>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA - Wimbledon 22.05 - 05.07.

Status
Zamknięty.
gusto 695

gusto

Forum VIP


Name: Wimbledon
Category: Grand Slam
Place: Wimbledon, Great Britain
Date: 22.06.2009-05.07.2009
Draw Size: S-128 D-64
Surface: Grass
Prize Money: £ 12,550,000
oficjalna strona turnieju &gt;&gt; http://www.wimbledon.org


Już w poniedziałek wielkie święto tenisa. Rozpocznie się po raz kolejny najbardziej znany, najbardziej prestiżowy i chyba najpiękniejszy turniej tenisowy - Wimbledon.

Krótka historia za wikipedia.org:
&quot;Wimbledon znajduje się w jednej z 32 dzielnic Wielkiego Londynu (w London Borough of Merton), położony jest na południowy zachód od centrum miasta. Na tamtejszych kortach trawiastych (All England Lawn Tennis and Croquet Club) odbywa się co roku, na przełomie czerwca i lipca, najstarszy i najbardziej prestiżowy turniej tenisowy w świecie – The Championships. Rozgrywany jest on od 1877 roku jako mistrzostwa Anglii, zaliczany jest do turniejów Wielkiego Szlema. Wimbledon uznawany jest za nieoficjalne mistrzostwa świata na kortach trawiastych.
Zeszłoroczny, 121. turniej tenisowy w Wimbledonie rozpoczął się tradycyjnie w poniedziałek, 23 czerwca, w 131 lat od pierwszego. 19 lipca 1877 r. na trawiastym korcie All England Croquet and Lawn Tennis Clubu, przy Worple Road, zakończył się (już wtedy zakłócony deszczem) pierwszy turniej wimbledoński.&quot;
 
olisadebe7 36

olisadebe7

Forum VIP
Vaidisova - de los Rios 1,25
Nicole gra o wiele mocniej. Jest &#39;strzelbą&#39;. de los Rios może postraszyć jedynie regularnością, ale nie ma mowy o wygraniu meczu.

Errani - Dubois 2,75
Errani w małym dołku. Na trawę z takim podaniem i stylem gry? Zupełnie nie pasuje. Dubois nigdy nie miałem okazji widzieć, a przynajmniej sobie tego nie przypominam. Typ przeciwko filigranowej Włoszce, która nie ma agrumentów na tej nawierzchni.

Shvedova - Niculescu 1,50
Trenowana przez Polaka Shvedova to smukła i wysoka zawodniczka. Zawsze zadaję sobie pytanie &#39;&#39;gdzie ona ma łydki?&#39;&#39; :-D Po pierwszych piłkach już nie obchodzi mnie odpowiedź na to pytanie. Gra bardzo mocno, ma jeden z lepszych serwisów w WTA, dochodzący nawet do 190-200km/h. Niculescu gra pod górę, nie ma kończącego uderzenia. Często mobilizuje się płacząc. Pytałem o to jej trenera podczas meczu w Krakowie. Mówił coś o zmęczeniu itp. Na moje oko jest to brak odpowiedniej wytrzymałości psychicznej. A ta, w meczu z reprezentantką Kazachstanu napewno by jej się przydała...

Rybarikova - Vinci 1,53
Podanie i moc po stronie Słowaczki. Gra kombinacyjna, rotacje, nadgarstek po stronie Włoszki. Nie będzie to łatwy mecz, przewiduję 3 sety, ale Rybarikova pokazała ostatnio, że nawierzchnia trawiasta strasznie jej pasuje. Te korty promują zawodników ofensywnych, a w tej parze za taką można uznać tylko Rybarikovą.
 
dsquared 9

dsquared

Użytkownik
Pierwsza Runda
WIMBLEDON​

Dinara Safina - Lourdes Dominguez Lino
Nicole Vaidisova - Rossana De Los Rios
Elena Baltacha - Alona Bondarenko
Kirsten Flipkens - Agnes Szavay
Amelie Mauresmo - Melinda Czink
Katarina Srebotnik - Aiko Nakamura
Vania King - Mariya Koryttseva
Nuria Llagostera Vives - Flavia Pennetta
Caroline Wozniacki - Kimiko Date Krumm
Petra Kvitova - Maria Kirilenko
Alberta Brianti - Tathiana Garbin
Marta Domachowska :jezora::jezora::jezora:- Anabel Medina Garrigues
Anna Chakvetadze - Sabine Lisicki
Patricia Mayr - Anne Keothavong
Pauline Parmentier - Akgul Amanmuradova
Akiko Morigami - Svetlana Kuznetsova
Venus Williams - Stefanie Voegele
Anastasija Sevastova - Kateryna Bondarenko
Ekaterina Makarova - Barbora Zahlavova Strycova
Carla Suarez Navarro - Kaia Kanepi
Samantha Stosur - Bethanie Mattek-Sands
Jelena Dokic - Tatjana Malek
Sara Errani - Stephanie Dubois
Lucie Hradecka - Ana Ivanovic
Agnieszka Radwanska - Maria Jose Martinez Sanchez
Alexa Glatch - Shuai Peng
Olga Govortsova - Tatiana Perebiynis
Galina Voskoboeva - Na Li
Sybille Bammer - Melanie Oudin
Monica Niculescu - Yaroslava Shvedova
Katie O&#39;Brien - Iveta Benesova
Julia Goerges - Jelena Jankovic
Vera Zvonareva - Georgie Stoop
Melanie South - Mathilde Johansson
Jill Craybas - Tsvetana Pironkova
Tamira Paszek - Virginie Razzano ✅
Aleksandra Wozniak - Francesca Schiavone⛔
Michelle Larcher De Brito - Klara Zakopalova
Timea Bacsinszky - Vesna Manasieva⛔
Yung-Jan Chan - Marion Bartoli✅
Dominika Cibulkova - Julie Coin ✅
Masa Zec Peskiric - Urszula Radwanska✅
Yanina Wickmayer - Elena Vesnina⛔ :O
Vera Dushevina - Alize Cornet
Alisa Kleybanova - Sesil Karatantcheva ✅
Karolina Sprem - Regina Kulikova⛔
Aravane Rezai - Ayumi Morita✅
Alla Kudryavtseva - Elena Dementieva✅
Victoria Azarenka - Severine Bremond Beltrame ✅
Nathalie Dechy - Ioana Raluca Olaru ✅
Anna-Lena Groenefeld - Sania Mirza ✅
Edina Gallovits - Sorana Cirstea ✅
Maria Sharapova - Viktoriya Kutuzova ✅
Gisela Dulko - Stephanie Foretz ✅
Maria Elena Camerin - Shahar Peer ✅
Anastasiya Yakimova - Nadia Petrova ✅
Jie Zheng - Kristina Barrois ✅
Daniela Hantuchova - Laura Robson ✅
Tamarine Tanasugarn - Arantxa Parra Santonja ⛔ :O
Ai Sugiyama - Patty Schnyder ⛔
Anastasia Pavlyuchenkova - Petra Cetkovska ✅
Roberta Vinci - Magdalena Rybarikova ⛔
Lucie Safarova - Jarmila Groth✅
Neuza Silva - Serena Williams✅
O Kobietach nie będe nic pisał bo to jest jak gra w totolotka. Są Faworytki i do nich na pewno należą siostry William, Safina i nasza reprezentantka Agnieszka Radwańska. Mam nadzieję, że Ula i Marta również dobrze zaprezentuj a sie w turnieju. Trzymam Kciuki!!

Pogrubiony- Faworyt

Zielony - pefffka ????
Edit: Typuję cały turniej , nie znaczy to że gram choćby połowę z tym meczów ????

ZABRANIAM PISANIA SUCHYCH TYPÓW W TYM DZIALE. TO OSTATNI POST BEZ KONSEKWENCJI.
 
E 0

east-side

Użytkownik

Rybarikova - Vinci 1,53
Podanie i moc po stronie Słowaczki. Gra kombinacyjna, rotacje, nadgarstek po stronie Włoszki. Nie będzie to łatwy mecz, przewiduję 3 sety, ale Rybarikova pokazała ostatnio, że nawierzchnia trawiasta strasznie jej pasuje. Te korty promują zawodników ofensywnych, a w tej parze za taką można uznać tylko Rybarikovą.
Hmm Oli,jak czytam Twoje posty to w 99 % jakbym czytał własne myśli :-D ,ale akurat w przypadku ostatniego zdania się nie zgadzam,tzn Vinci jest jak najbardziej ofensywną zawodniczką, choć Rybarikova powinna sobie z nią poradzić. Vinci gra ładnie dla oka ,ale mało efektywnie. Nie odniosła i raczej nie odniesie większych sukcesów (poza jednorazowymi przebłyskami w turniejach niższej rangi).
 
M 55

meggie1

Użytkownik
Co za duzo to niezdrowo, lepiej wybrac tylko pare meczy ale pewniejszych niz wszystko.

Nie zgodze sie z toba co do typu na mecz Alexa Glatch - Shuai Peng, tutaj jako faworytke stawiam Peng. Glatch jest debiutantką jesli chodzi o Wimbledon i nie sadze zeby tak odrazu osiągnela jakies znaczace wyniki. Stawiam wiec na większe ogranie i doswiadczenie Peng.

Pozatym: Lucie Safarova ⛔ - Jarmila Groth. Standardowo stawiam na Lucie ktora zazwyczaj daje mi sporo na sobie zarobic, obie zawodniczki dosc przecietne, jednak bardziej ufam Safarovej i licze na to ze zajdzie nieco dalej niz w zeszlym roku ????

Licze tez na to ze Vesnina ✅ moze ugrac Wickmayer seta a moze i nawet sprawi jakas niespodzianke.

Reszty nie chce mi sie komentowac...za duzo tego ,wybralam wiec tylko te 3 mecze, latwiej wybrac cos z meczy panow, wydaja sie byc nieco pewnejsze ????
Zobaczymy jak bedzie po 1wszej rundzie wtedy bedzie mozna napisac cos wiecej.
 
olisadebe7 36

olisadebe7

Forum VIP
Hmm Oli,jak czytam Twoje posty to w 99 % jakbym czytał własne myśli :-D ,ale akurat w przypadku ostatniego zdania się nie zgadzam,tzn Vinci jest jak najbardziej ofensywną zawodniczką, choć Rybarikova powinna sobie z nią poradzić. Vinci gra ładnie dla oka ,ale mało efektywnie. Nie odniosła i raczej nie odniesie większych sukcesów (poza jednorazowymi przebłyskami w turniejach niższej rangi).
Co do gry ładnej dla oka(którą ja nazywam kombinacyjną) pisałem o tym, że jest to jej atut. Jednak ofensywną zawodniczką jest z tych dwóch Rybarikova, która stylem i brakiem opanowania przypomina mi Sprem. Serwis będzie kluczowym elementem w jej tenisie.
 
A 23

adam2173

Użytkownik
Sprem, Karolina - Kulikova, Regina 2 2,01 ✅

Bukmacherzy ostro przesadzili z kursami na młodą Kulikovą i grzechem byłoby nie skorzystać. Sprem w tym roku grała bardzo mało, ale i słabo, we French Open odpadła w pierwszej rundzie - nie dała rady lekko kontuzjowanej Dokic, następnie nie przebrnęła kwalifikacji do AEGON International na trawie, gdzie przegrała gładko 0-2 z Rodiną. Nie ma co ukrywać, Sprem jest kompletnie bez formy i nie zanosi się na to, że nagle miałaby zacząć jakoś świetnie grać. Jak wspomniałem Kulikova to młoda tenisistka, ostatnio wróciła do grania po bardzo długiej przerwie, kwalifikacji do Rolanda Garrosa nie przeszła (1-2 z Vanią King), ale już w eliminacjach do Wimbledonu nie dała sobie nawet urwać seta pokonując Schaefer, Bychkovą i Rogowską, nie są to może jakieś znaczące nazwiska, ale co najważniejsze jest już ograna na tych kortach, co jest sporą przewagą nad Sprem. Dodatkowo Kulikova dysponuje bardzo dobrym serwisem jak na kobietę, zawdzięcza to całkiem dobrymi warunkami fizycznymi. Co tu więcej pisać, spore value na Rosjankę, które trzeba wykorzystać, polecam!
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Dementieva E. - Kudryavtseva A. (+1.5) @ 2,90


Rosjanka jest obecnie słabiutka. Zaczęła z grubej rury, triumfy w Auckland, Sydney, półfinał AO. Później jednak było już coraz gorzej i w ostatnich tygodniach lipa. W Eastbourne odpadła w 2r. z Razzano. Miałem okazję zobaczyć pokaz nieudolności - bo inaczej się tego okreslic nie da - Eleny w owym meczu. 1 set to mega piach :-| Z taką grą to ona by nawet z Kasią Piter nie wygrała. Błędy, wróciło &#39;świetne&#39; podanie, no totalna maskarada. Czuję, że jak nie jutro, to w 2 lub 3r. Dementieva poleci. Kudryavtseva na trawie grać potrafi. Rok temu wyeliminowała tutaj Szarapową. Ostatnio bez oszałamiających wyników, ale typ przeciwko Elenie. Seta może stracić leciutko. W dodatku spotkanie odbędzie się na &#39;Cmentarzu Mistrzów&#39; więc ktoś musi polecieć :cool:
 
cineck 45

cineck

Użytkownik
M.Bartoli - Y.J.Chan 2 4,60

Bartoli skreczowala mecz z Razzano, z powodu kontuzji uda jak wiadomo takiej kontuzji raczej nie da sie wyleczyć w pół tygodnia. Jeżeli Marion slynąca z nieustępliwości wejdzie na kort to typ powinien spokojnie wejsc, po rozegraniu kilku gemow najprawdopodobniej odezwie sie kontuzja i skreczuje. Mecz mozna zagran za niska stawke po dobrym kursie w buku, ktory rozlicza krecz nie jako zwrot.
 
rychuu 84

rychuu

Użytkownik
N. Dechy - I.R. Olaru ✅✅✅
typ: 2
kurs: 3,04 (bwin)

Podczas ostatniego turnieju S-Hertogenbosch miałem okazję oglądać Dechy w meczu z Cibulkovą. Forma obu zawodniczek wręcz katastrofalna, mecz ciągnął się jak flaki z olejem, a każde zagranie nie będące błędem było sukcesem. Co prawda Dechy wygrała w 3 setach, jednakże nic nie pokazała swoją grą. W następnej rundzie trafiła na Govortsovą, która nie prezentując jakiś podnadprzeciętnych umiejętności ograła ją gładko 6-1 6-3.
Nie miałem natomiast okazji oglądać w akcji Olaru, co do jej formy opierałem głównie na statystykach. Zawodniczka z Rumunii nie grała jeszcze w tym roku na trawie. Natomiast bezpośrednio przed Wimbledonem wygrała turniej w Marsyli (pula 100k $) rozgrywany na clay&#39;u po drodze odprawiając m. in. Garbin. Wygrała także z Dokic w pierwszej rundzie Warsaw Open ostatecznie dochodząc do ćwierćfinału.
Podsumowując - jeżeli Dechy będzie grać tak jak grała do tej pory (a w zwrot formy o 180 stopni nie jestem w stanie uwierzyć), a Olaru utrzyma swój poziom to powinna łatwo ograć Francuzkę.
 
zbylo04 0

zbylo04

Użytkownik
Kleybanova, A-Karatantcheva, S (+1,5s.) 1,7 ⛔

Kleybanova w tym roku rozegrała tylko jeden mecz na trawie w Eastbourne gdzie przegrała gładko 0-2 z Wozniacki. Karatantcheva musiała przejść przez eliminacje w których nie straciła ani jednego seta. Panie grały z sobą jedynie za czasów juniorskich i wtedy dwa razy wygrywała Karatantcheva. Myśle, że w tym meczu Karatantcheva jednego seta wygra spokojnie a nawet można spróbować delikatnie na to, że wygra cały mecz po dobrym kursie 3,1 .
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Ana Ivanovic - Lucie Hradecka under 18.5 gema @ 1.85 ( w fonbecie linia 20 gemów....mega zawyżona )
Lucie zrobiła w ostatnich latach spory postęp. Grająca podobnie do Marion Bartoli oburęcznie zarówno forehand, jak i backhand czeska tenisistka stanie przed trudnym zadaniem gry z Aną Ivanovic. Pierwszy raz w życiu będzie chyba grała na korcie, z którego jest zaplanowana transmisja telewizyjna na cały świat, co może stremować, bądź też dodać kopa. Lucie potrafi zaserwować piłkę z prędkością ponad 200 km/h, dobrze i agresywnie gra przy siatce...jednak jest strasznie nieregularna w tym co robi. Częste dubelki czy łatwe piłki wyrzucone w out nie pozwalają jej na osiagnie jeszcze lepszych wyników. Z Aną Ivanovic nie ma natomiast miejsca na błędy. Wiem, że Ana daleka jest od swojej mistrzowskiej dyspozycji, jednak wydaje się grać coraz lepiej. Ostatnia przegrana w wygranym meczu z Petrovą powinna zmotywować ją do jeszcze lepszej gry. O atutach Any chyba mówić nie muszę, bo jej zabijający fh zna chyba każdy. Jeśli tylko wcale nie taka piękna Ana będzie skupiona i zmotywowana &quot;od pierwszego gwizdka&quot; szybko rozprawi się z Lucką. 6:3, 6:2 to jak najbardziej realny rezultat.

Julia Goerges - Jelena Jankovic over 18.5 gema @ 1.83

Piękna Niemka strasznie wpadła mi w oko podczas turnieju WTA rozgrywanego ostatnio w Warszawie. Oprócz pięknego ciała zaprezentowała silny serw, bardzo mocną, a przy okazji dość dokłądną grę z linii końcowej. 21-latka z Niemiec to niewątpliwie spory talent i stać ją z pewnością na top 50 w rankingu WTA. Po drugiej stronie siatki stanie była ( niestety ) liderka WTA Tour, Jelena Janković. Jaśka to jedna z moich ulubionych zawodniczek, waleczna, bardzo sprawna, nie stawiająca na siłę uderzenia ale na dokładność...no i do tego zawsze radosna i uśmiechnięta. Niestety, forma jej gdzieś umknęła. Spowodowała to chyba zbyt duża liczba turniejów, w ktrórych startowała Serbka w ostatnich latach, może zły trening...nie wiem. W każdym razie patrząc na obecna dyspozycję oby zawodniczek spodziewam się dosyc wyrównanego spotkania. Zapewne wygra Jaśka, życzę jej tego z całego serca, jednak w dwóch ciasnych setach, lub być może moga być do tego potrzebne 3 partie.
 
ziuta 0

ziuta

Użytkownik
Ana Ivanovic - Lucie Hradecka under 18.5 gema @ 1.85 ( w fonbecie linia 20 gemów....mega zawyżona )
Lucie zrobiła w ostatnich latach spory postęp. Grająca podobnie do Marion Bartoli oburęcznie zarówno forehand, jak i backhand czeska tenisistka stanie przed trudnym zadaniem gry z Aną Ivanovic. Pierwszy raz w życiu będzie chyba grała na korcie, z którego jest zaplanowana transmisja telewizyjna na cały świat, co może stremować, bądź też dodać kopa. Lucie potrafi zaserwować piłkę z prędkością ponad 200 km/h, dobrze i agresywnie gra przy siatce...jednak jest strasznie nieregularna w tym co robi. Częste dubelki czy łatwe piłki wyrzucone w out nie pozwalają jej na osiagnie jeszcze lepszych wyników. Z Aną Ivanovic nie ma natomiast miejsca na błędy. Wiem, że Ana daleka jest od swojej mistrzowskiej dyspozycji, jednak wydaje się grać coraz lepiej. Ostatnia przegrana w wygranym meczu z Petrovą powinna zmotywować ją do jeszcze lepszej gry. O atutach Any chyba mówić nie muszę, bo jej zabijający fh zna chyba każdy. Jeśli tylko wcale nie taka piękna Ana będzie skupiona i zmotywowana &quot;od pierwszego gwizdka&quot; szybko rozprawi się z Lucką. 6:3, 6:2 to jak najbardziej realny rezultat.
Prasa tutaj nie mogę zgodzić się z twoim typem. Przeczytaj swoją analizę jak najbardziej mi się podoba i sam w niej piszesz o dużych postępach Lucie. Natomiast Ana trochę powoli wraca do formy i tutaj myślę, że obie będą się wykańczały serwami, żadna nie będzie się wdawać w dłuższe wymiany.
Jak dla mnie najpewniejszy będzie raczej over gemowy.
Pod drugim typem podpisuje się nawet małym palcem u nogi.
Pozdrawiam.
P.S.
Myślę że również można dać szansę dzisiaj zawodniczkom:
Chakvetadze A. - Lisicki S. (-1.5/+1.5) (Handicap) 2 1,50
Stawka: 6/10
- Sabine dosyć niespodziewanie dobrze sobie radzi ze śliską nawierzchnią trawki.
i naszej rodaczce:
Medina Garrigues A. - Domachowska M. (-1.5/+1.5) (Handicap) 2 2,00
Stawka: 7/10
- Trzeba dać szansę naszej dziewczynce, ostatnio dosyć sobie dobrze radzi na trawie, dlaczego tego nie wykorzystać, myślę że set na pewno w zasięgu rakiety.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Chore te niektory kursy, takie cieniaski jak Tanasugarn, Vaidisova, Keothavon kursy po 1.09-1.22 kto to wymyśla :|

F. Schiavone - M. Larcher De Brito 3.62 6/10

Portugalka samym wyciem doprowadza facetow do extazy, w dodatku przeszkadza troche rywalkom. Na powazniej to nie widze mozliwosci aby Wloszka daleko zaszla, swietnie gra woleja ale nie ma nawet uderzenia konczacego a na trawie to dosc wazne. Wozniak przegrala wiadomo z jakiego powodu - p s y c h i k a. Larcher jest mloda, ambitna, lubi walczyc, lubi wyzwania, nie ma nic do stracenia, kurs przesadzony.

T. Bacsinszky - M. Bartoli 9.35 2/10

Kolejny żart. Bacsinszky wbrem pozorom w tenisa grac potrafi, uderzenie solidne ma i niespodzianka jest tu bardzo realna. Marion skreczowala przed Wimbledonem wiec gramy ten mecz u buka gdzie krecz = wygrana a nie zwrot. Francuzka lubi bardzo trawe, schudla i prezentuje sie troche lepiej ale kolo takiego kursu nie przejde obojetnie bo szanse sa duze.

A. Rezai - E. Dementieva 4.77 2/10

Jelena po swietnym poczatku sezonu wyraznie przygasla, trawa to nie jej zywial. Rezai ma znakomity bh, bardzo sily i kros i linia, fh ciut gorsyz ale tez przylozyc solidnie potrafi. Znow szansa na niespodzianke chociaz ogolnie Rosjanki nie wolno nawet na trawie lekcewazyc. Ostatnio forma Rezai poszło w gore, oby jutro swietowala wygrana nad czolowa rakieta swiata.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Petrova N. - Peer S. 2 @4,20


Niby wszystko przemawia za Petrova, H2H(3-0), forma, doświadczenie.. Ja jednak czuję tutaj niespodziankę. Peer ma w tym sezonie dużego pecha. W Estoril zmierzała po zwycięstwo, to w półfinale złapała kontuzję, która odnowiła się pare tygodni później.. Obecnie jednak jest w pełni sprawna. Izraelka to &#39;dziewczyna z jajami&#39; :spokodfhgfh:Odbyła służbę w wojsku. W 1r. planowo pokonała 2-0 Camerin. Petrova niedawno krecz, ale już wszystko wygląda dobrze. W pierwszym meczu rozgromiła Yakimowa. Wierzę, mimo wszystko w Shahar. Gra mądrze, popełnia mało błędów i może zaskoczyć Rosjankę, która przyciśnięta popełnia sporo błędów. Po takim kursie warto spróbować.


Pavlyuchenkova A. - Vinci R. 1 @1,55



Rosjanka bardzo utalentowana. Swego czasu była najlepszą juniorką. Gra ciekawy tenis, potrafi skończyć, ale i zagrać świetny drop-shot. Vinci dobre wyniki osiąga głównie na clayu, ale na trawie także radzi sobie nie najgorzej.. W 1r. wyeliminowała Rybarikova. Mimo wszystko jakoś nie widzę jej w spotkaniu z Pavlyuchenkova. Gra trochę zbyt pasywnie, często spóźnia się do zagrań. Anastasia ma potencjał, dobry serwis, talent - w zasadzie wszystko by odnosić sukcesy. Myślę, że spokojnie poradzi sobie z Robertą. Ja już zacieram ręce na 3r. i mecz z Sereną ;)

Cibulkova D. - Radwanska U. 1 @1,75


Noo, kurs elegante :spokodfhgfh: Ula bez fajerwerków. Na Zec-Peskiric wystarczy, ale na Cebulkę to już za wysokie progi. Radwańska porywcza, za bardzo się jara na korcie.. Dominika w 1 meczu 3 sety z Coin, ale Francuzka zawsze jest groźna.. Zresztą w RG także zaczęło słabo, by później dojść do półfinału. Pewna w wymianach, popełnia mało błędów. Ulkę widziałem z Rybarikova w Birmingham i grała kaszankę. Dużo UE, słabiutko z BH. Mimo młodego wieku Cibulkova ma już doświadczenie w grze na najwyższym poziomie i jutro może się przydać. Poza tym Andreev gra dalej więc ona też się postara :cool:


Stosur S. - Malek T. 2:0


Stosur dziś stracony set z Mattek ale ogólnie dobry mecz. Serwis na poziomie. Malek z kolei mimo wygranej grała słabo, zwycięstwo zawdzięcza tylko i wyłącznie Dokic, która popełniała błędy jak na zawołanie. Serwis Tatiany słabiutki i Samantha nie będzie miał żadnych problemów z returnowaniem. Mam nadzieję, że buki wystawią kurs na 2-0 w okolicach @1,5-@1,6. Izi.
 
S 0

sporthq

Użytkownik
Spotkanie: Parra S. A. (Esp) - Sugiyama A. (Jpn)
Typ: 1
Kurs: 3.14
Bukmacher: bwin

Analiza:
Już jutro o godzinie 13.00 dojdzie do spotkania 206 w rankingu Perry Santoji z 38 Sugiyamą Ai. Jak wszyscy wiemy, podczas obstawiania nie można kierować się rankingiem tylko aktualną formą zawodniczek. Parra przebojem wdarła się do II rundy Wimbledonu w pierwszym meczu pokonała Tamire Tanasugarn 2-0 (6-4), (6-4), natomiast Sugiyama pokonała Patty Schnyder identycznym wynikiem jak swoja rywalka. Parra Santonja, Arantxa doskonale sobie radzi na kortach w Londynie, w spaniałym stylu przebrnęła kwalifikacje, natomiast Sugiyama szuka swojej formy, ale jak dotąd odpada zwykle na początku turniejów, tym razem udało się jej przebrnąć pierwszą rundę ale powiecmy sobie szczerzy Schnyder najlepszą zawodniczką nie jest. Należy odnotować iż to będzie pierwszy mecz tych zawodniczek i mam nadzieje, że moja faworyta zwycięży i awansuje do kolejnej rundy tego wspaniałego turnieju.
⛔
 
F 0

filweb

Forum VIP
Jie Zheng - Daniela Hantuchova 1 @ 1,775 3/10

Chinka w pierwszej rundzie musiała aż dwa razy rozstrzygać seta z Niemką Barrois, którą jednak widziałem w H&#39;bosh i zrobiła na mnie dobre wrażenie (poza meczem z Wickmayer). Jie wydaje się być w gorszej formie niż przed rokiem, kiedy dotarła tutaj do 1/2, ale z Danielą dalej ma spore szanse. Słowaczka w Holandii prezentowała się nieźle, jednak dla mnie Jie to na szybkich nawierzchniach klasa sama w sobie, wielka szkoda, że właśnie odzyskałem login od Pinnacle i jestem jakies 0,10 na kursie w plecy ????
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Cibulkova D. - Radwanska U. 1 @1,75

Noo, kurs elegante :spokodfhgfh: Ula bez fajerwerków. Na Zec-Peskiric wystarczy, ale na Cebulkę to już za wysokie progi. Radwańska porywcza, za bardzo się jara na korcie.. Dominika w 1 meczu 3 sety z Coin, ale Francuzka zawsze jest groźna.. Zresztą w RG także zaczęło słabo, by później dojść do półfinału. Pewna w wymianach, popełnia mało błędów. Ulkę widziałem z Rybarikova w Birmingham i grała kaszankę. Dużo UE, słabiutko z BH. Mimo młodego wieku Cibulkova ma już doświadczenie w grze na najwyższym poziomie i jutro może się przydać. Poza tym Andreev gra dalej więc ona też się postara :cool:
A jakie fajerwerki prezentuje Słowaczka? Ona nie jest zawodniczką nadającą się do gry na trawie i po prostu nie lubi tej nawierzchni. Oglądałem ją w zeszłym tygodniu - 1r w Hoertogenbosch z Dechy. Francuzka nie grała wcale rewelacyjnie, ale w zwycięstwie pomogła jej Cebula, wyrzucając masę piłek w aut lub uderzając w siatkę. Dla Ulki jest jak najbardziej w zasięgu i wolę grać na Polkę po lepszym kursie niż na Cibulkovą, która będzie nieobliczalna.
Kurs około 1.90, a jak byś się dalej upierał na Cebulę to graj w CB po 2.05
 
januask 48

januask

Użytkownik
Spotkanie: Vesnina E. - Dushevina V.
Typ: 2:0 w setach
Kurs: 3.5
Buk: bet365
Analiza:

Druga runda tenisowego turnieju kobiet na kortach trawiastych w londyńskim Wimbledonie.
Na dziś wybrałem &quot;siostrzanobójczy&quot; pojedynek pomiędzy dwoma Rosjankami a mianowicie Vesniną E. oraz Dusheviną V.
Vesnina E. zajmuje obecnie 37 pozycje w rankingu WTA, natomiast Dushevina jest 49 w tymże rankingu.
Jak do tej pory zawodniczki nie miały przyjemności zagrać ze sobą.
Mój typ opieram typowo o spostrzeżenia z pierwszej rundy i gry wyżej wymienionych zawodniczek w tejże rundzie.
Vesenina zagrała z rewelacja ostatnich tygodni na kortach trawiastych a mianowicie z belgijka Wickmayer...I najnormalniej w świecie zmiotła ją z powierzchni kortu wygrywając 6:1,6:1. Konsekwentna, pewna i agresywna gra zarówno pod siatką jak i z głębi kortu powodują że Vesnina to dla mnie dzisiaj 100% faworytka.
Dushevina natomiast w pierwszej rundzie ograła Francuzkę Cornet w trzech setach 3:6,6:0,6:4. Męczyła się niemiłosiernie i grała typowy &quot;piach&quot;(sporo niewymuszonych błędów,gra bardzo pasywna) a zwyciężyła tylko dlatego że Cornet zagrała jeszcze większy &quot;piach&quot;.
Pomimo tego że Dushevina to obecnie zawodniczka licząca się w czołówce,która ma przebłyski dobrego tenisa, uważam że z obecną forma pożegna się z tym turniejem już w drugiej rundzie.
Uważam że Vesnina spokojnie ogra chimerycznie grającą Dushenine i wszystko rozstrzygnie sie w dwóch setach.
 
macius 0

macius

Użytkownik
Skończył się przed chwilą mecz Marii Sharapovej z Giselą Dulko, rozgrywany na korcie centralnym. Zwyciężyła zawodniczka z Argentyny - 6:2, 3:6, 6:4.
Obawiam się, że nie będę w stanie ocenić obiektywnie tego meczu - obie zawodniczki swoją grą wprawiły mnie w stan wielkiej euforii. Świetne wymiany, fantastyczne serwy i przede wszystkim bardzo dużo ambicji z jednej jak i drugiej strony. W kolejnej rundzie Dulko zmierzy się z rozstawioną z numerem 10. Nadią Petrovą, która pewnie pokonała Shahar Peer 6:3, 6:2. Z wielką niecierpliwością czekam na ten mecz i kursy, jakie wystawią bukmacherzy.
Co do Uli Radwańskiej, przykro było patrzeć na jej dzisiejszy mecz z Cibulkovą. Przegrała i to w sposób co najmniej głupi. Było widać, że ma potencjał, kilka zagrań z jej strony naprawdę bardzo ciekawych. Ale co z tego, skoro popełnia takie koszmarne błędy. Mówią o tym wszyscy, ja tylko powtórzę: z taką psychiką, nie ma co liczyć na sukcesy w tenisie. Polka musi zmienić swoje podejście do gry, a wtedy będzie szansa na coś więcej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom