>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wybory prezydenckie 2020

Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Duda Andrzej Duda !!!!

42,9 !!!!!

Pełna mobilizacja przed 12 Lipca Panowie. Wszystkie ręce na pokład (y)

Gdzie obecnie najwięcej dają na Andrzeja ?

 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
paga 28K

paga

Użytkownik
A też możliwe, że PiS zwiększy liczbę testów i wyjdzie im większa ilośc zachorowań i wprowadzą stan klęski żywiołowej i przesuną II turę o kilka miesięcy... Dla mnie pandemia wprowadziła tyle nowych zmiennych, że póki nie znajdzie się szczepionki nic nie gram czy to sport czy polityka.... Oczywiście takiej sytuacji buki by znowu przesunęły całe zakłady na kilka miesięcy obracając naszą kasą jak to ma miejsce w przyapdku LM i innych sportów o czym piszecie szeroko w działach sportowych...
Ludzie mają różne preferencje, różne poglądy tutaj ale jak czytam, że ktoś będzie teraz wprowadzać stan wyjątkowy to większego pierd. nie słyszałem. Stan klęski żywiołowej to masz chłopie w głowie. Poważnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
jerzywalec 2,8K

jerzywalec

Użytkownik
Niestety nie ma na to szans, będzie tak jak w sondażach, nie ze wszystkich komisji spłynęły głosy, dlatego wyniki 0% frekwencji z niepoliczonych jeszcze obwodów zaniżają wysoką frekwencję w innych obwodach. Wtopiliśmy hajs...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ludzie mają różne preferencje, różne poglądy tutaj ale jak czytam, że ktoś będzie teraz wprowadzać stan wyjątkowy to większego pierd. nie słyszałem. Stan klęski żywiołowej to masz chłopie w głowie. Poważnie.
No, ale ja nie rozumiem skąd takie obrażanie ? Osobiście kompletnie w to też nie wierzę, ale przy analizie należy brać pod uwagę WSZYSTKIE możliwe okoliczności... A widziałem jeszcze, że była edycja przez admina więc sobie wyobrażam, że szanowny kolega jeszcze bardziej pojechał... :)
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Duda Andrzej Duda !!!!

Pełna mobilizacja przed 12 Lipca Panowie. Wszystkie ręce na pokład (y)
Kolego TO JEST TEMAT DO ANALIZ I TYPOWANIA A NIE DO POLITYKI !!!

Tu masz link gdzie możesz sobie dowolnie agitować:


Natomiast zostawmy ten temat do analiz żeby była przejrzyzstość
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
na koncu duze miasta weszly i roznica sie zmniejszyla. frekwencja 64,4

edit; wnioski na przyszlosc;

silna polaryzacja na glownych kandydatow
psl to jednak psl... chapebau dla kolegi, ktory stawial ujemne na holownie i dodatnie na biedronia
kandydat musi byc liderem, zeby ugrac swoje a jak nie jest to powinien byc mocno kojarzony i identyfikowany z ugrupowaniem i jego zalezeniami, z ktorego poparciem startuje vide biedron
slabsi kandydaci zawyzeni w sondazach exit pool podczas trwania wyborow maja zawyzone wyniki.
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
na koncu duze miasta weszly i roznica sie zmniejszyla. frekwencja 64,4
exit poll zawsze były bardzo dokładne... Ciekawe jaka będzie frekwencja w II turze... Znowu buki jak od 10 lat niewłaściwie dały kursy na frekwencję :) ale tym razem z uwagi na pandemię bałem się tego grać... Myślałem, że wiele osób będzie się bało... a jednak...
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
gdyby wiele osob sie balo koronawirusa to by wiecej niz chyba 80tys ludzi wybralo glosowanie korespondencyjne ;) za 2 tygodnie juz bedzie 2 tydzien wakacji, ciekawe jak to sie odbije na wynikach i frekwencji, bo jak widac pogoda nie ma znaczenia. na tt prawicowi publicysci wlasnie przekonuja wyborcow konfederacji do glosowania na dude robiac robote trzaskowskiemu xd




Andrzej Duda uzyskał 8 mln 412 tys. głosów, Rafał Trzaskowski 5 mln 845 tys. głosów, na Szymona Hołownię głosowało 2 mln 667 tys. obywateli.



Na kolejnych miejscach znaleźli się: Krzysztof Bosak - 6,75 proc. (1 mln 300 tys. głosów); Władysław Kosiniak-Kamysz - 2,37 proc. 457 tys.; Robert Biedroń - 2,21 proc. (425 tys.). Kolejni kandydaci uzyskali poniżej 0,3 proc.

to tak kazdy zrobil swoje... bosak na plus kamysz, biedron na minus.

edit;

W "grupie pościgowej" na prowadzeniu
@StanislawZoltek
(0,23%) przed Jakubiakiem (0,17%), Tanajno (0,14%), Witkowskim (0,13%) i Piotrowskim (0,11%).

o te wyniki sondazowe exit pool mi chodzilo. tutaj bylo 0,2 do 0,5 ale przy takich malych wartosciach blad sondazowy jest proporcjonalnie duzy.

edit; ciekawe czy sondaze na 2 ture splaszcza kursy xd przeciez bedzie raz duda raz trzaskowski a wyniki na styku hehe jest gdzies ponad 3 na trzaskowskiego?

edit; oooo debaty beda super. trzaskowski dude wzywa do debaty a duda wczesniej gadal, ze nie bedzie ich unikal czyli mozliwe game changer
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
W sensie politycznym to teraz dopiero będzie ciekawa rozgrywka... Dla wszystkich którzy interesują się polityką to jak film z 10 Oscarami... :) Ale na końcu jak zawsze chodzi o Polskę... 🇵🇱... Każdy inaczej to widzi...

Co do grania to przy tak małej różnicy to całkowite lotto... Nie ma co... Przy kursach na Trzaskowskiego powyżej 2,50 może bym zagrał bo intuicja mi podpowiada, że wygra, ale poniżej 2,50 to niech sobie buki to wsadzą....

Co do frekwencji ? Pogoda, wyjazdy, pandemia - znowu dużo zmiennych... Na pewno (spora) część elektoratu Bosaka czy Hołowni nie pójdzie wcale...
 
N 301,1K

niewierny-janek

Użytkownik
W sensie politycznym to teraz dopiero będzie ciekawa rozgrywka... Dla wszystkich którzy interesują się polityką to jak film z 10 Oscarami... :) Ale na końcu jak zawsze chodzi o Polskę... 🇵🇱... Każdy inaczej to widzi...

Co do grania to przy tak małej różnicy to całkowite lotto... Nie ma co... Przy kursach na Trzaskowskiego powyżej 2,50 może bym zagrał bo intuicja mi podpowiada, że wygra, ale poniżej 2,50 to niech sobie buki to wsadzą....

Co do frekwencji ? Pogoda, wyjazdy, pandemia - znowu dużo zmiennych... Na pewno (spora) część elektoratu Bosaka czy Hołowni nie pójdzie wcale...
Frekwencja wg mnie bedzie na pewno niższa, może nieznacznie ale na pewno niższa. Wpływ na to będzie miał zaawansowany już czas wakacyjny + fakt, że część wyborców kandydatów którzy nie załapali się do II tury po porstu sobie odpuszczą pójście do urn.

Wg mni Duda to wygra. Trzaskowski jest na fali nowości. Była krótka kampania i miał mało czasu żeby coś spieprzyć, palnąć jakąś głupote. Jak ktoś chce próbować grać na Rafała to w Unibet jest w tej chwili 2,4 na niego.
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Co do grania to przy tak małej różnicy to całkowite lotto... Nie ma co... Przy kursach na Trzaskowskiego powyżej 2,50 może bym zagrał bo intuicja mi podpowiada, że wygra, ale poniżej 2,50 to niech sobie buki to wsadzą....
Powiem szczerze ze tez widze taki scenariusz , tak jak bylo Komorowski vs Duda , my jestesmy narodem ktory lubi robic czasem na "opak" czy na zlosc. Ja nie biore udzialu wyborach/glosowaniu ale jakbym mial glosowac to bym glosowal na Trzaskowskiego , napewno nie wybralbym prezydenta podporzadkowanego parti rzadzacej i do tego z tej samej parti , to musi sie zmienic i ludzie pujda na Trzaskowskiego, wiec zostalo mi typowanie a wiec typuje na Trzaskowskiego , sprawa do rozwazenia jest kurs.
 
R 167

realny

Użytkownik
Trzaskowski musiałby przed drugą turą utrzymać swoje 30% + przekonać jakieś 4mln wyborców. Bez szans. Duda zwycięzcą. Szkoda, że kursy już pospadały do 1.45...
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Ciekawy zakład wystawiła fortuna. Frekwencja w drugiej turze wyborów poniżej/powyżej 65,5%.
Jestem skłonny i widzę argumenty zagrać under. Wydaje mi się, że kursy mogą tutaj za chwilę lecieć. Po kolei jak na szybko to widzę.

Po pierwsze primo.63% frekwencja w pierwszej turze to na prawdę szok. Rekord, który nie będzie łatwo pobić. Dodatkowo muszą się wybrać setki tysięcy ludzi więcej do wyborów, zakładając, że każdy kto był w pierwszej turze za dwa tygodnie również wybierze się na głosowanie. I tutaj jest pies pogrzebany. Oddałem głos na zupełnie innego kandydata. Dwójka, która dostała się do drugiej tury to w moim przypadku klasyczna "kiła albo cholera". Wolę umyć ręce jak Piłat i spokojnie chrupać popcorn za dwa tygodnie przed tv. Ilu takich zrezygnowanych wyborców jak ja będzie? Nie wiadomo, ale czuję, że kilka/kilkanaście procent wśród wszystkich innych kandydatów.

Po drugie primo ultimo. Za dwa tygodnie rozchulają się wakacje. Część wyborców wyjedzie zapewne za granicę na wypoczynek odcinając się polityki. Czy inni w rozjazdach z takim zapałem (również w kraju) będą czekać pod urzędami żeby załatwić sobie kwit? W wielu przypadkach kolejny raz, znowu w kolejkach. Chyba nie wszystkim się zachce. Wśród tych ludzi są wyborcy trzeciego, czwartego miejsca, którzy z wcześniejszych powodów zbagatelizują wybory.

W drugiej turze frekwencja jest wyższa. Tak pokazują poprzednie lata. Ale te wybory są pod każdym względem WYJĄTKOWE. Może zaraz zwiększy się liczba zachorowań na koronawirusa. Ktoś to połączy z wyborami. Część się wystraszy i kolejny raz już nie pójdzie. To też może się wydarzyć.
Co o tym sądzi Szanowne Państwo?

cytujac materiał na o2, jak wygląda sytuacja jeśli np byliśmy na wakacjach i wracamy zagłosować u "siebie"
Większość takich osób do 12 lipca już wróci ze swoich urlopów i będzie głosowała w innej, niż wcześniej gminie. Wówczas konieczne jest złożenie wniosku o wydanie zaświadczenia o prawie do głosowania w dniu ponownego głosowania. Wniosek o wydanie takiego zaświadczenia musimy złożyć po odbyciu się pierwszej tury w urzędzie gminy, w której byliśmy ujęci w spisie wyborców do 10 lipca.
I kolejna informacja ze strony jakglosowac.org
Uwaga: Jeśli przed I turą dopisałeś się do spisu wyborców w jakiejś gminie, nie możesz przed drugą turą dopisać się z powrotem w miejscu zameldowania. W takiej sytuacji jedynym sposobem na oddanie głosu w miejscu zameldowania jest wzięcie zaświadczenie o prawie do głosowania, ale dostaniesz je tylko w gminie, gdzie się dopisałeś do spisu. Nie otrzymasz go w żadnym innym miejscu, nawet w miejscu zameldowania.

Ogólnie pomieszanie z poplątaniem.

edit. Wczoraj kurs na under 1.9, dziś już 1.5...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +71
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
2005: I: 49.74 II:50.99
2010: I: 54.94 II: 55.31
2015: I: 48.96 II:55:34

W 2010r wybory były w bardzo podobnych terminach jak teraz: 21 czerwca i 4 lipca. I w nich w drugiej turze była bardzo nieznacznie wyższa frekwencja niż w pierwszej turze. Tak więc wakacjami bardzo bym się nie sugerował, wakacje czy nie wakacje frekwencja w powtórce jest wyższa i myślę że teraz też tak będzie, niezależnie czy wyborcy KB czy SzH pójdą czy nie. Bo w poprzednich latach też odpadali kandydaci w pierwszej turze i jakoś frekwencja nie runęła. Zatem jeśli teraz jest niecałe 64%, to do granicy 65.5 nie jest tak dużo i myślę że linia wystawiona na poziomie odpowiednim, tzn takim gdzie powinna się zakręcić nie więcej jak 2% w którąś ze stron.
 
Otrzymane punkty reputacji: +68
Do góry Bottom