>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wtorek 15 września - 1 kolejka fazy grupowej

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Nie widzę innej opcji jak pewna wygrana Realu Madryt. FC Zurich traci sporo bramek zarówno w lidze szwajcarskiej jak i w kwalifikacjach do LM np. Maribor potrafił wygrać na Letzigrund 3:2. Gwiazdy prowadzone przez Pellegriniego pewnie powinny pokryć nawet handicap.
Mój typ: Real Madryt -1,5 - 1,95 w Bet365 [9/10]

Przynajmniej małe problemy moim zdaniem będzie miał Bayern w Izraelu. Maccabi w kwalifikacjach może i nie miało na swojej drodze potentatów, ale np. z Salzburgiem w obu meczach byli lepszą drużyną. Mają kilku ciekawych zawodników no i mimo wszystko specyficzny teren. Minimum zdobycie bramki jest spokojnie w zasięgu gospodarzy, a ewentualna niespodzianka mnie nie zdziwi choć Bayern nabrał właściwego rozpędu. Najlepszą opcją wydaje się być over 2,5.
Mój typ: over 2,5 - 1,70 w Bet365[6/10]

Bordeaux pewnie zmierza od zwycięstwa do zwycięstwa w Ligue 1, to samo można powiedzieć o Juventusie. Piłkarze Starej Damy raczej nie powinni rozczarować, aczkolwiek z drugiej strony nie spodziewam się jakiegoś efektownego zwycięstwa.
Mój typ: Juventus - 1,57 w Bet365 [5/10]

Milan po dobrym starcie w lidze wyraźnie przygasł. Marsylia ma mocniejszą kadrę niż przed rokiem, prezentuje solidny futbol i niewątpliwie ma szanse na zwycięstwo w tym meczu. Aczkolwiek chyba najlepiej typersko ten mecz ominąć.
Mój typ: no bet

Wokół Atletico nieciekawa atmosfera. Kibice domagają się dymisji zarządu klubu, drużyna gra słabo. APOEL w euforii wchodzi do Ligi Mistrzów, a co dopiero byłoby gdyby sprawił niespodziankę? Róznica klas bardzo duża, ale w obecnej sytuacji żaden wynik nie może być zaskoczeniem.
Mój typ: no bet

Chelsea nie bez trudu, ale w Premiership wygrywa mecz za meczem. Porto wydaje się być już nie tak mocne bez Lucho Gonzaleza i Lisandro Lopeza. 3 punkty powinny zostać na Stamford Bridge.
Mój typ: Chelsea - 1,35 w Expekt [7/10]

Daleki wyjazd czeka piłkarzy Manchesteru United, ale szeroka kadra i wyzsze umiejętności poszczególnych piłkarzy powinny zadecydować o zwycięstwie w Stambule. Besiktas zagra niezwykle ambitnie, ale to raczej za mało aby ugrać coś z Red Devils.
Mój typ: Manchester United - 1,55 w Expekt [5/10]

Wolfsburg moim zdaniem nie jest drużyną, która świetnie będzie grała w europejskich pucharach. Natomiast takim teamem jest CSKA Moskwa. Wojskowi według mnie mogą ugrać korzystny wynik w Niemczech, ale chyba najlepszą opcją jest pominięcie tego meczu.
Mój typ: no bet
 
T 0

typerlbn

Użytkownik
Zaczyna się LM, czyli to co najpiękniejsze w footballu klubowym ????
Real z handicapem, Zurich chyba nie zdobędzie punktu w tej ambitnej grupie
Do tego dorzucę &quot;gromiący&quot; Manchester (szkoda, że z Burnley nie zaczli tej passy, bo troche kasy przepadło :/ ), po przeczytaniu artykułu, że Rustu straszy Manchester niesamowitymi kibicami- fanatykami jeszcze bardziej upewniłem się, że to wejdzie ????
I takie pewniaczki na początek za 100, zobaczymy co LM pokaże w tym roku, bo na eliminacjach można było spokojnie zarobić, oby w grupach było podobnie.
A i mam prośbę, jakby ktoś wiedział o ważnych kontuzjach bądź brakach w którymś z zespołów to był bym wdzięczny za napisanie tego w tym dziale ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Chelsea nie bez trudu, ale w Premiership wygrywa mecz za meczem. Porto wydaje się być już nie tak mocne bez Lucho Gonzaleza i Lisandro Lopeza. 3 punkty powinny zostać na Stamford Bridge.
Mój typ: Chelsea - 1,35 w Expekt [7/10]
Gdybym miał obstawiać ten mecz to bym go sobie w pierwszej kolejności darował. :-D Rozumiem ,że Chelsea w ostatnich latach jest w fenomenalnej formie ,ale grać na nich po kursie 1,35 z taką potęga jaką jest FC Porto dla mnie jest absurdalne. Darowałbym sobie ten mecz za duże ryzyko. A FC Porto jakoś sobie radzi u siebie w lidze wysoko wygrywając. Poza tym Chelsea ostatnio prawie zremisowała 1:1 strzelając w 95 minucie bramkę na 2:1. Uważałbym na ten mecz. Wolałbym już obstawić na przegraną Milanu po kursie +2,00 niż ten mecz.
23/08/2009 Kolejka 2. FC Porto 3 - 0 CD Nacional
29/08/2009 Kolejka 3. Naval 1 - 3 FC Porto
12/09/2009 Kolejka 4. FC Porto 4 - 1 Leixões SC
ps
Przekonałeś mnie co do Realu ???? .
 
M 55

meggie1

Użytkownik
Atlético Madrid - Apoel Nikozja x2 (kurs ok. 4,5)
Mysle ze za mniejsza stawke mozna zaryzykowac mecz Atletico Madryt - APOEL. Co prawda nie ogladalam ostatniego meczu ligowego Atletico przeciwko Racingowi, ale to ze pilkarze gospodarzy nie potrafili strzelic bramki oslabionemu Racingowi - w 47 minucie Crespo dostal czerwona kartke, jest dla mnie jednym z argumentow przemawiajacych na korzysc APOELU. Co prawda gra w lidze to zupelnie co innego niz Liga Mistrzow, jednak sadze ze z taka gra jak dotychczas prezentuje Atletico, Apoel ma spore szanse.
Ewentualnie mozna sprobowac APOEL ML, gdzie kurs waha sie w granicach 13, a w przypadku remisu stawka jest zwracana, lub tez po zdecydowanie mniejszym kursie jakies handi na Cypryjczykow.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
AKA SHAKAL widzę, że znów &#39;masz coś do mnie&#39;, ale to dobrze, bo tym razem starasz się prowadzić konstruktywną dyskusję aczkolwiek piszesz, że radzisz uważać na Chelsea bo ostatnio strzelili gola w końcówce, a ja przecież napisałem to samo, że wygrywali nie bez trudu ;) Może i nie grają porywającego futbolu, ale są skuteczni, a porównywanie ligi portugalskiej do angielskiej jest moim zdaniem nie na miejscu.

Oczywiście europejskie puchary rządzą się swoimi prawami i o niespodziankę nie jest trudno to moim zdaniem do takiej na Stamford Bridge nie dojdzie. Kurs na pewno nie jest atrakcyjny, a nawet jest trochę zaniżony bo moim zdaniem powinien oscylować w granicach 1,50. Zdania jednak na chwilę obecną nie zmieniam. Chelsea powinna wygrać! (osobiście jeszcze nie typowałem).
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
Kurs na Real w granicach 1,30 moim zdaniem bardzo przyzwoity. Tutaj nie wyobrażam sobie innego scenariusza na pewna wygrana Królewskich. Zurich nie jest jakimś zespołem, którego należy się obawiać. Podobnie jak TBM uważam także, że Real spokojnie powinien pokryć handicap -1,5 (1,95). Ten kurs to moim zdaniem prezent od bukmacherów i można go spokojnie zagrać. Po za tym, jeśli Real myśli o zwojowaniu Europy, to z takimi rywalami punktów tracić nie można.
Typ: Real Madryt 1,30 [9/10]
Real Madryt (-1,5) 1,95 [7/10]


Tutaj nie łatwa przeprawa dla Bawarczyków. Gorący teren w Hajfie i drużyna Maccabi, która właśnie na własnym obiekcie powinna szukać swoich punktów w Champions League. Bayern na początku sezonu nie zachwycał, jednak po przybyciu Robbena ich gra zmieniła się na lepsze. W ostatniej kolejce Bayern zdeklasował Borussie 1:5 na ich obiekcie pokazując naprawdę kawał dobrego futbolu. Jednak nie zaryzykował bym tutaj grania na Monachijczyków, moim zdaniem najlepszą opcją będzie over 2,5. Maccabi u siebie powinno coś strzelić, a i Bayern dorzuci na pewno coś od siebie.
Typ: Over 2,5 1,70 [5/10]

Tutaj upatrzyłem sobie 2 typy na ten mecz. Pierwszy typ to zwycięstwo Juventusu. Bianconeri w lidze spisują się bardzo dobrze i wydaje się, że w walce o Mistrzostwo, tym razem na serio, zawalczą z Interem. 3 mecze - komplet zwycięstw i to z nie byle jakimi rywalami - Roma, Lazio. Transfery przedsezonowe jak najbardziej udane - Diego, Melo czy Caseres są gwarancją dobrej gry i strzelanych goli. Szkoda, że kontuzji nabawił się Diego, choć myślę, że to nie osłabi w większej mierze Starej Damy. Bordeaux co prawda wygrywa swoje mecze w Ligue 1 i prowadzi w tabeli, jednak styl w jakim grają Żyrondyści nie zachwyca. W ostatniej kolejce skromne 1:0 z Grenoble, choć wynik mógłbyć zupełnie inny. Juve jest zbyt doświadczone, a ponadto gra u siebie, gdzie sporadycznie traci punkty. Drugi typ to under 2,5. Sądzę, że nawet pewniejszy niż wygrana Juve. Bordeaux na pewno atakować w Turynie nie będzie. Poczeka na ataki Bianconerich i wtedy postara się skontrować. Jednak jak wiadomo strzelić gola Juve na ich obiekcie, przy kompletnej linii defensywnej (która stanowi o sile reprezentacji Italii) nie jest tak łatwo. Cannavaro, Chiellini czy Legrottaglie to gwarancja spokoju w tyle, dokładając do tego Buffona, to o stracone gole nie ma się co martwić. W dodatku Bordeaux nie ma czym straszyć. Sam Gouffran sobie nie poradzi. Stawiam 2:0 dla Juve :spokodfhgfh:
Typ: Juventus 1,55 [6/10]
Under 2,5 (1,70) [7/10]


Nie wiem dlaczego TBM uznał to spotkanie za NO BET. Ja widzę tu 2 dość dobre i solidne typy. Na początek podpórka (1X) na Marsylię. Podopieczni Deschampa dobrze zaczęli rozgrywki ligowe we Francji tracąc jak do tej pory zaledwie 2 gole. Szczególnie właśnie linia defensywna prowadzona przez Diaware i Taiwo prezentuje się solidnie. Milan na początku sezonu rozczarowuje i jakoś nie wierzę w udany ich sezon w Serie A tego roku. Szczególnie, że nie ma już Kaki. Sam Pato gry nie poprowadzi. Moim zdaniem w tej grupie Milan sobie nie poradzi i odpadnie już po fazie grupowej, dlatego nie ździwię się, gdy Marsylczycy już jutro wygrają. Kolejny dobry typ to moim zdaniem under 2,5. Jak już wspomniałem Olympique stracił do tej pory 2 gole. Na 5 spotkan w Ligue 1 tylko 1 zakończony overem. Milan we Włoszech jak na razie nie gra skutecznie. Remis 0:0 z Livorno w ostatniej kolejce to jakiś żart. W tej drużynie nie ma już kto strzelać.
Typ: Marsylia 1X 1,35 [7/10]
Under 2,5 (1,57) [7/10]


Pierwszy mecz, który uważam za NO BET. Atletico zawodzi na starcie Primiera Division. Wysoka porażka z Malagą, a później tylko remis z Santander to naprawdę słabe wyniki. APOEL jeśli zdobędzie jakieś punkty to tylko u siebie, na wyjeździe kiepsko ich widzę. W sumie Atletico musi zgarnąć tu 3 punkty, ale jak będzie to trudno powiedzieć.

Typ: NO BET
Chelsea - Porto. Moim zdaniem starcie faworytów do wyjścia z tej grupy. Chelsea choć nie zachwyca w Angli, to jedna wszystkie spotkanie jak do tej pory wygrywa. Podobnie jak Porto, choć tam ze stylem gry jest o wiele lepiej, ale poziom już nie ten sam co w Premier League. Chelsea ten mecz raczej wygra. Dobry szkoleniowiec, świetni piłkarze, własny stadion i chęć wygranie w końcu czegoś w Europie to główne atuty The Blues w tym meczu. Porto za bardzo przed sezonem się osłabiło - Lucho, Lopez którzy odeszli (Marsylia, Lyon) byli mocnymi punktami tej ekipy i ciężko będzie ich zastąpić.
Typ: Chelsea 1,35 [7/10]

Manchester jest tutaj moim zdaniem zdecydowanie faworytem. Odejście Cristiano do Realu osłabiło zespół, to fakt, jednak nie w takim stopniu, by nie powalczyć w LM. Przekonali mnie w ostatnim meczu z Tottenhamem wygranym 1:3. Zagrali tam naprawdę dobrze i w Turcji z Besiktasem powinno być podobnie. Turcy w lidze grają słabiutko. Dopiero 11 pozycja jak na Mistrza Kraju to zupełne zaskoczenie. W dodatku ostatni mecz i srogie lanie od Galatasaray w Derbach Stambułu 0:3. Nie wróżę im nic dobrego w tym spotkaniu.
Typ: Manchester United 1,55 [6/10]

Ostatnie spotkanie pierwszego dnia. Można powiedzieć, że bardzo ważne dla układu tej grupy. Mistrz Niemiec - Wolfsburg, który ostatnio w Bundeslidze zawodzi na całej linii zagra z także w niebędącej ostatnio w wysokiej dyspozycji CSKA Moskwa. Niby więcej doświadczenia mają piłkarze z Moskwy, choć nie skreślałbym Wilków za wcześnie. Jedyne co przychodzi mi w tej chwili do głowy to over 2,5. Wolfsburg jak wiemy strzelać potrafi, jednak traci także sporo. Myślę, że 3 gole zobaczymy spokojnie. CSKA na pewno powalczy o przynajmniej 1 punkt, choć 3 oczka także są w ich zasięgu. Moim zdaniem obie ekipy coś ustrzelą. Czuję, że Wilki uczynią to więcej niż raz. Mając taki duet napastników nie jest to trudna sztuka.
Typ: Over 2,5 (1,80) [5/10]
 
adibuncza 0

adibuncza

Użytkownik
TBM ładnie opisał wszystkie spotkania więc dodam coś jeszcze od siebie odn. dwóch spotkań, którymi jestem w szczególności zainteresowany. Zgadzam się co do Realu z handi. Widziałem ich ostatnie ligowe spotkanie z Espanyolem i pewne zwycięstwo - co istotne zwycięstwo w ładnym stylu. Widać, że jeszcze kilka spotkań i Real zgodnie z planami na tę LM znajdzie się w najlepszej czwórce.
Moim faworytem, a może i nawet czarnym koniem tej edycji LM jest CSKA Moskwa. Sądzę, że w spotkaniu z Wolfsburgiem nie przegrają. W pinnacleSports zagram jeden z poniższych zakładów na CSK:
- pk and +0,5 2,52 – tego typu jestem wręcz pewny 9/10
- pk 3,43 6/10
- under 2,5 1,94 5/10
Wolfsburg gra słabo za słabo aby wygrać z CSK, które przyjedzie aby się bronić i grać z kontry.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Kolejny dobry typ to moim zdaniem under 2,5. Jak już wspomniałem Olympique stracił do tej pory 2 gole. Na 5 spotkan w Ligue 1 tylko 1 zakończony overem. Milan we Włoszech jak na razie nie gra skutecznie. Remis 0:0 z Livorno w ostatniej kolejce to jakiś żart. W tej drużynie nie ma już kto strzelać.

Under 2,5 (1,57) [7/10]
A wiesz, że ciekawie kombinujesz. Organizacja gry obronnej w Marsylii stoi na wysokim poziomie, a Milan do szalonych ataków na Velodrome raczej się nie rzuci. Możliwe, że zdecyduje się na under 2,5 w tym meczu ;)

---

Jeśli chodzi o Wolfsburg to pamiętam jak przed rokiem grali w Pucharze UEFA. Mieli olbrzymie problemy z drużynami grającymi dobrze z kontry i tak np. polegli z PSG. Może i mają wielki potencjał, ale raz nie ma już trenera Magatha, dwa przegrali ostatnio dwa istotne spotkania. Dla mnie bukmacherzy zbytnio faworyzują Wilki, ale jakoś nie mogę zdecydować się do tego x2.
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Ja rowniez mysle nad typem na MU, ale chyba odpuszcze. Besiktas na pewno bedzie liczyl na przelamanie (a jesli spojrzec na sklad, to oni naprawde maja kim grac), a United w nastepny weekend graja derby z City. Wydaje mi sie, ze Ferguson nie bedzie chcial ryzykowac grania na 100%, tymbardziej, ze grupe maja latwa i remis w Stambule tragedia by nie byl.
Troche dla przekory sklanialbym sie ku typowi na Bordeux. Fakt, moze nie graja efektownie, ale to nigdy nie bylo ich domena. Glodni sukcesu mlodzi zawodnicy i swietny trener Blanc beda chcieli cos osiagnac w tym sezonie w LM. Juventus, fakt wygrywa, ale ich gra do mnie nie przemawia. Tutaj beda musieli prowadzic gre i atakowac, a to z Chievo slabo im wychodzilo. No i oczywiscie brak Diego.
esek14 Lorik Cana nie gra juz w Marsyli, a w Sunderlandzie ????
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
VS

Miejsce Spotkania: Inönü Stadyumu - Stambuł
Godzina Rozpoczęcia: 20.45
Sędzia Spotkania: Nicola Rizzoli
Wynik: ?
W Turcji zapowiada się ciekawe spotkanie gospodarzy Besiktasu z piłkarzami mistrza Anglii Manchesteru United. Wiadomo że faworytem tego spotkania są Anglicy, którzy walczą nie tylko o wyjście z grupy ale także o wygranie całej LM. W lidze Diabły spisują się bardzo dobrze, oprócz wpadki z beniaminkiem Burnley. Na 5 spotkań 11 bramek strzelonych 3 stracone, co przy Fosterze jest dobrym wynikiem, ale wynika to chyba z świetnej obrony. Turcy niestety bardzo cieniutko w lidze. 5 spotkań i 11 miejsce dopiero z tylko 1 wygrana na koncie. Ostatni mecz to przegrana u siebie na stadionie aż 0:3 z Galatasaray. Tutaj nie ma zbytnio co się rozczulać nad tym meczem, widzę tu tylko jednego faworyta i wcale nie są to piłkarze gospodarzy ;) Do składu Manchesteru wraca Ferdinand także obrona będzie ciężka do przejścia przed Turków. Oshea, Vidic, Ferdinand, Evra. Mam na ten mecz kilka typów nie tylko bezpośrednie zwycięstwo w meczu, popatrzmy.Ciekawie będzie nie tylko na murawie ale pewnie także na trybunach ;) Jak wiadomo kibice Angielscy i Tureccy nie za bardzo za sobą przepadają. Piłkarze MAnchesteru są bardzo zmotywowani świadczy chociażby o tym opinia środkowego obrońcy Serbskegio Vidica: &quot;Mogę was zapewnić, że każdy w Manchesterze United będzie bardzo niezadowolony, jeśli nie wygramy rozgrywek w tym sezonie&quot;
Typy:

Zwycięstwo w meczu Manchester United: [1.55]
Powyżej 2,5 bramki w meczu: [2.00]
Handicap Manchester United -1,0: [2.55]
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
Ja rowniez mysle nad typem na MU, ale chyba odpuszcze. Besiktas na pewno bedzie liczyl na przelamanie (a jesli spojrzec na sklad, to oni naprawde maja kim grac), a United w nastepny weekend graja derby z City. Wydaje mi sie, ze Ferguson nie bedzie chcial ryzykowac grania na 100%, tymbardziej, ze grupe maja latwa i remis w Stambule tragedia by nie byl.
Troche dla przekory sklanialbym sie ku typowi na Bordeux. Fakt, moze nie graja efektownie, ale to nigdy nie bylo ich domena. Glodni sukcesu mlodzi zawodnicy i swietny trener Blanc beda chcieli cos osiagnac w tym sezonie w LM. Juventus, fakt wygrywa, ale ich gra do mnie nie przemawia. Tutaj beda musieli prowadzic gre i atakowac, a to z Chievo slabo im wychodzilo. No i oczywiscie brak Diego.
esek14 Lorik Cana nie gra juz w Marsyli, a w Sunderlandzie ????
Sandomingo - dzięki za sprostowanie. Wiedziałem, że gdzieś zrobiłem błąd. Zmyliła mnie ostatnio czytana analiza meczu Albania - Dania, w której ktoś wymienił Lorika Cane jako zawodnika Olympique Marsylia. :kwasny4565: Dzięki jeszcze raz.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Co myślicie o typie &quot;APOEL strzeli&quot; po ciekawym kursie. Atletico w rozsypce, zarząd robi z tym klubem przysłowiową &quot;kupę&quot;. Klub który grał ładną piłkę ostatnimi czasy ma spore problemy.
Apoel na pewno mocno podekscytowany awansem a kolejne zwycięstwa i sukcesy nie są wykluczone. Napastnicy APOEL na pewno znajdą jedną czy dwie okazje 100% z dziurawą obroną Atletico która traci sporo goli. Kurs moim zdaniem na Atletico jest mocno zaniżony ! Droga jaką przebędą piłkarze nie jest wielka, jakieś warunki pogodowe czy też inne parametry nie powinny być brane pod uwagę bo na Cyprze i w Hiszpanii panuje podobna pogoda ;)
 
liptonek44 0

liptonek44

Użytkownik
Co do meczu Chelsea - FC Porto przypominam, że Drogba i Bosingwa nie zagrają z powodu zawieszenia przez UEFA.Nie zagrają również:Alex,Ferreira,Zhirkov oraz Joe Cole.Pod znakiem zapytania stoi występ Deco.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Co do meczu Chelsea - FC Porto przypominam, że Drogba i Bosingwa nie zagrają z powodu zawieszenia przez UEFA.Nie zagrają również:Alex,Ferreira,Zhirkov oraz Joe Cole.Pod znakiem zapytania stoi występ Deco.
No właśnie bardzo dobrze, że o tym sobie też przypomniałem. Granie na Chelsea raczej odpuszczam. Jeśli pierwszy skład będzie miał ciężką przeprawę, a taką zapowiada Jesualdo Ferreira to na ławce nie widzę zawodnika, który będzie w stanie odmienić grę drużyny.
 
M 0

mesjasz

Użytkownik
Co jak co ale Ci kibice fanatycy w Turcji są naprawdę wspaniali. Tam na trybunach jest taka atmosfera że szok. Besiktas pod tym względem jest w Turcji w ścisłej czołówce. Jak oglądałem kilka meczów Besiktasa z poprzedniego sezonu to robiło wrażenie. Jednak sportowo zespół Manchesterowi ustępuje. Myślę że remis Besiktas jest w stanie osiągnąć ale musiałby się bardzo wysilić. Obrona jest słaba zwłaszcza przy stałych fragmentach
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja mecz Manchesteru odpuszczam. W końcu to daleki wyjazd. Nie wiadomo jak zagrają Anglicy, a Turcy też mogą typujących nieciekawie zaskoczyć ;) Tutaj bym widział właśnie remis jak kolega powiedział, bo nie sądzę żeby drużyna Beskitas wygrała.

Skoro nie ma kto poprowadzić zespół do zwycięstwa to może under na Stamford ?
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Ja mecz Manchesteru odpuszczam. W końcu to daleki wyjazd. Nie wiadomo jak zagrają Anglicy, a Turcy też mogą typujących nieciekawie zaskoczyć ;) Tutaj bym widział właśnie remis jak kolega powiedział, bo nie sądzę żeby Turcy wygrali.
Na konferencji prasowej Sir Alex Ferguson mówił, że mimo porażki 0-3 z Galatasaray piłkarze Besiktasu prezentowali ciekawą grę, ale zarazem dodał, że jego podopieczni są w stanie narzucić swój styl gry. I może to się wydawać śmieszne, ale akurat to był dla mnie argument kluczowy aby postawić na Manchester ;) Ferguson wie dobrze, że jego drużyna jest dużo mocniejsza, a nawet mimo fanatycznych kibiców to w Turcji już wygrywali. Może i to nie ma znaczenia, ale Besiktas w lidze rozczarowuje na całego. Wysoka porażka z Galatasaray, czy remisy z Genclebirligi oraz Gaziantepsor nie wróżą niczego dobrego. Może nie klęska, ale Manchester ten mecz pewnie powinien wygrać.

Mój ostateczny tripel na jutro:
Manchester United - 1,55
Maccabi - Bayern over 2,5 - 1,75
Zurich - Real | Real -1 1,85
AKO: 5,02 w Tobet
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Nie ma się co napalać na Juventus. Według mnie obok meczu Marsylii z Milanem jest to najciekawszy i najbardziej wyrównany mecz tej kolejki. Juventus jest faworytem tego spotkania, ale widząc taki kurs nie opłaca się ryzykować. Tym bardziej, że grają bez Diego i Del Piero, a to są ogromne osłabienia włoskiej ekipy. Bordeaux to jedna z najlepszych francuskich drużyn i nie będą chłopcami do bicia w Lidze Mistrzów. Mają całkiem duże szanse choćby na remis w meczu z osłabionym Juventusem i kurs 1.50-1.60 jest jak dla mnie śmieszny i w ogóle nie opłacalny przy takim ryzyku. Wolałbym już coś pokombinować z Bordeaux. Np. Bordeaux +2, kurs 1.40 czyli nie wiele niższy, a jak ktoś już napisał jest to mecz underowy i szanse na zwycięstwo gospodarzy dwoma bramkami bardzo małe.
 
camillo 9

camillo

Użytkownik
Na jutro widzę kilka bardzo ciekawych propozycji i postaram się je pokrótce przybliżyć dlaczego tak, a nie inaczej.
Zacznę od jutrzejszej &quot;masówki&quot; na Real. Ludzie na pewno jutro wpompują w drużynę Pellegriniego grube pieniądze i będzie to tzw. peFFka dnia i choć przeważnie staram się omijać tego typu typy, to jutro jestem przekonany, że Real wygra swoje spotkanie. Argument? Właściwie żaden konkretny... Po prostu nie wyobrażam sobie, żeby drużyna wokół której było tyle szumu i wydano na transfery rekordowe sumy, nie wygrała w meczu z takim kopciuszkiem jakim jest czwarta drużyna ligi szwajcarskiej.
FC Zürich - Real Madrid | 2 (-1) @ 1.85 (9/10) Tobet✅
Jeśli chodzi o potyczkę na Stamford Bridge, to nie zgadzam się z tak niskim kursem na Chelsea. Z meczu na mecz te kursy na moich ulubieńców są coraz bardziej zaniżane i zupełnie nie adekwatne do ich rywali. Tak więc nie postawie czystej jedynki po mizernym kursie 1.35, lecz zupełnie coś innego i o wiele bardziej pewnego. Proponuję w tym meczu postawić na przewagę Chelsea w rzutach rożnych. Po 5 kolejkach w Premiership Chelsea jest drużyną, która zdobyła największą ilość rzutów rożnych (nie znam dokładnej liczby, jak ktoś chce niech poszuka) i Londyńczycy narzucają każdemu rywalowi swoją grę, która opiera się na dużej ilości podań po ziemi i coraz większym oblężaniu bramki przeciwnika, co procentuje naprawdę sporą ilością cornerów. Porto będzie zadowolone z remisu dlatego zapewne będą grać z kontry i dostosują się do tej gry Chelsea. A jeśli Portugalczykom uda się pierwszym zdobyć gola, to ten typ jest naprawdę pewny!
Chelsea - Porto | Most corners - Chelsea (-2,5) @ 1.75 Tobet (9/10)✅
Kolejnym typem jest under w Turynie. Nie spodziewam się jutro ofensywnego pojedynku pomiędzy Juve i Bordeaux. Żyrondystów zadowoli remis i skupią się przede wszystkim na skutecznej obronie, którą mają naprawdę solidną podobnie jak gospodarze, którzy nie zwykli do efektownych, kilku bramkowych zwycięstw. Spodziewam się tu zaciętego pojedynku i minimalnego zwycięstwa Juventusu 1:0.
Juventus - Bordeaux | under 2,5 @ 1.72 Tobet (5/10)✅
Ostatnią propozycją jest dubel składający się z następujących typów: CSKA SN oraz Milan under 1,5. Wolfsburg jak to przyzwyczaił nas w poprzednim sezonie mimo fantastycznej skuteczności w ataku, potrafił tracić bramki z najsłabszymi drużynami w lidze. W obecnym sezonie to się nie zmieniło a i do tego forma ogólna nie jest najlepsza (10 pozycja i 3 kolejne porażki). Mobilizacja w Niemczech na pewno bardzo duża, ale czy to wystarczy na silną drużynę CSKA? Podobnie jak adibuncza mam odczucie, że Rosjanie będą czarnym koniem tych rozgrywek. Za drobne postawie też czystą dwójkę na CSKA. Jeśli chodzi o drugi typ na under Milanu, to tak jak napisali poprzednicy Marsyllia spisuje się fenomenalnie w obronie, na co przełożyły się tylko dwie stracone bramki w pięciu spotkaniach. Milan to nie ta drużyna sprzed paru lat, która wygrywała Champions League. Wątpię żeby udało im się strzelić cokolwiek Francuzom, a linia 1,5 po fajnym kursie 1.35 dla mnie jak najbardziej prawdopodobna.
Wolfsburg - CSKA Moskwa | CSKA SN @ 1.50✅
Marsyllia - AC Milan | Milan under 1,5 @ 1.35⛔
AKO: 2.02 (7/10) Tobet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom