>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory parlamentarne 2023

R 55K

roykeane2.0

Użytkownik
STS Expose Morawieckiego



Wymieni osobę Lecha Kaczyńskiego.

Tak @2,22

Expose 2017 - 2 razy
Expose 2019 - 2 razy.
Expose 2023 - oby był konsekwentny.
 
G 5,7K

gabry5

Użytkownik
Głosowaniem nad votum zaufania dla rządu M. Morawieckiego

przynajmniej 200 głosów za udzieleniem votum zaufania NIE Kurs 1.4
przynajmniej 195 głosów za udzieleniem votum zaufania NIE 1.94
przynajmniej 5 posłów Konfederacji wstrzyma się od głosu NIE 2.01
Głosów za 190
Przeciw 266
Wstrzymało się 0
 
Otrzymane punkty reputacji: +557
A 11,1K

andyvelxaero

Użytkownik
Tusk lubi się rozwijać i sporo mówić i tak też będzie jutro podczas expose. Po drugie jest dużo spraw do zaprezentowania, ciężko mi sobie wyobrazić że wystąpienie nowego premiera potrwa krótko. Bezpieczna opcja to ponad 64 minuty, chociaż ja nie zdziwię się jak expose potrwa ok. 100 minut.

Tusk/ expose dłuższe niż 64 minuty Mazowieckiego w 1989r. 1,40
Tusk/ expose dłuższe niż 75 minut Morawieckiego w 2019r. 1,57
Tusk/ expose dłuższe niż 82 minuty Kaczyńskiego w 2006r. 1,70
 
Otrzymane punkty reputacji: +590
robson11 862

robson11

Użytkownik
W Rzeczpospolitej piszą, że ma być krótkie i treściwe i potrwać około godziny, zatem chyba lepiej poszukać jakiegoś undera. Ja grubiej po 1.35 na under 120 minut. Nie będzie chyba dłużej marudził 🤯
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
W Rzeczpospolitej piszą, że ma być krótkie i treściwe i potrwać około godziny, zatem chyba lepiej poszukać jakiegoś undera. Ja grubiej po 1.35 na under 120 minut. Nie będzie chyba dłużej marudził 🤯
Grubiej na sts:) krótkie na pewno nie będzie. Za dużo kwestii jest do poruszenia. Przypomnę tylko ze Tusk jest rekordzista jesli chodzi o długość wygłaszanego expose(ponad 3h)Mysle ze 70-90min na pewno się zakreci. Osobiście pobralem ilość oglądających na YouTube w momencie zakończenia expose Tuska poniżej 300tys @1.70 ✅ 270tys
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +112
R 55K

roykeane2.0

Użytkownik
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +379
G 5,7K

gabry5

Użytkownik
Głosowanie nad votum

dokładnie 248 głosów TAK 2.01
przynajmniej jeden głos wstrzymujący się NIE 1.84
Bukmacher STS


Głosowanie nad wyborem Donalda Tuska na szefa nowej Rady Ministrów odbyło się ok. godz. 18.50. Oto wyniki głosowania Sejmu:

-za wyborem Donalda Tuska na nowego premiera zagłosowało 248 posłów
-przeciwko wyborowi Donalda Tuska na nowego premiera zagłosowało 201 posłów
-nikt nie wstrzymał się od głosu.

Myślę że dzisiaj będzie podobnie. W obozie rządzącym znów będzie mobilizacja raczej wszyscy obecni. PiS, Konfederacja, Kukiz będą przeciwko
 
Otrzymane punkty reputacji: +310
A 11,1K

andyvelxaero

Użytkownik
Tusk lubi się rozwijać i sporo mówić i tak też będzie jutro podczas expose. Po drugie jest dużo spraw do zaprezentowania, ciężko mi sobie wyobrazić że wystąpienie nowego premiera potrwa krótko. Bezpieczna opcja to ponad 64 minuty, chociaż ja nie zdziwię się jak expose potrwa ok. 100 minut.

Tusk/ expose dłuższe niż 64 minuty Mazowieckiego w 1989r. 1,40
Tusk/ expose dłuższe niż 75 minut Morawieckiego w 2019r. 1,57
Tusk/ expose dłuższe niż 82 minuty Kaczyńskiego w 2006r. 1,70
No Donek nawet mnie zaskoczył lekko bo w efekcie mówił trochę ponad 2 godziny. Jak ktoś postawił poniżej 120 minut to może żałować - a powiem że o parę minut na pewno wydłużyły dygresje na bieżąco na podstawie wtrętów prawej strony sali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +326
A 11,1K

andyvelxaero

Użytkownik
Zerkam na to co się dzieje w sejmie i Jakubiak w imieniu Kukiz 15 powiedział że się wstrzymają:

głosowanie nad wnioskiem o votum/ przynajmniej jeden głos wstrzymujący się TAK 2,68 STS

Zakład zniknął, mnie się udało jeszcze za drobne zagrać. Jeśli się jeszcze pojawi to polecam. Podobnie z:

głosowanie nad votum dla Tuska do godziny 17.00 NIE 1,67 STS

Przed godziną 19 głosowania nie będzie, a może być i później. To jest pewniak tylko pewnie już się nie pojawi.
 
Ostatnia edycja:
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Zerkam na to co się dzieje w sejmie i Jakubiak w imieniu Kukiz 15 powiedział że się wstrzymają:

głosowanie nad wnioskiem o votum/ przynajmniej jeden głos wstrzymujący się TAK 2,68 STS

zakład zniknął, mnie się udało za drobne zagrać. Jeśli się jeszcze pojawi to polecam. Podobnie z

Przed godziną 19 głosowania nie będzie, a może być i później:

głosowanie nad votum dla Tuska do godziny 17.00 NIE 1,67 STS
Godzina 17.00 wisi ale od 10min nie da się zagrac. Sam probowalem
 
R 55K

roykeane2.0

Użytkownik
Zerkam na to co się dzieje w sejmie i Jakubiak w imieniu Kukiz 15 powiedział że się wstrzymają:

głosowanie nad wnioskiem o votum/ przynajmniej jeden głos wstrzymujący się TAK 2,68 STS

zakład zniknął, mnie się udało za drobne zagrać. Jeśli się jeszcze pojawi to polecam. Podobnie z

Przed godziną 19 głosowania nie będzie, a może być i później.
Też usłyszałem, też zdążyłem, ale klikałem kilka razy.
 
psychol32 433,5K

psychol32

Użytkownik
Dajcie znać jak rozliczą te expose bo samo expose trwało nieco ponad godzinę a resztę czasu zajęło przedstawianie nowych ministrów.
 
R 55K

roykeane2.0

Użytkownik
STS Danuta Holecka/ Wiadomości TVP1 19.30 w dniu 12.12.2023



D. Holecka wypowie imię i nazwisko Jacka Kurskiego - tak @12

Holecka podobno w tym dniu ma się pożegnać z TVP. A tego samego dnia będzie expose Tuska w Sejmie. I tak sobie myślę, że nie przepuszczą okazji, by nie przypomnieć filmu "Nocna Zmiana" autorstwa m.in Jacka Kurskiego, ze słynnymi słowami Tuska "Policzmy głosy". A nawet jeśli nie przy tej okazji, to przy innej może Holecka wspomnieć byłego prezesa TVP, któremu tak dużo zawdzięcza.

Po takim kursie grzech nie spróbować.
Zwroty. Nie ma Holeckiej w dzisiejszych Wiadomościach.
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Danuta Holecka/ Wiadomości TVP1 19.30 w dniu 12.12.2023
Zostanie wyemitowany mat. z archiwalnych Wiadomości prowadzonych przez D. Holecką - tak @ 5.62
Wygłosi przynajmniej 15sek. pożegnanie na zakończenie programu - tak @ 2.01
STS

Jeśli faktycznie 12 grudnia mają być ostatnie wiadomości prowadzone przez Danutę Holecką, to moim zdaniem warto zastanowić się nad tymi dwoma typami. Pożegnanie, więc i wspomnienia, Pani Danuta długo pracowała w TVP, więc raczej tak po prostu nie odejdzie, jakiś materiał archiwalny powinien być. Drugi typ na przynajmniej 15 sekundowe pożegnanie, myślę, że potrwa to nawet dłużej, jeśli naprawdę do tego dojdzie.

Kursy cały czas lecą w dół i zakłady zagrać można tylko do dzisiaj, do 23:55.
Niestety, STS rozliczyl na minus typ o mat. Archiwalnych 😞

Wam też?
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Niestety, STS rozliczyl na minus typ o mat. Archiwalnych 😞

Wam też?
Za 15 sek pozegnanie mam zwrot a co do tych mat. archiwalnych to tak teoretycznie nie potrzebny byl udzial Holeckiej w wiadomosciach zeby cos o niej pokazac w formie wideo wiec w sumie prawidlowo rozliczyli choc tez mogli dac zwrot skoro robia oferte na Holecka jako prowadzaca. Mozesz sprobowac reklamowac.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Zerkam na to co się dzieje w sejmie i Jakubiak w imieniu Kukiz 15 powiedział że się wstrzymają:

głosowanie nad wnioskiem o votum/ przynajmniej jeden głos wstrzymujący się TAK 2,68 STS

Zakład zniknął, mnie się udało jeszcze za drobne zagrać. Jeśli się jeszcze pojawi to polecam. Podobnie z:

głosowanie nad votum dla Tuska do godziny 17.00 NIE 1,67 STS

Przed godziną 19 głosowania nie będzie, a może być i później. To jest pewniak tylko pewnie już się nie pojawi.
Politycy notorycznie kłamią. Tym razem Jakubiak Was zrobil w c....
 

Załączniki

Otrzymane punkty reputacji: +162
Do góry Bottom