>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory prezydenckie w Polsce (2015) - dyskusja polityczna

macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Gdybanie i wymyślanie, gdyby babcia miała wąsy...
Żaden Ziobro by nie zrobił takie wyniku.
Hanna Gronkiewicz-Waltz to w tysiącletniej historii Warszawy najlepszy prezydent i powinna ubiegać się o trzecią kadencję - uważa przewodnicząca Rady Warszawy Ewa Malinowska-Grupińska (PO), gość &quot;Kontrwywiadu RMF FM&quot;.
http://www.wprost.pl/ar/402247/Gronkiewicz-Waltz-w-1000-letniej-historii-Warszawy-to-najlepszy-prezydent/
Andrzej Duda to najlepszy kandydat na prezydenta w historii PiS - uważa młody wyborca tej partii WładcaŚmieci, wyróżniający się logiem tej partii w avatarze

Halo Ziemia ????
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Hanna Gronkiewicz-Waltz to w tysiącletniej historii Warszawy najlepszy prezydent i powinna ubiegać się o trzecią kadencję - uważa przewodnicząca Rady Warszawy Ewa Malinowska-Grupińska (PO), gość &quot;Kontrwywiadu RMF FM&quot;.
http://www.wprost.pl/ar/402247/Gronkiewicz-Waltz-w-1000-letniej-historii-Warszawy-to-najlepszy-prezydent/

Andrzej Duda to najlepszy kandydat na prezydenta w historii PiS - uważa młody wyborca tej partii WładcaŚmieci, wyróżniający się logiem tej partii w avatarze


Halo Ziemia ????
Gdzie ja mówię że najlepszy w historii? Na pewno najlepszy na ten moment.

PS: I nie tylko wyborca, ale również członek Prawa i Sprawiedliwości. :cool:
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Powiedzcie mi o co chodziło Kukizowi w tym tekście, że &quot;mało nie wykończyliście mojej rodziny. A jeżeli prawie wykończyliście ich, to co potraficie zrobić ze zwykłym szarym człowiekiem..&quot;
A to ***** przepraszam rodzina Kukiza to jacyś bogowie są, że oddziela ich tak od reszty plebsu? Nieśmiertelni? Kim niby są jak nie zwykłymi, szarymi ludźmi?
Kukiz to niestety słabiutki kandydat pozasystemowy i ktoś lepszy na jego miejscu mógłby osiągnąć znacznie lepszy wynik.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Powiedzcie mi o co chodziło Kukizowi w tym tekście, że &quot;mało nie wykończyliście mojej rodziny. A jeżeli prawie wykończyliście ich, to co potraficie zrobić ze zwykłym szarym człowiekiem..&quot;
A to ***** przepraszam rodzina Kukiza to jacyś bogowie są, że oddziela ich tak od reszty plebsu? Nieśmiertelni? Kim niby są jak nie zwykłymi, szarymi ludźmi?
Kukiz to niestety słabiutki kandydat pozasystemowy i ktoś lepszy na jego miejscu mógłby osiągnąć znacznie lepszy wynik.

Paweł Kukiz
7 maja o 07:56 ·
Muszę przerwać kampanię i jechać do mojego Ojca. Miłość do Polski zawdzięczam Jego wychowaniu. Bardzo przepraszam Olsztynian. Osoby wierzące proszę o Modlitwę w intencji zdrowia mojego Taty. Wiem, że Modlitwa bardzo pomaga a ja strasznie chciałbym, żeby był świadkiem naszego sukcesu bo w ogromnej mierze jest jego współtwórcą. Dziękuję Wam.


Paweł Kukiz
8 maja o 10:32 ·
To już nie jest dziennikarstwo... To jest ... Sami sobie dopowiedzcie co ... TVN24 kłamie.
Ogłosiłem przerwanie KAMPANII...
Ja NIE WYCOFUJĘ sie z wyborów....
Pan jest podły, panie Sianecki...
Pan dobija i mojego Tatę i mnie.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Tak wiem, że miał chorego ojca, ale w żaden sposób to nie tłumaczy tych słów to raz, a dwa: daję rękę, że stan zdrowia jego ojca był cały czas ten sam i było to zagrania pod tzw &quot;publiczkę&quot;. Jak widać chyba skuteczne.

Fajny mi słaby kandydat, który bez struktur zdobywa 20.5%
to teraz pojechałeś swojemu najlepszego kandydatowi, który ze strukturami zdobywa tylko 10% więcej.
Dzisiaj mamy taką sytuację w Polsce, że głos na Kukiza to jest głos przeciwko systemowi, mało kto głosował bezpośrednio na Kukiza. Ktoś bardziej ogarnięty mógłby to zmienić.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Tak wiem, że miał chorego ojca, ale w żaden sposób to nie tłumaczy tych słów to raz, a dwa: daję rękę, że stan zdrowia jego ojca był cały czas ten sam i było to zagrania pod tzw &quot;publiczkę&quot;. Jak widać chyba skuteczne.
Nie będę udawał że wiem co się stało. Mogę tylko użyć wyobraźni i domyślić się że się starszemu człowiekowi mogło znacznie pogorszyć jak usłyszał w telewizji że przez niego jego syn wycofuje się z walki o prezydenta, że nici z czegoś od czym jest zafiksowany od paru dobrych lat, że zaczął to przeżywać i się obwiniać.
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Tak wiem, że miał chorego ojca, ale w żaden sposób to nie tłumaczy tych słów to raz, a dwa: daję rękę, że stan zdrowia jego ojca był cały czas ten sam i było to zagrania pod tzw &quot;publiczkę&quot;. Jak widać chyba skuteczne.
Serio wolisz bronić TVNu, którzy robili wszystko by to Komorowski wygrał? Sugerowanie że stan jego Ojca był ciągle taki sam, i kłamał, jest nie na miejscu. Wręcz jest obrzydliwe. Masz pewność? Skąd? No właśnie, to są tylko jakieś Twoje domysły. A na tyle sorry bezczelne że lepiej milczeć, niż tak pisać.

to teraz pojechałeś swojemu najlepszego kandydatowi, który ze strukturami zdobywa tylko 10% więcej.
Jak już coś to nie 10% a 14%. I nie wiem czy to &quot;tylko&quot; skoro pozwoliło na wygranie w pierwszej turze, i bycie faworytem przed druga tura.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Nie będę udawał że wiem co się stało. Mogę tylko użyć wyobraźni i domyślić się że się starszemu człowiekowi mogło znacznie pogorszyć jak usłyszał w telewizji że przez niego jego syn wycofuje się z walki o prezydenta, że nici z czegoś od czym jest zafiksowany od paru dobrych lat, że zaczął to przeżywać i się obwiniać.
Dobrze Macieju, ale dalej nie rozumiem tego wywyższania jego rodziny ponad zwykłymi ludźmi. &quot;jeżeli prawie wykończyliście moją rodzinę, to co jesteście w stanie zrobić ze zwykłym, szarym człowiekiem..&quot;. Fatalny dobór słów, fatalny przekaz. Pewnie nikt się nie zastanawiał głębiej nad sensem tych słów, ale ja się zastanowiłem i stwierdzam, że są tragiczne ;)

Serio wolisz bronić TVNu, którzy robili wszystko by to Komorowski wygrał? Sugerowanie że stan jego Ojca był ciągle taki sam, i kłamał, jest nie na miejscu. Wręcz jest obrzydliwe. Masz pewność? Skąd? No właśnie, to są tylko jakieś Twoje domysły. A na tyle sorry bezczelne że lepiej milczeć, niż tak pisać.
hmm ciekawe jaki cel miał TVN i Bronek w wykluczeniu Kukiza z wyborów skoro wtedy Duda mógłby wygrać już w 1 rundzie, bo elektorat Kukiza z duetu Bronek - Duda wybiera tego drugiego, no ale żyjesz na skoczni w Tauplitz, więc możesz tego nie wiedzieć.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Dobrze Macieju, ale dalej nie rozumiem tego wywyższania jego rodziny ponad zwykłymi ludźmi. &quot;jeżeli prawie wykończyliście moją rodzinę, to co jesteście w stanie zrobić ze zwykłym, szarym człowiekiem..&quot;. Fatalny dobór słów, fatalny przekaz. Pewnie nikt się nie zastanawiał głębiej nad sensem tych słów, ale ja się zastanowiłem i stwierdzam, że są tragiczne ;)
Dla mnie to tylko potwierdzenie,że Kukiz to nie polityk tylko zwykły człowiek-czego zresztą nigdy nie ukrywał.Wytrawny,betonowy polityk na takie emocje by sobie nie pozwolił przed kamerą.Tyle w temacie.
A Ty dorabiasz już teorię,że Kukiz się wywyższa.Taa na pewno chciał się wywyższyć w momencie, gdy okazało się że tylu ludzi go poparło..
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
hmm ciekawe jaki cel miał TVN i Bronek w wykluczeniu Kukiza z wyborów skoro wtedy Duda mógłby wygrać już w 1 rundzie, bo elektorat Kukiza z duetu Bronek - Duda wybiera tego drugiego, no ale żyjesz na skoczni w Tauplitz, więc możesz tego nie wiedzieć.
A choćby dlatego że Kukiz mówi twardo nt. mediów i rewolucji? A choćby dlatego by Kukiz zrobił jak najmniejsze poparcie, aby nie miał zbyt dużego fundamentu przed jesiennymi wyborami? Sorry, ale powiem szczerze że nie dziwie się że każdy mówi że jesteś ukrytym fanem Platformy. Bo to w każdej wypowiedzi widać, krytyka innych, szukanie dziury w całym, często strzelanie ślepakami. A o Komorze mało co negatywnego. ;)
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Dobrze Macieju, ale dalej nie rozumiem tego wywyższania jego rodziny ponad zwykłymi ludźmi. &quot;jeżeli prawie wykończyliście moją rodzinę, to co jesteście w stanie zrobić ze zwykłym, szarym człowiekiem..&quot;. Fatalny dobór słów, fatalny przekaz. Pewnie nikt się nie zastanawiał głębiej nad sensem tych słów, ale ja się zastanowiłem i stwierdzam, że są tragiczne ;)
Weź pod uwagę kontekst. On nie jest w tej sytuacji zwykłym szarym człowiekiem bo jest na świeczniku, bo ma za sobą ludzi, bo ma zaplecze.
A taki mój czy twój sąsiad-emeryt jak go koleś wydyma przy sprzedaży samochodu to nie dostanie 10
minut czasu antenowego żeby wyjaśnić jak został skrzywdzony.
No i to co levy napisał wyżej, Kukiz to bardzo emocjonalny człowiek.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
A choćby dlatego że Kukiz mówi twardo nt. mediów i rewolucji? A choćby dlatego by Kukiz zrobił jak najmniejsze poparcie, aby nie miał zbyt dużego fundamentu przed jesiennymi wyborami? Sorry, ale powiem szczerze że nie dziwie się że każdy mówi że jesteś ukrytym fanem Platformy. Bo to w każdej wypowiedzi widać, krytyka innych, szukanie dziury w całym, często strzelanie ślepakami. A o Komorze mało co negatywnego. ;)
człowieku, pierdolę Komora i PO. Gadamy o Kukizie, a ty piszesz dlaczego nie powiem nic negatywnego o Komorze. Ja pierdole, poziom debaty w Polsce. ????
Ja raz powtarzam: jeżeli to wy się doszukujecie działania duetu Bronek+TVN na zniszczenie Kukiza to miejcie na uwadze, że raczej zależałoby im, żeby zdobył jak najwięcej, bo więcej zabiera Dudzie niż Komorowi. Teraz Duda z 15% spokojnie bierze od Kukiza.
Nie napisałem tu od dawna nic pozytywnego nt PO, a staram się tylko chłodzić zapędy do jakiś bezsensownych domysłów.

Dla mnie to tylko potwierdzenie,że Kukiz to nie polityk tylko zwykły człowiek-czego zresztą nigdy nie ukrywał.Wytrawny,betonowy polityk na takie emocje by sobie nie pozwolił przed kamerą.Tyle w temacie.
no to chyba odpowiedziałeś nam dlaczego taka osoba nie powinna być Prezydentem RP.
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Nie napisałem tu od dawna nic pozytywnego nt PO, a staram się tylko chłodzić zapędy do jakiś bezsensownych domysłów.
????
I zarazem piszesz:
Tak wiem, że miał chorego ojca, ale w żaden sposób to nie tłumaczy tych słów to raz, a dwa: daję rękę, że stan zdrowia jego ojca był cały czas ten sam i było to zagrania pod tzw &quot;publiczkę&quot;. Jak widać chyba skuteczne.
Rozumiem że to nie są domysły?
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
blaise jeśli chodzi ci o ten tekst w tvn to nie cytujesz całego tylko wyrywasz z kontekstu. Tam wyraźnie mówił Kukiz o tym co mogli zrobić z innymi kandydatami. Mówił, że jest medialny dlatego miał łatwiej, a innych kandydatów antysystemowych mogliby zniszczyć tak, że opinia publiczna by tego nawet nie zauważyła. Na prawdę trzeba się mocno starać, żeby tam odkryć drugie dno tej wypowiedzi i to jeszcze takie, że Kukiz się wywyższa.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
????
I zarazem piszesz:

Rozumiem że to nie są domysły?
to jest znajomość zjebanej sceny politycznej i zasad tam panujących. Jakoś nic teraz nie słyszymy o ojcu Kukiza, że tak mu się pogorszyło, że aż umarł albo, że na szczęście się poprawiło.. Gościu odwołał tuż przed końcem kampanii jakieś dwa nieznaczące spotkania, które wiele by nie zmienili, a w zamian wyszedł na gościa, który &quot;pieprzy kampanię w kluczowym momencie, bo rodzina ważniejsza&quot;. Sorry nie kupuję tego. Nie podaje się takich informacji tuż przed wyborami, bo jest to czysta manipulacji emocjami wyborców. Niestety jak widać Kukiz jak wytrawny polityk opanował ją do perfekcji albo raczej jego doradcy.

@up: z pamięci cytuję.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
A jeżeli chcecie usłyszeć coś negatywnego o Komorze to śmieszne było wczoraj jego nawołanie Dudy do debaty, jak i ich wspólne podlizywanie się teraz wyborcom Kukiza ws JOWów. Kabaret. Dam głos na tego, który pierwszy się zreflektuje i pozostanie tam gdzie stał wcześniej.
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Muszę napisać parę zdań po wyborach ????
Pierwsza sprawa, śmieszy mnie (a nie budzi obawy) atak PO na PiS, że za Dudą stoi Kaczyński, Macierewicz itp. Naprawdę mnie to już nie rusza i nie rusza tego już Polaków. PO tak strasznie straszy kto stoi za Dudą, a za Dudą stoi piękna żona, jeszcze piękniejsza córka no i.. ten zły niedobry PiS. A ja się pytam kto stoi za Komorowskim? Jest prezydentem 5 lat i co? Wiemy jak wygląda jego żona (bez obrany szału nie ma), ale czy wiemy kto za nim stoi? Ile ma dzieci, czy wiecie co robią, czy za PBK stoi WSI i inne służby? Nie tego nie wiemy. Oglądając telewizję to widzimy, że za PBK stoją m.in. Nałęcz, Niesiołowski, Kopacz czy Kamiński - naprawdę stara gwardia nie da mu zwycięstwa, a Duda idzie przetartą drogą. Pokaż ładną córkę, pokaż ładną żonę, pokaż kim jesteś i jak widzimy są tego efekty.
Druga sprawa, PKW pokazało (wbrew zapowiedziom) wyniki z 40% okręgów wyborczy i Duda ma prawie 40% gdy Komorowskiemu spada, być może zapowiedzi, żeby rozstrzygnąć wszystko w I turze. Owszem będzie II tura ale jak tak dalej pójdzie to okaże się, że w II turze będzie Duda i Kukiz, a PBK nie będzie musiał brać udział w tych jakże ciężkich debatach. Będzie mógł się wyprowadzać z pałacu prezydenckiego.
I trzecia sprawa, teraz Komorowski chce referendum wsprawie JOWów, myśląc, że tym Kukiz zdobył elektorat. Bzdura, elektoratu Kukiza wcale nie interesują JOWy ich interesuje zmiana i jeśli PBK chciałby przypodobać się wyborcom Kukiza to po prostu by zrezygnował z II tury i oddał walkowerem wygraną drugiemu (Dudzie czy Kukizowi).
Nadchodzi zmiana i co ciekawe jeśli Kukiz będzie wstanie wystawić swoją partię w wyborach parlamentarnych (nie wiem połączy się z Braunem, Kowalskim, Wilkiem - nie koniecznie z Korwinem) to ma szansę nie tylko wejść do parlamentu ale (uwaga, nie śmiać się) zdobyć 40% i rządzić samodzielnie. Naprawdę w to wierzę.
 
Do góry Bottom