>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Wimbledon 21.06-03.07.2010

Status
Zamknięty.
W 0

wallping

Użytkownik
Typ na 22.06.2010

1. Ekaterina Makarova vs Agnes Szavay Typ:1 Kurs: 1,44.✅
Wygra 2:0 Kurs: 2,25✅
Makarovaj chyba nikomu nie trzeba przedstawiać zwycięzczyni w Eastbourne. Wygrała między innymi z Azarenką, Stosur, Pennetą, Petrovą i te wszystkie spotkaniach roztrzygnęła w 2 setach. W Eastborne pokazała swoją fenomenalną formę, która doprowadziła ją tak daleko.
 
K 26

krzysgd

Użytkownik
Zdecydowałem się na takie mecze:
Hlavackova A. - Lertcheewakarn N. [1] 1.60 [na 2:0 jest 2.55 at-home], Czeszka ładnie przeszła kwalifikacje, Tajka rzadko gra WTA, raczej słaba zawodniczka,
Baltacha E. - Martic P. [1] 1.30, Petra przegrywa ostanio wszystko, Ukrainka/Brytyjka - u siebie,
Wozniak A. - Daniilidou E. [2] 2.10, Wozniak wygląda na bez formy, Greczynka kwalifikacje przeszła jak burza.
Ten typ też mi się podoba: Makarova E. - Szavay A.
Reszta niech pokaże co potrafi. Na faworytki są małe kursy, trzeba robić taśmę, a zawsze któraś da d...
 
W 0

wallping

Użytkownik
Typy na 21.06.2010

1.Petra Martic vs Elena Baltacha Typ:2 Kurs: 1,30⛔

Elana Baltacha zaprezentowała się bardzo ładnie na turnieju wta w Eastbourne. Miedzy innymi wygrała z dobra zawodniczką jak Zheng Jie. A natomiast Petra Martic wogóle nie pokazała się na turniejach rozgrywanych na trawie. W tym sezone Petra ma wielkiego doła.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
M.Lucic (CRO)-V.Azarenka (BLR) 1 3,75
Kursy lecą na łeb na szyję,ale nie ma się co dziwić.Azarenka w sobotę rozegrała mecz finałowym w Eastbourne z Makarową.Białorusinka uległa Rosjance 6-7 4-6,ale kłopoty zdrowotne (ledwo chodziła) nie pozwoliły Victorii wygrać tego spotkania mimo niezłej formy. Chorwatka ostatnio pozytywnie zaskoczyła.Gładko przeszła kwalifikacje do turnieju w Londynie nie tracąc seta.Azarenka z kolei dostała się do turnieju głównego ze względu na swoją pozycję w rankingu.Bukmacherzy postawili w roli zdecydowanej faworytki Victorię,jednak ja sądzę inaczej i jeżeli spotkanie zostanie rozegrane we wtorek (W poniedziałek nie zagrają bo jest już plan gier) to typ ma bardzo duże szanse powodzenia.Co by Azarenka zrobiła to w 3 dni do swojej 100% formy fizycznej nie dojdzie (Po tym co widziałem w sobote tak wnioskuje) a Lucic z pewnością ma chrapkę na niespodziankę i uważam,że kurs jest jeszcze wart gry,bo będzie spadać.
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
M.Lucic (CRO)-V.Azarenka (BLR) 1 3,75
Kursy lecą na łeb na szyję,ale nie ma się co dziwić.Azarenka w sobotę rozegrała mecz finałowym w Eastbourne z Makarową.Białorusinka uległa Rosjance 6-7 4-6,ale kłopoty zdrowotne (ledwo chodziła) nie pozwoliły Victorii wygrać tego spotkania mimo niezłej formy.Lucic to młoda (18lat) i bardzo perspektywiczna Chorwatka,która już niedługo może zostać gwiazdą zawodowego tenisa,bo kariera jej zaczyna się obiecująco.Ta młoda Chorwatka dopiero zbiera doświadczenie na wielkich turniejach a już prezentuje się bardzo pozytywnie.Gładko przeszła kwalifikacje do turnieju w Londynie nie tracąc seta.Azarenka z kolei dostała się do turnieju głównego ze względu na swoją pozycję w rankingu.Bukmacherzy postawili w roli zdecydowanej faworytki Victorię,jednak ja sądzę inaczej i jeżeli spotkanie zostanie rozegrane we wtorek (W poniedziałek nie zagrają bo jest już plan gier) to typ ma bardzo duże szanse powodzenia.Co by Azarenka zrobiła to w 3 dni do swojej 100% formy fizycznej nie dojdzie (Po tym co widziałem w sobote tak wnioskuje) a Lucic z pewnością ma chrapkę na niespodziankę i uważam,że kurs jest jeszcze wart gry,bo będzie spadać.
Mirjana Lucic to rocznik 1982 nie jest juz taka młoda jej najlepszy winik w Wimbledonie to pół finał w roku 1999 od 2003 roku nie zagrała w żadnym turnieju wielkoszlemowym pewnie miała kontuzje ostatnio cos tam pogrywa ale mysle ze z Azarenka to szans wielkich nie ma a 2 dni na odpoczynek dla Azarenki powinien wystarczyc
zobaczymy ale uwazam ze Azarenka wygra
profesjonalnemu graczowi to wystarczy jeden max 2 dni na wypoczynek podam przykład meczu kwalifikacyjnego miedzy N.Mahut- A.Bogdanovic gdzie 3 set skonczył sie wynikiem 24-22 dla Mahuta a za 2 dni francuz przegrywał z Koubkiem juz 2:0 w setach a mecz wygrał 3:2
 
K 26

krzysgd

Użytkownik
korekta fałszywej informacji
spotkanie: Hlavackova A. - Lertcheewakarn N. [Zakład na set] 21-06-10 14:30
typ: 2:0 Hlavackova A.
kurs: 2.55
bukmacher: bet-at-home
analiza:

Andrea Hlavackova - 24 letnia Czeszka, zajmująca 137 miejsce w rankingu WTA wystąpi w Wimbledonie już po raz 4. Dotychczasowe wyniki nie powalają. 2007 – 2 runda, 2008,09 – tylko 1.
W tym roku ładnie przeszła kwalifikacje. I runda z Kalashnikovą 2:1 [7-5, 4-6, 6-3}, W II i III gładziutko z N.Cavaday i L.Whybourn identycznie po 2:0 [6-1, 6-2]. Andrea to niezła deblistka, więc sądzę, że ofensywna gra przy siatce nie jest jej obca, co akurat na trawce jest dużym plusem.

Noppawan Lertcheewakarn – 19 letnia reprezentantka Tajlandii debiutuje w Wimbledonie [i chyba w ogóle na trawniku], aktualnie w rankingu WTA zajmuje swe najwyższe miejsce, lecz ledwie jest to 301 pozycja. W tourze występowała głównie w turniejach dalekowschodnich, nie robiąc żadnych zauważalnych wyników. Brak ogrania i doświadczenia na nawierzchni jest minusem tej zawodniczki. ZDANIA NA CZERWONO ZAWIERAJĄ FAŁSZYWE, NIESPRAWDZONE INFORMACJE - PRZEPRASZAM [szczegóły w postach poniżej].*

Podsumowując stawiam na pewne zwycięstwo 2:0 starszej, bardziej obytej i wykazującej delikatną progresję Andrei Hlavackowej

* Przy okazji dziękuję kolegom za korektę.
 
D 0

dominix

Użytkownik

Noppawan Lertcheewakarn – 19 letnia reprezentantka Tajlandii debiutuje w Wimbledonie [i chyba w ogóle na trawniku], aktualnie w rankingu WTA zajmuje swe najwyższe miejsce, lecz ledwie jest to 301 pozycja. W tourze występowała głównie w turniejach dalekowschodnich, nie robiąc żadnych zauważalnych wyników. Brak ogrania i doświadczenia na nawierzchni jest minusem tej zawodniczki.

zanim napiszesz cos takiego, to sprawdz dokladnie, a nie wprowadzasz w bład innych ????
$50,000 Nottingham Great BritainC5031 May 2010 to 05 Jun 2010Entry: Grass
  1. (O)32W Olga SAVCHUK (UKR)6-2 2-6 6-4
  2. 16W Abigail SPEARS (USA)6-4 6-4
  3. QFL Elena BALTACHA (GBR)4-6 0-6
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
A jak myślicie kto zajdzie do szesnastki, ósemki itd. ? Buki dają największe szanse siostrom Williams, a one w tym roku nie grały nic trawie. Wiadomo,że ta nawierzchnia nie jest im obca, bo grały tu w finale rok temu, ale teraz to rożnie może być. Moim zdaniem daleko dojdzie Na Li, wspaniale grała w Birmingham, jest spokojna nie wyrzuca piłek jak inne zawodniczki. Kuznetsova bez formy, może przegrać w I rundzie z Amanmuradową. Petrova też daleko nie zajdzie, męczarnie ze Sprem i porażka 0:6,2:6 z Makarovą w Eastbourne.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Mariana Duque-Marino (COL) - Kumuri Nara (JPN) 2 1,40 10/10
Nara podobnie jak Jovanovski,niespełna 19 wiosen a gra całkiem przyzwoity tenis.Duque-Marino jest Kolumbijką a więc zdecydowanie bardziej od trawy preferuje clay,ale i na mączce w tym roku musiała uznać wyższość Nary z którą przegrała 0-2.Kurs na podbitke jak znalazł,zwłaszcza,że Kumuri już zaaklimatyzowała się na kortach w Londynie przechodząc kwalifikacje do Wimbledony w niezłym stylu.

Bojana Jovanovski (SRB) - Casey Dellacqua (AUS) 1 1,69 8/10
Bojana ma dopiero 18 lat a już gra na całkiem niezłym poziomie,ostatnio progres formy dobrze rokuje,Australijka z kolei wraca po przerwie do gry i odrazu wielki turniej.Faworyzuje tutaj Serbke,bo to młoda,perspektywiczna zawodniczka,która jest w stanie i przede wszystkim ma możliwości by osiągnąc przynajmniej top 50 ranknigu,albo i nawet zbliżyć się poziomem do swoich rodaczek-Ivanovic i Jankovic.Casey kompletnie mnie nie przekonuje,a kurs całkiem,całkiem

Anna Chakvetadze (RUS) - Andrea Petkovic (GER) 2 1,49 7/10
Anna ostatnio bez formy,mało grywa i ten rok jak narazie bardzo nieudany w jej wykonaniu.Petkovic ostatnio lepiej,doszła do finału w Hertogenbosch,gdzie mocno powalczyła z Henin,by ostatecznie przegrać 1-2 w zaciętym pojedynku.H2H może nieco odstraszyć bo 2-0 dla Rosjanki,ale mimo wszystko w tym pojedynku stawiam na Andrea,który powinna (bo ostatnich występach) zawitać w drugiej rundzie.

Romina Oprandi (ITA) - Heather Watson (GBR) 2 1,70 7/10
Watson u siebie,ostatnio całkiem niezłym występ w Eastbourne,ściany będą za nią,jest głodna zwycięstw i ma wielki zapał do gry (wkońcu dopiero 18 lat ma).Oprandi jako Włoszka preferuje clay,ale na trawie od czasu do czasu grywa,kwalifikacje przeszła,ale jakichś konkretnych nazwisk nie pokonała.2 runda spokojnie w zasięgu Heather;)

Akgul Amanmuradova (UZB) (+1,5 seta) - Svetlana Kuznetsova (RUS) 1 3,00 2/10
Kurs uważam nieco przesadzony,Svetlana ostatnio sporo się męczy i mało wygrywa,grass nie jest jej mocną stroną.Akgul ostatnio słaabo,ale potrafi zaskakiwać co już nie raz udowadniała.Warunki na trawe posiada,trzeba to tylko wykorzystać,set z pewnościąw jej zasięgu.
 
