>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Wimbledon ( 27.06.2022 - 10.07.2022)

Status
Zamknięty.
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Z rankingiem w ATP i WTA jest trochę jak z rozkładami pociągów i autobusów , są po to byś wiedział że autobusy się spuzniają ,
ale na ranking nie ma co narzekac jest po to byś mugł zarabiać na dogach
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Z rankingiem w ATP i WTA jest trochę jak z rozkładami pociągów i autobusów , są po to byś wiedział że autobusy się spuzniają ,
ale na ranking nie ma co narzekac jest po to byś mugł zarabiać na dogach
Zalezy przeciwko komu sie stawia.Rywala Djokovica czy Nadala, strasznie ciezko ustrzelic po kursie zalozmy 4 lub wiecej, bo wiekszosc po paru pilkach ma obsrane porty i mentalnie wysiadaja.Co do reszty topu, sie zgodze
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Malek-Niemeyer 1 @2.45 <buk zaplac..> :)

Uwazam, ze Tatjana Malek moze smialo wygrac ten mecz. Tatjana, ktora teraz nosi nazwisko Maria to zawodniczka juz niemloda. Ona zawsze kojarzy mi sie z faktem, ze mieszka pod Miami i jest sasiadka i dobra kolezanka Sereny Williams, ale za to punktow nie ma. Niemniej jednak z takich znaczacych turniejow to pokazywal sie w przeszlosci glownie na Wimbledonie i sila rzeczy w Miami. Niemka miejszkajaca w USA to czasami ma dluzsze przerwy w swoim tenisowym CV, dochowala sie juz dwojki dzieci, jezeli dobrze slyszalem podczas jej meczu z Ostapenko, wiec to nawet nie dziwi. Duzo tej kariery tenisowej je nie zostalo, ale znalazla teraz na korcie harmonie, cieszy sie gra. Juz osiagnela najlepszy wynik szlemowy w karierze, a sadze ze moze go jeszcze poprawic.

Rywalka jest mloda Niemka, ktora przed Wimbledonem wystrzelila z forma w turniejach ITF. Niemeyer kawal dziewczyny z bardzo silnym uderzeniem, ale jak zwykle w takich przypadkach czasami proste pilki staja sie bledami. Niemeyer brakuje doswiadczenia w tak duzych imprezach i sadze, ze jezeli starsza rywalka utrzyma sie w grze to moze doprowadzic to Niemeyer do frustracji jak to bylo w meczu z Ostapenko. W pokonanym polu Malek zostawila juz Sakkari, Ostapenko i tez niezle prezentujaca sie na poczatku sezonu ceglanego Cirstee. Moim zdaniem jest w stanie to wygrac i przedluzyc ta przygode doswiadczona zawodniczka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2767
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Ja dokładnie się zgadzam z dx2 - od siebie dodam kilka słów bo też miałem tutaj typować Marię i typowałem ją w meczu z Shakarri.
ALe oglądałem ostatni mecz z Ostapenko i niesamowity powrót Marii po przegranym pierwszym secie i przełamaniu , obronie dwóch match pointów w drugim secie , dość powiedzieć ze na Marię mozna było złapać kurs 21 , i że zamykała mecz na dwa razy serwując na mecz.Ale w Tym meczu przydażyło się jeszcze coś , coś magicznego Maria zaserwowała 9 asów w tym 4 z rzedu w trzecim secie wygrywając gema serwisowego samymi asami .
Widziałem juz to kiedyś , mianowicie Janowicz w desperacji i determinacji wygrał gema serwisowego z Nadalem serwując 4 asy z rzedu ,
oczywiscie meczu nie wygrał .Nie spodziewałem się że jeszcze coś takiego w życiu zobaczę a szczegulnie w WTA a jednak .
Tym meczem Tatiana Maria mogła by obdzielić roznymi dokonaniami kilkla meczów.Niemeyer to na pewno przeciwniczka lżejszego kalibru od Ostapenko i Sakkari - oby tylko Tatianie udało się utzymać jakość z trzech poprzednich meczów na Wimbledonie .
W mojej ocenie równierz Tatiana Maria czy Malek jest tutaj raczej faworytka
 
Otrzymane punkty reputacji: +121
Cabron 65K

Cabron

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Bouzkova 3,75 Fortuna
Gdybym obejrzał tylko jeden mecz Czeszki w tym turnieju, to pewnie grałbym bezpieczniejszą opcje, czyli jakieś dodatnie handi gemowe. Jednak obejrzałem jej mecz z Collins, Riske, a co najważniejsze z Garcia. Bouzkova bez wątpienia gra turniej życia. Jej gra w defensywie jest absolutnie na kosmicznym poziomie. Carolina Garcia momentami nie mogła uwierzyć w to co gra Czeszka, bo sama grała dobry tenis i wiedziała, że chyba lepiej zagrać nie może. Jutro zagra z Jabeur, czyli Tunezyjską tenisistką, która gra w roli zdecydowanej faworytki, ale co ważne jej styl gry mocno przypomina styl Collins, czy Garcii. Żaba gra mocno ofensywnie, a właśnie takie przeciwniczki Bouzkova lubi, co dobitnie pokazuje ten turniej. Gra naprawdę solidnie i co najważniejsze nie pęka w wymianach. Statystyka niewymuszonych błędów Czeszki, jak na kobiecy tenis, to naprawdę inna galaktyka. Poniżej przytoczę statystyki.
- Collins ( mocno ofensywny tenis ) 6 niewymuszonych błędów Bouzkovej
- LI A. ( Mniej ofensywny tenis ) 10 niewymuszonych błędów Czeszki
- Riske ( również mniej ofensywny tenis ) 11 niewymuszonych błędów Czeszki
- Garcia ( mocno ofensywny tenis ) 4 ! Niewymuszone błędy Czeszki.


Jak widać najlepiej się czuje kiedy gra w defensywie, podobnie jak Simona Halep. Tylko nawet Halep w tym turnieju popełniła o wiele więcej błędów.
Czeszka prócz tego dobrze trafia 1 serwisem, co daje jej całkiem niezła skuteczność wygranych piłek po pierwszym podaniu, jak na kobiecy tenis (zwłaszcza kiedy serwis nie jest Twoim głównym atutem).
Zagrała w tym turnieju również sporo rewelacyjnych winnerow z głębokiej defenswny, a największe wrażenie na mnie zrobiły dwa winnery w stylu Rogera, czyli kiedy zagrywała mocno wyrzucona z kortu mijając siatkę bokiem.
Jabeur też radzi sobie tutaj dobrze, ale widać, że długie wymiany jej nie służą, bo fizycznie nie jest jakoś rewelacyjnie przygotowana, a Bouzkova wręcz przeciwnie. Dlatego też Tunezyjka będzie chciała skracać wymiany, co będzie pewnie skutkować sporą ilością błędów, zwlaszcza jak Czeszka od początku będzie się świetnie prezentować w defensywie.
Ogólnie uważam, że Marie może powtórzyć wyczyn swojej rodaczki Krejcikovej z zeszłego sezonu i sensacyjnie wygrać turniej Wielkiego Szlema.
Jak dla mnie to naprawdę warto jutro zagrać ten typ po tak rewelacyjnym kursie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1131
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Mam troche mieszane uczucia, co do meczu Halep-Rybakina.Rumunke widzialem z Badosa, i grala bardzo dobrze.Serwis dosc pewnie trzymany, swietne poruszanie po korcie, no i rozruszala Badose, ze ta nie byla w stanie nic zrobic.QF z Ansimova, pewnie wygladal podobnie, choc Amerykanka jakos nigdy nie moze odpalic swej gry na maksa a potencjal jest.Rybakina z kolei glodna zwyciestw.Perspektywiczna zawodniczka w koncu zaczela grac tenis, ktory wielu jej wrozylo.Czy az tak dobrze gra, by ograc Halep, ktora gra wysmienicie?,Osobiscie troche watpie, bo nie sadze by ktoras z tych dotychczasowych rywalek rozrzucala ja po korcie, jak bedzie to robic Halep.Serwis na korzysc Rybakiny, ale cala reszta widze po stronie faworytki.Rybakina moze odpalic, ale musiala by zagrac perfekcyjny mecz.Serwis musialby siedziec i zdecydowana wiekszosc, tych ofensywnych zagran musialaby wpadac, w kort.Troche fantazyzjny scenariusz,zwlaszcza jak na WTA.Halep niczym sciana potrafila grac, z dobrze poruszajaca sie po korcie Badosa.17 winnerow z Hiszpanka to nie przypadek, dodajac, do tego doswiadczenir Simony, mysle, ze to wezmie.Kurs troche niski, ale suma sumarow, powinien to byc mecz jak dzisiaj Fritz z Nadalem.Niby underdog walczy, ale jednak doswiadczenie gora.Jak nie bedzie "trzesienia ziemi", to Halep w finale.

Halep 1,44

W drugim polfinale spodziewam sie meczu bez historii.Ons,ma zbyt urozmaicony tenis by defensywna Maria miala jakis podjazd.Na moje Niemka max w 4,5 gemach powalczy a potem Jabuer juz sie rozkreci.Kursy slabiutkie i raczej nie ma co Wchodzic w jakies hc, bo to zawsze ryzyko a wygrana Jabuer slabo placona
 
Otrzymane punkty reputacji: +534
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Ebden/Stosur-Skupski/Krawczyk 2 1,53

Dziwny kurs na Brytola i Amerykanke.Wg mnie powinno byc nizej.Skupski robi robote, Krawczyk pomaga i po kolei, ogrywaja rywali.Kangury daleko zaszly,ale juz czas na nich.Obie pary widzialem w tym turnieju, i sie zdziwie jak wynik bedzie inny.Ebden ze Stosur mieli troche szczescia dzisiaj, ze Sock i Gauff grali bez szalu.Ebden robil robote, ale Stosur slabo grala.Duzo Samantha psula i serwis nie siedzial.Dodatkowo publika z pewnoscia bedzie za faworytami.Typ glownie oparty o slaba gre Stosur i bartdzo dobra Skupskiego.Ebden dodatkowo bedzie po deblu panow, wiec szanse, przynajmniej w teorii powinny rosnac
 
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Ebden/Stosur-Skupski/Krawczyk 2 1,53

Dziwny kurs na Brytola i Amerykanke.Wg mnie powinno byc nizej.
Może dlatego, że wczoraj wielokrotnie przeciwko Pavić/Mirza brali medicala, na 100% nie jestem pewny ale chyba coś złego działo się Skupskiemu, choć mimo wyniku 4:6, 2:4 odwrócili i wygrali spotkanie. Na pewno jest to gdzieś do sprawdzenia.
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Tak, Skupski brał medicala przy 2-4, zdaje się, że pachwina.
Ten mecz był nieco komiczny, bo Mirza brała mericala po secie i później w każdej przerwie do momentu medicala Skupskiego. Po pierwszym secie kolano, później kilka razy łydka u niej była.
Ja bym tego nie grał po takim kursie. Jakiś overek gemowy, coś na live, ale na miksta ten kurs jest wg mnie za mały do ruszania.
Skupski/Krawczyk przegrywali już 4-6 2-4 0-30 przy serwisie Desirae i udało im się wrócić, głównie przy pomocy Mirzy, bo to jej serwis dwukrotnie odebrali od tego stanu, sama Sania zaczęła dużo psuć.
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Ons Jabeur - Tatjana Maria

Zawodnik 2. liczba asów serwisowych w meczu: Powyżej (2.5) 1,7

Jeśli ten mecz pomiędzy dwoma koleżankami ma być chociaż trochę emocjonujący to Maria musi zaskoczyć. Ons jako faworytka do wygrania turnieju obok Simony to według mnie pewny typ gdzieś do długiej taśmy, ale bądźmy szczerzy: 1,13 nie zachęca do gry. Początkowo myślałem nad liczbą przełamań Marii powyżej 1,5, kurs podobny, a wiemy jak często takie przełamania w kobiecym tenisie występują. Poszedłem jednak w statystykę. Nawet przy dominacji Jabeur sądzę, że Maria zdąży pokryć linię 3 asów. Ostatnie mecze:4,9,5,4.

Elena Rybakina - Simona Halep 2 1,33

Wiem, że ostro spadające kursy to żaden wyrok (jak np początkowe kursy na mecz Kyrgios - Nadal IMO 50/50), ale nie potrafię wyobrazić sobie scenariusza tego spotkania. Tak jak D dzidzok napisał Halep jest słuszną faworytką i Wimbledon na pewno chciałby zobaczyć ją w finale. Typ oczywiście mniej pewny niż Ons, tu nie mam żadnych wątpliwości, sam trzymam kciuki za Elenę.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: tenis Winbledon
Godzina: 14.30 może ulec
Spotkanie: Jabeur - Maria
Typ:TAK Maria wygra mecz i wykona więcej asów serwisowych
Kurs: 13
Bukmacher: Forbet
Analiza:
Maria ma więcej szczęścia niż rozumu bez urazy dla niej. 2 ostatnie mecze i 2 wygrane fuksem czy tam fartem. Ale to dobrze. Znaczy że koncentracja jest do końca. Ta dziewczyna się nie poddaje.

HM Bardzo mi się spodobało co napisał Jakub wyżej więc pozwoliłem sobie zacytować no i skomentuję czy tam odniosę się.
Maria ma dużo szczęścia i dużo rozumu! Nie ważne czego więcej!Jest jedną z niewielu pań w WTA która godzi profesjonalną karierę z życiem rodzinnym i urodzeniem dwójki dzieci , na pewno o jej rozum możemy być spokojni.No a szczęście? Sprzyja lepszym , trzeba sobie umieć zorganizować i rwać jak świerze wiśnie!
Bo spalisz jeden breack poin i szczęście przyśnie.

Znają się dobrze w h2h 2:1 Jabour 2 razy dały sobie po 2:0 na hardzie i jeden mecz na szlemie 2014 us Open 2:1 Ons!
Ciekawy mecz bo o podobną stawkę i o podobnym ciężarze , dziś o finał wtedy o drabinkę turnieju głównego! Bo był to mecz kwalifikacyjny.
6:0 5:7 6:7 tajbreack decidera 7:4 wygrała Tunezyjka.
Taki mecz na pewno obu zapadł w pamięci, zwłaszcza że w drugim secie Maria prowadziła 5:4 i serwowała na mecz!
Polecam wszystkim zapalić Marię , i pomodlić się za Marię zawsze dziewicę Królową Pollski patronkę serwujących asy.
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Dobra historia, ale nie wygra tego juz Malek. Polfinal to bedzie ta granica, gdzie zakonczy ten turniej w moim odczuciu.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Kurs 6 i więcej mówi wiele , na pewno asy mogą pomóc no i przydał by się jeszcze jakiś dobry pomysł i to nie jeden z dwa , trzy pomysły.Pomysł Buzkowej został przeczytany i dwa kolejne sety już koncertowo.
Jeden aspekt jest korzystny że Maria już wielki sukces , nic nie musi pod lekką presją chyba Jabour.
No na pewno ciężkie wyzwanie dzisiaj.
Post automatycznie złączony:

Jest jeszcze mała ciekawostka z tym meczem u kilku buków kurs na Maria 2:0 jest wyższy 12-13 niż na 2:1.8.5-10
 
Ostatnia edycja:
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Maria więcej asów @3,15 (1xbet) (4:0)

Trochę rusek przesadził z kursem na asy w pierwszym półfinale.
Tatiana zaserwowała odpowiednie licząc od ostatniego meczu: 4, 9, 5, 4 i 4 asy.
Ons Jabeur: 0, 5, 4, 2 i 2 asy.

W latach wcześniejszych grały ze sobą 3x i dwa razy w tym elemencie lepsza była Niemka.

Kurs przesadzony, czytaj: value.

U PL bukmacherów kursy zbliżone do siebie.
 
Ostatnia edycja:
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Maria więcej asów @3,15 (1xbet)

Trochę rusek przesadził z kursem na asy w pierwszym półfinale.
Tatiana zaserwowała odpowiednie licząc od ostatniego meczu: 4, 9, 5, 4 i 4 asy.
Ons Jabeur: 0, 5, 4, 2 i 2 asy.

W latach wcześniejszych grały ze sobą 3x i dwa razy w tym elemencie lepsza była Niemka.

Kurs przesadzony, czytaj: value.

U PL bukmacherów kursy zbliżone do siebie.
Tu powinien być kurs co najwyżej 2. Dobry typ.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
trzeba przyznac ze oddanie przez Jabeour 2 seta i gładkie 0:2 Rybakiny nie jest podejrzane poniewz jest to wta i sport wiec wszystko jest mozliwe a nawet prawdopodobne:)
Trzeba oddac Rybakinie, ze zagrala bardzo dobrze.Halep serwis nie siedzial, co rowniez mialo wplyw na wynik, ale Elena zagral bardzo dobrze i mozliwe, ze wygra Wimbledon
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Rybakina bierze final. Kursy w okolicach 2.30 wyglądają bardzo dobrze. Kiepski polfinal Jabeur. Rybakina wygląda bardzo świeżo, do tego piekielny serwis jak na kobiece standardy.

Drugi typ to Jabeur poniżej 3.5 asów 1.60(Betclic, reszta pewnie doda oferte jutro, albo dzis wieczorem) szanse asów oceniam bardzo wysoko 80% i czekam na lepszy kurs
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom