>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Wielki Szlem: French Open 2020 (27.09.2020-10.10.2020)

Status
Zamknięty.
dx2 224,4K

dx2

Użytkownik
Jeżeli gra Trevisian jest podobna do Halep to dlaczego w rankingu jest w połowie drugiej setki? Albo jeżeli jest taka jak Halep to czemu na nią nie stawiasz skoro grałeś Halep po 1.18 tu masz kurs koło 5.00 Z Ciebie taki fachowiec że albo grasz faworytów albo po kursach a analizy można o kant tyłka otrzeć. Można jeszcze inaczej do tego podejść jeżeli faktycznie jest taka jak Halep to mało realne że Idze uda się drugi raz ograć taką rywalkę.
1. Na to, ze nie zrozamiales pierwszej czesci nic nie poradze. Niestety ja duzo czesc typow opieram na tym co widze w meczu.
2. Czyli jednak przyznajesz ze "grasz na przyslowiowa pale"
3. A pokazac Ci mecze, gdzie gralem nie-fawortyow po wiekszym kursie i w dodatku typy trafione? Juz tu jedne taki był, a gdy mu te typy pokazlem to udawal, ze ich nie widzi? Rzeknij tylko słowo i Ci je wskaze.
4. Gdybym ja zachowywal sie tak jak Ty to musialbym przybiegac po Twoich nietrafionych typach je wytykac to musiałbym to czasem robic 4-5 razy dziennie. To akurat fakt.
4. Zreszta Ty juz pokazales klase ostatnio, gdy z usmiechem przybiegles po meczu wytykac bledy. Ciebie nie cieszy wygrywanie, tyko porazki innych i z tego czerpiesz jedyna satysfakcje.
Post automatycznie złączony:

Ale ja nie komentuje żadnych wydarzeń pomeczowych. I nie mam typów do tenisa, komentuje sposób gry, który wg mnie jest nieprzydatny. Nie oczekiwałem też żadnej weryfikacji, nie wiem skąd wyciągnąłeś te swoje wnioski. Z kolei uważam, że moja uwaga przyda się właśnie, bo gdy ktoś zagrał ostatnio wg Ciebie, czyli Halep po 1.18 i włożył bardzo duże pieniądze to dziś wisi na sznurze. Typuj dalej.
Dziekujemy za ten rzeczowy wpis. Akurat istoty zakladu akumulowanego i na czym polega chyba nie ma co tlumaczyc, bo tak sobie zakodowałes "1.18", ze gdyby zapytali CIe o imie w tym momencie to odpowiedzialbys tez 1.18. Rozumiem, ze jak ktos zagral 20 typow po kursie 3 czy 4 wszystkie przegral lub trafil jeden to plawi sie w luksusach. Ogolniki, ogolniki i jedna wielka filozofia bez konkretu.

Czy masz jakies typy tenisowe, ze powiele pytanie, bo podobno o to w tym dziale chodzi? Pisanie czegokolwiek bez poparcia tego typem jest nic nie warte. O filozofii mozemy sobie popisac nawet do jutra.
 
Ostatnia edycja:
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Jeśli Iga zagra podobny tenis jak do tej pory, to ta Włoszka nie ma jutro co szukać i może ugra te honorowe 2-3 gemy. Może się zdarzyć, że psychika Polki zacznie szwankować , jestem na to przygotowany , chociaż liczę , że tak nie będzie, ale prędzej stawki tego meczu nie dźwignie rywalka. Włoszka, niby doświadczona zawodniczka, 26 lat , ale nigdy nie była w czołowej setce rankingu , głównie ogrywała się w ITFach bez znaczących wyników w turniejach rangi najwyższej. Oczywiście awans do ćwierćfinału to jej największy sukces, jednak rywalki bardzo pomogły w tym awansie, bo Gauff i Bertens po dłuzszej przerwir grały zdecydowanie poniżej oczekiwań. Iga przeszła jak burza , rozgromiła zdecydowanie lepsze rywalki jak finalistkę sprzed roku czy 2 w rankingu i faworytkę turnieju. Nawet jeśli Świątek zagra najsłabszy mecz w Paryżu, a Włoszka swój tenis , to i tak górą będzie nasza rodaczka. Wiem , że WTA to niczym Polska ekstraklasa , ale nie widzę szans dla niedoświadczonej Trevisian w jutrzejszym meczu.
 
A 11

almaster

Użytkownik
W meczu Świątek z Trevisan spodziewam się bardziej zaciętej walki. Po obejrzeniu poprzedniego meczu Igi stwierdzam, że Halep była zaskoczona takim "oporem" ze strony przeciwniczki, a także jej podejście było wydaje mi się lekceważące. Chciała rozegrać spokojne dwusetowe spotkanie, a głowa była już w ćwierćfinale co jednak nie dojdzie do skutku. Trevisan już wie na co stać jej wtorkową przeciwniczkę. Wszystko zależy co w głowach będą miały przeciwniczki jak wyjdą na kort. Faworytką jest Polka lecz w moich oczach padnie tu więcej gemów. Obstawiam patriotycznie 6:4, 6:3 dla Igi Świątek

Typ: Świątek I. - Trevisan M. +18,5 gemów @1,72 eFortuna
Te same parametry , ale lepsze kursy mają zakłady :

Martina Trevisan Powyżej 7.5 gemów - 1,95

Martina Trevisan + 5.5 gemów - 2,03

I jeszcze może być :
Iga Swiatek & powyżej 18.5 gemów - 2,26
 
Ostatnia edycja:
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Panowie. Jeśli chcecie sobie coś udowadniać to róbcie to na priv bo zasmieciliście temat. Co do ćwierćfinałów. Życzę Polce jak najlepiej. Niech wygra i da nam kupe radości, ale mimo wszystko w jutrzejszym starciu z Włoszką w kursie 1.18 na zwycięstwo czy minusowe handi nie widzę żadnego value. Z Halep Polka zagrała kosmiczny mecz, to prawda, lecz zaryzykuję stwierdzenie, że drugiego takiego meczu nie ma prawa rozegrać. Jej wchodziło w kort dosłownie wszystko i pryzmat wyłącznie tego spotkania trochę mydli oczy. Na tym etapie rozgrywek dochodzi presja wyniku, oczekiwań i jutro to będzie dopiero test dla Igi. Dla mnie przy tych kursach nie ma co stawiać. Oglądne ten mecz z przyjemnością nie martwiąc się o postawione srodki. Jutro wchodzę w dubla:
Collins +10,5 gemów Kurs: 1,52
Sinner +8,5 gemów Kurs: 1,53
AKO: 2,33
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Te same parametry , ale lepsze kursy mają zakłady :

Martina Trevisan Powyżej 7.5 gemów - 1,95

Martina Trevisan + 5.5 gemów - 2,03

I jeszcze może być :
Iga Swiatek & powyżej 18.5 gemów - 2,26
No nie do końca te same, bo stawiając over 18,5 gema i zakładając wygraną Polki, to Włoszka musi wygrać 7 gemów, a w Twoim typie już 8. Jeśli zaś chodzi o drugi typ, to też ryzyko, bo niech wygra Trevisan seta fartem nawet, a potem może zaliczyć zjazd. Przykład najbliższy, jaki mi się nasuwa, to choćby finał Rolanda Garrosa Nadal - Thiem. Rafa wygrał pierwszego seta chyba 6:3, potem Thiem drugiego 7:5, ale trzeci i czwarty to blamaż 1:6 1:6. Bukmacherzy nie są głupi i nie wystawiają na takie samo zdarzenie wyższych kursów, a przynajmniej zdarza się takie coś rzadko 😉
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Wlasnie Elina Svitolina w fatalnym stylu przegrala mecz z Podoroska. Do czego to doszlo ze Iga Swiatek w drodze do finalu ma do pokonania przeciwniczki rodem z ITF'a Trevisan , Podoroska. W obu meczach spodziewam sie kursow 5 co brzmi abstrakcyjnie. Jeszcze tylko niech Kvitova przez przypadek przegra z Siegemund/Collins/Kenin i mamy szlema.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Jezeli ktoś sie kiedykolwiek zastanawial jak wyglada ustawiony mecz tenisa na poziomie wielkiego szlema to niech sobie obejrzy mecz Svitoliny z Podorska:))
 
W 11,7K

wojan81

Użytkownik
Wlasnie Elina Svitolina w fatalnym stylu przegrala mecz z Podoroska. Do czego to doszlo ze Iga Swiatek w drodze do finalu ma do pokonania przeciwniczki rodem z ITF'a Trevisan , Podoroska. W obu meczach spodziewam sie kursow 5 co brzmi abstrakcyjnie. Jeszcze tylko niech Kvitova przez przypadek przegra z Siegemund/Collins/Kenin i mamy szlema.
Nie mów hop. Iga może odpaść z każdą z tych, które wymieniłeś.
 
Ostatnia edycja:
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Iga Swiatek jest w mistrzowskiej dyspozycji na dojscie do finalu i patrzac kogo i w jakim stylu pokonywala Iga oraz fakt, że obie rywalki Polki graja Rolanda od kwalifikacji szanse na niespodzianke w tych match upach sa znikome.

Trevisan rozegrala 7 meczy.
Podorska 8 meczy

Swiatek odaje max po 5 gemow na mecz rywalkom pokroju Vondrousova , Halep i to jest zasluga totalnej dominacji naszej zawodniczki. Dzisiaj przewiduje utrate max 7 gemow i pewne 2-0 w setach.
 
Ostatnia edycja:
A 0

anonimowytyper

Użytkownik
A ja wciąż nie rozumiem, dlaczego wszyscy lekceważą Kenin, zwłaszcza po AO. Ona się tu powoli rozkręca i może odpalić w decydujących meczach i wszyscy będą znowu zaskoczeni jak w Melbourne. Przecież gra jeszcze w deblu, więc o przypadku nie można mówić, że jest niepowtarzalna, bez formy itp. No i osiągnęła na razie to samo co Iga, czyli ćwierćfinał w singlu i ćwierćfinał w deblu i nad Igą wszyscy się zachwycają, a o Kenin nikt nie wspomni słowem. Dziwne to, bo nikt nie daje tytułu za efektowność gry, tylko za efektywność, a najwidoczniej w pierwszych rundach pokonanie przeciwniczek przez Kenin nie wymagało jakiegoś niesamowitego tenisa. No i właśnie to skupienie uwagi medialne wokół Igi, może też pomóc trochę Kenin, bo w spokoju może robić swoje.
 
A 11

almaster

Użytkownik
No nie do końca te same, bo stawiając over 18,5 gema i zakładając wygraną Polki, to Włoszka musi wygrać 7 gemów, a w Twoim typie już 8. Jeśli zaś chodzi o drugi typ, to też ryzyko, bo niech wygra Trevisan seta fartem nawet, a potem może zaliczyć zjazd. Przykład najbliższy, jaki mi się nasuwa, to choćby finał Rolanda Garrosa Nadal - Thiem. Rafa wygrał pierwszego seta chyba 6:3, potem Thiem drugiego 7:5, ale trzeci i czwarty to blamaż 1:6 1:6. Bukmacherzy nie są głupi i nie wystawiają na takie samo zdarzenie wyższych kursów, a przynajmniej zdarza się takie coś rzadko 😉
Masz rację , coś tam nie do końca wyliczyłem . Osobiście postawiłem :
Iga Swiątek & powyżej 18.5 gemów - 2,26
 
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
Mam nadzieję że dziś niespodzianki nie będzie bo nie ma co się oszukiwać- przy takiej formie Igi Świątek kurs 1,20 jest jak najbardziej adekwatny. Ja jednak widzę value w innym zdarzeniu z tego meczu- mianowicie w asach. Jak wiadomo, Iga jest bardzo mocna fizycznie, przy wzroście 176 cm ma naprawdę niebywałą siłę jak na kobietę, ostatnio nawet porównuje się nią do Sereny Williams:
W meczu z Rumunką Simoną Halep, Iga jedną z piłek z bekhendu zagrała z prędkością 122 km/godz. Tak mocno w najlepszym momencie swojej kariery biła jedynie Serena Williams / ŹRÓDŁO
Na asy serwisowe niezbyt ma to przełożenie- przeciwko Halep i Bouchard zaserwowała po jednym asie a przeciwko Hsieh i Voundrosovej żadnego. Dziś mi się wydaje że bardzo prawdopodobne jest że zdobędzie przynajmniej 2 asy a rywalka żadnego. Oprócz siły fizycznej Igi są 3 główne punkty które mnie do tego przekonują:
- Włoszka Trevisan jest raczej drobnej postury - 160 cm wzrostu.
- Oczywiście w tenisie kobiet zdecydowana mniejszość ma mocny serwis ale Włoszka ma akurat wyjątkowo słaby, świadczy o tym fakt że dla przykładu próg bukmacherów na trafiony 1 serwis włoszki to aż 68.5% przy 56% Igi.
- Przeciwko Trevisan serwowano w tym turnieju kolejno ilośc asów: Bertens- 2/ Sakkari- 2 / Gauff - 3 / Giorgi -1 / Sharma -0/ Muhammad - 3 / - Vickery 2. A wiec niemal wszystkie wymienione rywali były fizycznie słabsze od Igi.

Iga Świątek więcej asów @1,90 Totalbet
Świątek -1.5 asa @3,94 1xbet
 
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Iga Świątek jest w życiowej formie, z tym nie ma co dyskutować. O zwycięstwo Polki z Włoszką Trevisian byłem dziś raczej spokojny. Sądzę jednak, że półfinał, który Świątek zagra z Argentynką ukraińskiego pochodzenia może taki łatwy już nie być. Ok Iga będzie faworytką ale kursy w granicach 1.30 na zwycięstwo są trochę śmieszne.

Widziałem mecz Podoroskiej ze Svitoliną wyglądało to bardzo solidnie, a nawet momentami rewelacyjnie, oczywiście można powiedzieć że Ukrainka troszkę mogła ją zlekceważyć, ale przez całe spotkanie zwycięstwo Podoroskiej nie było ani na chwilę zagrożone. Iga nie miała jeszcze gorszego meczu w RG i w końcu taki może przyjść. Kolejną kwestią jest gra Polki także w turnieju deblowym co sprawia, że w tym momencie Iga gra codziennie. Oczywiście debel nie zabiera tyle siły ale jednak mecz trzeba rozegrać

Ostatnia kwestia to psychika, zwłaszcza w tenisie kobiecym każdy z Nas grających to wie :p Oczywiście Igi w pilnuje Pani Psycholog Daria Abramowicz, ale nigdy nie wiadomo kiedy do głowy tak młodej tenisistki dojdzie jak wiele dokonała i co jeszcze może zrobić.

Iga Świątek Nadia Podoroska

Typ Nadia Podoroska + 5.5 gema w meczu

Kurs 1.52

Bukmacher Forbet

Nadia Podoroska wygra seta
Kurs 1.96
Bukmacher Forbet

I teraz pewnie powinienem jeszcze dać lekko Nadia Podorska win ale ponieważ pomimo wszystkiego tego co napisałem zdaje sobie sprawę, że na starcie tego spotkania większy potencjał ma Polka to dla zabawy i kibicowania rekreacyjnie gram

Iga Świątek Nadia Podoroska dokładny wynik 2-1 :p
Kurs 3.85
Bukmacher Forbet

Czapki z głów pozostaje tylko pogratulować wielkiego sukcesu polskiej zawodniczki a także wszystkim typerom którzy przewidzieli taki wynik i przebieg spotkania!!!
 
Ostatnia edycja:
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Collins-Kenin 2 1,53 0:2 2,25 bet365

Dla Collins już starczy.Kenin się rozkręca z meczu na mecz a Collins po zwycięstwie nad Muguruza zagrała dobre spotkanie z Jabuer ale już nie tak dobre jak z Hiszpanka.Mam wrażenie,ze jutro będzie jeszcze gorzej.Serwis wczoraj już nie pomagał tak Collins jak to było w spotkaniu z Hiszpanka.Kenin dużo bardziej doświadczona w większych imprezach od Collins co również może mieć wpływ na jutrzejszy pojedynek.W H2h 2-0 dla Collins.

Guarachi/Krawczyk-Aoyama/Shibahara 1 2,2 bet365

Guarachi z Krawczyk ograły ostatnio pare nr 1 w tourze Hsieh/Strycova i taki kurs na nie z Japonkami?Nic tylko brać.Wiadomo mogły mieć swój dzień ale grają tutaj dobrze nie sadze by się zatrzymały na QF.Aoyama/Shibahara to doświadczona para,Japonki dyspozycja również dobra,ostatnio ograna para Carter/Stefana to tez nie byle jakie zwycięstwo.Wedlug mnie bardzo wyrównane spotkanie się szykuje i ze względu na ostatnie zwycięstwo Guarachi/Krawczyk sadze,ze to one będą góra.

Chcialbym żeby Kvitova odpadła ale po tym co widziałem w meczu z Zhang to Siegemund jest na straconej pozycji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom