>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory prezydenckie 2020

ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
No cały dzień słońce z prawdopodobnymi burzami. Ile trwa burza? 2 godziny max i zazwyczaj późnym popołudniem nadciąga, wiec pisanie o kiepskiej pogodzie jutro to wprowadzanie forumowiczów w błąd. Poza tym jest dużo więcej portali lepszych jeśli chodzi o pogodę niż interia kolego. Warto tez sprawdzić godzinową prognozę, kiedy ten deszcz jest zapowiadany
Dobra czepialski ja wiem swoje a ty wiesz swoje. Sprawdzalem kilka portali i wychodzi to samo. W szczegoly czy bedzie padac 2h czy 10h nie wchodze bo zadna prognoza nawet najlepsza nie jest w stanie ci tego zagwarantowac.
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Dobra czepialski ja wiem swoje a ty wiesz swoje. Sprawdzalem kilka portali i wychodzi to samo. W szczegoly czy bedzie padac 2h czy 10h nie wchodze bo zadna prognoza nawet najlepsza nie jest w stanie ci tego zagwarantowac.
Ja się chyba zgodzę z zenkiem, nie brałbym deszczu pod uwagę. Czasy gdy potrafiło padać cały dzień minęły. A co do typu na Żółtka sam nie wiem, szczerze jako wyborca Konfederacji, a raczej KORWINA, Wolności czy KNP wciąż się zastanawiam bo na Bosaka nie chcę głosować.
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Ja się chyba zgodzę z zenkiem, nie brałbym deszczu pod uwagę. Czasy gdy potrafiło padać cały dzień minęły. A co do typu na Żółtka sam nie wiem, szczerze jako wyborca Konfederacji, a raczej KORWINA, Wolności czy KNP wciąż się zastanawiam bo na Bosaka nie chcę głosować.
Jako, ze jest ta idiotyczna cisza wyborcza to nie agituje za nikim. Jedyne co moge powiedziec to to, ze Zoltek to taka soft wersja Korwina. Soft bo poglady na gospodarke i swiatopoglad maja praktycznie identyczne za to roznia sie obyciem. Przez obycie mam tutaj na mysli, ze Korwin slynie z gadania glupot jak "za Hitlera bylo lepiej, baby sa glupsze" itd. Tak wiem, ze wyrwane z kontekstu ale pewnych rzeczy sie nie oplaca po prostu mowic. Zoltek tego nie ma i takich rzeczy nie gada. To jest jedyna roznica miedzy nimi.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
1593371152454.png

T typymma żebyś wiedział :cool:

Władek największy przegrany. Bosak świetny wynik żeby na nim budować silniejszą Konfederację na kolejne wybory.

Oglądam na TVP wieczór wyborczy Dudy w Łowiczu. Jakieś Wieśki śpiewają jakby byli na urodzinach, wodzireje się znaleźli... Ale wstyd.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kryszan010 5,1K

kryszan010

Użytkownik
Panowie, Duda wygrał w miarę wysoko w pierwszej turze, ale należy pamiętać, że Ci wszyscy którzy zagłosowali na kontrkandydatów to są przeciwnicy Dudy. Tak więc w drugiej turze moim zdaniem skoro Trzaskowski zdobył teraz powyżej 30% to powinien to wygrać minimalnie i warto postawić na Trzaskowskiego(niestety).
 
T 37,8K

typymma

Znawca - MMA
Panowie, Duda wygrał w miarę wysoko w pierwszej turze, ale należy pamiętać, że Ci wszyscy którzy zagłosowali na kontrkandydatów to są przeciwnicy Dudy. Tak więc w drugiej turze moim zdaniem skoro Trzaskowski zdobył teraz powyżej 30% to powinien to wygrać minimalnie i warto postawić na Trzaskowskiego(niestety).
Trzaskowski zdecydowanym faworytem jak dla mnie, myślę że 90% głosów Hołowni WKK i Biedronia idzie do Trzaskowskiego, na pewno ułamek ludzi od Bosaka jak również reszty kandydatów pójdzie w kierunku Rafałka jako to "mniejsze zło" - 1.80 bez podatku jeśli gdzieś będzie wisiało to naprawdę warto moim zdaniem.
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Jeśli różnica między Dudą a Trzaskowskim byłaby na poziomie 6-7%, to jeszcze ok. Ale ponad 11% to mimo wszystko nie tak mało. Należy mieć na uwadze, że nie wszyscy wyborcy kontrkandydatów pójdą głosować w drugiej turze. Co wtedy? O ile można domniemywać, że Duda poparcia nie zwiększy, to o ile skoczy poparcie Trzaskowskiemu?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Akurat te 11-12 to jest mało i na korzyść Trzaskowskiego. Granica 30% zlamana niestety dla mnie hehe to pierwszy argument. Drugi to ilość głosów oddanych na dude vs pis i Trzaskowski vs ko w 2019. Duda zdobył mniej niż PiS a trzaskowski chyba 500tys więcej niz ko...

Po 3 to duda dalej robi to co robil w TVP info to samo gada i nie ma nic nowego do zaoferowania, więc pomysł na kontynuację tej kampanii...

Po 4 to przy utrzymaniu kampanii przez Dudę w tym kierunku to Trzaskowski będzie w lepszej sytuacji, bo Duda stal w miejscu sondażowo a Trzaskowski niestety dla mnie hehe tendencyjnie wzrostowo ...

Jakieś 2 miliony ludzi którzy głosuja w 1 turze... pójdą głosować w 2. Frekwencja pójdzie do gory o pół miliona więc 1,5 miliona wyborców z 1 tury nie pójdzie do drugiej tury. Pewnie 95% to wyborcy kandydatów 3-11.

Niestety już jest po ptakach. Ktoś mądry na jednej z poprzednich stron pisal, żeby grać Trzaskowskiego, bo kursy przy 2 kandydatach i tak sie spłaszcza...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Szkoda, że nie pograłem na Trzaskowskiego jakieś 2 tyg. temu... Teraz pozamiatane... Na Dudę 1,80 , na Trzaskowskiego 2,00 (STS) - w ani jednym ani drugim żadnego value... Różnica między nimi może być w granicach błędu statystycznego i wynieść 0,10%... Równie dobrze można rzucić kostką...

Przez pandemię i brak czasu nie pograłem wcześniej... Może ktoś wie jaki był kurs na Trzaskowskiego, że zostanie Prezydentem jakieś 2 tyg. temu ?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jakie 11,4 ? Sondaż dla Faktów z 23:00 i różnica na korzyść Dudy 0,7% ale już na WP Trzaskowski wygrywa różnicą prawie 3%... Teraz liczą się sondaże do II tury... Z tych pozostałych kandydatów to od Chołowni może przejść z 60% na Trzaskowskiego, 20% na Dudę i 20% nie pójdzie... Od Bosaka z 30% na Dudę, 20% na Rafała, 50% nie pójdzie, od Biedronia z 90% na Rafała a od Kamysza tak z 70% - tak myślę... Moim zdaniem wygra Rafał, ale po 2,00 nie będę tego absolutnie grać bo nie ma w nim żadnego value, a dużej pewności nie mam, że Rafał...
Post automatycznie złączony:

Rozstrzygną detale jak to mówimy zawsze przy meczach w mistrzostwo w LM czy MŚ :) Tymi detalami będzie kto jaki popełni błąd, ilu wyborców z miast wyjedzie w lipcu na wakacje i nie zagłosuje, czy przypadkiem nie będzie nowej fali zachorowań po tych dzisiejszych skupisakch ludzi, jaka będzie pogoda... Mnóstwo rzeczy, których nie da się przewidzieć...
Post automatycznie złączony:

A też możliwe, że PiS zwiększy liczbę testów i wyjdzie im większa ilośc zachorowań i wprowadzą stan klęski żywiołowej i przesuną II turę o kilka miesięcy... Dla mnie pandemia wprowadziła tyle nowych zmiennych, że póki nie znajdzie się szczepionki nic nie gram czy to sport czy polityka.... Oczywiście takiej sytuacji buki by znowu przesunęły całe zakłady na kilka miesięcy obracając naszą kasą jak to ma miejsce w przyapdku LM i innych sportów o czym piszecie szeroko w działach sportowych...
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom