>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

WTA Tour - US Open (29.08.2022 - 11.09.2022)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
usopen.jpg

Miejsce: Nowy Jork, USA
Data rozgrywania: 29.08.2022 - 11.09.2022
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: Wielki Szlem
Pula nagród: $27,915,200
Oficjalna strona turnieju: https://www.usopen.org/index.html
Lista Startowa: https://www.dartsrankings.com/tennis/women/us-open
Drabinka: https://www.wtatennis.com/tournament/905/us-open/2022/draws
Plan gier: https://www.wtatennis.com/tournament/905/us-open/2022/order-of-play
Zwycięzca singla 2021:
E. Raducanu
Zwycięzca debla 2021: S. Stosur / S. Zhang


Zestawienie kursów ( Betfan ):

tenis M.jpg


Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA US OPEN
godzina 16.00
Maria Sakkari - Tatiana Maria
Typ: Tatiana Maria i ponizej 19.5 gema
kurs 14.00
Forbet
Analiza:
Ciekawa sprawa Marie spotykają się juz trzeci raz w tym roku i trzeci raz na turnieju wielkoszlemowym.Na początku roku w Australian Open 2:0 6:4 , 7:6 wygrała Sakkarii , pół roku puzniej na Wimbledonie 2:0 Tatiana Maria 6:3 7:5.Dzisiaj spotykają się w pierwszej rundzie US Open co oczywiscie jest wysoce nie sprawiedliwe , bo gdyby za Wimbledon w tym roku dopisywano pc rankingowe Tatiana Maria była by w tym turnieju rozstawiona. Oczywiscie w tym meczu faworytką jest Greczynka bez dwóch zdan , ale to kolejny mecz z gatunku tutaj moze zdarzyć się wszystko!!!!!!!Wiadomo że Tatiana Maria w Londynie zrobiła wynik życia i o powtorkę bedze na pewno bardzo trudno ale to jest sport.
Zajmijmy się aktualną formą obu Pań , która raczej jest delikatnie mówiąc średnia!Maria w 7 meczach na hardzie 4 porazki 3 zwycięstwa w tym dwa dość dobrze wyglądające 2:0 7:5 , 6:1 z Podoroska i również 2:0 6:3 6:2 z Bondar.
Maria Sakkari w tej czesci sezonu zgarała 4 mecze na hardzie 1 zwycięstwo nad Sloan Stephens 2:1 w setach i 3 porazki choć przeciwniczki wymagające 2:0 z Rogers 2:1 z Pliskovą i rownież 2:1 z Garcią.Na uwagę zwraca jeden mały istotny szczegol mianowicie we wszystkich tych trzech przegranych meczach traciła jednego seta w stosunku 6:1!!!!!!!!!!!!!!!!!Hm moze jest coś na rzeczy , siłowy tenis Sakkari i lekkie piłki pena????? nie wiem ale te poszlaki skłaniają mnie do sprobowania czarnego scenariusza dla Greczynki dzisiaj .
Porażka 2:0 Tatianą Marią w tym jeden set sromotnie.
Bardzo wysoko wyceniono taki scenariusz ja próbuję a noż widelec.
Wiadomo jesli decydujemy sie na under gemowy linia 19.5 gema jest bardzo niska ale mozna wybrac tez inne nieco wyższe po odpowiednio nizszych kursach.
 
Ostatnia edycja:
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Teoretycznie, to oprocz formy SakkarI,to nie ma zadnego innego argumentu, na wygrana Marii.Ani ona serwis dobry posiada, ani te jej slajsy na hardzie nie robia roboty, ani ona jakos specjalnie wybiegana nie jest.A wygrana Marii i inser 19,5 to jakis kosmos
 
dx2 216,6K

dx2

Użytkownik
Minnen-Stephens 2 @1.33 <kurs mimo ze "kosmiczny" to satysfakcja jest biorac pod uwage przebieg meczu ... i zaklad wciaz w grze>

Amerykanka na moje oko zrobi w tym meczu swoje. Stephens nie powtorzy raczej swojego zwyicestwa na US Open, ale jednak jest w rytmie meczowym i zagral kilka fajnych meczow z Sakkari czy Swiatek i ta dyspozycja wydaje sie rosnaca. Oan umie sie zmobilizowac na szlemie. Rok temu tez jakos wybitnie sie nie prezentowala a odprawila Keys i Gauff, a przegrala w trzech setach z dobra wtedy Kerber.
Stephens ma to cos, ze umie uderzyc pileczke i zmienic kierunek. To bylaby jednak zbyt duza strata i rozczarowanie jej porazka, wiec tez w kombo gdzies ten typ.
 
Ostatnia edycja:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: tenis US Open
Godzina: 20:55
Spotkanie: Mertens - Begu
Typ: Mertens wygra 2:1
Kurs: 4.20
Bukmacher: Betclic
Analiza: Na pierwszy rzut oka Mertens powinna gladko wziąć ten mecz ale widać w ostatnim czasie że miewa słabsze momenty w swoich meczach i nie jest tak pewna jak u szczytu swojej formy. Begu to niewygodna przeciwniczka która potrafi grać na bardzo wysokim poziomie. Myślę że Belgijka awansuje do dalszej rundy ale po bardzo ciężkim meczu w którym straci seta. Typowanie dokładnego wyniku w tenisa to duże ryzyko ale kurs bardzo ciekawy. Za drobne dla lepszego oglądania można spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +150
dx2 216,6K

dx2

Użytkownik
Sasnovich-Pegula 2 @1.45

Pegula od ubieglego roku jest tenisistka z samego topu, duze umiejetnosci, gra kombinacyjna w wymianach. Ma dziewczyna motywacje, a jak wiadomo nie musialby nic robic, bo ojciec jest milionerem i wlascicielem druzyny hokejowej, a ona realizuje swoja pasje i nie wyglada na dziewczyne bez odchylow i nei wyglada by sie jej odkleilo.

Sasnovich zrobila w tym roku fajny wynik na French Open o dziwo, ale ona juz taka regualrna nie jest i wiecej w tym sily. Na szlemie po porstu trzeba isc w tenisistke uniwersalana, ktora jest w dobrej formie. Pegula for the win dla mnie.


We wczorajszym kombo jest jeszcze typ na Sakkari z Xiyu Wang.
Sakkari mimo stosunkowo szybkich porazek w Montrealu i Cincinatti wydaj sie grac bardz dobrze. Te porazki przyszly z Karolian Pliskova w 3 setach w Montrealu i z Caroline Garcia takze w 3 setach, ktora przeciez wygrala caly turniej w Cincinnati. Mysle, ze tu miny nie bedzie. Moze by tu hc gemowy jakis 3,5 rozwazyc dla podbicia jak ktos chce podrasowac kurs.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +326
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Serena Williams - Anett Kontaveit
Powyżej 8.5 podwójnych błędów serwisowych @1.94 ForBet


Na koniec 3 dnia zmagań deser dla kibiców, czyli pojedynek Amerykanki z Estonką. Możliwe, że to będzie ostatni mecz w karierze dla Sereny, jakże znakomitej kariery tej tenisistki. Wierzę jednak, że nie będzie to jednostronny pojedynek, są ku temu przesłanki, bo Kontaveit w ostatnim czasie gra słabo i tutaj upatrywałbym szansę dla Williams. Typ , który proponuję oparty również na statystykach , bo w pierwszej rundzie, gdzie zawodniczki bez kłopotu pokonały swoje rywalki, linia podwójnych błędów została pokryta. Jedna i druga dysponuje świetnym , mocnym returnem, więc Panie mogą ryzykować przy 2 podaniu i mogą pojawiać się te błędy serwisowe. Serena z natury popełnia również sporo tych błędów, bo przy drugim serwisie często ryzykuje i piłki lądują w aucie, czy w siatce. W kluczowych momentach mogą pojawić się również nerwy, w końcu to ostatni turniej w karierze i to przed własną publiką. Nawet przy dwóch rozegranych setach linia może zostać pokryta. Próbujemy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +978
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Serena Williams - Anett Kontaveit
each player over 4 double foult kurs 5.00 williamhill
wynik podwojnych błedów Williams 6 Kontaveitt 5
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2063
C 544

chudys

Użytkownik
LEYLA FERNANDEZ - Ludmiła Samsonova
TYP: LEYLA FERNANDEZ WIN 2.45 💸


Ubiegłoroczna finalista US OPEN Leyla Fernandez zmierzy się z Ludmiłą Samsonovą. Dobrze wyglądająca na kortach twardych Rosjanka, zwycięzczyni poprzedniego turnieju w Cleveland nie straciła tam chociażby seta, pewnie zwyciężając turniej. Może się wydawać że Rosjanka jest już ograna w przeciwieństwie do Kanadyjki. Ja się jednak z tym nie zgodzę i moim zdaniem kurs na Fernandez jest delikatnie zawyżony. Fernandez miewa i miewała zachwiania formy ale potrafi na większych turniejach się spiąć i zagrać dobry turniej co pokazała chociażby na French Open, czy wspomnianym US Open z poprzedniego roku. Oglądałem mecz Fernandez z Dodin i naprawdę wyglądala dobrze, dobry serwis, mało nie wymuszonych błędów i tylko 2 podwójne błędy serwisowe. 19-letnią Kanadyjke stać na dobry występ i moim zdaniem Samsonova nie powinna być aż taką faworytką jak wskazują na to kursy. U Rosjanki widać już bylo delikatne zmęczenie w spotkaniu z młodą Czeszką, nie była już tak pewna i skuteczna, być może że nie zagrała na 100% swoim możliwości. Mimo to uważam jednak, że więcej argumentów przemawia za Kanadyjką i to ona zamelduje się w 2 rundzie turnieju w USA.
 
Otrzymane punkty reputacji: +544
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Madison Keys - Coco Gauff

Powyżej 9.5 asów w meczu @2.11 ForBet
Powyżej 10.5 podwójnych błędów w meczu @1.94 ForBet
Powyżej 26.5 gemów @2.80 ForBet


Czekałem na linie asów oraz podwójnych błędów w tym meczu, bo liczę, że zostaną spokojnie pokryte. Może i Amerykanki nie są w swojej najlepszej formię, ale wierze w dobre, i przede wszystkim wyrównane spotkanie. Powiedzmy sobie szczerze, Keys już nie powinno być w tym turnieju, tylko dzięki uprzejmości Giorgi, która nagle doznała kontuzji mózgu oraz swojej lepszej skuteczności, zawdzięcza awans do 3 rundy. Typy oparte głównie na statystykach, bo Gauff obok Sabalenki i Giorgi popełnia najwięcej podwójnych błędów w meczu, ale i też zarazem dokładam spora ilość asów w meczu. Starsza Amerykanka posiada piorunujący serwis i zazwyczaj to ona w meczu zwycięża jeśli chodzi o statystyki asów serwisowych. Dziewczyny zagrały ze sobą na początku roku w Australii, gdzie zobaczyliśmy wyrównany pojedynek. Tutaj liczę na podobną walkę, a zarazem sporą ilość gemów w meczu, a to pozwoli nam również prawdopodobnie na pokrycie linii zaproponowanych na początku.
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Ja się ponownie zainspiruję postem Tarkiego
Madison Keys Over 6 Aces & Cori Gauff Over 5 Double Faults - #YourOdds
kurs 5.5 williamhill
 
Ostatnia edycja:
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Swiątek I. - Niemeier J.

Niemeier wygra przynajmniej 1 set: Tak @2.72 Fortuna
Niemeier win @5.20 Fortuna


Liczyłem, że rywalką Polki będzie tutaj Chinka i byłaby szansa na rewanż za porażkę w Paryżu. Jednak Niemka uporała się z rywalką i to ona zmierzy się z naszą rodaczką. Kursy kosmos, Iga nie jest w swojej wybornej formie, może dotarła do 4 rundy bez straty seta, ale rywalki nie były z najwyższej półki, mimo tego gra nie powala. Świątek ma problemy z mocno bijącymi zawodniczkami, stąd porażka w Toronto z Haddad Maia czy Keys w Cinncinnati. Wiadomo, że przez cały sezon zawodniczka nie jest w stanie grać swojego najlepszego tenisa i przytrafia się okres posuchy. Niemeier idzie tutaj jak burza, bez straty seta odprawiała swoje rywalki. Jeśli tylko utrzyma swoją dyspozycję i wytrzyma mentalnie taki mecz , to będzie to bardzo trudna przeprawa dla Igi, która może się skończyć nawet porażką. Główny typ to set dla Niemki, ale spróbujemy również czysty win. Widzę, że kursem startowym było @11.50 , nie wiem czy to pomyłka, ale chyba lekka przesada....
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Garcia 2:0 1,64
W h2h bardzo na niekorzyść Garcii, bo 0-3 dla Riske. Jednakże Garcia wtedy a Garcia teraz to dwa odrębne bieguny. Tak samo Garcia teraz a Riske to dwa odrębne bieguny. Riske wymęcza zwycięstwo z Osorio oraz Wang trzysetówkami, natomiast Garcia gładko radzi sobie z niebezpieczną w Stanach Kalinskają jak i będącą w bardzo dobrej dyspozycji Andreescu i to 2 dwóch setach bez większych potów. To dowodzi, że Garcia pnie naprzód i bardzo ciężko będzie ją zatrzymać. Owszem Riske gra u siebie. Będą jej pomagać. Ale czy ma na tyle umiejętności i zdrowia, by powstrzymać bardzo mocną ostatnio Garcię? Szczerze w to wątpię i uważam wnet, że mecz skończy się w dwóch prostych setach. Różnica potencjałów na tę chwilę, różnica potencjałów...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +508
deepred 648,7K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Garcia wygra turniej @5,50

Ja połapałem po 7,00 przed meczem z Riske, ale nie miałem możliwości przemycenia tego na forum, aktualny kurs wynosi już "tylko" 5,50. Przekonał mnie mecz z Andreescu, w którym Kanadyjka nie miała nic do powiedzenia. Garcia po prostu zmiotła ją z kortu swoją niesamowicie agresywną grą. Bywały momenty, kiedy nawet przy pierwszym podaniu Bianci, Francuzka wchodziła w kort. Przy drugim podaniu niemal normą było returnowanie, kiedy Caroline miała linię końcową co najmniej pół metra za plecami.
Garcia jest w niesamowitym gazie, wciągnięty nosem turniej w Cincinnati i mega pewna gra. Niesamowitą zwyżkę formy można odnotować od momentu, w którym zaczął się sezon trawiasty.
Najtrudniejszym wg mnie meczem będzie ten jutrzejszy z Coco Gauff, Amerykanka również idzie jak burza, ale wydaje mi się, że Francuzka będzie wywierać niesamowitą presję na drugi serwis Amerykanki właśnie tym głębokim wejściem w kort i atakowaniem każdego drugiego podania. Gauff nie jest jakoś wybitnie konsekwentna na serwisie, popełnia sporo podwójnych błędów, a gdy dodamy do tego nieustanne ataki Garcii na drugie podanie możemy się spodziewać sporo break pointów i DF-ów ze strony młodej Coco. W ewentualnym półfinale na Garcię czeka jedna z pary Jabeur/Tomljanovic. Ons miewa jednak spore przestoje w grze, Tomljanović w sumie nie jest materiałem na półfinalistkę szlema, i nie wydaje się być w stanie obronić przed agresywną grą, bo w swoich spotkaniach raczej stara się prowadzić grę, a wczorajszy mecz wygrała głównie dzięki niesamowitemu przestojowi w grze Samsonowej, która prowadziła 5-2 w pierwszym secie i zmarnowała 8 piłek setowych. Ajla wydaje się mocna psychicznie, jednak tenisowo jest aktualnie sporo słabsza od Garcii.
Górna część drabinki zdecydowanie mocniejsza, ale niech one się tam tłuką między sobą. W grze jest jeszcze Pegula, Azarenka, Pliskova, Sabalenka, czy Iga, ale żadna w swojej grze nie przekonuje mnie tak jak Garcia, a już na pewno nie Iga, która zupełnie nie wiem dlaczego wciąż jest faworytką bukmacherów do wygrania tego turnieju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +228
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Garcia wygra turniej @5,50

Ja połapałem po 7,00 przed meczem z Riske, ale nie miałem możliwości przemycenia tego na forum, aktualny kurs wynosi już "tylko" 5,50. Przekonał mnie mecz z Andreescu, w którym Kanadyjka nie miała nic do powiedzenia. Garcia po prostu zmiotła ją z kortu swoją niesamowicie agresywną grą. Bywały momenty, kiedy nawet przy pierwszym podaniu Bianci, Francuzka wchodziła w kort. Przy drugim podaniu niemal normą było returnowanie, kiedy Caroline miała linię końcową co najmniej pół metra za plecami.
Garcia jest w niesamowitym gazie, wciągnięty nosem turniej w Cincinnati i mega pewna gra. Niesamowitą zwyżkę formy można odnotować od momentu, w którym zaczął się sezon trawiasty.
Najtrudniejszym wg mnie meczem będzie ten jutrzejszy z Coco Gauff, Amerykanka również idzie jak burza, ale wydaje mi się, że Francuzka będzie wywierać niesamowitą presję na drugi serwis Amerykanki właśnie tym głębokim wejściem w kort i atakowaniem każdego drugiego podania. Gauff nie jest jakoś wybitnie konsekwentna na serwisie, popełnia sporo podwójnych błędów, a gdy dodamy do tego nieustanne ataki Garcii na drugie podanie możemy się spodziewać sporo break pointów i DF-ów ze strony młodej Coco. W ewentualnym półfinale na Garcię czeka jedna z pary Jabeur/Tomljanovic. Ons miewa jednak spore przestoje w grze, Tomljanović w sumie nie jest materiałem na półfinalistkę szlema, i nie wydaje się być w stanie obronić przed agresywną grą, bo w swoich spotkaniach raczej stara się prowadzić grę, a wczorajszy mecz wygrała głównie dzięki niesamowitemu przestojowi w grze Samsonowej, która prowadziła 5-2 w pierwszym secie i zmarnowała 8 piłek setowych. Ajla wydaje się mocna psychicznie, jednak tenisowo jest aktualnie sporo słabsza od Garcii.
Górna część drabinki zdecydowanie mocniejsza, ale niech one się tam tłuką między sobą. W grze jest jeszcze Pegula, Azarenka, Pliskova, Sabalenka, czy Iga, ale żadna w swojej grze nie przekonuje mnie tak jak Garcia, a już na pewno nie Iga, która zupełnie nie wiem dlaczego wciąż jest faworytką bukmacherów do wygrania tego turnieju.
Gdzie to można pograc?
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Garcia wygra turniej @5,50

Ja połapałem po 7,00 przed meczem z Riske, ale nie miałem możliwości przemycenia tego na forum, aktualny kurs wynosi już "tylko" 5,50. Przekonał mnie mecz z Andreescu, w którym Kanadyjka nie miała nic do powiedzenia. Garcia po prostu zmiotła ją z kortu swoją niesamowicie agresywną grą. Bywały momenty, kiedy nawet przy pierwszym podaniu Bianci, Francuzka wchodziła w kort. Przy drugim podaniu niemal normą było returnowanie, kiedy Caroline miała linię końcową co najmniej pół metra za plecami.
Garcia jest w niesamowitym gazie, wciągnięty nosem turniej w Cincinnati i mega pewna gra. Niesamowitą zwyżkę formy można odnotować od momentu, w którym zaczął się sezon trawiasty.
Najtrudniejszym wg mnie meczem będzie ten jutrzejszy z Coco Gauff, Amerykanka również idzie jak burza, ale wydaje mi się, że Francuzka będzie wywierać niesamowitą presję na drugi serwis Amerykanki właśnie tym głębokim wejściem w kort i atakowaniem każdego drugiego podania. Gauff nie jest jakoś wybitnie konsekwentna na serwisie, popełnia sporo podwójnych błędów, a gdy dodamy do tego nieustanne ataki Garcii na drugie podanie możemy się spodziewać sporo break pointów i DF-ów ze strony młodej Coco. W ewentualnym półfinale na Garcię czeka jedna z pary Jabeur/Tomljanovic. Ons miewa jednak spore przestoje w grze, Tomljanović w sumie nie jest materiałem na półfinalistkę szlema, i nie wydaje się być w stanie obronić przed agresywną grą, bo w swoich spotkaniach raczej stara się prowadzić grę, a wczorajszy mecz wygrała głównie dzięki niesamowitemu przestojowi w grze Samsonowej, która prowadziła 5-2 w pierwszym secie i zmarnowała 8 piłek setowych. Ajla wydaje się mocna psychicznie, jednak tenisowo jest aktualnie sporo słabsza od Garcii.
Górna część drabinki zdecydowanie mocniejsza, ale niech one się tam tłuką między sobą. W grze jest jeszcze Pegula, Azarenka, Pliskova, Sabalenka, czy Iga, ale żadna w swojej grze nie przekonuje mnie tak jak Garcia, a już na pewno nie Iga, która zupełnie nie wiem dlaczego wciąż jest faworytką bukmacherów do wygrania tego turnieju.
Jedyny minus tego typu upatrywałbym w deblu. Garcia gra codziennie już drugi tydzień. Niemniej jednak Gauff, później Jabeur/Tomljanovic i finał, więc wtedy można lekko kontrować.
Warto, ale ten debel może nieco przysporzyć problemów, coś jak Idze rok temu w Paryżu.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Czy ktoś widzi jakieś przeciwskazania na jutro co do Pegulli? Amerykanka świetny mecz z Kvitova. W porównaniu do Igi która awans w dużej mierze zawdzięcza temu że Niemka po prostu padła fizycznie to Pegulla zaprezentowała się o wiele pewniej

Tu nie ma miejsca na sentymenty, dla mnie Pegulla @3.05 to prezent od buka
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Dla mnie Pegula to nie jest zawodniczka na top 10, czym może ona zaskoczyć Igę, ani te jej uderzenia siły nie mają, może jedynie regularnością, i publika jej może troche pomóc, ale w stanach jest tez sporo Polskich kibiców więc na trybunach będzie gorąco, Fakt Niemka w drugim secie spuchła, bo jakby zagrala tak jak pierwszego, to Igi mogło juz tu nie być, ale dla mnie Niemka to był trudniejszy przeciwnik niz Pegula, H2H z Pegulą 2-1 na korzyść Polki, a ostatnie spotkania nie tak dawno 2 gładkie zwycięstwa Polki w Miami i w Paryżu w tym roku z Pegulą, dlatego...:

Iga wygra:
kurs: 1,46
Fortuna

Psy szczekają karawana jedzie dalej, brawo Iga!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +551
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom