>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory prezydenckie 2020

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Nie zgodzę sie tutaj kompletnie z szansami WKK, kandydaci PSLu w praktycznie każdych wyborach fatalne wyniki, Jarubas w ostatnich miał 1,6%, moim zdaniem tutaj idzie potężna mobilizacja na Trzaskowskiego a realnie patrząc wynik Kosiniaka będzie oscylował w okolicach 6% i to będzie i tak duży sukces, gościu kompletnie nie wyróżnia się niczym i na starcie przegrywa z Hołownią i z Bosakiem według mnie zdecydowanie
dlaczego tak bylo?

od wyborow tusk - kaczynski scena polityczna jest wzglednie prawicowa - chodzi mi o swiatopoglad czyli kosciol itp. - i panuje na niej duopol. skupianie sie na dwoch glownych kandydatach ewentualnie trzecim kandydacie i potem zostawaly ochlapy do podzialu...

kandydat psl kojarzyl sie tylko z wsia... a jak wiadomo jeden kandydat nie zalatwi tylu stanowisk co kandydaci w wyborach samorzadowych... i parlamentarnych, wiec elektorat psl naturalnie nie szedl na wybory albo wybieral kandydata nr 1, badz 2.

ostatnie wybory to zmienily. koalicja polska vel nowe psl juz bardziej zdywersyfikowalo swoj elektorat.

wybory i tak zweryfikuja wszytko. na moje to biedron bedzie mial od 2,8 do 3,5 co kk daje 7 i wiecej i wygrany zaklad.

ten ostatni sondaz to kantar... dla fakty tvn24... holownia 14 procent tam ma to komus musieli zabrac procenty i wypadlo na wkk.
 
Z 3,9K

zenekkk82

Użytkownik
Dzisiaj kantar dał Kamykowi 2% (od razu jak kursy się zmieniły na jego linię 6,5% hahahaha)
Palade ich wyśmiał i przewiduje około 9%

W tamtym roku wybory jedne po drugich grałem na wytycznych i prognoz od niego. Wszystko było zabite. Tutaj stawiam podobnie.
Nie wiem gdzie to wyczytałeś, palade 9% to Kamykowi dawał jak Kidawa jeszcze startowała. Max kamyka to 7%, biedron ukula te 3.5-4% bo lewica na niego zagłosuje, zwłaszcza ze odcina się on od trzaskowskiego. +3,5 biedron z kamykiem które pograłem dzisiaj to lokata, tak samo jak holownia -3.5 z kamykiem które również pobrałem. Dziwie się tym co graja na kamyka, chyba są nowicjuszami i kompletnie nie śledzą i nie znają się na polityce, tyle w temacie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +11
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Nie wiem gdzie to wyczytałeś, palade 9% to Kamykowi dawał jak Kidawa jeszcze startowała. Max kamyka to 7%, biedron ukula te 3.5-4% bo lewica na niego zagłosuje, zwłaszcza ze odcina się on od trzaskowskiego. +3,5 biedron z kamykiem które pograłem dzisiaj to lokata, tak samo jak holownia -3.5 z kamykiem które również pobrałem. Dziwie się tym co graja na kamyka, chyba są nowicjuszami i kompletnie nie śledzą i nie znają się na polityce, tyle w temacie
:ROFLMAO::ROFLMAO:


 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
palade proporcjonalnie dzieli glosy niezdecydowanych wyborcow na kandydatow, wiec im wiecej niezdecydowanych wyborcow w sondazu tym wiekszy blad u palade. co do biedronia... mi sie wydaje, ze on bedzie kandydatem psl lewicy. biedron to lewak a nie lewicowiec... lewacy glosuja na trzaskowskiego lewicowcy na dude. to moje osobiste zdanie nie opieram sie na publicystach, socjologach i politologach.
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
W formie ciekawostki - etoto nie ogranicza się tylko do tych największych, ale wystawia też między innymi pojedynki h2h Witkowski vs Piotrowski czy Żółtek vs Tanajno. Moją uwagę przykuł też zakład: Żółtek + Jakubiak + Tanajno powyzej/poniżej 1.25% @ 1,86

Ewentualnie jest jeszcze betfan, który dał na zakład "Wynik - pozostali" linię powyżej 1.50% @ 1,83. Tutaj powinno też siedzieć, w końcu chodzi o łączny wynik pięciu kandydatów - Żółtka, Jakubiaka, Tanajny, Piotrowskiego i Witkowskiego. Ostatni z nich powinien trochę lewicowych głosów odebrać Biedroniowi, myślę że warto zagrać.
 
Ostatnia edycja:
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Stanislaw Zoltek vs Pawel Tanajno 1 1,80

Nono promocje buki dali. Zoltek juz jest slawny z menelowego + , wszyscy o nim mowią. Poza tym jest z KNP ktora jakis tam marginalny elektorat wciaz ma. A te wyniki tych kandydatow zakreca sie w okolicach 0,5% - mysle ze kandydat KNP wygra bez problemu w tym pojedynku
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
W formie ciekawostki - etoto nie ogranicza się tylko do tych największych, ale wystawia też między innymi pojedynki h2h Witkowski vs Piotrowski czy Żółtek vs Tanajno. Moją uwagę przykuł też zakład: Żółtek + Jakubiak + Tanajno powyzej/poniżej 1.25% @ 1,86
Over 1.25 wyglada swietnie. Sam Jakubiak moze miec okolo 1%. Zoltek ostatnio mega popularny i troche zabierze wyborcow Bosakowi. Tanajno tez strajkami przedsiebiorcow zdobyl popularnosc wsrod osob prowadzacych firme. Wg mnie powinno byc easy.
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Zestawienie ostatnich sondazy przed cisza wyborcza. Wklejam ponizej zebysmy mogli porownac z ostatecznymi wynikami po wyborach.

1593170500962.png
 
G 9

gumazii

Użytkownik
Może jestem naiwny może sie nie znam ale śledze szymona i czuje że grubo ponad 10 % będzie miał :) stawiam 14%-15 % tak samo jak kukiz w ostatnich dniach podbił dużo ludzi nie wie jeszcze na kogo głosować , czuje ze własnie oni na szymona pójda
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Polityka - Wybory Prezydenckie
Godzina: wybory w niedzielę, ale typować można do końca dzisiejszego dnia
Typ: Frekwencja w pierwszej turze wyborów będzie niższa niż 59,50%
Kurs: 2,70
Bukmacher: Forbet
Analiza:

Już zagrałem to wcześniej gdzie indziej, ale kursy podskoczyły i obecnie na tą linię najwyższy kurs jest w Forbet. Według mnie linie ustawione są za wysoko i nie widzę tutaj frekwencji powyżej 59,50%. Najważniejszym argumentem jest strach przed koronawirusem. Jedni to lekceważą, ale nie brakuje też takich, którzy panicznie się tego obawiają(sam znam trochę takich osób) i to musi mieć wpływ na wynik. Druga sprawa to mobilizacja do pójścia na wybory. W pierwszej turze sytuacja jest już właściwie jasna(wszelkie sondaże to pokazują)- Duda i Trzaskowski wejdą do drugiej tury. Są bardzo małe szanse na to, żeby Andrzej Duda wygrał w pierwszej turze albo żeby Rafał Trzaskowski nie wszedł do drugiej tury, nie ma co liczyć na jakiś cud, bo trzeci w sondażach Szymon Hołownia ma ogromną stratę do Trzaskowskiego. O wszystkim zadecyduje druga tura, więc nie wierzę w tak wysoką frekwencję w pierwszej turze.
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
strach przed koronawirusem ma marginalne znaczenie raczej. sondaze pokazywaly w maju, ze ludzie sie boja i frekwencje ponizej 40 procent. teraz przeszlismy do tego na porzadku dziennym. po prostu kurs jest za wysoki na taka linie... dla porownania fortuna ma 2,94 na linie 57,5... sts 3,15...


Szacowana (na podstawie dostępnych badań) frekwencja w I turze to przedział 57% - 63%, a najbardziej prawdopodobna to 60%-61%. - palade

 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
też bym raczej szedł w undery, w parlamentarnych było 61% frekwencja ale kampania wyborcza była dłuższa i tam każdy głos się liczył bo od tego zależało ile mandatów dane ugrupowanie dostanie oraz czy się w ogóle dostanie do sejmu. Poza tym tak naprawdę już jest rostrzygnięte że będzie 2 tura z Dudą i Trzaskowskim to ludziom niektórym nie będzie się chodzić 2 razy na wybory i pójdą dopiero za 2 tygodnie. 5 lat temu w wyborach prezydenckich w 1 turze było 49% a w drugiej 55%. Jak widać 5 lat temu 6 pp ludzi więcej poszło głosować w 2 turze. tą frekwencje na poziommie 61-63% bym widział dopiero za 2 tygodnie
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 0

misiek9c35

Użytkownik
Ja postawiłem jakiś czas temu under 60.5 % na frekwencje w pierwszej turze , potem oglądając sadaze aż się za głowę łapałem szacowana frekwencja na poziomie 65% ba nawet 70% skąd oni ja biorą ??? Na ile te sadaze są wiarygodne ???
Wydaje mi się że ludzie będą po galeriach latać i jakiś wypad nad wodę zrobia (pogoda) niż pójdą głosować
 
jerzywalec 2,8K

jerzywalec

Użytkownik
Leci masówka na over frekwencji, a jak będzie przekonany się niedługo. Sam mam pograne undery, tak jak forumowicze wyżej. Pozdrawiam i zieloności
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Z 3,9K

zenekkk82

Użytkownik

No cały dzień słońce z prawdopodobnymi burzami. Ile trwa burza? 2 godziny max i zazwyczaj późnym popołudniem nadciąga, wiec pisanie o kiepskiej pogodzie jutro to wprowadzanie forumowiczów w błąd. Poza tym jest dużo więcej portali lepszych jeśli chodzi o pogodę niż interia kolego. Warto tez sprawdzić godzinową prognozę, kiedy ten deszcz jest zapowiadany
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
Do góry Bottom