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Samantha Stosur - Kaia Kanepi typ 1
kurs 1.45 PINNACLE 10/10
Samantha Stosur - Kaia Kanepi typ 2:0
kurs 1.84 Sbobet
Wiem, że w kobiecym tenisie granie dokładnych wyników jest czystą loterią, ale tutaj jest ogromne value. Kursy około 1.40 na czyste zwycięstwo Sammy? Prezent. Kto widział ostatnio Stosur w akcji, ten wie. W Eastbourne niby odpadła z Makarovą, ale dla Niej ten turniej był rozgrzewką przed Wimblie&#39;s. Samantha Stosur przez ostatnie dwa lata dokonała ogromnej przemiany. Przypakowała na siłowni, ogromnie poprawiła serwis, w ogóle poprawiła praktycznie wszystko. Jak dla mnie będzie tutaj jedną z faworytek. Gra konsekwentnie i dużą siłą, zawsze z dużą siłą. Serwis chyba lepszy od Williams&#39;ek, bardzo dobre rozgrywanie piłki...powinna zmiażdzyć Kanepi.
Kursy są jakie są własnie a) poprzez przegraną z Makarovą b) poprzez błyskawiczne kwalifikacje Kanepi, która dwa ostatnie mecze wygrała dokładnie 6:1, 6:2...tylko że grała z zawodniczkami z około 200 miejscem w rankingu. Ze Stosur będzie zupełnie inna bajka. Czysty Win z takim kursem to prezent od bukmacherów, można też trochę pobawić się w 2:0 po takim kursie.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Mecz: Nara K. - Duque Marino M
Data: 22.06.2010 17:15
Typ: 0:2
Kurs: 5.00
Bukmacher: Expekt
Analiza: Dzisiaj około godziny 19:00 na kort trawiasty podczas wielkoszlemowego turnieju Wimbledonu wyjdą dwie małoznane zawodniczki. Są to Japonka Nara, która obecnie zajmuje 149 pozycje w rankingu WTA oraz Duque Marino, który jest 115 rakietą świata. Faworytką w tym starciu według bukmacherów jest Japonka Nara, jednak ja widze to starcie nieco inaczej. Myśle, że nara stawiana jest w roli faworytki, ponieważ pomyślnie przebrnęła przez kwalifikacje do Wimbledonu, pokonując Ferguson, Paszek i Dubois tracąc zaledwie jednego seta w starciu z Ferguson. Te mecze jednak były bardzo zaciete, a wyniki mogły być nieco inne. Duque Marino nieco sie pogubiła ze swoją formą, jednak ja wierze, ze dzisiaj pokaze na co ją stać. Ostatnio przegrywała 1;6, 2:6 z dobrze zapowiadającą sie zawodniczką z Chorwacji Lucic, 0:6, 1:6 z Sybille Bammer oraz 1:6, 1:6 z Sevastovą. Wyniki te nie wróżą zbyt dobrej gry z jej strony, lecz mogła sie przygotowywac wyłącznie pod względem jej wsytępu na Wimbledonie.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Alona Bondarenko (UKR) - Varvara Lepchenko (UZB)

Lepchenko w pierwszej rundzie ograła Hradecką 2:0 a Bondarenko strasznie się męczyła ze słabą wg mnie O&#39;Brien.Zawodnicy Uzbekistanu ostatnio poczynili postępy w grze-Istomin ugrał seta z Nadalem,wygrał parę meczy,Amanmuradova ugrała seta z Kuznetsovą a Lepchenko ma dużą szansę ograć Alone i znaleźć się w trzeciej rundzie Wimbledonu.Szanse są spore,bo mecz Bondarenki z O&#39;Brien pokazuje,że Ukranka w szczytowej formie nie jest.Tak więc nic tylko grać,set spokojnie w zasięgu zawodniczki z Uzbekistanu.

Lepchenko+1,5 seta 1,65 8/10
Lepchenko wygra mecz 3,14 3/10 Bwin
 
M 0

maciasb

Użytkownik
Co sądzicie o meczu Radwańska - Brianti ? 1.10 - 6.50
Radwańska bardzo słaba forma. Słyszałem opinie ze środowiska, że kamień spadł jej i jej bliskim z serca, że wreszcie coś wygrała, nie zaliczając porażki w 1 rundzie. Przeciwniczki za bardzo nie znam, ani nie widziałem jak gra. W moim odczuciu, jeżeli w tej rundzie nie zostanie to na następnej jej turniej się kończy.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Co sądzicie o meczu Radwańska - Brianti ? 1.10 - 6.50
Radwańska bardzo słaba forma. Słyszałem opinie ze środowiska, że kamień spadł jej i jej bliskim z serca, że wreszcie coś wygrała, nie zaliczając porażki w 1 rundzie. Przeciwniczki za bardzo nie znam, ani nie widziałem jak gra. W moim odczuciu, jeżeli w tej rundzie nie zostanie to na następnej jej turniej się kończy.
Wątpię. Zagrała dobry mecz w 1 rundzie, robiła niezwykle mało błędów, przyciemniała rywalkę. To wygra i trzecia runda także łatwo się zapowiada, czwarta też do ogarnięcia, dopiero w ćwierćfinale spotka się zapewne z Sereną lub Sharapovą i to będzie hardkorowy egzamin. Oby dotrwała i kibicujemy :p
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Także nie sądzę by jutro Radwańska przegrała. Nie bardzo interesuje się spotkaniami kobiet, ale oczywiście od czasu do czasu coś obejrzę, a i postawić się zdarzy. Co do faworytek to jak zwykle siostry Williams, Azarenka jeśli będzie zdrowa i Jankovic, która dziś zagrała genialny mecz z powracającą do super formy Wozniak. Poziom kosmiczny, dawno nie widziałem takiego meczu pań (ostatnio bodajże Henin - Clijsters z początku roku). Jelena będzie groźna, niech nikogo nie zwiedzie wynik. Natomiast Radwę stawiam patriotycznie zaraz za nimi chociaż jak zwykle trafi na Williams i jej atuty się skończą...
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Ja również znawcą tenisa żeńskiego nie jestem, ale podstawową wiedzę posiadam i jak wszyscy wiemy Agnieszka uwielbia grać na trawie jest to jej najlepsza nawierzchnia, natomiast jest przeciwniczka ma ujemny bilans 5 - 13, dla porównania Agnieszka 22-8. Pierwsze spotkanie pewnie wygrała, więc same statystyki przemawiają za Polką.
 
noobcior 77

noobcior

Użytkownik
Ja Brianti zapamiętałem z meczu z MJMS z turnieju w Marbelli. Transmisja była na Eurosporcie. Grały na clay&#39;u. Wynik 6:0 6:2. I chyba najśmieszniejsze z tego całego meczu to 1 set, w którym Włoszka NIE wygrała nawet jednego punktu(nie, nie pomyliłem się - punktu a nie gemu). Co do meczu dzisiejszego...to sądzę, że Radwańska mimo nienajlepszej formy ogra ją spokojnie w 2 setach. 2:0 w dublu z Belluccim chyba warte gry.
 
madridistas 0

madridistas

Użytkownik
Sharapova Maria - Olaru - Under 17,5 gema - 1,7 ✅✅
Jak dla mnie typ dnia.
Maria nie jest tą samą zawodniczką co parę lat temu, kiedy wygrywała wielkiego szlema i przodowała na listach rankingowych WTA, ale z taką zawodniczką jak Olaru to bez problemu powinna sobie poradzić.
W 1 rundzie M.S. oddała tylko 1 gema zawodniczce lepszej na trawie od Olaru.
Moim zdaniem wynik będzie bardzo podobny do tego z 1 meczu Marii, czyli 6-0,6-1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom