>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Wimbledon (03.07.2023 - 16.07.2023)

Status
Zamknięty.
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Marketa Vondrusova - Ons Jabeur
Ciekawe
- Ons od lzawsze ma ksywę Jabba a to pewien bohater Gwiezdnych wojen częśći Imperoum Kontratakuje - porwał i uwięził kapitana solo.Jsden mój kuzyn trep też ma taką ksywę , nie wiem czy ciągle ale ostatnio Major Jabba.
-Kasjerka - Markjeta z supermarkjeta - jedna kasjerka z Lidla u mnie na dzielni wygląda idenrtcznie jak Vondrusova , piegi orli nos i "gustowne tatuaże.Jest akurat ze Słowacji nie z czech.
Jabba - kontra Kasjerka i jak to ugryźć?????????cięzko
Zacznijmy od h2h pierwszy mecz Ostrava 2015 na cleyu druga runda kvalifikacji 16 - letnia Kasjerka z 20 letnią Jabbą wynik 2:0 6:3 3:0 i Ons kreczuje.Nic specjalnego utalentowana juniorka niesiona dopingiem na własnych śmieciach - ale wygląda ciut groznie dawno 8 lat temu ale ciekawie.
Potem Esbourn 2021 - trawa 2::0 Jabba 6:3 , 7;6 (7:4) i ciasno na finiszu w asach 7:0 dla Jabby
Potem Sztutgart 2021 2:1 Jabba 4:6 6:2 6:3 w asach 2:1 - tutaj łamak i udany rewanż za Ostravę
Potem druga runda tegorocznego AO 2:1 Kasjerka 6:1 5:7 6:1 ale w asach 4:1 dla Jabby
Ostatni mecz w Indian Wells w tym roku 7:6 (7:5) 6:4 2:0 ala Kasjerki ale w asach 2:0 Jabba
Podsumowując H2H blisko remisu mecze raczej zacięte i overove w asach róznie.

Porównując obie zawodniczki w przekroju kariery to też koło remisu , przynajmniej w finałach wielkich imprez ,
Ons ma finał ostatniego US open i Ostatniego Wimbledonu
Marketa finał Garossa 2019 gdzie uległa Barty i Finał Turnieju Olimpijskiego w Tokyo gdzie uległa Bencic a w drabince miał Osakę.
Bo pamiętajmy że Jabba wygrała ubiegłoroczny Madryt i miała finał w Rxymie.

Sytuację na Wimbledonie dobrze opisał Adik , Kvitova i koło od roveru , Rybka łamak , Sabalenka łamak a wczesniej jeszcze łamak
z Andrescu
i tu zatrzymajmy się chwilę bo w Berlinie przed Wimbledonem z Bianką t grała też Marketa i wygrała w dwóch setach 7:6 , 7:5 niby nic specjalnego
ale wynik tajbreka 7:0 dla Vondrusovej wygląda grożnie.Pokazuje że Marketa jest zdolna przyśpieszyć , pokazała to również w meczu z Pegulą której zaservowała 7 asów , a w kolejnej rundzie w Berlinie grubej Julce 5.

Mecze pólfinałowe - Na mecz Svitolina - Vondrusova spuszczę miłosiernie zasłonę milczenia.
A mecz Sabalenka - Jabba hm nie doceniłem Sabalenki , zagrała najlepszy mecz w karierze moim zdaniem a mimo to schodziła z kortu przegrana .Cięzki mecz ale zatrzymajmy się przy kocówce , jest 40:0 Ons niewykorzystuje dwóch match boli robi się 40:30
i sfobodnie wyjmuje asa z kieszeni. i podnosi ręce do góry ., jest w tym elemęcie w formie Rybakinie posłała 8 , Frech 6 , Andrescu 5
Sabalence 3

Mój typ ilość asów w meczu powyżej 6,5 kurs 2.75 Superbet
- taką linię pokryły samotnie w meczach ćwierćfinałowych a tutaj mają się
zlożyć obie hm mysle że przy zaciętym overowym meczu może się udać.

A jeśli miałbym typować wynik sercem za Ons ale może nie doceniamy Markety ????Ja oczywiście przyczaję się na livie , obie limit szczęscia na wyczerpaniu , remisu w tenisie nie ma , a co jest najbliżej remisu???????
Tajbrek meczowy.
hm on też mnie nie zdziwi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +311
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Vondrousova @ 2.90 GGBET

Po pokonaniu Sabalenki przez Tunezyjkę pierwszą moją myślą było to, że ona weźmie ten finał. Natomiast im bliżej meczu coraz bliżej mi do Czeszki co z powodowane jest w głównej mierze wystawionymi kursami. Nie uważam, żeby Jabeur była aż taką faworytką. Pisałem o tym na chacie, że dla zawodniczek typu Sabalenka i Rybakina ona prezentuje bardzo niewygodny styl i mogą mieć one z nią sporo problemów. Tylko, że wtedy to ona była dogiem. Teraz co prawda po raz 3 z rzędu ma rywalkę o podobnej charakterystyce, natomiast role się odwróciły. To ona jest wyraźną faworytką i pytanie jak sobie z tym poradzi.

Vondrousova gra w tym turnieju bardzo solidnie. Ok, w meczu z Pegulą miała chwile gdzie nie potrafiła 3 razy z rzędu odbić piłki trafiając w kort, ale podniosła się i od stanu 1:4 w 3 secie zaczęła grać jak natchniona i wyciągnęła to spotkanie. Ze Svitoliną dała już prawdziwy popis. Ok, zgadzam się z tym, że Ukrainka była chyba już wypompowana po meczu ze Świątek, ale Czeszka też nie ułatwiła jej zadania stawiając wysoko poprzeczkę.

I tutaj rodzi się pytanie jak na finał zregeneruje się Tunezyjka? 3 sety z Rybakiną i 3 sety z Sabalenką powinny dać się we znaki, a Ons nie kojarzy mi się z osobą która jest świetnie przygotowana fizycznie.

Obie w tym turnieju grają bardzo dobrze, Jabeur słusznie jest faworytką tego meczu, ale czy aż taką? Moim zdaniem nie. Jeśli Vondorusova się nie spali psychicznie to spokojnie ma możliwości, żeby wygrać ten mecz, a ja po cichu liczę na kryzys fizyczny Tunezyjki który Czeszka wykorzysta podobnie jak w półfinale.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
R 595,2K

rr62dga

Typer Miesiaca
Dyscyplina: tenis- Wimbledon- WTA
Godzina: 17:00
Spotkanie: Hunter, Mertens - Hsieh, Strycova
Typ: Hunter, Mertens i powyżej 18,5 gema
Kurs: 1,94
Bukmacher: fortuna
Analiza: zwyciężczynie finału debla z 2019, czyli Barbora Strycova i Su-Wei Hsieh ponownie stają przed szansą powtórzenia sukcesu sprzed czterech lat...ale są też dokładnie o te cztery lata starsze i nie wypominając wieku 37 lat nawet w tenisie to sporo. Rywalki to rozstawiona z trójką para australijsko - belgijska Storm Hunter i Else Mertens, która w tegorocznym turnieju spisuje się znakomicie bowiem w poprzednich rundach oddawały rywalkom max trzy gemy. W finale czeka je jednak znacznie trudniejsze zadanie bowiem doświadczona para czesko - tajwańska marzy o tytule praktycznie u schyłku swoich karier. Faworytem bukmacherów jest para Hunter- Mertens, która jednak z pewnością straci więcej gemów niż w poprzednich meczach i taka suma gemów przy ich wygranej wydaje się być bezpieczna.
 
M 389

mandragon99

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Z tego co piszesz to wiek dla Ciebie ma tu decydować o zwycięstwie z tym, że w deblu ma drugorzędne znaczenie i 37 lat to serio nie jest dużo dla debla. Mertensy miały autostradę do finału i z nikim poważnym nie grały a przeciwniczki wygrały np z Garcia/Stefani to już jest konkretna para. Wg mnie spokojnie hsieh strycova mogą to zgarnąć i mają ku temu umiejętności
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom