>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wtorek 15 września - 1 kolejka fazy grupowej

Status
Zamknięty.
D 0

domelinho1701

Użytkownik
Spotkanie: Atletico Madrid v APOEL
Typ: APOEL H (+2)
Kurs: 2,20
Bukmacher: sportingbet
Analiza:
Już jutro rozpoczyna się długo wyczekiwana prze kibiców uczta piłkarska, czyli faza grupowa Ligi Mistrzów. Bardzo ciekawie (szczególnie dla polskich kibiców) zapowiada się spotkanie na Vicente Calderon w Madrycie, gdzie miejscowe Atletico podejmować będzie APOEL Nikosia z trzema Polakami w składzie. W barwach gości w pierwszej jedenastce powinni wybiec: Kamil Kosowski i Marcin Żewłakow. W drugiej połowie powinien pojawić się również Adrian Sikora. Obie drużyny bardzo słabo rozpoczęły swoje zmagania ligowe. Atletico Madryt w pierwszej kolejce Primera Division uległo niespodziewanie Maladze aż 3-0, a przed dwoma dniami zaledwie zremisowali u siebie ze słabym Racingiem 1-1. APOEL również nie rozpoczął sezonu ligowego po swojej myśli. Na inauguracje ligi cypryjskiej ulegli drużynie Apop Kinyras Peyias 4-3, a w drugiej kolejce tylko zremisowali z AE Paphos 0-0. Atletico Madryt do spotkania może przystąpić osłabione brakiem urugwajskiego napastnika Diego Forlana. Do tego nie zagra na pewno Raul Garcia, który w meczu z Malagą złamała palec u nogi. Obie drużyny do LM przedarły się prze eliminacje. APOEL wyeliminował FC Kopenhage, a Atletico ograło Panathinaikos Ateny. Mimo iż zdecydowanym faworyem tego spotkania wydają się być gospopodarze, ja spodziewam się wyrównanego meczu i maxymalnie jednobramkowego zwycięstwa Atletico.
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
Jak dla mnie jutro najbardziej śmierdzą pewniaki z Premier League - Chelsea i Manchester.
Granie na Chelsea nawet bez info o zawodnikach jest dla mnie śmiesznym pomysłem, może i Porto nie prezentuje taki poziom jak jeszcze sezon albo dwa temu, ale 1.35 za takie coś? Dla mnie 1.50-1.60 to minimum, a jak jeszcze nie zagra w Chelsea tylu graczy - omijać szerokim łukiem.
Manchester, może nie aż tak śmierdzący jak ten wyżej, ale nie wiem czy się opłaca grać taki kurs, to jest trudny i daleki wyjazd, nie jedna mocna drużyna się już w Turcji przejechała.
IMO najlepszym typem jest Real (-1) @ 1.85 albo dużo ostrożniej win @ 1.30, dużo bardziej prawdopodobne i opłacalne aniżeli Chelsea po niewiele wyższym kursie.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
FC Zurich - Real Madryt
Real Madryt od lat czeka na kolejny triumf w lidze mistrzów , W tym sezonie jest najlepsza ku temu okazja , Ciekawe ruchy transferowe na rynku bardzo dobry trenera i przede wszystkim dobrze rozumiejąca się drużyna. Jeżeli Real chce już od początku zdominować swoją grupę dziś w Szwajcarii musi wygrać i to nie 1 czy 2 :0 tylko udowodnić wartość popularni &#39;&#39;Królewscy&#39;&#39; mają ku temu bardzo dużą okazję albowiem w niezłej formie jest Raul czy Cristiano Ronaldo bardzo dobrze w środku pola tworzy kolektyw Xabi Alonso oraz Guti na bokach Kaka i Granero jednak dziś możemy się spodziewać trochę innego ustawienia. Jeżeli Królewscy wyjdą zdeterminowanie to już moim zdaniem w pierwszej połowie zobaczymy z ich strony minimum 2 gole.

Moje propozycje :

Real Madryt win @@ 1,28 Bet365 ✅
Strzelec gola : C.Ronaldo @@ 1,90 Bet365 ✅
Raul @@ 2,10 Bet365 ✅
Xabi Alonso @@ 5,00 Bet365

Over 2,5 @@ 1,53 Bet365 ✅
Real Madryt wygra różnicą 2 goli lub więcej @@ 1,75 Bet365 ✅
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Dorzucę parę groszy od siebie...

Real murowany faworyt, już w grupie LM będzie chciał pokazac swoją siłę. Można pokusic się o handicap.

Kolejny typ to Juve. Grupa A jest bardzo wyrównana i jesli Włosi mają aspiracje grac dalej to muszą zwyciężac na swoim terenie. Myślę też że spore szanse ma Bayern, ale odpuszczam mecz bo remis jest bardzo mozliwy.

Chelsea-Porto, mecz bardzo ciekawy. Obsatwiam jednak zwycięstwo gospodarzy. Londyńczycy grają wspaniale w Premier League, mieli kilka naprawdę udanych spotkań. Dziś co prawda bez Drogby i z przewietrzoną defensywą, ale to zespół z tak szeroką ławką że powinni dac radę. W końcu Lampart, Malouda, Anelka też strzelac potrafią, a Terry w obronie zawsze zwiastuje problemy dla napastników drużyny przeciwnej.

Na koniec onstawiam jeszcze 1x na OM. Milan jest cienki jak barszcz i nie wróżę mu sukcesów w tej edycji. To piłkarze Marsylii awansują z tej grupy z miejsca nr 2.

Mecz Manchesteru odpuszczam, mają słabą grupę i nie muszą wygrywac od początku. Rok temu też mieli dobre rozdanie i zaliczyli aż 3 remisy, z czego dwa bezbramkowe, więc nie wierze ,że piłkarze Fergusona będą się &quot;zabijac&quot; w tym meczu.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Coś czuję że w dzisiejszym meczu liczba goli zdobytych przez Milan będzie równała się 0. Po odejsciu Kaki to nie jest ten Milan. Wszyscy oprócz Pato opierdzielają się na boisku. Nie widać jakiejś chęci walki, a Marsylia w pucharach gra ładnie.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Najdziwniejsze jest to ,że taka Chelsea jest po kursie 1,30 z takim przeciwnikiem jak FC Porto ,a taki Manchester który gra kebabami co grają ostatnio dość słabo jest po kursie 1,50 ???? .
Ale mam nadzieje, że wiesz dlaczego tak jest? Chelsea gra u siebie, a Manchester na dalekim wyjeździe w Stambule. Do tego Porto historycznie na 13 spotkań w Anglii przegrało 11.

Przekonałeś mnie m.in Ty, do tego, że granie na Chelsea dziś jest nieopłacalne, ale to, że kursy są takie a nie inne wcale nie jest dziwne.

stawiajcie na Porto bo to może być największa niespodzianka dzisiaja postawiłem
To wspaniale !! Może byś napisał dlaczego? Zawsze mam szacunek jak ktoś coś napisze o meczu i mnie przekona. Ty mnie nie przekonałeś absolutnie.
 
majkelangelo 5

majkelangelo

Użytkownik
Co do Chelsea, to mi sie wydaje, ze wszyscy sa uprzedzeni po wpadce Man U w poprzednim sezonie. No i ostatnio ogrywaja jakis leszczy w Portugali... Wydaje mi sie, ze Porto ma tylko szanse, jesli zagraja na maxymalnych obrotach. Ja w ciemno zagralem na Chelsea, teraz mam troche obawy co do braku paru zawodnikow, ale czas pokaze, czy obawy byly sluszne. Wkoncu Chelsea zmiennikow ma nie byle jakich.
A co do wyjazdu Man U, ciekawy wydaje sie typ Besiktas NIE strzeli.

Chelsea 1
Porto strzeli NIE
Besiktas strzeli NIE


Kolejny typ ciekawy wd mnie, wiadomo jak sie podpala Gattuso, a w takim meczu to dla mnie prawie pewniak:Marseille - AC Milan / Gennaro Gattuso dostanie kartke
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP




FC Zürich - Real Madryt
2:5​


Dzisiaj startują rozgrywki grupowe Ligi Mistrzów. Z kilku ciekawych spotkań wybrałem to w którym jest tzw. murowany faworyt. Chodzi o pojedynek między FC Zürich a Realem Madryt. Spróbuję bliżej przyjrzeć się temu meczowi i wybrać jakieś ciekawe typy.
W ostatniej ligowej kolejce FC Zürich pokonało Grasshoppers 4:3. Jednak po tym spotkaniu zadowolony nie był trener gospodarzy Bernard Challandes, który narzekał na słabo spisującą się defensywę i od razu zapowiedział, że przed meczem w Lidze Mistrzów położy duży nacisk na grę tej formacji i będzie wymagał od innych zawodników by aktywnie wracali do gry defensywnej. Z jednej strony te problemy mogą cieszyć bo w Realu grają zdecydowanie lepsi zawodnicy ofensywni niż w Grasshoppers jednak z drugiej strony ze słów trenera wynika taktyka na ich najbliższe spotkanie czyli obrona własnej bramki i liczenie na cud … czyli remis. Chociaż trener Challanders może próbować zrobić maleńką zasłonę dymną. Wiadomo, że Real słynie z tego iż traci dużo bramek a skoro forma strzelecka zespołu nie wygląda najgorzej (4 zdobyte bramki) to może jednak warto zaryzykować i poszukać swojej szansy pod bramką przeciwnika? Osobiście uważam, że na taki wariant zdecyduje się trener gospodarzy.
Królewscy w ostatnim ligowym pojedynku pokonali Espanyol Barcelona 0:3. podopieczni Pellegriniego wygrali zasłużenie choć należy przyznać, że w pierwszej połowie gospodarze byli wymagającym przeciwnikiem i spotkanie było dość wyrównane jednak to drużyna Królewskich schodziła po przerwie prowadząc 0:1 po bardzo szybko rozegranej akcji. W drugiej połowie przeważali zawodnicy Realu i udokumentowali to zdobywając jeszcze dwie bramki. Widać, że zawodnicy piłkarze coraz lepiej się rozumieją i są coraz bardziej zgrani a to może zwiastować dużo szybkich akcji granych na jeden kontakt.
Dodatkowo dzisiaj w linii defensywnej Królewskich zobaczymy po długiej przerwie Pepe, który nie grał w ligowych spotkaniach z powodu kary nałożonej na niego po brutalnym faulu na zawodniku Getafe Casquero. Zawieszenie wprawdzie trwa nadal ale nie obejmuje ono spotkań rozgrywanych w ramach Ligi Mistrzów dlatego będziemy mogli zobaczyć na płycie stadionu Portugalczyka.
O mobilizację Królewskich przed spotkaniem z FC Zürich nie musimy się martwic. Świetnie zdają sobie sprawę, że następne spotkanie będą zdecydowanie trudniejsze. Poza tym nie wolno nikogo lekceważyć – doskonale świadczą o tym słowa wypowiedziane przez Arbeloa&#39;e: „Wyjazdy do Marsylii i do Mediolanu będą bardzo ciężkie, dlatego w meczu z FC Zürich musimy odnieść zwycięstwo. Jak już wcześniej powiedziałem, w Lidze Mistrzów nie możesz sobie pozwolić na jakiekolwiek odpuszczanie, gdyż to się może skończyć wielką kompromitacją.”
Pamiętać także należy , że w tym sezonie finał Ligi Mistrzów zostanie rozegrany na … Santiago Bernabéu. Fakt ten jest na pewno dodatkową mobilizacją dla graczy z Madrytu. W końcu nie często zdarza się taka okazja. Tak więc jak widać, wszystko przemawia dzisiaj za zespołem Realu. Jednak z racji na bardzo niski kurs nie opłaca się grac czystej jedynki. Dlatego polecam handicap -1 po akceptowalnym kursie. Do tej pory w spotkaniach Królewskich padało po kilka bramek – spodziewam się, że dziś będzie podobnie dlatego warto zastanowić się nawet przy wyższej linii. Jeśli gospodarze będą również atakować to możliwe, że i im uda się zdobyć przynajmniej 1 bramkę (na co tak po cichu liczę). Tak więc zanosi się na ciekawe widowisko z kilkoma golami.

Moje propozycje:
Real -1 (około 1.65)✅✅
Real -2 (około 2,55)✅✅
over 2.5 (około 1.45)✅✅
over 3.5 (około 2.10)✅✅
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Nie rozumiem tego parcia na Manchester ,że niby daleki wyjazd. Przecież Turcja to jeszcze zaścianek Europy ???? . Wszyscy wiedzą ,że Kebaby grają padakę więc nie rozumiem tych argumentów ,że Turasy mają fanatycznych kibiców. Manchester ma wygrać i już.
Tak doświadczona drużyna jak Diabły ma za sobą full wyjazdów więc dla nich to będzie tylko kolejny mecz.
A co to Manchester tylko wygrywa u siebie ?
Przecież w wakacje mieli tourne po azji i jakoś tam też wygrywali.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Juventus Turyn - Girondins Bordeaux
Sporo wody upłynęło w Padzie,zanim kibice znowu doczekali sie powrotu elitarnych rozgrywek do Turynu. Czekali z nadziejami bo w sezonie Stara Dama wygląda wyjątkowo mocno. Starcie wicemistrza Włoch z mistrzem Francji to chyba najciekawsze spotkanie wtorkowych meczy. Dodatkowo w lidze Bordeaux spisuje sie świetnie sa liderami z 13 oczkami po 5 kolejkach, Juve na swoim podwórku ma komplet po 3 kolejkach. Spotkanie to będzie także debiutem Ferrary w Europejskich Pucharach.
Jeżeli chodzi o osłabienia to już przyzwyczailiśmy sie że kogoś brakuje, w Juve największe to Diego i Del Piero. Dwójka doświadczonych piłkarzy kreujących gre, bez watpienia w takich ważnych meczach by sie przydała. Siła ofensywna Starej Damy opierać sie będzie wiec na duecie Iaquinta - Amauri za plecami których będzie grał Giovinco. Seba pokazał że potrafi zastąpić Diego i zdobył już tyle doświadczenia żeby dźwignąć ciężar gry na siebie. Poa tym za czerwoną kartke z Chelsea pauzować będzie Chiellini więc do obrony wskakuje Legro. Co do reszty to zobaczymy jak ustawi ich Ferrara sporo zawodników i sporo opcji ma do wyboru, ja spodziewam sie dziś Tiago od początku.
Bordeaux to może ostatnimi laty ne taka marka jak Lyon czy OM ale nie raz już pokazali że nie straszny im żaden rywal. Laurent Blanc zbudował silną ekipe mająco ochote teraz powalczyć w Europie. Kogo ze składu trzeba sie najbardziej obawiać ? wydaje mi sie że Yoanna Gourcuffa i Gouffrana. Pierwszy niechciany w Milanie odnalazł sie we Francji, w pięciu pierwszych spotkania ligi francuskiej zdobył cztery gole. Drugi strzelił osatnio gola w wygranym meczy pucharowym. Jest również Marokańczyk Marouane Chamakh którym to Juve interesowało sie w okienku transferowym. Gwiazdą jest oczywiście Gourcuffa ale myślę że przy twardo grających pomocnikach Juve na wiele dziś nie pokaże.
Ogólnie spodziewam sie wyrównanego spotkania, u/o to dla mnie wynik losowy w tym meczu, ale pamiętamy że to Juventus myśli poważnie o zwojowaniu Ligi Mistrzów, takż że 3 pkt zostają na dobre rozpoczęcie w Turynie.

Przewidywane składy

Juventus (4-3-1-2): Buffon - Caceres, Cannavaro, Legrottaglie, Grosso - Marchisio, Felipe Melo, Tiago - Giovinco - Amauri, Iaquinta
Ławka: Manninger, Zebina, Molinaro, De Ceglie, Poulsen, Camoranesi, Trezeguet
Bordeaux (4-2-3-1): Carrasso - Ciani, Planus, Chalme, Tremoulinas - Diarra, Fernando - Wendel, Gourcuff, Plasil - Chamakh
Ławka: Rame, Henrique, Julietti, Gouffran, Cavenaghi, Jussie, Bellion
sędzia: Tom Henning Ovrebo (43l) ;/
Moje typy:
Juventus - Bordeaux 1 @1,60
Czy Felipe Melo otrzyma kartkę w regulaminowym czasie? TAK @3,20 10/10 :)
___
Co do innych meczy to złotóweczki bym nie postawił na Real, totalny chaos i indywidualności, nie zdziwię sie jak zalicza wpadkę. Reszta typów dosyć oklepana, z niespodzianek widział bym dzisiaj CSKA Moskwa. Niemcy dawno nie mieli takiego słabego mistrza, myślę że X2 po kursie~2,00 warte uwagi
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wiele ciekawego w temacie zostało już powiedziane na temat meczów jednak jeszcze ja podam kilka propozycji od siebie ;)

VS

⚽Juventus Turyn - Girondins de Bordeaux​

Bardzo ciekawe starcie zapowiada się w Turynie. Juve niewątpliwie jest faworytem tego spotkania jednak nie ma co przedwcześnie skreślac Żyrondystów zważywszy jeszcze na to że Stara Dama bez paru graczy przystąpi do tego spotkania. Mowa tutaj przede wszystkim o Diego, który udanie wkomponowal się w grę zespołu i jest motorem napędowym wielu akcji. Ponadto z różnych przyczyn dzisiaj nie zobaczymy Del Piero, Grygery, Chielliniego, Salihamidzica , Sissoko. W drużynie Laurenta Blanca wszyscy sa zdrowi i gotowi na mecz. Patrząc w karty historii pucharowych występów, które wiadomo że nie zdradzają zbyt wiele, ale jakies tam znaczenie psychologiczne to zawsze ma. Otóż Juventus na 9 meczów u siebie z klubami francuskimi wygrał 8 i 1 zremisował. Bordeaux na 7 wizyt w Italii ma zaledwie 2 remisy i 5 porazek na koncie. Ciekawie też będzie wyglądała rywalizacja na lawkach trenerskich. Blanc jako takie doświadczenie juz ma bo prowadzi Bordeaux trzeci sezon. Ciro Ferrara ma na koncie dopiero kilkanaście spotkań na ławce Juve, ale co wazne wygrywa mecz za meczem. Ciekaw jestem jak Juventus poradzi sobie bez Diego. Atak w pewnym stopniu ucierpi bez wątpienia, ale Juve nadal jest zdolne do wygrywania. Oba zespoly w lidze są w bardzo dobrej formie i nie zaznały jeszcze porażek. Oba tracą mało bramek. Świetne widowisko się szykuje dzisiejszego wieczora. Jeżeli chodzi o moje typy na ten mecz to sądze że Juventus jednak nawet bez Diego będzie groźny i przechyli szale na swoją korzysc jednak nie będzie to okazale zwycięstwo, lecz po trudnym meczu. Dlatego też w pierwszej kolejności w tym spotkaniu widzi mi się mało bramek mimo że siła ofensywna obu zespołów także jest znaczna. Chamakh, Gourcuff mają razem już 7 bramek w Ligue1 przeciez! Mimo wszystko bezpośrednia konfrontacja obu zespołów może byc uboga w bramki..

Typy : Under 2,5 gola @ 1,70 Expekt ✅1:1
Juventus Turyn win @ 1,55 Expekt ⛔



VS

⚽Olympique Marseille - AC Milan​

Drugie włosko - francusko starcie dzisiejszego wieczora. Na Stade Velodrome pamiętają zapewne jeszcze triumf w finale LM z 1993r kiedy OM wygrało 1:0 z Milanem. Potem doszło jeszcze do jednej potcyzki obu zespolów na tym samym stadionie gdzie dzisiaj zmierzą się zespoły, ale tamtego meczu nie dokonczono gdyż Berlusconi nakazał swoim piłkarzom zejście z boiska! Pisząc o tym opieram się na informacji z Tylko Piłki. To taki łyk historii , ale popatrzmy co w chwili obecnej prezentują. Milan w zasadzie to nic sobą nie reprezentuje i gra tragicznie! Niektórym wydawało się jeszcze że po zwycięstwie ze Sieną 2:1 kiedy to dobry mecz zaliczył Ronaldinho po okresie przygotowawczym w którym Rossoneri zagrali totalny piach już należy zapomniec. Jednak derby Mediolanu szybko tą teze zweryfikowały. Porażka 0:4 w tak słabym stylu to klapa na calego. Ostatni mecz także Milanowi się nie udało.0:0 w Livorno. Ronaldinho nie pociągnie tego wózka jak Kaka. Pirlo jest tlem z najlepszych lat. Gattuso kontuzja więc zabraknie walczaka w środku pola. Sam Pato może i jest w stanie stworzyc coś z niczego, ale czy w starciu z takimi obrońcami jak są w zespole OM? Huntelaar jeszcze się nie wpasował w zespół. Co tutaj dużo mówic Leonardo niedlugo się będzie pakował ;)
OM natomiast z Deschampsem na ławce gra bardzo poukładany futbol. Dobre letnie transfery. Przede wszystkim Lucho Gonzalez, który już wyzdrowiał i ma prowadzic OM jak to czynił za czasów gry w FC Porto. Ogólnie Marsylia jest w stanie nawiązac walke o awans z tej grupy z Milanem. Deschamps to odpowiedni człowiek na ławce. Dzisiaj nie będzie mógł skorzystac z Bakari Kone i Garry Bocaly. A więc wszystko co najlepsze tj Niang, Lucho, Brandao, Cheyrou, Heinze, Taiwo, Mandanda są do dyspozycji.
Jako ciekawostkę do tego meczu można dodac że Milan od 13 lat nie przegrał pucharowej premiery, ale czy w obecnej dyspozycji są w stanie podtrzymac tą passe na ciężkim terenie ? Mam co do tego duże wątpliwości. Milan może przyjechac z założeniem by nie stracic bramki w tym meczu bo remis dla nich to może byc dobry rezultat. To starcie sądze że przyniesie mało bramek, kto wie czy jedna sytuacja nie okaże się rozstrzygająca.

Typ : Under 2,5 gola @ 1,57 Expekt⛔1:2


VS

⚽Besiktas Stambuł - Manchester United​

Czerwone Diabły inaczej niż zwykle zaczęły nowy sezon. Mówiąc inaczej mam na myśli że od samego początku sa już w czołówce ligowej. Mimo wpadki z Burnley o której nikt już nie pamięta. Diabły ostatni mecz z Tottenhamem zagrały bardzo dobrze. Fergie podkreślał że to najlepszy mecz w obecnym sezonie i wcale się nie dziwie bo widząc kontry jakie wyprowadzali to co chwila zagrożenie pod bramką Cudiciniego było! Berbatow mimo że nie strzela bramek jest szalenie groźny, stwarza sytuacje kolegom, aprobuje dwóch obrońcow. Rooney bierze na siebie strzelanie bramek. Fletcher walczy za kilku w środku pola, ostatnio nawet się mówi że jest porównywany do samego Roya Keana! Anderson wkoncu z Tottenhamem zagrał na miarę swojego talentu. Obrona prócz obsady bramkarza spisuje sie bez zarzutów. Do gry wrócil Ferdinand i razem z Vidicem stworzą pare stoperów. Na lewej Evra, który zatrzymał w sobote Lennona!
Besiktas, cóż o nich można powiedziec. Napewno stadion będzie za nimi. W składzie widac kilku dobrych graczy jak Nihat Kahveci czy Bobo. Ale forma zespołu jest tragiczna na początku nowego sezonu. Na 5 spotkań wygrali zaledwie jedno. Na dodatek doznali klęski w derbach Stambułu z Galatasaray 0:3! Dodatkowo ManU od 12 gier jest niepokonany w LM w meczach poza Old TRafford. Ostatnim stadionem którego nie zdobyl jest San Siro...

Typ : Manchester United win @ 1,55 Expekt ✅0:1


Co do innych gier to tak jak wszyscy nie widzę opcji by mógl nie wygrac Real Madryt. FC Zurich to jednak kopciuszek i powinien byc dostarczycielem punktów w Champions League. Rozwazam nawet tutaj zagranie handicapu.
Typ : Real Madryt win @ 1,30 Expekt✅2:5

Kusi także stawianie na Bayern Monachium. Patrząc w skład Maccabi widac .. młodzież i brak doświadczenia, a naprzeciwko przeciez van Gaal i jego druzyna ktora ostatnio wkońcu zlapala wiatr w żagle. Bo jak inaczej nazwac 3:0 z Wolfsburgiem i 5:1 z Dortmundem. Ribery wkońcu ma zagrac od poczatku co oznacza że duet Robben-Ribery będzie szalał w Hajfie. ( Przypomniala mi się brygada RR :p) Jestem dosc przekonany do tego typu na Bawarczyków.
Typ : Bayern Monachium win @ 1,45 Expekt✅0:3


Pozostałe mecze jakoś mi nie pasują i nie widze żadnych sensownych typów na chwilę obecna. Chelsea bez Drogby i paru graczy może miec trudną przprawę. Anelka początek sezonu ma fatalny i niczym nie przypomina gracza z poprzedniego sezonu. Nawet wlasny stadion nie przekonuje mnie do stawiania na The Blues po tak niskim kursie.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Olympique Marseille - AC Milan​


Wielu określa ten mecz mianem nie do gry ja jednak zaryzykuję stwierdzenie, że lepszej okazji do pokonania Milanu Marsylia może nie mieć jeszcze dłuższy czas. Po 5 kolejkach Ligue 1 Marsylia traci ledwie 2 oczka do lidera ale to jest początek sezonu nie ma sensu opisywać co i jak jest w tabeli bo to każdy widzi. W poprzednim sezonie Marsylii lepiej grało się na wyjazdach niż w domu ale to o niczym nie musi świadczyć. Faktem jest, że Milan ma problemy, nie potrafi wygrywać, ba w prestiżowych spotkaniach zbiera lanie. Warto zwrócić uwagę, że Milan wygrał wszystkie siedem spotkań otwierających fazę grupową Ligi Mistrzów. Marsylia zagra bez kontuzjowanych Bakari Kone i Garry&#39;ego Bocaly&#39;ego, natomiast Milan zagra bez Christiana Abbiatiego, Daniele Bonery, Davide Di Gennaro, Giuseppe Favalliego i Marco Borriello. Nie ciekawie wygląda linia pomocy Milanu, Gattuso chyba wciąż nie jest gotowy na pełne 90 minut gry, Ronaldinho spisuje się bardzo słabo, po ostatnim meczu z Livorno spadła na niego fala krytyki. Dodajmy do tego niedoświadczonego trenera Leonardo Araujo, który może się trochę pogubić. A Didier Deschamps zna przecież włoskie drużyny, potrafi szybko przystosować się do włoskiego stylu co pokazał w Juventusie a myślę, że problemu by ustawić zespół przeciwko Milanowi nie będzie. Marsylia miała udane okienko transferowe, zatrudnili kilku świetnych zawodników jak Diawara, Morientes, Lucho González, Heinze czy M&#39;Bia, do tego udało się sporo zarobić na nie chcianych Cissé czy Zubarze. Do dajmy do tego takich zawodników jak Mandanda, Ben Arfa, Brandão, Niang czy Koné i mamy fajną ekipę która może namieszać. Milan zaś głównie się osłabił Kaką ale też Gourcuffem co mnie trochę dziwi bo chłopak ma potencjał. Zawodnicy, którzy zasilili klub jakoś nie powalają, może Huntelaar się z czasem przebudzi i pokaże co potrafi ale chyba za wcześnie na to. Pato trzyma poziom ale sam meczu nie wygra. Na koniec dochodzi 60 tysięcy fanatycznych kibiców OM na Stade Velodrome i możemy być świadkami ciekawego meczu. Marsylia jest klasowym zespołem i stać ich dziś na zwycięstwo.

Olympique Marseille - AC Milan 1 2,30
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Juventus Turyn - Girondins Bordeaux 1 - 1,55

Zacznę od najciekawszego moim zdaniem spotkania pomiędzy Juventusem, a Bordeaux. Odkąd Ciro Ferrara jest trenerem &quot;Starej Damy&quot; kibice z Turynu muszą być zadowoleni z gry swoich ulubieńców. Juventus nie przegrał jeszcze żadnego spotkania, co więcej nawet nie zremisował. Sama gra Turyńczyków może się podobać, dzisiaj czeka ich nie lada wyzwanie bowiem przyjdzie się zmierzyć z mistrzem Francji, grającym również bardzo efektownie. Bordeaux swoim stylem gry przypomina mi Arsenal, wszystkie akcje są dokładnie przemyślane, Francuzi wymieniają mnóstwo podań nawet przed polem karnym przeciwnika, nie ma dalekich, niedokładnych wykopów &quot;na aferę&quot;. Dzisiaj jednak wydaje mi się, że Juventus swoim doświadczeniem nie pozwoli na tego typu grę Bodreaux, od początku spotkania gospodarze powinni przejąć inicjatywę co przełoży się ostatecznie na ich zwycięstwo. Nie chcę skreślać Bordeaux już przed gwizdkiem bo wiem jaki w tym klubie drzemie potencjał, jest kilku na prawdę świetnych zawodników, którzy mogą rozstrzygnąć losy meczu na korzyść mistrzów Francji. mimo wszystko stawiam na Juventus. Turyńczycy grając na własnym stadionie z rywalami z Francji najczęściej radzą sobie doskonale, na dziewięć ostatnich spotkań udało im się wygrać aż ośmiokrotnie. W ekipie &quot;Starej Damy&quot; zabraknie kilku świetnych piłkarzy, ale mimo tego skład prezentuje się bardzo przyzwoicie.

Przewidywane składy:

Juventus (4-3-1-2): Buffon - Caceres, Cannavaro, Legrottaglie, Grosso - Marchisio, Felipe Melo, Tiago - Giovinco - Amauri, Iaquinta

Bordeaux (4-2-3-1): Carrasso - Ciani, Planus, Chalme, Tremoulinas - Diarra, Fernando - Wendel, Gourcuff, Plasil - Chamakh

Chelsea Londyn - FC Porto 1 - 1,35


Na Stamford Bridge Chelsea Londyn zmierzy się z FC Porto. Obie drużyny mają za sobą kilka spotkań ligowych, w których spisują się bez zastrzeżeń. Tak Anglicy jak i Portugalczycy już nie raz zaprezentowali się z dobrej strony w Lidze Mistrzów choć ostatnie lata z pewnością lepiej wspominają Londyńczycy. Celem Carlo Ancelottiego jest bez wątpienia zwycięstwo nie tylko dzisiaj, ale i w całych rozgrywkach. Bardzo blisko było w sezonie 2007/2008 oraz 2008/2009. Jak będzie tym razem? Chelsea i Porto mają już za sobą bezpośrednie starcia, w fazie grupowej sezonu 2004/2005 na Stamford było 3:1 dla gospodarzy, a dwa lata później w 1/8 finału 2:1 również dla &quot;The Blues&quot; U siebie Chelsea nie przegrała już od 18 spotkań w Lidze Mistrzów, ostatnią porażką przytrafiła się w pamiętnym meczu z Barceloną. Dzisiaj faworyt jest tylko jeden i myślę, że na niespodziankę nie ma co liczyć.

Przewidywane składy:

Chelsea: Cech - Ivanovic, Terry, Carvalho, A. Cole, Essien, Lampard, Ballack, Kalou, Malouda, Anelka

Porto: Helton - Fucile, Rolando, Bruno Alves, Alvaro Pereira, Belluschi, Fernando, Meireles, Falcao, Hulk, Rodriguez
 
hypo21 0

hypo21

Użytkownik
by Grzecho napisal to wrecz idealnie. Kurs na Marsylie grubo przesadzony i wynika chyba tylko z tego, ze to Milan. Kazdy, kto ogladal mecze Milanu moze powiedziec, ze to wrak zespolu. Graja taki piach, ze szkoda gadac. Jakby grali u siebie, to wtedy moze troche ryzyko, ale Marsylia u siebie jest grozna, w pucharach gra dobrze i ich forma ostatnio zwyzkuje. Dla mnie 1 dzis jak zloto
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Na początek co do Juventusu. Myślę, że zbyt wiele osób przecenia możliwości Juventusu tym bardziej, że jak do tej pory rywali Juve miał albo słabych albo przetrzebionych kontuzjami. Stąd też taka konkluzja, że niekoniecznie muszą dzisiaj wygrać. Szczególnie, że brak Diego i innych może dać się we znaki. Ja ten mecz omijam szerokim łukiem bo 1,60 nie jest dla mnie wprost proporcjonalne do ryzyka jakie jest w tym meczu.
Co do innych spotkań to Real -1,5 gram sam i polecam (niestety). Szwajcarskie kluby ,a Hiszpańskie to niebo - ziemia... Różnica jest przeogromna i mimo, że Real może do końca nie jest zgrany itd. to nie wierzę, że nie wbiją gdzieś z 3 bramek dzisiejszym rywalom.
Dwa to na pewno Bayern. Grupa do łatwych nie należy i trzeba wygrywać od początku. Okej grają w Izraelu, gdzie niby fanatyczni kibice itd. ale kibice nie grają - patrz chociażby ME w koszykówce. Ribery + Robben zapewnią dzisiaj Bawarczykom komplet punktów.
Kolejny typ to Manchester i kolejny raz gdybanie o kibicach i ich sile perswazji. Manchester w ostatnich latach grał chyba wszędzie więc nie ma mowy o strachu czy jakimś zdenerwowaniu. Besiktas to może i mistrz Turcji, ale taki który w zeszłym sezonie jedynie wykorzystał słabość głównych rywali i tyle. W obecnym sezonie tak kolorowo już nie jest i dzisiaj też nie będzie. Atletico nie ruszam bo przy ich obecnej dyspozycji 1,20 jest nie warte gry tym bardziej, że w klubie jest chyba kilka kontuzji.
Na koniec dorzuciłbym jeszcze, że Porto i Milan nie strzelą bramki. Porto teoretycznie zawsze trochę krwi napsuje Chelsea bo w LM w ostatnich latach strzelało bramki w Londynie, ale dzisiaj to jednak trochę inna drużyna i liczę na to, że nie uda im się trafić. Poza tym Cech musi się zrehabilitować za ostatni mecz ligowy. A co do Milanu to jak grają każdy widzi. Teoretycznie Marsylia to raczej ofensywna ekipa to wątpię w to, że Milan podoła. Chociaż to LM i może na ten mecz chłopaki zmobilizują się w końcu i zagrają na swoim poziomie. W każdym bądź razie myślę, że tripel w psotaci zwycięstwa Realu -1,5, Manchesteru i Bayernu warty gry. Warto też dodać, że na pewno bez niespodzianek się nie obejdzie więc mam nadzieję, że ja miny obejdę z daleka ????
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
15 września 2009r
godzina 20:45​
WYNIK 3-1
⚽ Europa, Liga Mistrzów
Spotkanie: Wolfsburg - CSKA ✅ ✅ ✅
Typ: Wolfsburg -1
Kurs: 3,10
Buk: Sportingbet
Analiza:
Dość ciekawe spotkanie, w którym zmierzą się zespoły grające bardzo dobrze, jednak nie z najwyższej światowej półki. Wolfsburg - mistrz Niemiec w zeszłym sezonie ten rozpoczął świetnie od 2 zwycięstw, jednak potem przyszła czarna seria - 3 porażki z rzędu. Trzeba przyznać, że Wolfsburg ma teraz bardzo trudny terminarz w lidze. Po meczach z HSV, Bayernem i Leverkusen teraz będą musieli się zmierzyć z Schalke. Jednak myślę, że nie sprawi to większych problemów mistrzom Niemiec. Armin Veh dał nieco odpocząć swojemu supersnajperowi - Dzeko. Wszedł on na boisko dopiero w środku drugiej połowy. Po drugiej stronie CSKA Moskwa. Klub, który wiele znaczy na europejskich arenach, głównie w Pucharze UEFA, ma w tym roku lekki kryzys. Piłkarze nie potrafią ustabilizować formy i jak na razie w lidze CSKA jest na 3. pozycji jednak ma aż 10 punktów straty do lidera - Rubina Kazań. Jednak najbardziej przemawiającym argumentem jest to, że ekipa z Moskwy gra bardzo nierówno. Ich ostatnie 7 meczy to P-W-W-P-W-P-W. Teraz czas na porażkę. Tymczasem Wilki grają seriami (2P-3Z) Przypuszczam, że gracze Wolfsburga będą chcieli się odgryźć za niepowodzenia w Bundeslidze, toteż typuje pewne zwycięstwo gospodarzy. Jeśli piłkarze z Volkswagen Arena dobrze wejdą w mecz to potrafią na tym obiekcie rozszarpać każdego. Liczę na przynajmniej dwubramkowe zwycięstwo Wolfsburga
:cool: :!: Powodzenia :!: :cool:
 
L 0

labintatlo

Użytkownik
zgadzam sie z Patrolinho Bordo to swietna druzyna gra piekny futbol ktory chce sie ogladac jak dlza mnie to obie druzyny wyrowane dlatego smieszny kurs na juventus to jakis zart mysle ze bedzie jeden z lepszych meczow w 1 kolejce LM i nie sadze aby juventus z taka latwoscia sobie poradzil z goscmi ktorzy sa tak niedoceniani przez wiekszosc uzytkwonikow tego forum
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Jak dla mnie jutro najbardziej śmierdzą pewniaki z Premier League - Chelsea i Manchester.

Granie na Chelsea nawet bez info o zawodnikach jest dla mnie śmiesznym pomysłem, może i Porto nie prezentuje taki poziom jak jeszcze sezon albo dwa temu, ale 1.35 za takie coś? Dla mnie 1.50-1.60 to minimum, a jak jeszcze nie zagra w Chelsea tylu graczy - omijać szerokim łukiem.

Manchester, może nie aż tak śmierdzący jak ten wyżej, ale nie wiem czy się opłaca grać taki kurs, to jest trudny i daleki wyjazd, nie jedna mocna drużyna się już w Turcji przejechała.

IMO najlepszym typem jest Real (-1) @ 1.85 albo dużo ostrożniej win @ 1.30, dużo bardziej prawdopodobne i opłacalne aniżeli Chelsea po niewiele wyższym kursie.
Swietnie napisane...

Dodam tylko od siebie, ze w zeszlym sezonie FC Porto przyjechal do Manchesteru jako chlopcy do bicia a MU ledwo ledwo wymeczyl 2-2...kursy byly dokladnie te same... Poprostu smiech na sali...

Jak dla mnie fajnie wyglada typ na under 2.5 The Blues... kurs 1.8, jesli chodzi o MU to obie ekipy strzela...

pozdrawiam:spokodfhgfh:
 
simons 646

simons

Forum VIP
Ja osobiscie trzymam sie z daleka od meczu Juve ... zagrałem delikatnie na under 1,5 1 polowy, ale to tak rekreacyjnie.
Juve na Olimpico z Lazio, pokazalo moim zdaniem, ze nie jest super druzyna jakiej sie spodziewalem. Lazio bez Zarate tworzylo wiele sytuacji i przez peirwsza polowe prawie dominowalo spotkanie moim zdaniem. Spodziewalem sie ich lepszej gry. Z Chievo tez niczego wielkiego nie pokazali , a 3ci mecz to Roma byla niepoukladana, zreszta nadal jest.
wracajac do tematu, forma Juve nie jest na poziomie LM MOIM ZDANIEM, ma jeszcze sporo do poprawy, dorzucajac do tego nieobecnych - Del Piero i Diego przede wszystkim - to kurs jest totalnie nieadekwatny do sytuacji ... no moze ratuje ich fakt ze graja u siebie. znajac zycie znow wygraja przy odrobinie szczescia, ale odpuszczam.

Jezeli chodzi o kolejna wloska druzyne Milan, to nadal jest nie w formie i nadal nie moze liczyc na &quot;zbawiennego&quot; ronaldinho. Od wielu lat LM to jest ich zywiol i druzyna czuje sie w tych rogrywkach bardzo dobrze ... teraz maja niedoswiadczonego trenera ... chyba z promocji dostali :p jak i tez kadre nieco oslabiona. W tym meczu bardzo kusi mnie X i taki zaklad tez zagralem ... 1 runda LM, wiec stawka bez szalu ????
ogolem cos &quot;wyczuwam&quot; remisowy dzien w dzisiejszej kolejce, ale jak tez powiedzialem gram tylko X Milanu i under 1.5 HT Juve ale to tak zeby cos zagrac w zasadzie, wiec stawki w zasadzie banalne
EDIT:
by Grzecho napisal to wrecz idealnie. Kurs na Marsylie grubo przesadzony i wynika chyba tylko z tego, ze to Milan. Kazdy, kto ogladal mecze Milanu moze powiedziec, ze to wrak zespolu. Graja taki piach, ze szkoda gadac. Jakby grali u siebie, to wtedy moze troche ryzyko, ale Marsylia u siebie jest grozna, w pucharach gra dobrze i ich forma ostatnio zwyzkuje. Dla mnie 1 dzis jak zloto
Ja bym bardziej sie krecil kolo X i overu. Atak Milanu z Livorno nie gral tak zle, tylko brakowalo wykonczenia, centymetrow, na to spotkanie mysle dadza rade to naprawic i cos strzela ... bym zaryzykowal i DW 2-2.
Ja oczywiscie pisze tylko z punktu widzenia wlochow, bo o Marsylii nie mam bladego pojecia ... ale skoro piszecie ze sa w formie to rzeczywiscie win moze byc
 
bombello 2

bombello

Użytkownik
Real Madryt nieziemsko wzmocniony przed sezonem. W LM jest faworytem co też nie jest zdziwieniem choć moim zdaniem LM nie wygrają, lecz pierwszy mecz ze słabym Zurich jak na Lige Mistrzów powinni sobie poradzic, nawet z handi!
Mój typ:
FC Zürich - Real Madrid (-1) typ 2 1.55

Mecz Juve i Bordeaux to na dzisiejszy dzień klasyk. Obie ekipy grają bardzo przyzwoicie w lidze a dziś sprawdzą się w troche szerszych i bardziej prestiżowych rozgrywkach, Obie ekipy zajmują pierwsze miejsca w ligach. Juventus radzi sobie świetnie wygrywając w imponującym stylu z Romą 1:3. Bordeaux również nie jest gorsze wygrywa mecz za meczem posiadając jeden remis z Marsylia na wyjeżdzie co wg. mnie jest bardzo dobrym wynikiem. Lekko przeważałbym za Juventusem choć nie zdziwiłbym się jakby padł remis ????
Typy na ten mecz
Juventus-Bordeaux Remis do połowy 2.3
Juventus- Bordeaux Under 2.5 1.7
Zwrócę uwagę jeszcze na typ dotyczący meczu Marsylii z AC Milan. Marsylia ma moim zdaniem druga co do najsilniejszej kadry w lidze francuskiej jak nie i najsilniejsza! Drużyna dobrze nastawiona defensywnie ale i także potrafi zaatakować . AC Milan po przegranej z Interem w kiepskim stylu zremisowali z Livorno Calcio. Niektórzy mówią ze odpuścili sobie mecz na korzyśc tego dzisiejszego lecz moim zdaniem ostatnie mecze potwierdzają słabą forme &#39;dziadków&#39; ????
Moje typy:
Olympique Marseille - AC Milan under 2.5 1.55
Olympique Marseille - AC Milan DW: 1:0 6,00
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom