>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - US Open (29.08.2022 - 11.09.2022)

Status
Zamknięty.
jaroslav_ 326K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Iga Świątek - Aryna Sabalenka
Iga Świątek wygrana
@1.50

Jak wszyscy widzimy Iga jest w formie, ale nie tej z początku roku. Drabinka na US Open była pobłażliwa dla naszej rodaczki, dopiero wczoraj tak naprawdę trafiła moim zdaniem na osobę, która mogła Igę pokonać, lecz tego nie zrobiła - mowa tu oczywiście o Amerykance Peguli. Oglądam mecz z zaciekawieniem, jak poradzi sobie Iga z presją i o ile pierwszy set poszedł nie najgorzej to w drugim było już sporo chaosu i walki, całe szczęście Iga wyszła z tego zwycięsko. Jej dzisiejsza rywalka, rozgrywa dobry turniej, ale historia meczów z Igą pokazuje, że Iga kompletnie jej nie leży. Mój typ podyktowany jest zatem dwoma czynnikami: (1) Iga po wczorajszej wojnie uspokoi swoją grę i wróci na kort skupiona i zmotywowana, (2) Sabalenka ma w głowie porażki z Igą i będzie grała pod presją.

Caroline Garcia - Ons Jabeur
Caroline Garcia wygra seta
@1.27 to spotkanie to było nieporozumienie ze strony Garcii oraz idealny mecz po stronie Jabeur :(

Garcia w świetnej formie aktualnie i widać, że dobrze czuje się na szybkiej, twardej, amerykańskiej nawierzchni. Udało się jej wygrać turniej w WTA w Cincinnati odprawiając w kwitkiem takie tenisistki jak Sabalenka, Pegula i Kvitova z którą to wygrała w finale. Drabinka na US Open była nieco łatwiejsza, lecz to jak Francuzka poradziła sobie z Gauff potwierdza jej wyśmienita formę. Niestety półfinał US open nie będzie należał do łatwych, po drugiej stronie korty staje twarda, systematyczna i posiadająca mieszany, zaskakujący styl gry Jabeur. Tunezyjka jeszcze nic nie wygrała na tegorocznych kortach twardych, pomimo tego, że moim zdaniem jej forma w tym sezonie jest na wysokim poziomie. Liczę na zacięty pojedynek obu Pań, niestety ciężko wytypować jest zwyciężczynię tego starcia. Niemniej, nie mam wątpliwości, że Garcia ugra przynajmniej jednego seta.
 
Ostatnia edycja:
deepred 667,3K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Mecz za moment, więc krótko. Na tym turnieju jestem psychofanem Garcii. Mam ją pograną wszędzie i w każdej możliwej kombinacji. Teraz stawiam na DF-y Jabeur, która jest co prawda bardzo regularna na serwisie, jednak do tej pory na tym turnieju nikt nie zagrażał jej returnem tak bardzo jak Caroline zrobi to dzisiaj. Wszystko to opisywałem w meczu z Gauff. O wprowadzaniu piłki do gry drugim podaniem nie może być mowy, jeżeli Jabeur chce zaliczyć drugi finał w tym roku. Linia pokryta w dwóch na pięć spotkań w tym turnieju, więc według mnie warto za grosze zaryzykować.

Ons Jabeur powyżej 2,5 DF @2

+ za zapałki

Ons Jabeur powyżej 4,5 DF @6,5


MINUS. Chyba nikt nie spodziewał się takiego wyniku jak dzisiaj. Garcia trochę za późno dojechała.
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Jabour - Garcia
Myślę że to będzie meczycho przez duze MMMMM.Kibicuję Garcii gra niemal perfekcyjnie ale Yabour tanie skóry nie sprzeda , obie grają teraz najlepszy tenis , obie sukcesy w tym roku , Madryt finał Rzymu Ons , Carolina nawet łyknęła Garossa w Deblu , pokonała Światek wygrała Cincinatti .To mi pachnie trzema setami a jak tak to pójdę w kierunku kursu i H2h, myslę ze kursy na Livie mogą wachac się jak szali od wagi.
Jabour i over 19.5 gema Kurs 3.1 dwa ormianskie koniaki
Jabour 2:1 Kurs 5.00 butelka wódki
obie powyzej 4 asów kurs 4.33 tu juz za piwo Bavaria Mocne
wszystko Williamhill
 
Ostatnia edycja:
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Przeciez Sabalenka ma forme zwyzkowa, serwis co raz lepiej hula, i nawet drugie podanie robi robote.Iga sie mocno slizga, w tym turnieju i jak Saba nie odwali, to to wezmie.Wygrana Igi mnir ogolnie nie zdzwi, ale sadze, ze nie da rady.Poza tym ten u 19,5 strasznie mocno zyczeniowy.
 
G 70,4K

GoldenRetriever

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
żywy dowód że ustawki istnieją . Garcia grała z Coco Gauff i miała cała publicznosc przeciwko sobie tam presja była moim zdaniem wieksza niz w meczu z Jabeur jak sobie dała rade tak dobrze tam a tutaj nagle gra 25 % tego co normalnie
Żywy dowód, że istnieją idioci, którzy szukają usprawiedliwienia swoich przegranych typów wszędzie, tylko nie tam gdzie trzeba. Pamiętaj, że mecz meczowi nierówny zwłaszcza w kobiecym tenisie. Zawodniczki i zawodników na tym najwyższym światowym poziomie charakteryzuje to, że w końcu przyjdzie taki mecz w którym będzie wychodziło dosłownie wszystko. Komentatorzy zastanawiali się czy to aby nie był najlepszy mecz w karierze Tunezyjki bo jeden z najlepszych to na pewno. Paradoksalnie uważam, że Garcia nie zagrała źle, ale Ons zagrała rewelacyjnie, grała lepiej niż Iga na mączce. Chyba najlepszy występ jaki w życiu widziałem. Zachwyt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +723
jaroslav_ 326K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Iga Świątek - O. Jabeur
O. Jabeur (+1.5) wygrana
@1.60

Kurs na handicap to prezent dla nas. Wydaje mi się, że bukmacherzy nie oglądali półfinału w wykonaniu Tunezyjki. To nie to, że Garcia zagrała na tyle słabo, ale Jabeur zagrała po prostu perfekcyjne spotkanie, ułożona od początku do końca - silna, szybka i totalnie różnorodna. Wydaje mi się, że obejrzymy świetne spotkanie. Iga jest w formie, może nie takiej jak z początku roku, że każdy mecz przechodziła z ogromnym zapasem, ale widać, że dobrze czuje się na kortach US Open. Niemniej, oglądając Igę i zestawiając ją z Jabeur mam odczucie, że nasza rodaczka może nie wytrzymać tych mocnych i celnych co do milimetrów uderzeń Tunezyjki. Stawiam na bardzo wyrównane spotkanie i wydaje mi się, że Jabeur ugra przynajmniej jednego seta.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +214
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Iga Świątek - Ons Jabeur
yabour i over 21.5 gema Kurs 4
pierwszy set /mecz Światek/Jabeur[
Kurs 10 williamhill

Po kosmicznym meczu bywa ze przychodzi słaby ale w przypadku Ons to raczej wygląda na rozpedzanie się i każdy kolejny mecz lepszy z kolejną fazą turnieju!!!Jak wawrinka za starych dobrych czasów ! Tyle że o Idze można powiedzieć to samo!Może nie widać tego tak spektakularnie jak u Tunezyjki ale Iga się też rozpędza.
W h2h 2;2 2razy 2 sety 2 razy 3 sety
W tym jeden finał z Rzymu w tym roku
10 setow 5:5 bez Tajbreka!!!!!!
Ciężko coś wytypować może zdarzyć się wszystko , ja mam nadzieję na zacięte 3 sety , nie zdziwi tajbrek.
ONS niedała cienia szansy Garcii 0/0
Break pointa , 83% pierwszego serwisu
7 punktów z rzędu 5 gemów z rzędu!
Nie skreślam Swiatek ale łatwo nie bedzie na pewno!

no zobaczymy.
CIEKAWOSTKA ONS W TUNEZJI I AFRYCE POŁNOCNEJ WYGRYWA OSTATNIO Z NEYMAREM ,MESSIM
I PSG .HM CHYBA ZASŁUŻENIE JEST OD NICH LEPSZA!
 
Ostatnia edycja:
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
FOR FUN

Jabuer wygra i over 21,5 4,5 WH

Ja widze scenariusz taki.Ons bierze pierwszego, drugiego Swiatek i gdy bedzie aie wydawac, ze Polka ogarnie, to jednak Ons to wezmie.Jabuer kolejny final Szlema, przegrany? Watpie.Swiatek na hardzie, zdecydowanie do ogrania.Jabuer potrafi grac, i ma roznorodnosc zagran, co przy Swiatek ma duze znaczenie
 
jaroslav_ 326K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Iga Świątek - O. Jabeur
O. Jabeur (+1.5) wygrana
@1.60

Kurs na handicap to prezent dla nas. Wydaje mi się, że bukmacherzy nie oglądali półfinału w wykonaniu Tunezyjki. To nie to, że Garcia zagrała na tyle słabo, ale Jabeur zagrała po prostu perfekcyjne spotkanie, ułożona od początku do końca - silna, szybka i totalnie różnorodna. Wydaje mi się, że obejrzymy świetne spotkanie. Iga jest w formie, może nie takiej jak z początku roku, że każdy mecz przechodziła z ogromnym zapasem, ale widać, że dobrze czuje się na kortach US Open. Niemniej, oglądając Igę i zestawiając ją z Jabeur mam odczucie, że nasza rodaczka może nie wytrzymać tych mocnych i celnych co do milimetrów uderzeń Tunezyjki. Stawiam na bardzo wyrównane spotkanie i wydaje mi się, że Jabeur ugra przynajmniej jednego seta.
Iga w wczorajszym meczu potwierdziła, że jest nadczłowiekiem i aktualnie nie ma dla niej zagrożenia w kobiecym tenisie. Jabeur robiła wszystko co mogła, ale narastająca frustracja zablokowała zawodniczkę z Tunezji. Można tutaj porównać jej pófinał z Garcia w którym była w pełni opanowana, prowadziła grę na korcie jak i w głowie, natomiast w meczu z Iga posypała się całkowicie. Wydaje się, że Iga nie tyle co swoją grą, ale i zachowaniem i podejściem niszczy swoje przeciwniczki. Nie tyle dominacja fizyczna, a psychiczna pozwoliła jej dzisiaj wygrać. Bardzo dobry mecz Polki. Czeka nas wiele lat dominacji :)
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
louisarmstrong Tenis WTA US Open finał gra podwójna pań
Godzina 19.00
Krejckova/Siniakova - McNally/Thowsend
Typ Krejcikova/Siniakova 2:1
Kurs 4.00
Williamhill
Analiza :
Last but not list!

Krejcikowej i Sinialowej nie trzeba przedstawiać aktualnie topowa para jeśli nie najlepsza w turze!
W tym roku zagrały 23 mecze przegrały 3 wygrały Australian Open , Wimbledon a na Garossie nie wystartowały za to wygrały go w sezonie ubiegłym.!!!!
Pokonując Swiatek/Mattek Stands.
Do tego wygrały w zeszłym sezonie złoto w Tokio!!!Absolutny fenomen!!!
Do tego obie mają wygraną w juniorskim US OPEN w grze podwójnej dziewcząt choć chyba nie ze sobą w parze!nie chce mi się grzebać!
Brakuje im dorosłego US Open do tej wspaniałej kolekcji i dzisiaj ogromna szansa przed parą czaską by to skompletować.W ubiegłym roku w US Open odpadły w pierwszej rundzie z parą Linette/Pera.
Już witają się z Gąską ale przykład Nowaka pokazuje że ta Gąska potrafi w ostatniej chwili uciec.
MacNally Towsend to doświadczone singlistki i deblistki ale powiedział bym dwie klasy niżej!
Trzeba powiedzieć że dziś wychodzą razem na kort siódmy raz .Przegrały w pierwszej rundzie w Cincinatti a potem doszły do finału wielkiego szlema!!!!!!!
Absolutny Fenomen!!!!!!
I jak to ma się do wieloletniej współpracy czeskiej pary?ano jest jeden mały punkt odniesienia!!!!!!!
W pierwszej rundzie Cincinatti przegrały z parą Melichar- Martinez/Perez
2;1 6:0 3:6 10:1
a z tą parą grały czarszki w poprzedniej rundzie w półfinale
Wygrały 2:1 6:3 6:7 6:3
Podsumowujac
Tutaj najbardziej oczywisty wynik 2:0
Siniakova z Krejcikova zagrają swoje.
Ale amerykańska para też zagra swoje , po amerykańsku beż kompleksów przed własną publicznością.
O zwycięstwo będzie bardzo trudno ale szanse na seta bym widział
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2360
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom