>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Wielki Szlem: Wimbledon (28.06.2021 - 11.07.2021)

Status
Zamknięty.
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Linette - Badosa
Typ: Linette wygra przynajmniej jednego seta
@1.55 FORTUNA

Ciężko coś powiedzieć o grze obydwu tenisistek na kortach trawiastych, gdyż w poprzednim roku wszystkie turnieje na trawie zostały odwołane przez "strasznego" wirusa. Paranoja! Ale wracając do meczu. Magda po zmianie trenera w tym roku notuje naprawdę rewelacyjne wyniki. W tegorocznym Wimbledonie odprawiła już z kwitkiem takie tenisistki jak: Anisimowa (2:1) oraz rozstawioną z numerem 3 na tegorocznym Wimbledonie Switolinę 2:0. Czy Magda będzie w stanie zagrać kolejny mecz na takim poziomie? Wydaje się, że tak. Widać, że jest pewna siebie na korcie i nie ma już takich przestojów w grze jak w poprzednich latach. Gra agresywnie, ze Switoliną potrafiła zdobyć aż 12 pkt z 17 (71%) po returnie drugiego serwisu. Imponująca jest również w śród statystyk Magdy z tego meczu - zagrań kończących do niewymuszonych błędów 28:15! Jej dzisiejsza rywalka miała zdecydowanie łatwiejszą drogę do 3 rundy. W pierwszej rundzie pokonała Bolsovą Zadoinov (WTA: 151) dopiero w trzecim secie po 1h i 46 minutach gry. W drugiej rundzie wygrała z Putincewą (WTA: 43) 2:0. Patrząc w jakiej formie jest Magda i jak stabilną reprezentuje formę jest ona dla mnie zdecydowaną faworytką tego spotkania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +349
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Siniakova +1,5 seta @2,1
3:6 5:7
1xbet

Barty mnie nie przekonuje swoją gra po tym co pokazała w tych dwóch meczach. Widać że nie jest w pełni gotowa jeżeli chodzi o formę fizyczna. Gdy wydaje się że przejmuje inicjatywę w meczu wtedy pojawia się przestój i niewytłumaczalne błędy. Dotarła do 3 rundy bo rywalki nie były za mocne. Siniakova wygląda dobrze. Dotarła do finału w Bad homburg gdzie przegrała z Kerber. Nie jest w jakiejś nadzwyczajnej formie ale sądzę że może urwać seta Barty. A nawet zwyciestwo mnie nie zdziwi po tym co widziałem do tej pory.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +20
G 19,3K

Gradaj

Użytkownik
Jestem zdania, że w meczu 20-letniej Słowenki Kaji Juvan z 17-letnia Amerykanką Coir Gauff, może dość do rozwiązania worka z gemami. Będzie to trzeci mecz tych tenisistek. Wcześniej zagrały, w 2019 roku na FO gdzie zwyciężyła Słowenka (6:3,6:3) i w tym roku na nawierzchni twardej w Adelajdzie, gdzie górą była, Amerykanka, pokonując swoją dzisiejszą rywalkę w trzech setach (3:6,7:5,6:3). Gauff stawiana jest w roli faworytki. Nie skreślałbym jednak Juvan, która widać, że potrafi, grać na trawie co udowodniła, w 2019 roku odpadając z późniejszą finalistką Sereną Williams po zaciętym meczu (2:6,6:2,6:4). Gram dwie linię niższą i wyższą, bo niewkluczony jest trzeci set.

powyżej 19,5 kurs: 1,55 Fortuna
powyżej 23,5 kurs: 2,55 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Rybakina - Sabalenka, Badosa - Muchova, Keys - Golubic, Aliassime - Zverev 💡 Jak typujecie ? 🤔
Jak dla mnie Sabalenka ma szanse na dobry wynik w koncu na Szlemie, choc Rybakina gra dobrze ale na Sabalenke to za malo moze byc.W Badose jakos nie wierze ale moze ten comeback z Linette dac jej kopa a Muchova czasem potrafi zawalic mecz.No bet.Keys ciezki mecz niby Amerykanka potencjal ma wiekszy ale Golubic ostatnio dobrze sobie radzi I bardziej bym szedl w strone Szwajcarki.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Typ: Iga Świątek wygra Wimbledon
Kurs: 7,50
Bukmacher: Fortuna

Żeby Iga Swiątek wygrała Wimbledon to musi jeszcze pokonać cztery rywalki. Przed rozpoczęciem Wimbledonu Iga niby była w szerszym gronie faworytek do końcowego zwycięstwa, ale jednak niewiele osób wierzyło, że na tej nawierzchni ma szanse na wygranie turnieju wielkoszlemowego, przynajmniej w tym roku. Jej dotychczasowa gra pokazuje, że te szanse są i to według mnie wcale nie takie małe. Wszystko wskazuje na to, że nasza tenisistka zaczyna się czuć na trawie jak ryba w wodzie. Jej pierwsze spotkanie z Hsieh może nie było rewelacyjne (wygrała 6:4 6:4), ale następne dwa mecze naprawdę robią wrażenie. W drugiej rundzie Iga Świątek wygrała gładko z Verą Zvonarevą 6:1 6:3. Trzecia runda to już totalna dominacja Świątek, gdyż rozgromiła Irinę Begu 6:1 6:0. Taki wynik na kortach ziemnych czy na hardzie w WTA kto wie jak wielkiego wrażenia nie robi, ale na trawie to jest naprawdę coś tak wysoko ograć rywalkę.

Nie tylko wyniki Igi Świątek są rewelacyjne, jej gra również taka jest. Ona ma wszystko, by tu i teraz wygrać swój drugi wielkoszlemowy turniej w karierze. Iga ma solidne podanie, doskonały i piekielnie mocny forehand, do tego świetnie się porusza po korcie no i najważniejsze- myśli na korcie, dobrze wybiera uderzenia. Jej gra w tegorocznym Wimbledonie coraz bardziej przypomina to jak grała w zeszłym roku w Paryżu, gdzie wygrała swój pierwszy turniej wielkoszlemowy w imponującym stylu gładko wygrywając wszystkie sety.

Kolejnym atutem naszej najlepszej tenisistki jest psychika. Ona z pewnością nie wystraszy się szansy na wygranie turnieju. Rok temu w Paryżu pokazała, że w finale doskonale potrafi sobie radzić z emocjami. Wtedy rozegrała finał koncertowo, nie wystraszyła się tego czego mogła dokonać. W tenisie kobiecym z finałami czy nawet półfinałami różnie bywa, wiele tenisistek paraliżuje stres, presja, ale Iga Swiątek radzi sobie z tym wyśmienicie.

W ocenie bukmacherów Iga Świątek zajmuje trzecie miejsce jeśli chodzi o szanse na wygranie tegorocznego Wimbledonu. Większe szanse według nich mają Ashleigh Barty oraz Aryna Sabalenka. Obie tenisistki grają przyzwoicie, ale na mnie ich gra nie zachwyca aż tak jak gra Igi. Ashleigh Barty w pierwszej rundzie niespodziewanie straciła seta z Carlą Suarez Navarro, jej następne dwa mecze były takie sobie. Aryna Sabaenka miała problemy w drugiej rundzie z Katie Boulter. Boulter wygrała pierwszego seta jednak potem złapała jakąś kontuzję przez co nie grała już tak dobrze jak wcześniej. Gdyby nie to to kto wie czy Sabalenka jeszcze by grała w turnieju. Aryna Sabalenka gra bardzo mocno, ale z jej regularnością bywa różnie i dla mnie to Iga Świątek ma większe szanse.
Dość wysoko są też oceniane szanse Cori Gauff co dla mnie jest zaskakujące. Wiadomo, ze ta młodziutka tenisistka ma szanse na zrobienie dużej kariery, ale kompletnie nie wierzę w to, że już w tym roku uda jej się wygrać Wimbledon. Ona ma jeszcze za dużo braków, by tego dokonać. Chociażby w jej ostatnim meczu z Juvan miała problemy w drugim secie i gdyby rywalka zagrała ciut lepiej, to kto wie jakby się to wszystko potoczyło. Według mnie jest duża szansa na to, że Gauff odpadnie z turnieju już w najbliższym spotkaniu z Kerber.

A jak wygląda drabinka Polki? Iga następne spotkanie gra z Ons Jabeur. Jest to wymagająca rywalka, która świetnie zagrała z Garbine Muguruzą wygrywając mecz w trzech setach. Panie grały ze sobą raz w 2019 roku na turnieju w Waszyngtonie na kortach twardych. Wtedy to Iga Świątek wygrała 2:1. Obie tenisistki od tego czasu zrobiły postępy, ale według mnie bardziej rozwinęła się Polka.
Jeśli Iga pokona Ons Jabeur, to w następnej rundzie zagra z kimś z dwójki Sabalenka/Rybakina.

Drabinka naszej tenisistki nie jest łatwa, ale jej ostatnie występy dają nadzieje, że możemy być świadkami czegoś wielkiego, czyli wygrania przez Igę najbardziej prestiżowego turnieju jakim jest Wimbledon. Iga ma wszystko co potrzebne do wygrywania turniejów wielkoszlemowych zarówno jeśli chodzi o umiejętności jak i psychikę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +321
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
oglądałem trochę ten mecz Jabur z Muguraza i myślę że Iga powinna to ogarnąć dzisiaj

nawierzchnia idealna pod styl gry Igi w dodatku Tunezyjka miała jakieś problemy zdrowotne kto wie czy dzisiaj się to nie odbije na jej dyspozycji

@1.72 Totalbet bardzo fajny kurs
 
Semtex 247,3K

Semtex

Użytkownik
Karolina Pliskova @1.90
Emma Raducanu @2.10
Angelique Kerber @2.09


Pliskovej unikałem w ostatnim czasie jak ognia, jej gra wyglądała fatalnie ale na Wimbledonie już nie jest tak źle, trzy łatwo wygrane mecze, może rywalki nie były z najwyższej półki ale w tych 3 meczach tylko dwa razy dała się przełamać. Samsonova ma ostatnio niesamowity run na trawie, jednak w tych ostatnich meczach z Pegulą i Stephens miała już spore problemu z serwisem rywalek, słaby return i mnóstwo zepsutych piłek, 44 UE w meczu vs Stephens i 51 vs Pegula mówi samo za siebie, Karolina serwuje jeszcze mocniej, o ile trafia tym pierwszym serwisem. Uważam, że Ludmiła może mieć tutaj spore problemy na returnie i jeśli Karolina się nie posypie, utrzyma swój potężny serwis to powinna wygrać.

Emma wrzucałem już ostatnio, nie będę się wiele powtarzał, można skoczyć TUTAJ. Świetnie czuje się na tych kortach, odprawiła w dwóch setach dwie solidne zawodniczki, spora nadzieja dla brytyjskich kibiców bo wreszcie pojawia się jakiś niezły prospect na horyzoncie, Boulter niby też dobrze się zapowiadała ale jednak przygasła. Raducanu ma bardzo dobry i mocny serwis, ciężko ją returnować, psycha w tych meczach nie siadała w kluczowych momentach, co jak dla mnie, w tym wieku jest ogromnym plusem na jej korzyść, głowa u kobitek to jest 70% sukcesu. Tomljanovic specjalistką od trawy raczej nie jest, ograła Cornet i Ostapenko ale ta pierwsza gra w kratkę, a tej drugiej znowu rozsadziło baniok w kluczowym trzecim secie. Emma dała zarobić w poprzednich rundach, mam nadzieję, że i tym razem nie zawiedzie.

Kerber jedna z wybitnych specjalistek na trawie, świetna forma w tym roku, zgarnęła ostatnio tytuł w Bad Homburg, idzie przez kolejne mecze bardzo pewnie, wróciła ta solidna Andżelika z przed kilku lat. Gauff nie pokonała tutaj żadnych mocnych rywalek, Jones, Juvan, Wiesnina ale nie można jej zabrać tego, że w tym roku jest w bardzo dobrej formie, jednak mimo wszystko stawiam na Kerber, która robi na mnie bardzo dobre wrażenie odkąd zaczęliśmy sezon na trawie, nie popełnia tylu błędów co Gauff i liczę na jej solidny tenis w tym meczu.

Kusi jeszcze Rybakina ale poczekam jak przegra pierwszego seta, żeby mogła to wygrać w swoim stylu :cool:


e:
Ons Jabeur @2.28

Dobra zagrałem jeszcze na Jabeur, wcześniej wydawało mi się, że kursy są tutaj 50/50 ale jednak faworyzują Igę. No cóż Iga sama mówiła, że na trawa to jej najgorsza nawierzchnia, męczyła się z Watsona, przegrała z Kasatnkiną, na Wimbledonie gra dobrze no ale co ona miała za rywalki: Hsieh, Zwonarieva, Begu - na tle takich przeciwniczek większość topu pewnie dobrze by się zaprezentowała. Oczywiście mecz meczowi nie równy ale Ons w Birmingham łatwo odprawiła zarówno Kasatkine jak i Watson, tutaj w 3 rundzie wygrała po bardzo ciężkim meczu z świetną na trawię Mugu, która jest dwie półki wyżej niż zawodniczki ogrywane przez Igę, 44 winnery w tamtym meczu na koncie Jabeur, zagrała bardzo dobre spotkanie i jest obecnie w wysokiej formie, świetnie kryła kort i wyjmowała ciężkie piłki w meczu z rywalką, która też potrafi mocno uderzyć i kontrolować wymiany. To nie będzie dla Igi kolejna przeciwniczka która przebiję lekko piłkę na drugą stronę ale zawodniczka, która dysponuje silnym i precyzyjnym uderzeniem.
Niesamowite i ciężkie było to spotkanie z Mugu ale 3 dni na regenerację to wystarczająca ilość czasu. Przy tych kursach idę w Jabeur bo Iga nie jest tutaj dla mnie faworytką.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +399
W 11,7K

wojan81

Użytkownik
Ja dzisiaj pogram troszkę ryzykowniej. Przede wszystkim widzę spore value na Krecikową. Barty co z tego że jedynka, skoro forma daleka od ideału. Czeszka w gazie, niesiona świeżo wygranym szlemem w Paryżu nie będzie łatwą przeciwniczką i kurs 3.21 po prostu trzeba grać. Pamiętajmy że to tylko wta, a więc psycha i motywacja ponad umiejętności, których przecież popularnemu Krecikowi wcale nie brakuje. Drugi typ to rewelacja turnieju Emma Raducanu. Idąca jak burza reprezentantka gospodarzy zaskoczyła wszystkich pokonując renomowaną rakietę z Rumunii. Zrobiła już tyle, że dlaczego miałaby się zatrzymać na przeciętnej Tomljanowic. Oba typy warte uwagi jako single, ale ja zagram je w ako, bo kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana czy jakoś tak.

Barbora Krejcikowa @3.21
Emma Raducanu @2.04
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Keys-Golubic 1 @1.5

Patrzac na zestawienie meczow 1/8 funalu to wydaje mi sie najrozsadniejszym typem. Calosciowo Keys ze swoja mocna gra duzo moze jzeli nie psuje nadmiernie. Golubic gra dobrze, ma piekny jednoreczny backhand z czym jest kojarzona, ale wciaz wydaje mi sie, ze bedzie to dla niej duzy klopot poradzic sobie z silowa gra Amerykanki, ktora jednak kilka bardzo dobrych wynikow na trawie zrobila, a jej forma tez wydaje sie isc w gore. Trudne mecze dzis w planie, wiec wybieram ten, ktory wydaje mi sie najrozsadniejszy do akumulacyjnego.
 
K 0

kacpi2001

Użytkownik
Co myślicie o jutrzejszych meczach Kerber i Sabalenki? Wydaje mi się, że obie są w bardzo dobrej formie i powinny dać radę wygrać, mimo też dobrej formy przeciwniczek, zwłaszcza Jabeur. Kursy są fajne na awans Białorusinki i Niemki i kusi pogranie na nie.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Pliskova Ka. - Golubic
Pliskova Ka. 1,51 Etoto

Brać. Chyba najpewniejszy mecz na jutro. Pokonać Samsonovą i to gładko to nie jest przypadek. Pliskova jest w formie i to nie byle jakiej. Golubic grała nieźle, ale Keys się wyłożyła nie grała najlepiej. I tak już daleko zaszła. z Pliskovą myślę, że nawet seta nie ugra, taka jest różnica w klasie między nimi na tę chwilę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +316
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Pliskova Ka. - Golubic
Pliskova Ka. 1,51 Etoto

Brać. Chyba najpewniejszy mecz na jutro. Pokonać Samsonovą i to gładko to nie jest przypadek. Pliskova jest w formie i to nie byle jakiej. Golubic grała nieźle, ale Keys się wyłożyła nie grała najlepiej. I tak już daleko zaszła. z Pliskovą myślę, że nawet seta nie ugra, taka jest różnica w klasie między nimi na tę chwilę.
Wszystko spoko, tylko, ze Golubi popelnil a tylko 9 UE az na 155 pilek Co z tak ofensywna zawodniczka jak Keys to naprawde malo. Golubic w tym sezonie kreci dobre wyniki na trawie I bym nie byl taki pewny wygranej Czeszki.
 
Semtex 247,3K

Semtex

Użytkownik
Karolina Muchova @2.35
Ons Jabeur @2.26


Tutaj jak dla mnie przygoda Kerber powinna się skończyć, wróciła w tym roku do dobrej formy i przechodziła kolejne zawodniczki, sam kilka razy na nią grałem ale nie były to specjalnie wymagające rywalki, nawet Gauff to nie jest jakaś wirtuozka gry na trawie, głównie typowy siłowy tenis, nie miała czym zaskoczyć, żadnego dobrego planu. Muchova notuje w ostatnim czasie solidne wyniki, tutaj ograła już gładko w dwóch setach Badose i Pavluchenkova, z którymi Kerber mogłaby sobie nie poradzić, szczególnie dobry był ten mecz z Badosa gdy robiła comeback w 1 secie, sporo bardzo dobrych zagrań, kombinacje półvolejów i lobów po których Badosa rozkładała ręce w końcówce seta, wysokie IQ na korcie czyli coś czego Gauff jednak brakuje. Serwis Andżeliki wybitny też nie jest, często notuje ujemną statystykę asów do dfów, Muchova to opanowana zawodniczka, myślę, że jej solidny tenis powinien być tutaj górą.

Sabalenka jakoś też mi się nie widzi, Jabeur zagrała kolejny świetny mecz, 2 i 3 set to kompletna dominacja, Iga nie miała nic do powiedzenia, teraz dostaje przeciwniczkę, która gra bardzo siłowo, na szlemach zdecydowanie jej nie idzie, zawsze trafi się jakaś bardziej inteligentna przeciwniczka, która wie, że można zagrać inaczej niż ładować ile sił każdą piłkę. Patrząc na mecze z Mugu i Igą to Ons jest dla mnie główną kandydatką do wygrania Wimbledonu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
G 19,3K

Gradaj

Użytkownik
W meczu 26-letniej 24-ej w rankingu WTA Ons Jabeur z 23-letnią czwartą rakietą świata Aryną Sabalenką przewiduję dużą ilość gemów. Będzie to trzeci mecz tych zawodniczek, bilans jest remisowy. Pierwszy ich mecz to rok 2020 i trzecia runda FO zwycięsko z niego wyszła, Tunezyjka, wygrywając go w trzech setach (7:67, 2:6, 6:3). Drugi odbył się w tym roku w Abu Dhabi w 1/16-tej górą była Białorusinka pokonując, swoją rywalkę (6:2, 6:4). Na tegorocznym Wimbledonie dotychczas obie straciły po dwa sety. Sabalenka swój tenis opiera przede wszystkim na sile zaserwowała do tej pory 32-a asy na tym turneju przy 19-stu swojej rywalki. Jabeur wydaje się tenisistką bardziej finezyjną w swojej grze, szukającą kontowych zagrań. W dzisiejszym meczu, którego stawka jest bardzo duża można spodziewać się zażartej walki o każdą piłkę. Uważam, że o końcowym zwycięstwie może zadecydować nawet trzeci set.

powyżej 19,5 kurs: 1,47 Betclic "Baby ach te baby...":)
 
Ostatnia edycja:
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: TENIS - WTA - SINGIEL Wimbledon (Wielka Brytania), trawiasta
Godzina: 15:30
Spotkanie: Kerber (Ger) - Muchova K. (Cze)
Typ: KERBER 2:0
Kurs:
2,75
Bukmacher: sts
Analiza:

Konsekwentnie przeciwko Muchovej. Nie wiem co wczoraj Badosa odwaliła przegrywając ten mecz, chyba mental nie dojechał bo prowadziła już 5:2 w pierwszym secie, Muchova zdołała doprowadzić do Tie breaka i w nim ponownie Hiszpanka prowadziła 5:2, a mimo to i tak przegrała pierwszego seta co odbiło się też na rezultacie końcowym. Muchova nie przekonuje mnie wgl, kurs na Kerber jest bardzo dobry. Niemka jest naprawdę w bardzo dobrej formie, serwis dobrze funkcjonuje jak i potrafi dłużej utrzymać piłkę w korcie. Regularność Kerber oraz przyspieszenie w odpowiednim momencie da jej pewne zwyciestwo bez straty seta i tak też dzis typuje. H2H też na korzyść Niemki. Polecam
 
Otrzymane punkty reputacji: +398
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Barty - Tomljanovic 3 sety 3.15 Totalbet

Dziś 3 mecze i 3 spacerki, dlatego w meczu, w którym powinien być spacerek, pewnie go nie będzie. Dlaczego? Bo to WTA, czyli karykatura tenisa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 4,7K

mateuszex1

Użytkownik
Kerber to win quarter 2 @ 13 Unibet

Kerber to win Wimbledon @ 31 Unibet


Moim zdaniem dwie propozycje wartę gry po wiadomo niższej stawce.
Na pierwszy ogień wygranie ćwiartki, a dlaczego by nie? Kto tam w tej ćwiartce jest, wiadomo Serena, którą buki wciąż traktują jakby grała na co dzień w tourze. Gauff, Muchova, Svitolina, Bencic, z takich poważniejszych nazwisk. Wszystkie spokojnie w zasięgu Kerber. Była liderka światowego rankingu pokazała już w tym tygodniu jak się gra na trawie i przede wszystkim jak się wygrywa spotkania. Psychicznie, po porażce w pierwszych setach i dominacji swoich przeciwniczek. Nie będę się rozpisywał o historii tej zawodniczki na kortach trawiastych oraz konkretnie na temat Wimbledonu, bo trochę by to zajęło. Ogólnie mówiąc Niemka jest piekielnie dobra na trawie.
Biorę tutaj pod uwagę oczywiście fakt, jakim jest forma Kerber. Forma jaką pokazała na ostatnich dwóch turniejach trawiastych. Mimo wielu straconych gemów serwisowych oraz porażce z Azarenką jej forma i pewność siebie na trawie rośnie ewidentnie. 33 letnia zawodniczka dała sobie nawet radę zagrać 2 mecze jednego dnia i to oba 3 setowe. W obu tych meczach wracała po przegranym pierwszym secie. Motywacja i chęć do gry jest.
Patrząc na drabinkę i zawodniczki z niewiadomą formą, bądź słabą formą w wygranie ćwiartki mocno wierzę i są co do tego silne argumenty. Wygranie całego turnieju może stanowić problem, ale patrząc na to co się dzieję w tourze to kto wie.

PS zawsze jest cash out, a im wyżej pójdzie tym lepiej można zamknąć ;)
Tak jak pisałem. Kerber nie schodzi z poziomu.
Kto pograł kwartę kurs 13 już rozliczony.
Na tą chwilę wygrana po 3.8, także cash out już całkiem dobry. Wciąż ma szanse na tytuł.
 
Otrzymane punkty reputacji: +615
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Pliskova ugrywa dzisiaj seta? A może Pilskova +1,5 set?
Pliskova idzie jak burza. Możliwe że ten mecz wygra 2:0. Powtórzę się, że Sabalence nie idą Wielkie Szlemy, więc czekam na jej złamaniie się. Sabalenka już dwa razy grała trzy-setówki, a Pliskova same dwu-setówki. Według nnie Czeszka gra trochę pewniej od Białorusinki, dlatego dziś to ona wygra. W h2h prowadzi 0-2 Aryna, ale to był 2018 odległy już rok. Forma bardziej po stronie Karoliny. Powodzenia.

Pliskova 2,75 Betclic
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +30
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom