>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

WTA Wielki Szlem: French Open 2020 (27.09.2020-10.10.2020)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Kvitova-Zhang 2 3,75 bet365

Po raz kolejny poluje porażkę Czeszki.Juz wczoraj Fernandezbyła bliska urwania choćby seta (miała 51 40-30 i serwis) ale chyba zabrakło doświadczenia.Pojedynek siły fizycznej z cierpliwością bo Zhang lubi długie wymiany i spokojniejsza grę.W h2h 2-2,wiec Zhang potrafi grać z Petra.
Typu nie neguje, również uważam, że Petra może tutaj mieć problemy lub nawet przegrać, ale pisanie, że Chinka lubi długie wymiany i spokojniejszą grę to lekka przesada. Ona największe sukcesy odnosiła na szybkich nawierzchniach, głównie w turniejach rozgrywanych na Starym Kontynencie i chyba jest jedną z najmocniej uderzających zawodniczek z Chin. Chinka praktycznie bez sukcesów na mączce, osiągnęła już najlepszy wynik w karierze w Paryżu, Czeszka swego czasu wygrywała w Madrycie, i była w półfinale w Paryżu, może to mało znaczące, ale warto o tym wspomnieć.
 
psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
Nal
Granie po kursie 1,18 nie jest bez sensu, bo wszystko zależy, czy w nim znajdziemy value. A już pisanie, że bez sensu po zdarzeniu jest po prostu śmieszne. Liczyłeś, że ktoś da reputację, bo napiszesz po meczu, że bez sensu było granie na Halep? Równie dobrze mogłeś to napisać gościowi na priv, skoro bez uszczypliwości, a nie szukać fejmu na forum - nie tą drogą. Jeśli dostała od Halep, dostała od Osaki, to dx2 dx2 w analizie miał rację. Nieważne, czy dostała te baty raz, czy dziesięć, była to prawda. Oglądałeś program, powiedziała, że nie była mentalnie przygotowana i na podstawie tego stwierdziłeś, że akurat dziś już będzie gotowa i wygra? 🤣 Żeby sport był taki prosty, to by było dobrze.

Sam piszesz coś po zdarzeniu, a jednocześnie cytujesz swoje posty, gdzie w regulaminie jest, że rozliczamy typy poprzez edycję, aby zachować przejrzystość tematu, bo chcesz "dopiec" hejterom, którzy mieli czelność napisać coś przed zdarzeniem. Widzę, że ilość kabareciarzy i dzieciaków na forum musi być równa i zbanowali jednego od stawiania domów, to pojawił się kolejny 🙈 Czekam więc, jak będziesz cytował swoje złe typy i przypomnisz osobom, które argumentowały inaczej, że miały rację 😎 bo przecież chyba nie będziesz tylko chwalił się typami, które weszły? Konsekwencja przede wszystkim. No i pokora wobec bardziej doświadczonych użytkowników forum, ale tego już widzę, że teraz Ci brakuje.
O czym my mówimy. Oczywiście że granie kursu 1.18 jest bez sensu. Niespodzianki cały czas się zdarzają. Grając stałą stawką single aby odrobić to wtopę to musimy 5-6 kolejnych trafić z takim kursem. Granie w ako takich kursów powoduje że z każdym kolejnym dodanym do kuponu zdarzeniem zmniejszamy prawdopodobieństwo jego wejścia.
 
arass1 170,3K

arass1

Użytkownik
Iga Świątek po wczorajszym zwycięstwie nad Halep jest według bukmacherów faworytką do wygrania tegorocznego French Open.
Jeżeli będzie grała tak jak z Rumunką, to kto wie...
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Jedyna tenisistka ktora moze pokonac Swiatek na tym turnieju to tak naprawde tylko Kvitova. Obie zawodniczki niszcza i ida jak burza . Ostatni meczyk Kvitovej i comeback ze stanu 1-5 w 1 secie przeciwko Fernandez a potem zamkniecie meczu 2-0 to bardzo duza klasa.
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Iga Świątek po wczorajszym zwycięstwie nad Halep jest według bukmacherów faworytką do wygrania tegorocznego French Open.
Jeżeli będzie grała tak jak z Rumunką, to kto wie...
Myślę, że tu większe znaczenie ma to że ograła główną faworytkę do tytułu i to bezapelacyjnie, a nie to jak wyglądała gra. Po prostu przejęła jej drabinkę i trochę też kursy jak widać. Też duże znaczenie ma to że w tym roku pogrom faworytek i na dobrą sprawę to niewiele zawodniczek w turnieju jest wyżej notowanych od Polki. No jest Kenin, chwiejna do bólu, jest Kvitova, to samo i jeszcze nie na swojej nawierzchni, Switolina bez wielkiej formy, Jabeur też chyba wyżej notowana.. i tyle! Reszta to zawodniczki niżej notowane, dość powiedzieć że w ćwierćfinale zagrają zwyciężczynie takich meczów Jabeur/Collins czy Badosa/Siegemund, nawet nasz ćwierćfinał Świątek/Trevisan jest z kosmosu, a jeszcze w ćwierćfinale jest już też Podoroska.

Co do meczu Polki z Rumunką to tak po prawdzie to nie dało się zagrać dużo lepiej niż Świątek zagrał z Halep, Rumunka nawet nie powinna mieć do siebie większych pretensji. Problem w tym czy taki mecz, na takim poziomie jakości da sie powtórzyć 2-3 razy jeszcze bo tyle potrzeba do wygrania turnieju. Ja bym stawiał jednak że to nie jest możliwe i cos grałbym w stronę Trevisan w tym QF. Inaczej sie gra w roli doga, kiedy nie masz żadnej presji (jak z Halep), a inaczej w roli faworytki całego turnieju i presja już będzie ogromna, jak teraz z Trevisan w ćwierćfinale. Obym się mylił, swoją drogą to byłaby ironia losu gdyby to Świątek wygrała szlema gdy nie udało się to przez tyle lat kariery Radwańskiej. Ale też gwoli prawdy trzeba powiedzieć, ze nawet nie można porównać z kim musiała się mierzyć Isia, a jak wygląda teraz jakość czołówki WTA.
 
psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
Tenisowe turnieje kobiet porównałbym do rozgrywek Ekstraklasy. Po pierwsze wyniki rozstrzygnięć można losować, po drugie raz wygrywasz z teoretycznie silniejszym by za chwilę przegrać z tym słabszym. Oczywiście życzę Idze wygranej w RG ale uważam że prawdopodobieństwo tego jest znikome. Przeglądam internety i widzę że po wygranej z Halep zaczęło się pompowanie balonika, a znając historię polskiego sportu to z reguły nie wróżyło nic dobrego. Na pewno zagram Trevisan 5.00 (iforbet) bo obok takiego kursu nie mogę przejść obojętnie.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Ogólnie jak patrzę na grę większości zawodniczek co zostały w grze to finał widzi mi się Svitolina-Kvitova jedynymi dla nich zagrożeniami odpowiednio mogą być Światek i Collins,innych godnych rywalek dla nich nie widzę.Collins gra bardzo dobrze ale zdarza jej się sporo błędów przez ryzyko jakie podejmuje a Światek musi utrzymać dyspozycje z meczu z Halep jeśli chce zagrozić Svitolinue i oczywiście pokonać Trevisian w pierwszej kolejności.Bardzo ciekawy może być finisz w drabince pan.Gdyby stało się tak,ze Collins spotka się z Kvitova a Światek ze Svitolina to na bank,któraś z wyżej rozstawionych polegnie.
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Czy była kiedykolwiek sytuacja że jedna zawodniczka wygrała na tym samym wielkim szlemie single i debla? :D
Tak jak kolega D dzidzok przypuszczał Serena zrobiła to wielokrotnie, się nawet o tym nie pamięta: 4x w Australian Open, 3x w Wimbledonie i raz w US Open.

Ale też jej siostra Venus wygrywała 2x Wimbledon w singlu i deblu w tym samym roku.

Teraz tak sobie pomyślałem że jeszcze Justine Henin mogła tego dokonać, swego czasu wymiatała że hej.
 
Ostatnia edycja:
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Jeśli Collins będzie grać jak w meczu z Muguruza to Jabuer jak dla mnie nawet seta nie ugra a w meczu Kenin jak miałbym coś grać to jakiś over lub 3 sety ale ogólnie ciężki mecz do typowania.
 
dx2 224,4K

dx2

Użytkownik
Swiatek-Trevisan 1 @1.2
Swiatek -4,5 gema @1.55


Ogolnie zawsze mnie smieszy jak jedni ludzie zabraniaja innym ludziom grac jakies typy. Wydaje mi sie, ze jesli ktos objerzal mecz Swiatek z Halep to nie wie mna jakiej postawie stawia na Wloszke, ale ich wybor. Trevisan swoj tenis opiera na regularnej grze i na pewno jest duzo podobienstw do Rumunki, wiec Swiatek powinna "zabic" Wloszke tym bombardowaniem, ktore pokazala w poprzedniej rundzie na tle podobnie grajcej rywalki.

Poza tym gdy widze typy uzytkownika, ktory podaje 458 typow po kursie 4 czy, by trafic na te 458 spotkan jeden typ to duzo wieksze prawdopodobienstwo jest, ze nie trafi 459-ego typu. Oczywiscie to troche ironiczne stwierdzenie, ale to od razu mozna w ciemno zalozyc, ze mecz Swiatek nie byl prawdopodobnie obejrzany.
Swoja droga, czyz to nie zabawne, ze Ci "zyczliwi" pol roku siedza cicho, gdy nie ma sie do czego doczepic, nigdy w dziale nie pisza analiz, a zobaczyli ze nie wszedl kurs 1,18 i od razu rozpetali burze. Oczywiscie zadnego kontrtypu przed spotkaniem, a po spotkaniu same omnibusy. Smiac sie czy plakac. Niektorzy to musza miec strasznie smutne zycie.

Moja analiza bedzie wiec taka: bo Swiatek jest fajna, a Trevisan mniej fajna. Wtedy poziom rozumowania bedzie adekwatny do niektorych madrosci i jakze innych kwiecistych porownan.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
Ogolnie zawsze mnie smieszy jak jedni ludzie zabraniaja innym ludziom grac jakies typy. Wydaje mi sie, ze jesli ktos objerzal mecz Swiatek z Halep to nie wie mna jakiej postawie stawia na Wloszke, ale ich wybor. Trevisan swoj tenis opiera na regularnej grze i na pewno jest duzo podobienstw do Rumunki, wiec Swiatek powinna "zabic" Wloszke tym bombardowaniem, ktore pokazala w poprzedniej rundzie na tle podobnie grajcej rywalki.
Nikt nikomu nie zabrania. Gdyby to tak działało że zagrała dobrze i teraz to powtórzy to mielibyśmy same wygrane na kontach. Granie 1.2 na tym etapie w turnieju, gdzie jak widzimy nie obowiązuje żadna logika przy typowaniu, jest niepoważne.
 
dx2 224,4K

dx2

Użytkownik
Nikt nikomu nie zabrania. Gdyby to tak działało że zagrała dobrze i teraz to powtórzy to mielibyśmy same wygrane na kontach. Granie 1.2 na tym etapie w turnieju, gdzie jak widzimy nie obowiązuje żadna logika przy typowaniu, jest niepoważne.
W porzadku. A masz moze przypadkiem jakies typy do dzialu tenisa by sie wykazac od strony typerskiej, bo na razie jestes jedynie specjalista od komentowania rzeczywistosci? Tak to umie kazdy. Pisac ogolniki kazdy moze, a jakies typy by cos poprzec?
Typuj przez miesiac czy dwa (nie mylic z codziennie) i kazdy zweryfikuje co umiesz. Samo komentowanie rzeczywistosci i wydarzen pomeczowych nikomu do typowania sie nie przyda.
 
Ostatnia edycja:
moleziusz 3,9K

moleziusz

Użytkownik
W meczu Świątek z Trevisan spodziewam się bardziej zaciętej walki. Po obejrzeniu poprzedniego meczu Igi stwierdzam, że Halep była zaskoczona takim "oporem" ze strony przeciwniczki, a także jej podejście było wydaje mi się lekceważące. Chciała rozegrać spokojne dwusetowe spotkanie, a głowa była już w ćwierćfinale co jednak nie dojdzie do skutku. Trevisan już wie na co stać jej wtorkową przeciwniczkę. Wszystko zależy co w głowach będą miały przeciwniczki jak wyjdą na kort. Faworytką jest Polka lecz w moich oczach padnie tu więcej gemów. Obstawiam patriotycznie 6:4, 6:3 dla Igi Świątek

Typ: Świątek I. - Trevisan M. +18,5 gemów @1,72 eFortuna
 
Ostatnia edycja:
psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
Swiatek-Trevisan 1 @1.2
Swiatek -4,5 gema @1.55


Ogolnie zawsze mnie smieszy jak jedni ludzie zabraniaja innym ludziom grac jakies typy. Wydaje mi sie, ze jesli ktos objerzal mecz Swiatek z Halep to nie wie mna jakiej postawie stawia na Wloszke, ale ich wybor. Trevisan swoj tenis opiera na regularnej grze i na pewno jest duzo podobienstw do Rumunki, wiec Swiatek powinna "zabic" Wloszke tym bombardowaniem, ktore pokazala w poprzedniej rundzie na tle podobnie grajcej rywalki.

Poza tym gdy widze typy uzytkownika, ktory podaje 458 typow po kursie 4 czy, by trafic na te 458 spotkan jeden typ to duzo wieksze prawdopodobienstwo jest, ze nie trafi 459-ego typu. Oczywiscie to troche ironiczne stwierdzenie, ale to od razu mozna w ciemno zalozyc, ze mecz Swiatek nie byl prawdopodobnie obejrzany.
Swoja droga, czyz to nie zabawne, ze Ci "zyczliwi" pol roku siedza cicho, gdy nie ma sie do czego doczepic, nigdy w dziale nie pisza analiz, a zobaczyli ze nie wszedl kurs 1,18 i od razu rozpetali burze. Oczywiscie zadnego kontrtypu przed spotkaniem, a po spotkaniu same omnibusy. Smiac sie czy plakac. Niektorzy to musza miec strasznie smutne zycie.

Moja analiza bedzie wiec taka: bo Swiatek jest fajna, a Trevisan mniej fajna. Wtedy poziom rozumowania bedzie adekwatny do niektorych madrosci i jakze innych kwiecistych porownan.
Ja w przeciwieństwie do Ciebie fachowcem tenisa nie jestem ale wiem że w meczach kobiet nie ma powtarzalności. Dlatego śmieszą mnie analizy typu:
Trevisan swoj tenis opiera na regularnej grze i na pewno jest duzo podobienstw do Rumunki, wiec Swiatek powinna "zabic" Wloszke tym bombardowaniem, ktore pokazala w poprzedniej rundzie na tle podobnie grajcej rywalki.

Jeżeli gra Trevisian jest podobna do Halep to dlaczego w rankingu jest w połowie drugiej setki? Albo jeżeli jest taka jak Halep to czemu na nią nie stawiasz skoro grałeś Halep po 1.18 tu masz kurs koło 5.00 Z Ciebie taki fachowiec że albo grasz faworytów albo po kursach a analizy można o kant tyłka otrzeć. Można jeszcze inaczej do tego podejść jeżeli faktycznie jest taka jak Halep to mało realne że Idze uda się drugi raz ograć taką rywalkę.
 
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
W porzadku. A masz moze przypadkiem jakies typy do dzialu tenisa by sie wykazac od strony typerskiej, bo na razie jestes jedynie specjalista od komentowania rzeczywistosci? Tak to umie kazdy. Pisac ogolniki kazdy moze, a jakies typy by cos poprzec?
Typuj przez miesiac czy dwa (nie mylic z codziennie) i kazdy zweryfikuje co umiesz. Samo komentowanie rzeczywistosci i wydarzen pomeczowych nikomu do typowania sie nie przyda.
Ale ja nie komentuje żadnych wydarzeń pomeczowych. I nie mam typów do tenisa, komentuje sposób gry, który wg mnie jest nieprzydatny. Nie oczekiwałem też żadnej weryfikacji, nie wiem skąd wyciągnąłeś te swoje wnioski. Z kolei uważam, że moja uwaga przyda się właśnie, bo gdy ktoś zagrał ostatnio wg Ciebie, czyli Halep po 1.18 i włożył bardzo duże pieniądze to dziś wisi na sznurze. Typuj dalej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom