>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA - Wimbledon 22.05 - 05.07.

Status
Zamknięty.
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Shvedova - Oudin 1 @1,51

Shvedova w 1r. rozniosła Niculescu. Ukrainka posiada bardzo dobre podanie, ma mocne uderzenia, szczególnie FH groźny. Już w RG w meczu z Szarapowa Yarka zasygnalizowała dobrą formę. Wtedy momentami grała pięknie, ale zabrakło sił. Jutro rywalka do ogrania spokojnie. Oudin młodziutka, &#39;91 ale już dosyć rozpoznawalna. 2008r. skończyła z bilansem 28-11, obecnie 20-9. Wszystko wygląda okej, tyle, że Melanie osiąga dobre wyniki tylko w USA. W zasadzie to na palcach 1 ręki można policzyć turnieje grane poza jej narodowością. Miałem okazję obejrzeć w akcji Oudin w tym sezonie w Charleston z Bartoli(4-6 1-6). No cóż, wtedy nie zachwyciła. Słabe podanie, i cieniutki BH. Akcji przy siatce w ogóle nie próbowała, a parę razy wywaliła z Volleya. Może akurat tamten mecz jej nie wyszedł wybitnie, no ale nie sądzę, aby od tamtego czasu jej gra jakoś diametralnie się zmieniła. W Londynie przeszła kwale, i w 1r. ograła Bammer 2-1. Na pewno jest to już jakiś sukces. Stawiam jutro na Ukrainkę. Liczę, że będzie prowadzić grę, regularnie serwować(bo potrafi) i spokojnie da radę.

Prasa ( do akselka ) : Jarka jest z Ukrainy, Kazachstan ją &quot;podkupił&quot;, podobnie jak np Karatanchevą.
 
ikso 0

ikso

Użytkownik
Errani S. v Ivanovic A. [Games HC] 5:0 57 16 ✅
@ 1.85
Gamebookers

v

Myślę, że to będą 2 szybkie sery. W 1. meczu Ana troszkę miała problemów z Hradecką i przyznam szczerze, że sam zagrałem live przeciwko niej i to nie tyle, że Ana źle grała tylko Hradecka widocznie ją zaskoczyła. Ostatecznie Ana pokazała klasę wygrywając piłkę meczową Hradeckiej przy stanie 6:5 w 3 secie i wygrała całe spotkanie. Errani w 1. rundzie pokanała Dubois, która większe turnieje kończy przeważnie na 1. rundzie także nic szczególnego. Jak dla mnie Ana zbierze się teraz w sobie i pokaże porządny tenis.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Jako, że Viera kreczowała dziś z powodu bólu kostki, której kontuzja wcześniej wyłączyłą ją z touru na kilka miesięcy, to gram :

Razzano - Zvonareva 1 @ 1,73 5/10

Szczerze mówiąc może być zwrot z powodu kreczu Rosjanki, gdyby nie fakt, który przedstawiłem powyżej to grałbym Bepę, więc dalsza analiza typu nie ma sensu. Polecam zagrać ludziom, którzy mają konta u buków nie zwracających za krecz ????
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
Agnieszka Radwańska- Na Li

Staram się nie grać przeciw swoim, ale Wimbledon nie należy do Polaków, szybkie przegrane debla, młodszej z siostry Uli i Domachowskiej. Teraz czas na Agnieszkę, mecze

Radwanska, Agnieszka vs. Peng, Shuai 2:1 6:2 6:7 9:7
Radwanska, Agnieszka vs. Martinez Sanchez, Maria Jose 2:0 7:5 6:1

nie wróżą nic dobrego

u Chinki natomiast wygląda to lepiej
Li Na vs. Govortsova, Olga 2:0 6:4 6:2
Li Na vs. Voskoboeva, Galina 2:0 7:6 6:0

poziom przeciwniczek obu pań podobny i ze sprawdzianu lepiej wypadła Na Li
Również turnieje przed W po stronie Chinki, przegrała z Agą w Eastbourne, ale to było raczej zagranie strategiczne, poprzednio finał Birmingham. Wyniki Agnieszki nie napawają mnie optymizmem. Dzisiejszy mecz mógł zakończyć się wynikiem 2-0, przecież było 6-2 5-2, ale skoro Polka nie potrafiła tego skończyć ze słabszą Chinką z Na LI będzie problem.

Może nie składnie, ale kursy ponad 2 na Chinkę to dla mnie okazja, bo występy Polki mnie nie przekonują
 
F 0

filweb

Forum VIP
Popieram Twój typ, ale nie widziałem jeszcze kursu u żadnego buka oferującego przyzwoity zwrot.
Mimo, iż jestem ogromnym fanem Agi, to muszę się o niej wypowiedzieć bardzo nieprzychylnie. Z tego, co widzę, kariera Polki idzie w bardzo złym kierunku. Na korcie krakowianka prezentuje się przyzwoicie, ale w każdym spotkaniu, z każdym kolejnym gemem jej język ciała jest coraz gorszy, Isia lamentuje po każdej przegranej piłce nawet w momencie, kiedy punkt zdobywa rywalka tylko i wyłącznie z powodu dobrej gry a nie błędów Agi. Jej mina odstrasza. Dziś z Peng - oglądałem to spotkanie i przerzuciłem się na Del Potro - Hewitt w momencie 6-2 3-0 dla Agi. Jak wielkie było moje zdziwienie, kiedy zerkając na scoreboard zobaczyłem 6-2 6-7 5-5!. Li jest rywalką dużo bardziej wymagającą niż Radwańska i jeśli Agnieszka nie zmieni nastawienia to przegra 0-2. Bo gra całkiem nieźle.
Właśnie wyszły kursy na 3 rundę, mogę isć spać ????
Aga - Na Li 2 @ 2,17 5/10
Ana Ivanovic - Samatha Stosur 2 @ 2,23 5/10
Australijka nie gra w Anglii tak fantastycznie, jak na Rolandzie, ale myślę, że ma spore szanse na wygranie z fatalną Serbką. Niegdyś nawet liderka rankingu WTA od dłuższego czasu jest w bardzo słabej dyspozycji, lepszy turniej zagrała w Linzu pod koniec zeszłego roku, był niby również finał Indian Wells, ale wystarczy spojrzeć, jakie zawodniczki pokonała w drodze do finału. Serbka obecnie jest dla mnie dużo słabszą zawodniczką niż Stosur, która powinna zacząć grać równo i systematycznie, dzięki czemu może nawet pomyśleć o top 10. Umiejętności do gry na trawie - serwis, wolej, siatka, ma opanowane dzięki znakomitej grze deblowej, z której jest znana od wielu lat.
 
ikso 0

ikso

Użytkownik
Popieram Twój typ, ale nie widziałem jeszcze kursu u żadnego buka oferującego przyzwoity zwrot.

Mimo, iż jestem ogromnym fanem Agi, to muszę się o niej wypowiedzieć bardzo nieprzychylnie. Z tego, co widzę, kariera Polki idzie w bardzo złym kierunku. Na korcie krakowianka prezentuje się przyzwoicie, ale w każdym spotkaniu, z każdym kolejnym gemem jej język ciała jest coraz gorszy, Isia lamentuje po każdej przegranej piłce nawet w momencie, kiedy punkt zdobywa rywalka tylko i wyłącznie z powodu dobrej gry a nie błędów Agi. Jej mina odstrasza. Dziś z Peng - oglądałem to spotkanie i przerzuciłem się na Del Potro - Hewitt w momencie 6-2 3-0 dla Agi. Jak wielkie było moje zdziwienie, kiedy zerkając na scoreboard zobaczyłem 6-2 6-7 5-5!. Li jest rywalką dużo bardziej wymagającą niż Radwańska i jeśli Agnieszka nie zmieni nastawienia to przegra 0-2. Bo gra całkiem nieźle.
Co do Radwańskiej to popieram, poza tym tak proste niewymuszone błedy niczego dobrego nie mogą wróżyć. Przykre obstawiać przeciw swoim ale jeśli chce się zarobić czasem niestety trzeba.


Ana Ivanovic - Samatha Stosur 2 @ 2,23 5/10

Australijka nie gra w Anglii tak fantastycznie, jak na Rolandzie, ale myślę, że ma spore szanse na wygranie z fatalną Serbką. Niegdyś nawet liderka rankingu WTA od dłuższego czasu jest w bardzo słabej dyspozycji, lepszy turniej zagrała w Linzu pod koniec zeszłego roku, był niby również finał Indian Wells, ale wystarczy spojrzeć, jakie zawodniczki pokonała w drodze do finału. Serbka obecnie jest dla mnie dużo słabszą zawodniczką niż Stosur, która powinna zacząć grać równo i systematycznie, dzięki czemu może nawet pomyśleć o top 10. Umiejętności do gry na trawie - serwis, wolej, siatka, ma opanowane dzięki znakomitej grze deblowej, z której jest znana od wielu lat.
Ja bym nie powiedział, że Ana jest fatalna. Na pewno stać ją na zaciętą walkę. Nie liczyłbym tutaj na jakieś łatwe zwycięstwo. Moim zdaniem nawet i 3 sety bardzo możliwe.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Ale ja postawiłem kurs ~ 2,30, więc wcale nie liczę na łatwe zwycięstwo, tylko właśnie wyrównana walkę, w której minimalnie większe szanse daję Stosur.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
E.Dementieva - R.Kulikova 2 (6,60)

26.06.2009r. 14:00

III runda Wimbledonu i mecz rozstawionej z nr 4 Dementievej z sensacją tego turnieju czyli Raginą Kulikovom. Kulikova to zawodniczka, która swój udział na kortach Wimbledonu rozpoczęła od kwalifikacji. Przeszła je bez problemowo, nie tracąc nawet seta. W pierwszej rundzie turnieju trafiła na Sprem, gdzie po 3 setowym boju pokonała wyżej sklasyfikowaną rywalkę. W drugiej rundzie rywalka już znacznie lepszą, gdyż była nią Alisa Kleybanova. Gdy po pierwszym secie Kulikova dostała 6-0 coś się w odrodziło. Drugiego seta wygrała do 4, zaś w decydującym trzecim secie nie dała Alisie za wiele zwojować oddając jedynie jednego gema. Dementiva to czwarta rakieta świata, jednak formą obecnie zbyt nie błyszczy. W tegorocznym turnieju pokonała dość przeciętne Kudryavtsevom oraz Razai. Wcześniej doszła do 3 rundy Rollanda Garrosa, chociaż gdyby nie kontuzja Dokic w II secie pewnie by odpadła już z Jeleną. Przyczyną jaką wydaje mi się być dopiero 190 pozycja Kulikovej w rankingu jest spowodowana, że tak naprawdę w tym roku będzie to dla niej dopiero 7 spotkanie w tym 6 na kortach Wimbledonu. Dlaczego typ na Kulikovom? Gdyż w tym turnieju walczy ile sił i jest małą sensacją, która przeciw średnio dysponowanej Eleny może sobie z nią poradzić. Dobrym typem jest też zagranie handicapa setowe w kierunku 20 latki.

Kurs z: Betsson
 
kurus-i 0

kurus-i

Użytkownik
Ana Ivanovic - Samatha Stosur 2 @ 2,23 5/10

Australijka nie gra w Anglii tak fantastycznie, jak na Rolandzie, ale myślę, że ma spore szanse na wygranie z fatalną Serbką. Niegdyś nawet liderka rankingu WTA od dłuższego czasu jest w bardzo słabej dyspozycji, lepszy turniej zagrała w Linzu pod koniec zeszłego roku, był niby również finał Indian Wells, ale wystarczy spojrzeć, jakie zawodniczki pokonała w drodze do finału. Serbka obecnie jest dla mnie dużo słabszą zawodniczką niż Stosur, która powinna zacząć grać równo i systematycznie, dzięki czemu może nawet pomyśleć o top 10. Umiejętności do gry na trawie - serwis, wolej, siatka, ma opanowane dzięki znakomitej grze deblowej, z której jest znana od wielu lat.

Popieram ten typ w 100%.Stosur ma szanse powalczyć i właśnie nawet wygrać.Dobrym typem na to spotkanie może być również granie 3 setów po kursie 2,00 7,5/10.Pojedynek będzie zacięty i wątpię,że skończy się w 2 setach.
 
piotrekr 0

piotrekr

Użytkownik
Spotkanie: Roberta Vinci-Serena Williams (Ile setów zostanie rozegranych?)
typ: 3 sety
kurs:5,55
buk: bwin

Analiza: Kolejny typ w stylu &quot;szukamy niespodzianki dnia&quot;, bo za taką niewątpliwie trzeba byłoby uznać utratę seta młodszej z sióstr w dzisiejszym meczu 3 rundy z Włoszką Vinci.
Czy taki typ ma szansę powodzenia? Biorąc pod uwagę dwie poprzednie rundy w wykonaniu Włoszki oraz dyspozycję prezentowaną w tych spotkaniach szanse na wyrównaną 3-setówkę uważam za całkiem realną.
Włoszka w 1 rundzie nadspodziewanie gładko uporała się ze Słowaczką Magdaleną Rybarikovą- tą samą która tydzień wcześniej w świetnym stylu wygrała całkiem dobrze obsadzony turniej w Birmingham eliminując po drodze solidne tenisistki jak Zheng, Ulę Radwańską, Mirze czy w końcu w finale Na LI.
Vinci oddała Rybarikovej raptem 5 gemów.
Z kolei w drugiej rundzie kolejna w mojej ocenie mała niespodzianka ze strony Włoszki jaką było zwycięstwo nad utalentowaną, była mistrzynią juniorskiego Wimbledonu Rosjanką Pavlyuchenkową. Dwa zwycięstwa z rywalkami będącymi wyżej w rankingu odniesione w dodatku w świetnym stylu(bez straty seta) muszą robić wrażenie.

O formie Sereny ciężko cokolwiek powiedzieć po tych dwóch dotychczasowych rundach z prostego powodu- rywalki jednak mocno anonimowe. 154 w rankingu Neuza Silva czy 69 Jarmila Groth nie są zawodniczkami które w jakikolwiek sposób mogłyby zagrozić Amerykance.
Dzisiaj tak na prawdę pierwszy poważny sprawdzian dla faworytki do zwycięstwa w całym turnieju. Biorąc pod uwagę że siostry przyzwyczaiły na przestrzeni lat do sporych wahań formy w trakcie turniejów wielkoszelmowych(zwłaszcza w pierwszych rundach) można liczyć że dzisiaj również troche prezentów Serena sprezentuje Włoszce.
Stawiam na 3 setowe zwycięstwo Amerykanki.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Agnieszka Radwańska- Na Li
Staram się nie grać przeciw swoim, ale Wimbledon nie należy do Polaków, szybkie przegrane debla, młodszej z siostry Uli i Domachowskiej. Teraz czas na Agnieszkę, mecze
Radwanska, Agnieszka vs. Peng, Shuai 2:1 6:2 6:7 9:7
Radwanska, Agnieszka vs. Martinez Sanchez, Maria Jose 2:0 7:5 6:1
nie wróżą nic dobrego
u Chinki natomiast wygląda to lepiej
Li Na vs. Govortsova, Olga 2:0 6:4 6:2
Li Na vs. Voskoboeva, Galina 2:0 7:6 6:0
poziom przeciwniczek obu pań podobny i ze sprawdzianu lepiej wypadła Na Li
Również turnieje przed W po stronie Chinki, przegrała z Agą w Eastbourne, ale to było raczej zagranie strategiczne, poprzednio finał Birmingham. Wyniki Agnieszki nie napawają mnie optymizmem. Dzisiejszy mecz mógł zakończyć się wynikiem 2-0, przecież było 6-2 5-2, ale skoro Polka nie potrafiła tego skończyć ze słabszą Chinką z Na LI będzie problem.
Może nie składnie, ale kursy ponad 2 na Chinkę to dla mnie okazja, bo występy Polki mnie nie przekonują
Polka drugi mecz mogła wygrać spokojnie 6-2, 6-3, ale pokpiła sprawę i musiała walczyć z chinką, która się nagle odrodziła.
Jakie zagranie strategiczne ? Przecież wtedy nie było jeszcze drabinki, sądzisz, że Na Li jest wróżką i wiedziała, że zagra z Radwańską na Wimbledonie ? Według mnie Polka powinna ten mecz wygrać, być może w 3 setach, ale to ona zagra w drugim tygodniu turnieju.
Co do typów przeciwko Ivanović, to wam się trochę dziwię. Ana gra źle ten turniej, ale stosur miała szczęście, że trafiła na rywalkę, która nie potrafiła dokończyć wygranego meczu. Malek serwowała na mecz w drugim secie w TB też miała przewagę chyba 3-1 , a w trzecim prowadziła 4-1. Serbka daleko nie zajdzie, ale nie odpadnie w tej rundzie.
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
Polka drugi mecz mogła wygrać spokojnie 6-2, 6-3, ale pokpiła sprawę i musiała walczyć z chinką, która się nagle odrodziła.
Jakie zagranie strategiczne ? Przecież wtedy nie było jeszcze drabinki, sądzisz, że Na Li jest wróżką i wiedziała, że zagra z Radwańską na Wimbledonie ? Według mnie Polka powinna ten mecz wygrać, być może w 3 setach, ale to ona zagra w drugim tygodniu turnieju.
Co do typów przeciwko Ivanović, to wam się trochę dziwię. Ana gra źle ten turniej, ale stosur miała szczęście, że trafiła na rywalkę, która nie potrafiła dokończyć wygranego meczu. Malek serwowała na mecz w drugim secie w TB też miała przewagę chyba 3-1 , a w trzecim prowadziła 4-1. Serbka daleko nie zajdzie, ale nie odpadnie w tej rundzie.
tak, jest jasnowidzką
:-?
naprawdę nie wiesz o co mi chodziło :?
grała finał w poprzednim turnieju, więc Eastbourne nie chciała grac dużo i przygotować się, odpocząć przed Wimbledonem
a to, że nasza nie potrafiła skończyć sprawy to dobrze o niej świadczy, nie ma co
mecz będzie wyrównany, ale wg mnie Polka pożegna się z turniejem
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie: Azarenka, V-Cirstea, S
Typ:Cirstea 1 set
Kurs:4,75
Bukmacher:Expekt
Analiza:
Obie panie nie przegrały jeszce seta w tym turnieju,a Azarenka przegrała zaledwie 2 gemy.Rumunka zajmująca 27 miejsce w rankingu gra równie dobrze i pewnie przeszła pierwsze 2 rundy.Obie panie grały ze soba dwu-krotnie i były to mecze w wielkich szlemach.Zaledwie miesiąc dzieliły te spotkania.Po przegranej Rumunki w zeszłorocznym Roland Garros 6-0 6-0 w kolejnym meczu z Azarenką w Wimbledonie przegrała równie gładko ,bo 6-1 6-3.Oba spotkania były w 2 rundzie ale było to rok temu a rumunka zrobiła wielki krok w kierunku czołówki światowej.Myśle ze jest w stanie przeciwstawić się Białorusince w dzisiejszym meczu.Azarenka nie ma za sobą jeszcze spotkania w tegorocznym Wimbledonie z zawodniczka która moze sie przystawić do Białorusinki.Cirstea grała z Mirza i ograła ją dośc pewnie w 2 setach, po za tym Gallovits,z którą grała w pierwszej rundzie również jest tenisistką która potrafi spłatać figla.
Typuje zwyciestwo Rumunki w pierwszym secie bo z pewnością pierwszy set jest do wygrania.Może jeżeli chodzi o wygranie całego spotkania to bez pomocy Azarenki wydaje sie nie do wygrania ,ale pierwszy set jak najbardziej.
 
mroyen 0

mroyen

Użytkownik
Spotkanie: Zvonareva V. - Razzano V.
Data i godzina: 26.06.09 godz. 15:00
Typ: 0:2
Kurs: 2,65
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Dziś o godzinie 15:00 na kortach Wimbledonu odbędzie się pojedynek pomiędzy Virginie Razzano, a Vera Zvonareva. Ta pierwsza jest 24 w rankingu WTA, zaś Rosjanka jest 7. Jej wysoka pozycja na rankingu to gra w tamtym roku, a tym jej gra jest średnia. Co prawda wygrała w Indian Wells, ale po tym turnieju gra kiepsko. W pierwszej rundzie ledwo wygrała z Georgie Stoop 2:1 (7:6 4:6 6:4), a w drugiej rundzie wyeliminowała Mathilde Johansson 2:0 (6:1 6:3). Razzano gra w tym sezonie fenomenalnie, a szczególnie na trawie. Kilkanaście dni temu doszła do finału w Eastbourne gdzie przegrała z Woznacki. Na Wimbledonie gra bardzo dobrze. W pierwszej rundzie pokonała Tamire Paszek po jej kreczu (6:0 3:1), a w drugiej wyeliminowała Jill Craybas 2:0 (6:3 6:0). Sądzę, że mecz będzie bez historii i Francuska pokona bez problemów swoją przeciwniczkę 2:0 w setach.
 
ikso 0

ikso

Użytkownik
Oglądajc spotkanie Radwańskiej byłem niemalże zdruzgotany tym co widziałem. Radwańska fatalnie. Piłki w out, wygrany mecz doprowadziła do 1:1, rozpacza po każdej stracie gema. Dzięki Bogu, że nie kładzie się na kort i nie wyje do księżyca. Moim zdaniem Radwańskiej nie brakuje umiejętności tylko odpowiedniej psychiki.
Typ na Chinkę moim zdaniem trafiony.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Polka drugi mecz mogła wygrać spokojnie 6-2, 6-3, ale pokpiła sprawę i musiała walczyć z chinką, która się nagle odrodziła.
Pokpiła sprawę? Radwańska prowadziła zdecydowanie wtedy, jak Peng grała co drugą piłkę w out i to po metr za boisko. Jednak kiedy przeciwniczka zaczęła grać rozważniej i mniej się mylić a więcej trafiać mocnych uderzeń to nagle nasza Isia nie potrafiła pokazać, że jest lepsza i zagrać jakieś kończące uderzenia. Szczerze mówiąc nie widziałem Na Li w akcji, jednak nawet opierając sie na samych statach to wynika, że gra lepiej niż Peng, więc wniosek jest jeden - porażka Radwańskiej. Oczywiście kibicuje naszej zawodniczce, jednak jeśli nie poprawi gry to będzie jej bardzo ciężko. Już nawet wiem jakie będzie wytłumaczenie po ewentualnej porażce - nie zdołała zregenerować sił po ciężkim meczu z Peng.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Pokpiła sprawę? Radwańska prowadziła zdecydowanie wtedy, jak Peng grała co drugą piłkę w out i to po metr za boisko. Jednak kiedy przeciwniczka zaczęła grać rozważniej i mniej się mylić a więcej trafiać mocnych uderzeń to nagle nasza Isia nie potrafiła pokazać, że jest lepsza i zagrać jakieś kończące uderzenia. Szczerze mówiąc nie widziałem Na Li w akcji, jednak nawet opierając sie na samych statach to wynika, że gra lepiej niż Peng, więc wniosek jest jeden - porażka Radwańskiej. Oczywiście kibicuje naszej zawodniczce, jednak jeśli nie poprawi gry to będzie jej bardzo ciężko. Już nawet wiem jakie będzie wytłumaczenie po ewentualnej porażce - nie zdołała zregenerować sił po ciężkim meczu z Peng.
Czyli jak chinka popełniała błędy to wina Radwańskiej ? Do tego zmierzasz ??Może miała sama zacząć bić po outach, żeby dać szanse chince ? W 3. secie gra była an wysokim poziomie, dużo nerwów i nasza wygrała, za co należy jej się pochwała. Na Li według mnie to ma beznadziejną psychikę, widziałem jej mecz na Roland Garros z Maszą, jak naszej uda się objąć prowadzenie to chinka nie wyjdzie z opresji tak jak jej rodaczka. Opierając się na statach, to Radwańska rok temu była tutaj w ćwierćfinale, Na Li w drugiej rundzie, ostatni ich mecz chinka poddała.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Wimbledon bardzo trudny do typowania, ale dzięki temu bardzo interesujący. Ja dzisiaj z kobiet wybrałem typy na Agę i Anę. Fajnie, że wiele osób gra odwrotnie dzięki czemu kurs na moje typy jest wyższy. Ale dlaczego tak gram? Otóż, po pierwsze mecz meczowi nierówny i nie można na podstawie jednego meczu oceniać aktualnej formy jakiejkolwiek zawodniczki czy zawodnika. Tu jest też kwestia rozprężenia bo Aga po łatwym zwycięstwie w pierwszym secie i wysokim prowadzeniu w drugim, niepotrzebnie się rozluźniła i stąd takie niby męczarnie. Aga jest mocna psychicznie co udowodniła nie raz wygrywając sety z beznadziejnej sytuacji 1-5. Według mnie jeśli wyjdzie na ten mecz odpowiednio skoncentrowana i utrzyma tę koncentrację przez obydwa sety to skończy się spokojnie 2-0 dla Agi. Teraz Ana. Każdy ja krytykuje, że nie gra tak jak kiedyś. Wtedy eksplodowała i wygrywała wszystko co się da, a może właśnie teraz eksploduje wygrywając Wibledon? Za przeciwniczkę ma Stosur, która moim zdaniem jest przereklamowana. Ktoś już pisał, że gdyby Malek umiała, to skończyłaby mecz ze Stosur w dwóch setach. Stosu mnie nie zachwyciła niczym. Niby często gra mocno przy liniach ale także często nie trafia w kort. Ana z meczu na mecz gra lepiej natomiast Stosur odwrotnie. Dlatego typuję zwycięstwa Ivanovic i Radwańskiej.
 
mroyen 0

mroyen

Użytkownik
Spotkanie: Caroline Woznacki - Anabel Medina Garrigues
Data i godzina: 27.06.09 godz. 14:00
Typ: Over 19 gems
Kurs: 1,93
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Dziś o godzinie 14:00 na kortach Wimbledonu odbędzie się ciekawy pojedynek pomiędzy Caroline Woznacki, a Anabel Medina Garrigues. Ta pierwsza jest 9 w rankingu WTA, zaś Hiszpanka jest 20. Dunka polskiego pochodzenia w tym sezonie gra fenomenalnie, wygrywając nie jeden turniej. Kilkanaście dni temu wygrała w Eastbourne pokonując w finale Virginie Razzano. Na kortach w Londynie również radzi sobie dobrze. Co prawda w pierwszej rundzie miała problemy z Kimiko Date Krumm wygrywając w 3 setach (5:7 6:3 6:1), a w drugiej rundzie pewnie wyeliminowała Marie Kirilenko 2:0 (6:0 6:4). Hiszpanka to zawodniczka wysokiej klasy. W tym roku rozegrała jeden turniej na trawie (w Eastbourne), gdzie odpadała w ćwierćfinale z Marion Bartoli. W Londynie gra dobrze. W pierwszej rundzie pokonała polkę Martę Domachowską 2:1 (3:6 6:3 6:4), a w drugiej wyeliminowała Tathiane Garbin 2:0 (7:6 6:3). Bukmacherzy pewnie stawiają na Woznacki, moim zdaniem również wygra Caroline, lecz w zaciętym meczu, dlatego stawiam na over 19 gemów.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Czyli jak chinka popełniała błędy to wina Radwańskiej ? Do tego zmierzasz ??Może miała sama zacząć bić po outach, żeby dać szanse chince ? W 3. secie gra była an wysokim poziomie, dużo nerwów i nasza wygrała, za co należy jej się pochwała. Na Li według mnie to ma beznadziejną psychikę, widziałem jej mecz na Roland Garros z Maszą, jak naszej uda się objąć prowadzenie to chinka nie wyjdzie z opresji tak jak jej rodaczka. Opierając się na statach, to Radwańska rok temu była tutaj w ćwierćfinale, Na Li w drugiej rundzie, ostatni ich mecz chinka poddała.
Masz jakiś dziwny sposób interpretacji tekstu. Chodzi mi o to, że kiedy rywalka zaczęła grać lepiej, to nagle z 5-2 dla naszej przyszła porażka po TB. Radwańska nie potrafiła swoją dobrą grą wygrywać punktów. Ale moja ocena tak jak pisałem nie jest obiektywna bo nie widziałem Na Li w akcji. Oczywiście kibicuje Agnieszce.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom