest wierny i lojalny i dlatego wystartował - jak zostanie Prezydentem będzie całkowicie sterowalny przez Prezesa. Tak jak pisałem wcześniej - ale jak każdy pisowiec nie czytasz dokładnie - NIGDY W ŻYCIU nie zagłosuję na PiS, w którym rządzi Kaczyński, bo bardzo mnie skrzywdzili.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Adamo80

Nie wiem o co ci chodzi z tym skrzywdzeniem, dlatego wypowiadał się w tym temacie nie będę.
Natomiast dla mnie jako zwolennika JKM kluczowe jest to (tak, będę się powtarzał aż do znudzenia):

PO ======&gt; podwyższanie podatków
PIS ======&gt; obniżanie podatków
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Doktor G. i Sawicka zostali uniewinnieni za to Kamiński skazany w I instancji, tyle w temacie działań PiSu.
Trudno żeby było inaczej skoro wszystkie te wyroki zapadły za rządów PO.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
S 135

seba96

Użytkownik
Ci co mówią o value na Komorowskiego są śmieszni. Co z tego, że value, skoro nie ma prawa &quot;siąść&quot; ten zakład? Wyborcy Kukiza nie będą głosować na Dudę. Będą głosować przeciw Komorowskiemu.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Ci co mówią o value na Komorowskiego są śmieszni. Co z tego, że value, skoro nie ma prawa &quot;siąść&quot; ten zakład? Wyborcy Kukiza nie będą głosować na Dudę. Będą głosować przeciw Komorowskiemu.
Nie używaj pojęć, których nie znasz.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Adamo80

Od rana myślę żeby wejść po 2,40 na Komora i jest tu value, na pewno, ale szanse są 50/50 więc dla mnie NO-BET.
Hmmm... Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś i się zastanów czy ma to jakikolwiek sens :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
aliant 531

aliant

Użytkownik
Niech zgadnę. Nie spłynęły jeszcze wyniki z dużych miast gdzie Komorowski ma znaczną przewagę.
To nigdzie nie jest uwzględnione. Wnioskować można, że to są wyniki z poszczególnych województw ale pewnie się mylę. Komorowski ma na ten moment 200 000 głosów w plecy więc nie sądzę, że jest to do odrobienia. Na pewno ta przewaga spadnie ale wydaje mi się, że będzie o jakieś 2-3% wyższa niż to co podawał IPSOS o 21.
 
spoxsik 305

spoxsik

Użytkownik
Betsson posiada ciekawą opcję na zakłady
Magdalena Ogórek poparcie poniżej 5,5% . Jak wiadomo połowa partii była przeciwna tej kandydaturze. Nie ma wyników na poziomie 10% skończyło się także finansowanie jej z pieniedzy partii. Żadko pojawia się w mediach, zero kasy na reklamy związkowi działacze nie pomagają ja wchodzę grubo.
Magdalena Ogórek poniżej 5.5% 1.80 Betsson.✅

Polecam jeszcze Jakubasa poparcie powyżej 2.5% jak wiadomo PSL dziwnym trafem zawsze dostaje więcej głosow niż pokazują to wcześniejsze sondaże. Więc myślę że i tym razem będzie podobnie.
Adam Jarubas over 2,5% 1.75 Betsson.⛔ PSL chyba na zmywaku w Anglii.


Kolejnym fajnym kuponem jest H2H między Kukizem a Korwinem.
Janusz zaczyna tracić poparcię gadając czasami zbyt dosadnie o strzelaniu do górników a media szczególnie TVN ma straszną nagonkę na jego osobę i widać że bardzo nie chcą by &quot;wygrał&quot; i znikł z Polskiej Polityki raz na zawsze.

Paweł Kukiz - Janusz Korwin Mikke 1 2.03✅izzzi


No i ostatnią Peffką jest wygrana Bronisława Komorowskiego w 2015 roku .
Nie oszukujmy się Andrzej Duda w 2 tygodnie nie jest w stanie odrobić takiej przewagi jaką ma obecny Prezydent. Znając życie naczelny wódz PiS Jarosław Kaczyński w ostatnim tygodniu palnie jakimś głupim tekstem razem z Antonim...

Bronisław Komorowski prezydentem Polski w 2015roku. 1.06 Betsson. :zoltakartka:
ciekawie sie robi, ciekawie ????
 
nissoo 11

nissoo

Użytkownik
Mi już pozytywnie rozliczyli Korwin poniżej 6.00% na betano 1.87 ale wyników oficjalnych jeszcze nie ma?
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Do góry Bottom