>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Wtorek 15 września - 1 kolejka fazy grupowej

Status
Zamknięty.
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Atletico - APOEL
Typ: Atletico -3.5
Kurs: 4.50
Bet365
Dzisiaj rozpoczyna się faza grupowa Ligi Mistrzów w której uczestniczyć będą 32 drużyny podzielone na osiem grup 4-zespołowych, z każdej z grup awans do kolejnej fazy Ligi Mistrzów awans uzyskają po 2 najlepsze zespoły a drużyny, które w swych grupach zajmą miejsce 3 zagrają w nowo powstałej Lidze Europejskiej. Wybrałem z dzisiejszej bogatej oferty spotkanie pomiędzy Hiszpańskim zespołem Atletico Madryt a APOEL-em Nikozja z Cypru. W meczu tym powinno paść sporo bramek, w zeszłym roku zespół z Madrytu w meczach na własnym stadionie średnio zdobywał ponad 2,5 bramki na mecz, tracąc nie wiele ponad 1 bramkę na mecz, co daje średnią prawie 4 bramek, które padały w jednym meczu sezonu 2008/2009 w którym Atletico występowało w roli gospodarza. O tym jak gra na wyjazdach drużyna APOEL-u nie ma sensu, po prostu meczy rozgrywanych w tej lidze nijak nie można porównać do meczu, który dziś rozegrają. Atletico rozpoczęło sezon od wyeliminowania Panathinaikosu w eliminacjach Ligi Mistrzów i nikt się nie spodziewał że tak słabo rozpoczną sezon ligowy (porażka 0-3 z Malagą i remis 1-1 z Santander). Trener gospodarzy jest krytykowany za grę jednym napastnikiem gdy siła tej drużyny to od zawsze był właśnie atak, i dzisiaj ma się to zmienić, zawodnicy są zdeterminowani by pokazać na co ich stać a trener Abel Resino ma im to ułatwić i wystawić w końcu dwóch napastników. Jeśli chodzi o APOEL to prawda jest taka, że jak by nie byli wychwalani za awans do Ligi Mistrzów to i tak są i wiele słabszym zespołem od Atletico. Każdy kto widział dwumecz Cypryjczyków z FC Kopenhagą wie jak dużo szczęścia mieli piłkarze APOEL-u, jestem przekonany że Hiszpanie od pierwszej minuty zepchną rywali do głębokiej defensywy i będzie to jednostronne widowisko. Cypryjskie zespoły w meczach wyjazdowych nie mają za sobą tej żywiołowej publiczności, tego czegoś co pozwala im na takie sukcesy i przez to spisują się w tych meczach o wiele słabiej, tylko i wyłącznie próbując gry z kontry, choć czasem nawet i na to ich nie stać. Ta cypryjska ekipa ma bardzo słaby bilans z zespołami hiszpańskimi, a najgorzej wspominają 1995 rok i porażkę 0-8 z Deportivo. Co prawda to odległe czasy i aż tak źle dziś nie będzie, jednak nawet trener gości zdaje sobie sprawę że to słabsze rozpoczęcie ligi przez rywali to wcale nie jest plus dla jego drużyny: Te problemy nie są dobre dla nas, bo drużyna w takiej sytuacji, bardzo będzie chciał osiągnąć dobry wynik - tłumaczył Jovanovic w dzienniku AS. Sądzę, że dzisiaj Atletico podejdzie skoncentrowane od pierwszej minuty, z chęcią zmazania plamy słabego stratu ligi i bez problemów ogra słabych w meczach wyjazdowych Cypryjczyków.
 
hypo21 0

hypo21

Użytkownik
Dokladnie. Atletico na razie niestety kpina. Chaos na gorze wplywa na gre zespolu. Maszynka nastawiona do rozbijania obrony rywali gdzies przepadla. O ile jeszcze porazke z Malaga mozna bylo powiedzmy zrozumiec i wybaczyc, to remisu u siebie z Racingiem juz nie. Moze to sie zmieni, moze juz nawet w tym meczu. Ale nie sadze i wedlug mnie ten mecz w typowaniu lepiej pominac.
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Moim zdaniem najciekawszym połączeniem będzie dzisiaj Real -1,5, opisywany wielokrotnie i ogólnie jedna wielka peFFka z typem na over 3,5 kartki (1,66 bet365) w meczu Besiktas - MU. Turcy (nigdy wiecej tam nie chcę jechać!) to szaleńcy, a za własne barwy klubowy potrafią zabić. Kiedyś wszedłem w Stambule do sklepu w (bodajże...) europejskiej stronie miasta i poprosiłem o koszulkę Fenerbahce to koleś zwyzywał mnie wszystkimi angielskimi przekleństwami jakie tylko znał :jezora: Besiktas to zespół mający siedzibę w bardziej &quot;cywilizowanej&quot;, czyli europejskiej części miasta, ale jego kibice i piłkarze sa fanatycznie przywiązani do barw klubowych. Okazja pokazania się na arenie międzynarodowej i mecz z takim potentatem jak MU wyzwoli w nich dodatkowe siły i emocje. Zespół turecki jest bardzo waleczny i o kartki nie będzie trudno. Moim zdaniem linia 3,5 może być pokryta już w pierwszej połowie ;) do tego dubla dorzucam WBA z Championship i wychodzi piękny Triple:
Besiktas - MU - over 3,5 kartek (1,66)
Zurich - Real - Real -1,5 (1,775)
WBA - Doncaster - 1 (1,53)
Kurs: 4,5 ;) POLECAM
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
Brawo TBM! : ) ale najlepsze typy, to te które odpuściłeś. Można było na tych meczach nieźle stracić.
Real trochę nerwówka przy stanie 2:3, ale potem powrót do normy.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Uff... emocji było sporo, ale tych największych niespodzianek we wtorek udało się uniknąć.

Real do przerwy gładko, bukmacherzy wystawili kurs 1,30, że Real strzeli na 4-0 a tymczasem... rzut karny, rzut rożny i 2-3. Kiks bramkarza, bramka C.Ronaldo dobicie rywala przez Gutiego i efektowne 5-2 ????

Bayern w pierwszej połowie mógł zostać skarcony przez momentami dobrze grające Maccabi, ale ostatecznie wszystko skończyło się po myśli Bawarczyków.

Oby jutro udało się ominąć niespodzianki ;)

To tak w skrócie na zamknięcie tego tematu.

Do dyskusji nt. wtorkowych spotkań zapraszam tutaj --&gt; http://forum.bukmacherskie.com/showthread.php?t=34677
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom