>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wybory parlamentarne 2023

tedddy2060 7,5K

tedddy2060

Użytkownik
sugerujesz, że sondaże są niewiarygodne, a wierzysz w sztucznie napompowaną konfederację? 10% to sufit konfiarzy
Pewnie że nie wierzę w żadne sondaże i nigdy nie wierzyłem,a spadek poparcia dla Konfy (od razu zaznaczam że nie jestem
żadnym zwolennikiem w Polsce jakiejkolwiek partii) bo to jest tylko brudna spekulacja gdzie owa Konfederacja nie pasuje dla "bandy czworga tak jak w Niemczech prawicowa partia AFD) i trzeba ją niszczyć w różny sposób bo zabiera głosy socjalistycznemu PIS-owi,a jakie będą wyniki w pażdzierniku to mam wywalone i pozostaje przy swoich powyższych prognozach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +315
B 31,7K

bartezgambler

Użytkownik
Czy zamierza Pan/i wziąć udział w referendum? Tak 44,8% Nie 50,7% Nie wiem 4,5%
@IBRiS_PL
dla
@PolsatNewsPL
(18-21 VIII)
Ale kurs spadł z 3.75 na 2.50
Zgodnie z art. 22 ust. 4 ustawy o referendum ogólnokrajowym, komisja obwodowa na podstawie liczby kart ważnych, wyjętych z urny, ustala liczbę osób, które wzięły udział w referendum.
Zatem jeżeli ktoś nie chce brać udziału w referendum, najprostszym sposobem będzie w momencie legitymowania się przed komisją, oświadczenie, iż nie chcemy otrzymać karty referendalnej, jednak trzeba to powiedzieć zanim otrzyma się karty do głosowania!
Podtrzymuję to co napisałem na początku kurs 3.75 na to była perełka, w kursie 2.50 jeszcze value jest.
 
A 34,7K

ar0nek

Użytkownik
Zgodnie z art. 22 ust. 4 ustawy o referendum ogólnokrajowym, komisja obwodowa na podstawie liczby kart ważnych, wyjętych z urny, ustala liczbę osób, które wzięły udział w referendum.
Zatem jeżeli ktoś nie chce brać udziału w referendum, najprostszym sposobem będzie w momencie legitymowania się przed komisją, oświadczenie, iż nie chcemy otrzymać karty referendalnej, jednak trzeba to powiedzieć zanim otrzyma się karty do głosowania!
Podtrzymuję to co napisałem na początku kurs 3.75 na to była perełka, w kursie 2.50 jeszcze value jest.
Po 3.75 grałeś czy będzie ważne czy wiążące? Bo to jest różnica
 
A 34,7K

ar0nek

Użytkownik
Już w pierwszej wersji zakładu na STS była informacja o przekroczeniu 50% frekwencji uprawnionych do głosowania, aby zakład na "Tak" był wygrany.
I co z tego, skoro bylo pytanie czy będzie ważne? Sts z tym zakładem moze zrobić teraz co chce. Anulowac, rozliczyć jako przegrany albo wygrany.
 
R 0

randal

Użytkownik
I co z tego, skoro bylo pytanie czy będzie ważne? Sts z tym zakładem moze zrobić teraz co chce. Anulowac, rozliczyć jako przegrany albo wygrany.
Dlatego zapytałem się ich wczoraj na czacie, odpowiedź była taka, że skoro jest informacja o frekwencji to od niej zależne będzie zaliczenie zakładu.
 
G 14,2K

gelutbg

Użytkownik
Który bukmacher oferuje zdarzenia łączone na wybory parlamentarne w Polsce 2023, np. frekwencja + zdarzenie typu kto lepszy, lub zdarzenia z handi na poszczegolne partie
 
M 8,7K

mcz

Użytkownik
prawda, oficjalnie nie muszą tego robić. konfa na dzisiaj to jakieś 10% poparcia czyli przekłada się na ponad 50 mandatów. jaki to problem dla pisu wyciągać posłów z konfy do siebie. to samo robili z kukizami
 
K 2,2K

kontonawybory

Użytkownik
Mało kto zwraca uwagę na coś co się wydarzyło parę dni temu, a za parę tygodni bezpośrednio przed wyborami może mieć kolosalne znaczenie. Oczywiście to tylko moja teoria spiskowa, ale jak wiemy historia jest zbudowana na spiskach ( ͡° ͜ʖ ͡° ) Parę dni temu wyszedł z aresztu bezpośrednio do szpitala umoczony po uszy w stołecznej aferze śmieciowej były wiceminister gospodarki w rządzie PO Rafał Baniak. Baniak jest oskarżany o przyjęcie łapówki wielomilionowej w zamian za ustawianie kontraktów z warszawskim MPO wartych 600 mln zł i grozi mu 15 lat więzienia. Parę dni temu trafił z aresztu do szpitala, a nieoficjalną przyczyną jest zły stan zdrowia. Miłosierny prokurator zgodził się na poręczenie majątkowe. Myślę, że to nie jest przypadek, że na chwilę przed wyborami pojawia się afera śmieciowa, a pan który jest głownym bohaterem w niej - bo ma zarzut kierowania grupą przestępczą czy prania pieniędzy, czy brania łąpówki - jest dosłownie umoczony i wychodzi z aresztu do szpitala. To jest oczywiście moja teroria, ale nie należy wykluczać, że ów pan poszedł na współpracę i za jakiś czas usłyszymy o nim. Ów pan był wiceministrem gospodarki i był wysoko postawiony w PO. Niewykluczone, że Mariusz ma plan na ostatnią prostą if you know what I mean. ( ͡° ͜ʖ ͡° ) ( ͡° ͜ʖ ͡° ) ( ͡° ͜ʖ ͡° )
Drugim bohaterem, który również jest grubo umoczony za korupcję jest Karpiński były minister skarbu za PO. Ten pan siedzi w areszcie. Jednego jestem pewien. Będzie ciekawie przed wyborami ( ͡° ͜ʖ ͡° )

Druga sprawa. Urealnianie sondaży przewiduje po 6 września. Po 6 września jest koniec rejestracji list wyborczych i TD traci możliwość zejścia na 5% próg wyborczy. Mimo 3 ogromych kryzysów globalnych(pandemia, kryzys energetyczny, wojna) dość łagodnie odczuwalne są ich skutki patrząc obiektywnie na liczby względem całej europy i niech nikt nie gada o inflacji która za rok za 2 zniknie a będziemy mieć wyższą siłe nabywczą dzięki podnoszeniu płacy minimalnej co spowoduje podniesienie płac ogółem. Krótko mówiąc PiS jest mega niedoszacowany. Po 6 września i po 9 września(po konwencji programowej) nastąpi urealnianie notowań PiSu. Jestem o tym przekonany. Polecam grać na PiS powyżej dzisiejszych linii.
 
Ostatnia edycja:
ranczo0123 494,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Czy Giertych zdobędzie mandat poselski w 2023r.? @ TAK
Kurs: 1.85
Bukmacher: Betfan/STS
Giertych wystartuje z ostatniego miejsca. Ma medialne, znane nazwisko i nie szkodzi, ze bedzie kandydowal z Kielc czyli z trudnego terenu. Ludzie beda glosowac nie na niego a przeciwko Kaczynskiemu na zlosc bo Giertych byl jego bliskim wspolpracownikiem. W 2019 r. PO w Kielcach otrzymalo 3 mandaty. Teraz powinno byc minimum tak samo. Mysle, ze ludzie najchetniej beda glosowac na jedynke z listy i w drugiej kolejnosc wlasnie na Giertycha. Romek pewnie przez cala kampanie bedzie sporo dymil i zaczepial Kaczyskiego co media beda chetnie cytowac i pokazywac przez co bedzie jego nazwisko ciagle w obiegu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom