>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Wielki Szlem: Wimbledon (28.06.2021 - 11.07.2021)

Status
Zamknięty.
W 11,7K

wojan81

Użytkownik
Pliskova idzie jak burza. Możliwe że ten mecz wygra 2:0. Powtórzę się, że Sabalence nie idą Wielkie Szlemy, więc czekam na jej złamaniie się. Sabalenka już dwa razy grała trzy-setówki, a Pliskova same dwu-setówki. Według nnie Czeszka gra trochę pewniej od Białorusinki, dlatego dziś to ona wygra. W h2h prowadzi 0-2 Aryna, ale to był 2018 odległy już rok. Forma bardziej po stronie Karoliny. Powodzenia.

Pliskova 2,75 Betclic
Popieram typ. Pliskova mega forma w tym turnieju, choć z Sabalenką na tym etapie z pewnością nie będzie łatwo. Ogólnie finał Kerber - Pliskova, to byłby fajny scenariusz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Barty jakby sie rozkreca z meczu na mecz.Teraz 2 0 z Kerber,raz tylko zlamana, swoje podania dosc pewnie trzymala, w momentach zagrozenia 0 30 czy tez BP tylko raz nie wyszla z opresji.Niemka jakby bez wiary w zwyciestwo,silowo duzo slabsza od Barty I to glownie przewazylo.38 do 16 winnerow do UE Australijki robi wrazenie.Kerber miala szanse ale z 5 2 40 40 przerznela.

W kobiecym tenisie strasznie wzrosla wartosc sily fizycznej w porownaniu do paru lat wstecz I zawodniczki bijace mocno, z dobrym serwisem dlugo beda robic wyniki
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
676x290(2).jpg

Na weekend 10-11 lipca (sobota-niedziela) włączamy promocję Bet and Collect na WIMBLEDON.

W dniach 10-11.07.2021 postaw min. 15 PLN na WIMBLEDON po rozliczeniu kuponu bez względu na wynik otrzymasz bonus 15 PLN!

  • Na kuponie wyłącznie WIMBLEDON
  • Obrót 1 raz po kursie min. 2.00
  • Bonus ważny 7 dni do wykorzystania na dowolny sport
  • Bonus nie może być wykorzystany na zakłady systemowe
  • Użytkownik może skorzystać jeden raz
  • Kampania dla wszystkich graczy

Nie masz konta w Totolotku, załóż go klikając w baner i skorzystaj ze specjalnej oferty na start EUROPAKA
EUROPAKA 1000x200.jpg
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Tenis - WTA - Wimbledon
Godzina: 15:00
Spotkanie: Ashleigh Barty - Karolina Pliskova
Typ: Karolina Pliskova wygra i w meczu będzie powyżej 21,5 gemów
Kurs: 4,70
Bukmacher: Fortuna

Inny typ: zwyciężczyni meczu wygra mniej punktów niż przeciwnik @22,00 Fortuna

Analiza:

Tegoroczny Wimbledon dobiega końca i zostały nam jeszcze dwa finały, obydwa zapowiadają się ciekawie. Dzisiaj zagrają ze sobą panie, a do finału dotarły Ashleigh Barty i Karolina Pliskova. Obecność tej pierwszej w finale to nie jest żadna niespodzianka, gdyż Barty była faworytką bukmacherów do końcowego zwycięstwa. Jak wiadomo Ashleigh Barty to jest numer jeden kobiecego tenisa, więc faworyzowanie jej dziwić nie może. Niespodzianką za to jest obecność Karoliny Pliskovej w finale. Czeszka od dłuższego czasu była bez formy, jednak tutaj na Wimbledonie odpaliła i prezentuje świetną formę. Będąc underdogiem wygrała już tutaj kilka spotkań i z pewnością ma ochotę na sprawienie kolejnej niespodzianki, a co za tym idzie na wygranie turnieju.

Ashleigh Barty rozkręca się z meczu na mecz, ale jej droga do finału nie była zbyt trudna, więc naprawdę trudno jest powiedzieć jaka jest forma u Barty. Dopiero w półfinale rywalka była dość wymagająca, a była nią Angelique Kerber. Jeśli chodzi o resztę rywalek, to były nimi: Tomljanovic, Krejcikova, Siniakova, Blinkova, Suarez Navarro. No cóż, żadna z nich nie jest zawodniczką z czołówki będącą zarazem specjalistką od gry na trawie.

Karolina Pliskova też nie miała zbyt trudnej drogi do finału i podobnie jak w przypadku Barty drabinka była dla niej łaskawa. Duże wrażenie robi jednak jej mecz półfinałowy z Sabalenką. Sabalenka na tym turnieju grała dobrze, była jedną z głównych faworytek do końcowego zwycięstwa. To nie było łatwe spotkanie dla Karoliny Pliskovej, gdyż Czeszka przegrała pierwszego seta. Potem jednak grała na bardzo wysokim poziomie i zasłużenie wygrała ten mecz. Drugiego i trzeciego seta udało jej się wygrać całkiem łatwo 6:4 6:4. Muszę przyznać, że już dawno nie widziałem tak dobrze grającej Karoliny Pliskovej. Widać, że trafiła z formą na tegoroczny Wimbledon.

Jeśli chodzi o bezpośrednie mecze obu tenisistek, to prowadzi Ashleigh Barty 4:2, ale na trawie grały tylko jedno spotkanie i górą była Karolina Pliskova, jednak ten mecz był dawno i raczej nie warto się tym sugerować.

Najważniejsza będzie postawa Karoliny Pliskovej. Ta tenisistka jest nierówna i wiele zależy od jej formy oraz od dyspozycji danego dnia. Z formą na ten turniej trafiła, więc pozostaje jeszcze kwestia jaki będzie miała dzień. Jak wiadomo Pliskova gra bardzo ofensywny tenis, sporo ryzykuje. Może ona grac winnera za winnerem, a może popełniać seryjnie błędy. Jeśli zagra na takim poziomie jak z Sabalenką, to moim zdaniem może wygrać ten turniej. Według mnie postawienie na jej wygraną i na over 21,5 gemów w meczu to ciekawy pomysł. Jeśli Pliskova ma wygrać, to raczej po zaciętym meczu, w gładkie 2:0 w jej wykonaniu nie wierzę.

Podoba mi się kurs na to, że zwyciężczyni meczu zdobędzie mniej punktów niż jej rywalka. Według mnie jeśi spotkanie to wygra Karolina Pliskova, to ten typ ma szanse na powodzenie. Jak ktoś ma tutaj wysoko wygrywać gemy, to raczej będzie to Ashleigh Barty. Wygrane gemy Karoliny Pliskovej powinny być w większości bardziej zacięte. U Barty raczej nie będzie większych przestojów w grze, a Pliskova czasem lubi się zawiesić na jakiś czas i seryjnie przegrywać punkty. Zwłaszcza w przypadku wygranej Karoliny Pliskovej 2:1 w setach naprawdę widzę realne szanse na trafienie tego typu.
 
Ostatnia edycja:
G 19,3K

Gradaj

Użytkownik
Ashleigh Barty - Karolina Pliskova

Ashleigh Barty 25-letnia tenisistka, numer jeden światowego tenisa. Trzy tytuły zdobyte w tym roku. Karolina Pliskova 29-letnia zawodniczka trzynasta na liście WTA. Po obniżeniu lotów znów wzniosła się na wyżyny i osiągnęła finał szlema. Nie da się ukryć, że Australijka po Wimbledonie utrzyma pierwsze miejsce w rankingu. Czeszka awansuje do pierwszej dziesiątki. Będzie to ósma konfrontacja tych tenisistek. Wszystkie poprzednie obfitowały w dużą ilość gemów. Przewiduję, że dzisiaj będzie podobnie. Obydwie jak do tej pory straciły po jednym secie w tegorocznej grze na kortach Wimbledonu. Barty zapewne przydarzył się brak koncentracji w przegranym tie-breaku z Carlą Suarez-Navarro. Pliskova po przegranym pierwszym secie z Aryną Sabalenką, odwróciła losy meczu. Uważam, że dzisiejszy finał może mieć podobny przebieg jak pojedynek Czeszki z Białorusinką. Nie wykluczam widowiska, w którym o zwycięstwie zadecyduje trzeci set.

powyżej 19,5 kurs: 1,47 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +234
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Barty moim zdaniem jest poza zasięgiem reszty stawki. Pozostała już tylko Czeszka Pliskova z bardzo dobrym serwisem. Barty nie odpuszcza żadnego gema. Gra siłowo, ale i celnie. Zweryfikowana przez mocną Kerber nie straciła i tym razem ani seta.

Barty 1,45 Etoto Nie było tak wcale poza zasięgiem. Przegrany tie-break w 2.secie i piłka na breaka dla Pliskovej przy stanie 5:3 przy serwisie Barty, na szczęście wybroniona. Przy tak serwującej Czeszce, gdyby weszło odłamanie, to mogło być różnie. Fajny mecz i całkiem wyrównany.
 
Ostatnia edycja:
infes 9,8K

infes

Użytkownik
Barty moim zdaniem jest poza zasięgiem reszty stawki. Pozostała już tylko Czeszka Pliskova z bardzo dobrym serwisem. Barty nie odpuszcza żadnego gema. Gra siłowo, ale i celnie. Zweryfikowana przez mocną Kerber nie straciła i tym razem ani seta.

Barty 1,45 Etoto
Barty 2:0?
Post automatycznie złączony:

W typach na żywo nie mogę pisać....
Ktoś ogląda Niemeier J. vs Petkovic A. ?
Mam dziwne wrażenie że Petko może zabrać ten mecz.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Chciałbym, ale to nie ode mnie zależy. Jak Pliskova weźmie się na poważnie za grę, to może być trzysetówka, jak w przypadku meczu z Sabalenką. Tylko czy Barty sobie na to pozwoli? Za drobne myślę, że można pograć 2:0 Barty. Nie chcę tutaj umniejszać nic Karolinie, żeby się to nie zemściło. Jak utrzyma podanie, to może wywalczyć seta, oby nie mecz.
 
infes 9,8K

infes

Użytkownik
Chciałbym, ale to nie ode mnie zależy. Jak Pliskova weźmie się na poważnie za grę, to może być trzysetówka, jak w przypadku meczu z Sabalenką. Tylko czy Barty sobie na to pozwoli? Za drobne myślę, że można pograć 2:0 Barty. Nie chcę tutaj umniejszać nic Karolinie, żeby się to nie zemściło. Jak utrzyma podanie, to może wywalczyć seta, oby nie mecz.
Seta jednak wyciągnęła, ale Barty jednak wygrał uff ;)

Ktoś ogląda Niemeier J. vs Petkovic A. ?
Mam dziwne wrażenie że Petko może zabrać ten mecz.
Sprawdziło się co napisałem powyżej i na LIVE fajny kurs wyłapać można było
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom