>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Wybory prezydenckie 2020

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
naprawde myslicie, ze ludzie boja sie koronawirusa i nie ida na wybory? teraz bylo 64,4 procent to jakby ludzie nie bali sie wirusa to jaka bylaby frekwencja? :)

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/wyb...orcy-szymona-holowni-pierwsze-sondaze/emw0pl1


Dystans dzielący
@trzaskowski_
od
@AndrzejDuda
to ponad 2,5 mln głosów. Głosy oddane na
@szymon_holownia

@krzysztofbosak

@KosiniakKamysz
i
@RobertBiedron
to niespełna 4,9 mln. Nie głosować może co czwarty, co oznacza, że z puli 3,7 mln głosów RT musi wykroić dla siebie min. 75%.

u bosaka to jest roznie w sondazach... od 20 do 40 na dude i odwrotnie.

biore plus 2,5 na trzaskowskiego w fortunie 1,848 netto na ogolny rozrachunek. 51 sie zakreci dla jednego albo drugiego.

edit; biedron dostal ponad 2 procent, ale trzaskowski bedzie pewnie rozmawial z sld... tzn. powinien z sld a nie biedroniem... a sondazowo to juz ponad dycha... ja bym to tak rozegral...
 
Ostatnia edycja:
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Wpływ wirusa dałem jako coś nieobliczalnego. Wszystko zależy od tego jak zostanie tym zagrane i podgrzane. Hasło "zabójcze koperty" za pierwszym razem zadziałało na masę. Ludzie rezygnowali z ewentualnego pójścia na wybory. Może teraz też komuś opłaci się zagrać taką kartą.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
sztab dudy zaczyna grac na demobilizacje wyborcow platformy pokazujac i porownujac wyniki sek w tym, ze robi to tylko w mediach, ktore mobilizuja jego przeciwnikow xd na twiterze tez wyborcy bosaka drwia z sakiewicza xd

w fortunie linia na trzaskowskiego 2,5 kurs 1,85 brutto juz jest szybko hehe ;)

edit; wyborcy bosaka to 55 procent konfederacja... takze swiatopoglad i lgbt nie gra takiej roli jak niektorzy mysla...

edit; betfan ma linie 2,75... ale tam nie moge grac heh

edit; jednak betfan ma na niewazne kto bedzie mial taka przewage to juz inna bajka.

edit; ten nowy bukmacher ebetx ma najmniejsza marze z wszystkich ziemniakow na wybory, najwyzszy kurs na dude i trzaskowskiego. ciekawe czy oni dadza linie i jaka 🤔
 
Ostatnia edycja:
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
sztab dudy zaczyna grac na demobilizacje wyborcow platformy pokazujac i porownujac wyniki sek w tym, ze robi to tylko w mediach, ktore mobilizuja jego przeciwnikow xd na twiterze tez wyborcy bosaka drwia z sakiewicza xd

w fortunie linia na trzaskowskiego 2,5 kurs 1,85 brutto juz jest szybko hehe ;)

edit; wyborcy bosaka to 55 procent konfederacja... takze swiatopoglad i lgbt nie gra takiej roli jak niektorzy mysla...

edit; betfan ma linie 2,75... ale tam nie moge grac heh

edit; jednak betfan ma na niewazne kto bedzie mial taka przewage to juz inna bajka.

edit; ten nowy bukmacher ebetx ma najmniejsza marze z wszystkich ziemniakow na wybory, najwyzszy kurs na dude i trzaskowskiego. ciekawe czy oni dadza linie i jaka 🤔
Dodatkowo 200 zł zakład bez ryzyka. Ciekawe czy polityka się do tego liczy.
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Pomijajac wszystko, to nie wiem jakim trzeba byc bezmozgiem by glosowac tylko dlatego, ze ktos kogos poprze. Swojego zdania ludzie nie maja i musza jak dzieci w szkole sciagac od innych? Masakra.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Pomijajac wszystko, to nie wiem jakim trzeba byc bezmozgiem by glosowac tylko dlatego, ze ktos kogos poprze. Swojego zdania ludzie nie maja i musza jak dzieci w szkole sciagac od innych? Masakra.
Wiesz jak ktoś się nie pasjonuje polityką ma mgliste pojęcie... Jest np. jakiś sobie gej fryzjer, który nigdy się nie zajmował polityką i żył w swoim świecie, ale usłyszał, że Duda atakuje LGBT i usłyszał, że Biedroń też jest gejem i walczy o jego prawa i głosował na niego... I teraz nie ma pojęcia na kogo więc jak usłyszy od Biedronia, że lepiej na Rafała niż Dudę to już wie...

Ja od dzieciństwa, jeszcze okresu PRLu pasjonuję się polityką i wiele wiem, ale nie znam się kompletnie na rybkach i akwariach lub jak wychowywać pieski... Pewnie, że też uważam, że obywatelstwo i wolność której nie mieliśmy przez setki lat i odzyskaliśmy bardzo niedawno powinna nas predysponować to postawy obywatelskiej, ale jest jak jest...
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Moim zdaniem, jak ktos nie ma swojego zdania, to lepiej by w domu zostal niz xerowal od kogos.

P.S. Do fryzjera faceta nigdy nie pojde ;)

P.P.S. Na tych wyborach niestety stracilem. Nie do konca to moja wina, ale B-A-H nie zwrocil stawki gdy okazalo sie, ze, wybory sa w innym terminie i stawiany kilka miesiecy temu Duda ponad 44,5% by pewnie wszedl, a tu porazka. Wygrana Kosiniaka z Kidawa tez byla bardzo prawdopodobna, a gralem to po kursie 1,75 gdzie Kamysz walczyl o 2 ture. No nic, gramy dalej :)
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Moim zdaniem, jak ktos nie ma swojego zdania, to lepiej by w domu zostal niz xerowal od kogos.

P.S. Do fryzjera faceta nigdy nie pojde ;)

P.P.S. Na tych wyborach niestety stracilem. Nie do konca to moja wina, ale B-A-H nie zwrocil stawki gdy okazalo sie, ze, wybory sa w innym terminie i stawiany kilka miesiecy temu Duda ponad 44,5% by pewnie wszedl, a tu porazka. Wygrana Kosiniaka z Kidawa tez byla bardzo prawdopodobna, a gralem to po kursie 1,75 gdzie Kamysz walczyl o 2 ture. No nic, gramy dalej :)
Miałem postawić na Kamysza w parach z innymi i na dobry wynik, ale długo zwlekałem i bardzo dobrze zrobiłem bo pojawiła się pandemia i wszystko wzięło w łeb... :) Buki jak tylko można wszędzie rozliczają wszystko na swoją korzyść... Oczywiście, że jak nie było Rafała to on mógłby być w II turze...

A co będziesz grał ? Bo ja nie widzę nic do gry... Trzaskowski może i wygra ale brać to po 2,50 ? ma pewno nie... Jeszcze gorzej na Dudę po 1,80... Może jak by był jakiś ciekawy bet w stylu jaka będzie różnica pomiędzy kandydatami i linie np: 1-3, 3-6 to można by coś pomyśleć...

Frekwencja ? A wiadomo jaka będzie pogoda ? Wczoraj było pięknie, a dziś jest zimno i pada deszcz... Ilu ludziom będzie się chciało stać w kolejkach po 2 godziny w deszczu ? Ile osób wyjedzie ? Dużo osób z wielkich miast wyjedzie, nawet jak dużo weźmie zaśw o prawie do głosowania to nie wszyscy - ta zmienna zarówno może wpłynąć na frekwencję jak i wynik wyborczy...

Napisz co chcesz grać bo jestem bardzo ciekawy co tu tu znalazłeś do gry...
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
No, ale ja nie rozumiem skąd takie obrażanie ? Osobiście kompletnie w to też nie wierzę, ale przy analizie należy brać pod uwagę WSZYSTKIE możliwe okoliczności... A widziałem jeszcze, że była edycja przez admina więc sobie wyobrażam, że szanowny kolega jeszcze bardziej pojechał... :)
To jest temat do analiz a nie do pogaduszki o polityce !!!
Masz na to osobny temat który sam podałeś. Tam sobie gadaj sam ze sobą.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
To jest temat do analiz a nie do pogaduszki o polityce !!!
Masz na to osobny temat który sam podałeś. Tam sobie gadaj sam ze sobą.
No zgadza się.... A gdzie ja tu gadam o polityce ?

ok napisałem jedno zdanie o obywatelskości :) ale to jednak trochę co innego od wielkiego baneru PADA i wezwania - "idźcie na niego głosować"... Typowa zagrywka PiSu - wyjąć cokolwiek co da się zarzucić przeciwnikowi, zrobić 10x gorszą rzecz i mówić, że oni też tak robili... Tak jest z TVPiS gdzie i za PO była stronnicza, ale teraz jest propaganda 10x większa jak za PRL. Tak jest ze spółkami SP i wszystkim... PiS robi 10x gorsze rzeczy i afery, ale wytyka podobne o wiele błahsze sprawy (jak ośmiorniczki) i mówi - oni też...

No teraz rzeczywiście napisałem o polityce i teraz będziesz miał rację... ;) Natomiast dalsza ewentualna dyskusja w hyde-parku
 
Ostatnia edycja:
B 482

bmoran

Użytkownik
Napisz co chcesz grać bo jestem bardzo ciekawy co tu tu znalazłeś do gry...
Na ta chwile tylko frekwencja ponizej 65.5%, ale jest tylko w Fortunie, wiec podatek, ale poczekam moze jakis zagraniczny wystawi. Wiem, ze w poprzednich latach 2 tura byla mocniejsza niz 1, ale tu sa wlasnie wakacje, od 1 lipca prawie do kazdego kraju granice otwarte, sporo osob dawno kupila wakacje w FirstMinute, i malo kto z tych co za granice poleci bedzie dzien tracil na glosowanie, bo to problem pewnie do Ambasady jechac czy cos - w sumie nie wiem nawet. JKM powiedzial juz, ze na wybory nie idzie i czesc osob podobnie zrobi. Moim zdaniej frekwencja bedzie nizsza niz teraz byla
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Na ta chwile tylko frekwencja ponizej 65.5%, ale jest tylko w Fortunie, wiec podatek, ale poczekam moze jakis zagraniczny wystawi. Wiem, ze w poprzednich latach 2 tura byla mocniejsza niz 1, ale tu sa wlasnie wakacje, od 1 lipca prawie do kazdego kraju granice otwarte, sporo osob dawno kupila wakacje w FirstMinute, i malo kto z tych co za granice poleci bedzie dzien tracil na glosowanie, bo to problem pewnie do Ambasady jechac czy cos - w sumie nie wiem nawet. JKM powiedzial juz, ze na wybory nie idzie i czesc osob podobnie zrobi. Moim zdaniej frekwencja bedzie nizsza niz teraz byla
A jaki kurs ? Ok już widzę 1,70... Hmm może wejść... ale czy po 1,70 ryzykować ?

Znalazłem za to coś lepszego: Rafał handi dodatnie +2,5% po 1,75 - jakby wybory miały się odbyć jutro pograłbym to, ale przez 2 tyg. PiS może wyciągnąć coś takiego, że zniszczą wizerunek Trzaskowskiego... Sam może popełnić jakiś błąd... Sam nie wiem... od czasu tej pandemii wszystko się tak zmienia, ale najbliżej jestem na pewno tego... Ja myślę, że on może nawet wygrać, a handi dodatnie +2,5% to dobra opcja :)
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
powodzie, upaly, burze taka pogoda byla wczoraj w pl a frekwencja wyniosla 64,4... jak bedzie emocjonalna kampania, jak debaty wzbudza emocje to peknie te 65,5...

to handi to gralem o 12;10 jak kurs byl 1,848 netto o czym pisalem wyzej xd
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jednak pograłem już dzisiaj...

II Tura wyborów:

Duda vs Trzaskowski (handicap Trzaskowski +2,5%) buk: Fortuna kurs: 1,75 (WYCOFANY)
Duda vs Trzaskowski (różnica pomiędzy zwycięzcą a przegranym - poniżej 2,75%) buk: BetFan kurs: 2,00

Możliwe jest nawet zwycięstwo Trzaskowskiego... Handi dodatnie wydaje się naprawdę bezpiecznym zakładem.... Mobilizacja strony opozycyjnej jest tak ogromna jak jeszcze nigdy nie była... Trzaskowski jest prawdziwym fighterem, ma charyzmę a do tego jest świetnie wykształcony... Szczęka mi opadła jak usłyszałem jak świetnie z akcentem mówi po francusku... O angielskim nie wspominam... Zna doskonale zagrywki PiS zarówno z sejmu jak i z kampanii w Warszawie... Sondaże mówią o różnicy błędu statystycznego pomiędzy obu kandydatami ok 1% . Na pewno z całej strony opozycyjnej z wyjątkiem Bosaka zdecydowana większość zagłosuje na Rafała... Reszta nie pójdzie wcale... Już wczoraj Hołownia powiedział na kogo na pewno nie zagłosuje i to nie jest Rafał... A Hołowania ma 13% - 2x tyle ile cały Bosak... Dla mnie bet jak najbardziej do grania... Zagrożeniem betu może być "babcia z NKWD" lub coś co PiS wygrzebie na niego, ale myślę, że to będzie tak mało wiarygodne, że co by to nie było nikt nie uwierzy... Jeszcze większym zagrożeniem może być to, że ludzie z miast wyjadą... Ale w tym roku to niewielki procent wyjedzie z kraju, a ci co wyjadą mogą wziąć zaśw. o głosowaniu po za miejscem zamieszkania... Zresztą i nie deprecjonujmy mieszkańców wsi i małych miasteczek - oni też wyjeżdżają... :) Bet dla mnie do grania...

edit// UWAGA: skorzystałem z opcji cash out i wycofałem z pewną stratą bety w Fortunie na +2,5% po 1,75 z uwagi na fakt, że wyższe linie i lepsze kursy były w STS. Nie liczyłem, ale pewno strata i tak jest, natomiast główny powód był taki, że duże stawki jakie poszły w Fortunie rozbiłem i dałem bety na frekwencję i +3,5% co wydaje się bezpieczniejszą linią. Te bety są na następnych stronach tematu.
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik

TVN, TVN24, Wirtualna Polska i Onet zapraszają Andrzeja Dudę i Rafała Trzaskowskiego do wspólnej debaty prezydenckiej. Planujemy ją na czwartek, 2 lipca o godzinie 19.25. Poprowadziliby ją Monika Olejnik (TVN24), Grzegorz Kajdanowicz (TVN/TVN24), Marek Kacprzak (Wirtualna Polska ) i Andrzej Stankiewicz (Onet).

trzaskowski juz sie zgodzil. nie pamietam ile 6 czy 7 milionow w tvp ogladalo ostatnia debate. debata w tvn to szansa dla trzaskowskiego, tvpinfo pewnie ja przemilczy, bo nie bedzie pytan stricte pod dude.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik

TVN, TVN24, Wirtualna Polska i Onet zapraszają Andrzeja Dudę i Rafała Trzaskowskiego do wspólnej debaty prezydenckiej. Planujemy ją na czwartek, 2 lipca o godzinie 19.25. Poprowadziliby ją Monika Olejnik (TVN24), Grzegorz Kajdanowicz (TVN/TVN24), Marek Kacprzak (Wirtualna Polska ) i Andrzej Stankiewicz (Onet).

trzaskowski juz sie zgodzil. nie pamietam ile 6 czy 7 milionow w tvp ogladalo ostatnia debate. debata w tvn to szansa dla trzaskowskiego, tvpinfo pewnie ja przemilczy, bo nie bedzie pytan stricte pod dude.
A jak byś mógł w Betfanie grać to poniżej 2,75% to grałbyś ? Może mnie uznacie za wariata, ale ja się trochę "boję" w sensie tego betu, że Trzaskowski wygra więcej niż 2,75%... Nauczyłem się przez 10 lat, że w polityce buki potrafiły ustawiać linie, które się potem okazywały po za zakresem... :) Np była gdzieś linia na frekwencję, która była najwyższa po kursie ok 4,85 a w rzeczywistość się okazała taka, że wyszło 2x więcej niż najwyższa linia...

Choć wydaje się mało prawdopodbne żeby któryś z nich zwyciężył ponad 2,75%... Jeszcze sprawdziłem sondaże i różnica jest poniżej 1%...
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
ciezko powiedziec, nie lubie takich betow. zakladajac, ze bedzie 19m wyborcow to 475000 roznicy przy 2,5 procenta przy 2,75 procenta to ponad 525000 roznicy. kursy na to beda spadac juz spadaja, bo bylo 2,05 wczesniej... ja poczekam na wiecej betow u bukow np. wojewodztwa gdzie moze byc ciekawie.
Post automatycznie złączony:

https://wpolityce.pl/media/506961-nasz-news-debata-prezydencka-w-konskich-znamy-plany-tvp

Telewizja Polska zorganizuje debatę prezydencką przed drugą turą wyborów prezydenckich. Debata odbędzie się w poniedziałek, 6 lipca o godz. 21:00 miejscowości Końskie („wybory wygrywa się w Końskich, a nie w Wilanowie”) i będzie transmitowana w TVP1, TVP Info i TVP Polonia. Gospodarzem spotkania będzie Michał Adamczyk. Debata odbędzie się w nowatorskim formacie Town Hall. Debatę znanym z debat prezydenckich w USA. Formuła debaty przewiduje zadawanie pytań przez publiczność. Prowadzący będzie jedynie moderatorem spotkania
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
ciezko powiedziec, nie lubie takich betow. zakladajac, ze bedzie 19m wyborcow to 475000 roznicy przy 2,5 procenta przy 2,75 procenta to ponad 525000 roznicy. kursy na to beda spadac juz spadaja, bo bylo 2,05 wczesniej..
No, ale jak zagrałeś na handi dodatnie na Rafała to myślisz, że on może wygrać na więcej niż 2,75% ? No bo zgodnie z tym betem, któy zagrałeś i ja zresztą też, Duda nie może mieć przewagi więcej niż 2,5% co mieści się też w becie Betfana... Więc właściwie to jedyna różnica między tymi betami, a kurs znacznie wyższy bo 2,00 a tam 1,75...
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
ale ja to gralem po 2,10 brutto... nie wiem jaki maks ma duda... boje sie, ze nie przeskoczy pewnego poziomu przy wysokiej frekwencji, ktora moim zdaniem moze byc wysoka. maja byc 2 debaty ma byc mnostwo emocji... tvpinfo nie zmienia swojej linii tym samym mobilizuje do glosowania przeciw dudzie... dzieje sie to co w 1 turze tylko bedzie wieksze natezenie, wiec frekwencja moze byc wysoka. w sondazach jak zaczna podawac to sie zacznie wszystko klarowac ilu chetnych do wyborow i pewnie im blizej tym wieksza frekwencja.

to tylko moje przypuszczenia. na to zdarzenie z betfan juz jest 1,75 chyba...ja lubie grac za wysokie kursy i tyle xd mam przewage 16,66procent nad tymi co grali po kursie 1,75 a sondaze beda dazyc do 50/50... to sila rzeczy kursy spadna i linia pewnie tez.

edit; duda postawil na zelazny elektorat pis i dalej idzie ta droga... a co jak mu to bokiem wyjdzie... bo maks jaki moze osiagnac juz prawie osiagnal...

edit;


Czy Andrzej Duda weźmie udział w debacie, na którą zaprasza Onet, TVN24 i Wirtualna Polska? - W czwartek pan prezydent jest zajęty. Ma duże spotkanie - mówi Bielan.


- Prezydent jest gotowy spotkać się na debacie. Widziałem zaproszenie ze strony TVP w nowym formacie - mówi w TVN24 Adam Bielan, szef kampanii Andrzej Dudy.



uuuuuuuuuuuuuuuuuuu.... game changer w grze...
 
Ostatnia edycja:
B 482

bmoran

Użytkownik
Mialy byc wybory w Maju byla 13sta emerytura, teraz zapowiedz (czy juz to dziala?) bonu na wakacje. Strach pomyslec co teraz rzuca lodowi, bo to tez moze byc te 0,5-1% ktore dadza sie przekupic. Taka akcja rower+ dla kazdej rodziny i dla kazdego dziecka w rodzinie :D Wydatek maly i jednorazowy porownujac co 500+, ale nawet lewica by tego nie krytykowala czy RT, bo rower to niby ekologiczny itd. Oczywiscie PiS by jakas husarie na ramie by swoim sie przypodobac. Dobra, fantazja mnie poniosla juz. Ja tylko pogram frekwencje i ten kupon, ze roznica bedzie mniejsza niz 2,5% tez wydaje sie nie glupi.
 
Ostatnio zmieniony przez ranczo0123:
Do góry Bottom