>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - US Open (29.08.2022 - 11.09.2022)

Status
Zamknięty.
N 15,9K

norbertb

Użytkownik
Dla mnie Pegula to nie jest zawodniczka na top 10
Niemka była poza TOP 100. I mimo tego, iż w 1 secie popełniła przy swoim serwisie 3 podwójne błędy zdołała... wygrać gema.

czym może ona zaskoczyć Igę, ani te jej uderzenia siły nie mają, może jedynie regularnością, i publika jej może troche pomóc
Problemem nie jest gra przeciwniczki. Problemem jest gra Igi Świątek.
W Idze absolutnie nie widać tych automatyzmów do których nas przyzwyczaiła. O ile na Wimbledonie te automatyzmy były ale zdecydowanie opóźnione co przyczyniło się do porażki - tak w tym meczu wcale ich nie widziałem. Momentami widziałem je w meczu z Davis, ale tam brała tak piłki których... nie powinna brać tak jak zawsze. Były mocne a do tego rotowane. Nawet maszyna takich nie zreturnuje. Iga jak najbardziej mogłaby ale uważam, że to jeszcze nie ten moment. Gdyby nie spowolniła gry z Davis - przegrałaby spokojnie drugiego seta albo w najgorszym przypadku cały mecz.

ale w stanach jest tez sporo Polskich kibiców więc na trybunach będzie gorąco
Na Santiago Bernabeu w Gran Derbi również jest sporo kibiców Barcelony, więc na trybunach jest gorąco. Nie kupuje mnie ten argument.

Fakt Niemka w drugim secie spuchła, bo jakby zagrala tak jak pierwszego, to Igi mogło juz tu nie być, ale dla mnie Niemka to był trudniejszy przeciwnik niz Pegula, H2H z Pegulą 2-1 na korzyść Polki, a ostatnie spotkania nie tak dawno 2 gładkie zwycięstwa Polki w Miami i w Paryżu w tym roku z Pegulą, dlatego...:

Iga wygra:
kurs: 1,46
Fortuna
Moim zdaniem będzie trudniej. Pegula posiada doświadczenie + publikę. Jeżeli Iga nie zmieni gry na tą którą karmiła nas dotychczas a zagra tak samo jak z Niemką - nie widzę jej w następnej rundzie. Chyba, że będzie hurtowo popełniała niewymuszone błędy tak jak w 3 secie robiła to Niemka która ewidentnie straciła głowę.

Pegula wygra seta:
kurs: 1,75
Fortuna


Ja idę w stronę seta dla Peguli. Jestem całym sercem za Igą Świątek która mam nadzieję wygra, ale oceniając dotychczasową grę obu zawodniczek - faworytką dla mnie jest Pegula. Ten typ wydaje się wręcz bardzo dobrą inwestycją. Bukmacherzy jedynie widzą Igę jako faworytkę za dotychczasowe osiągnięcia natomiast gdyby patrzeć na "tu i teraz" - faworytką jest Pegula. U góry w odpowiedzi po części niejako opisałem analizę i wyraziłem swoje zdanie.
 
Ostatnia edycja:
I 24,7K

iti

Użytkownik
Ten ranking jest nieco przekłamany w przypadku Niemeier. Gdyby na Wimbledonie przyznawali punkty to byłaby przed USO w okolicy 50 miejsca, a nie poza top100.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Gdyby przyznawali punkty za wimbledon Niemka spokojnie byłaby w granicach 50 miejsca, ale ja na rankingi nie patrzę, po prostu nie przekonuje mnie Pegula swoją grą, może i jest w formie ale nie ma tego błysku, Iga już z nią wygrała na hardzie i nie było to wcale tak dawno bo w tym roku w Miami, wiadomo że Iga preferuje korty ziemne bardziej ale na hardzie też jej dobrze idzie, pożyjemy zobaczymy ja twierdzę że Świątek ogra Pegule i zamelduje się w kolejnej rundzie, Powodzenia!
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Garcia - Gauff
Kazda zawodniczka ponad 5 asow serwisowych kurs 4.8 williamhii
Wynik Gauff 5 asów
Garcia 4 asy
EVIDETNIE ZABRAKLO TRZECIEGO SETA DLA POWODZENIA TYPU.SZKODA
Hm zdania mocno podzielone co do typowania zwycieżczyni !!! obie nie straciły jeszcze seta w turnieju i przy załozeniu ze utrzymają dyzpozycję z poprednich meczy obie powinny sracic seta dzisiaj , przy takim zalozeniu linie mozliwe do pokrycia .
Ja tu widzę bardzo zacięty mecz nie zdziwi mnie Tajbrek meczowy w deciderze.
zatem za dobne chyba warto zagrać nastepujacy bet:
Wszystko zostanie rozegrane do końca łącznie z decydującym setem TAK kurs 13.00 BET365
 
Ostatnia edycja:
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Gauff C. - Garcia C.

Gauff over 5.5 podwójnych błędów serwisowych @1.85 STS


Wiele już zostało napisane o tym spotkaniu. Garcia w życiowej formię , i myślę, że nawet trybuny nie pomogą tutaj młodziutkiej Amerykance, ale tanio skóry nie sprzeda. Dziś próbuje na podwójne błędy serwisowe w wykonaniu Gauff. Jak na tą dziewczynę, która w statystykach popełnia dużo błędów, linia nie jest za wysoka. W dotychczasowych spotkaniach udało jej się dwa razy pokryć ten handicap, dwa razy nie, ale zaznaczmy, że za każdym razem mecz kończył się po dwóch setach. Myślę, że dziś możemy zobaczyć długi, wyrównany pojedynek, więc nie zdziwi mnie nawet dwu cyfrówka jeśli chodzi o tą zawodniczkę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +328
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Garcia 2:1 4,60
Szykuje się zacięty pojedynek. Zarówno jedna pani jak i druga wszystkie swoje mecze na kortach w Nowym Jorku wygrała po 2:0. Garcia ma całkiem imponującą serię 12 kolejnych zwycięstw z rzędu. Na innych nawierzchniach też sobie dobrze radziła w tym roku. Od jakiegoś czasu jest jednak wyjątkowo skuteczna. Nawet silna Gauff nie będzie dziś jej w stanie zatrzymać. Może liczyć jedynie na seta. Publiczność będzie ją mocno dopingować. To chyba pomoże. Umiejętności na tego seta też ma. W h2h prowadzi Gauff 2-0. Tylko że Garcia gra teraz na zdecydowanie wyższym poziomie niż w czasach spotkań z Gauff...
 
Ostatnia edycja:
G 71,1K

GoldenRetriever

Użytkownik
Dla mnie Pegula to nie jest zawodniczka na top 10, czym może ona zaskoczyć Igę, ani te jej uderzenia siły nie mają, może jedynie regularnością, i publika jej może troche pomóc, ale w stanach jest tez sporo Polskich kibiców więc na trybunach będzie gorąco, Fakt Niemka w drugim secie spuchła, bo jakby zagrala tak jak pierwszego, to Igi mogło juz tu nie być, ale dla mnie Niemka to był trudniejszy przeciwnik niz Pegula, H2H z Pegulą 2-1 na korzyść Polki, a ostatnie spotkania nie tak dawno 2 gładkie zwycięstwa Polki w Miami i w Paryżu w tym roku z Pegulą, dlatego...:

Iga wygra:
kurs: 1,46
Fortuna
Jak można przywoływać w analizie w postaci argumentu mecze z pierwszej połowy roku, a dodatkowo jeden z nawierzchni ziemnej? Przecież Iga z pierwszego półrocza, a Iga teraz to dwie różnie zawodniczki, które z sobą mają niewiele wspólnego. Tamta Iga wygrywała z każdym, teraz nie ma większych szans z zawodniczkami pokroju Coco czy Garcii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +187
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Jak można przywoływać w analizie w postaci argumentu mecze z pierwszej połowy roku, a dodatkowo jeden z nawierzchni ziemnej? Przecież Iga z pierwszego półrocza, a Iga teraz to dwie różnie zawodniczki, które z sobą mają niewiele wspólnego. Tamta Iga wygrywała z każdym, teraz nie ma większych szans z zawodniczkami pokroju Coco czy Garcii.
Przez pół roku zapomniała jak się gra w tenisa? Nawet Nadal i Djokovic nie są w stanie wygrać wszystkich spotkań w sezonie, Iga to człowiek nie robot i może zdarzyć się parę słabszych meczy, pokaż mi zawodnika lub zawodniczkę która by w ostatnich latach wygrała tyle spotkań z rzędu co Iga, fakt było to parę miesięcy temu ale porównując warsztat tenisowy Igi a Peguli to nawet nie ma co porównywać, wszyscy się zachwycają tez Garcia a ona nawet nie była w żadnym finale szlema jeśli dobrze pamiętam nie sztuką jest wygrać jeden dwa turnieje, i być wysoko na szczycie tylko się na nim utrzymać wielu twierdziło że Iga, po zdobyciu pierwszego szlema że tego nie powtórzy a ona to zrobiła, jest jeszcze młoda a wszyscy chcą już od niej oczekiwać żeby przebiła Serenę, zejdźcie na ziemie, za dużo hejterow, nie ma meczy perfekcyjnych to sport, ale ani Pegula czy Garcia w formie mnie nie przekonuje, mogę się mylić ale widziałem obydwie w akcji i to nie są zawodniczki na top 3 nawet
 
G 71,1K

GoldenRetriever

Użytkownik
Przez pół roku zapomniała jak się gra w tenisa? Nawet Nadal i Djokovic nie są w stanie wygrać wszystkich spotkań w sezonie, Iga to człowiek nie robot i może zdarzyć się parę słabszych meczy, pokaż mi zawodnika lub zawodniczkę która by w ostatnich latach wygrała tyle spotkań z rzędu co Iga, fakt było to parę miesięcy temu ale porównując warsztat tenisowy Igi a Peguli to nawet nie ma co porównywać, wszyscy się zachwycają tez Garcia a ona nawet nie była w żadnym finale szlema jeśli dobrze pamiętam nie sztuką jest wygrać jeden dwa turnieje, i być wysoko na szczycie tylko się na nim utrzymać wielu twierdziło że Iga, po zdobyciu pierwszego szlema że tego nie powtórzy a ona to zrobiła, jest jeszcze młoda a wszyscy chcą już od niej oczekiwać żeby przebiła Serenę, zejdźcie na ziemie, za dużo hejterow, nie ma meczy perfekcyjnych to sport, ale ani Pegula czy Garcia w formie mnie nie przekonuje, mogę się mylić ale widziałem obydwie w akcji i to nie są zawodniczki na top 3 nawet
Ty oglądasz mecze czy sprawdzasz wyniki na telegazecie, a później na tej podstawie próbujesz typować? Bo jeżeli weźmiemy pod uwagę wyniki - nawet te ostatnie to faktycznie może i typ na Igę miałby sens.

Tak, przez pół roku zapomniała jak grać na ówczesnym poziomie. Kilka miesięcy temu nie było fragmentu meczu w których liczba niewymuszonych błędów byłaby większa niż liczba winnerów. Oglądałem każdy mecz Igi w tym sezonie i mam względny obraz na całokształt + bardzo dużą liczbę meczów poszczególnych rywalek.

Reszta wspomnianych nawet nie wiem jak to nazwać bo na pewno nie są to argumenty, a jeżeli tak to absurdalne. Pokaż mi zawodnika lub zawodniczkę która by w ostatnich latach wygrała tyle spotkań z rzędu co Iga - Pytam raz jeszcze - jak to się ma co aktualnej formy, a raczej jej braku Igi? Iga wyglada najzwyczajniej w świecie słabo, a porównując ją do początku roku wygląda wręcz dramatycznie. To samo głupie pytanie można by zadać w kontekście typów na Serene na tym turnieju. Pokażcie bardziej utytułowaną zawodniczkę od Amerykanki? Nie ma. No i jak to się ma do szukania argumentów za Sereną na tu i teraz? Nikt od Igi niczego nie oczekuje. Ocenimy szanse na zwycięstwo względem kursu. Ty proponujesz jakieś śmieszne 1.46. My Ci uświadamiamy, że biorąc pod uwagę okoliczności na tu i teraz Iga nie ma więcej niż 50% szans na zwycięstwo.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Ty oglądasz mecze czy sprawdzasz wyniki na telegazecie, a później na tej podstawie próbujesz typować? Bo jeżeli weźmiemy pod uwagę wyniki - nawet te ostatnie to faktycznie może i typ na Igę miałby sens.

Tak, przez pół roku zapomniała jak grać na ówczesnym poziomie. Kilka miesięcy temu nie było fragmentu meczu w których liczba niewymuszonych błędów byłaby większa niż liczba winnerów. Oglądałem każdy mecz Igi w tym sezonie i mam względny obraz na całokształt + bardzo dużą liczbę meczów poszczególnych rywalek.

Reszta wspomnianych nawet nie wiem jak to nazwać bo na pewno nie są to argumenty, a jeżeli tak to absurdalne. Pokaż mi zawodnika lub zawodniczkę która by w ostatnich latach wygrała tyle spotkań z rzędu co Iga - Pytam raz jeszcze - jak to się ma co aktualnej formy, a raczej jej braku Igi? Iga wyglada najzwyczajniej w świecie słabo, a porównując ją do początku roku wygląda wręcz dramatycznie. To samo głupie pytanie można by zadać w kontekście typów na Serene na tym turnieju. Pokażcie bardziej utytułowaną zawodniczkę od Amerykanki? Nie ma. No i jak to się ma do szukania argumentów za Sereną na tu i teraz? Nikt od Igi niczego nie oczekuje. Ocenimy szanse na zwycięstwo względem kursu. Ty proponujesz jakieś śmieszne 1.46. My Ci uświadamiamy, że biorąc pod uwagę okoliczności na tu i teraz Iga nie ma więcej niż 50% szans na zwycięstwo.
Czyli ma taką samą szansę na wygraną jak Pegula, a twierdzisz że to Pegula ma wieksze szanse, nie no jestes zayebisty...
 
deepred 672,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Jako, że pograłem zwycięstwo Garcii w całym turnieju nie mogę nie ruszyć w kierunku tego spotkania, chociażby biorąc pod uwagę moje wcześniejsze przemyślenia na temat agresywnej gry Caroline na returnie.

Cori Gauff nie jest specjalnie stabilna na serwisie, popełnia sporo podwójnych błędów ale tylko w meczach, w którym zagrożony jest wynik spotkania/seta; po 8 DF-ów w równym meczu z Zhang (7-5 7-5), oraz Ruse 6-2 7-6, spotkania spokojnie wygrane z Jeanjean czy Keys nie usztywniały jej ręki i widzieliśmy zaledwie 3 DF-y w każdym ze spotkań. Widać, że Coco troszeczkę się gotuje pod presją i popełnia sporo więcej błędów w bardziej zaciętych spotkaniach. Dzisiaj czeka ją najtrudniejsze jak dotąd spotkanie w turnieju, niewykluczone, że trzysetowe i biorąc pod uwagę fakt, że Garcia wchodzi co najmniej pół metra w kort przy drugim podaniu każdej z rywalek Coco będzie musiała bardziej ryzykować na podaniu, a nie tylko wprowadzać piłkę do gry, w przeciwnym razie może się ten mecz dla niej bardzo szybko zakończyć.

Cori Gauff więcej DF @1,36 <- main bet do dubelka
Cori Gauff powyżej 4,5 DF @1,44 <- do dubelka


+ singlami lżej

Cori Gauff więcej DF (HC -2,5) @2
Cori Gauff powyżej 7,5 DF @3,40
Cori Gauff powyżej 9,5 DF @7


Wszystko pograne w b365.

Za krótki mecz, to co gra Garcia to jakiś kosmos.
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Godzina 18.00
K. Pliskova - A.Sabalenka
Typ Pliskova i poniżej 21.5 gema
Kurs 3.9
Forbet
Analiza:
Na pierwszy rzut oka to to wygląda na wyrównane zacięte trzy setowe spotkanie.Obie złapały formę ale na dobrą sprawę obu już mogło by nie być!!! Pliskova prześlizgaęła się psim sfędem przez tajbreka meczowego z Linette a Sabalenka miała jeszcze więcej szczęścia w tajbreku drugiego seta z Kają Kaneppi powinna przegrać 2:0 .
W h2h 2:2 obie wygrały po meczu na trawie i hardzie , 3 mecze 3setowe i ostatni mecz Pliskova 2;0 ubiegły rok Cincinnati. I liczę na powtórkę!
Wczoraj wszystko wskazywało na 3 sety w meczu Garcia Gauff skończyło się 2:0 dziś próbuję na przekór.
Wybieram Pliskovą bo wróciła solidność , lekkość polot elegancja gra sprawia jej radość nie męczarnie.Tym wygrała ostatni mecz z Azarenką.

I jeszcze dodatkowy Typ.Ostatni mecz między nimi rok temu wynik Pliskova 6:3 6:4

Zatem dokładny wynik 6:3 , 6;4
Kurs 51 williamhill
Dzisiaj za 2.67e

Dwa słowa o takich Typach. Za wynik 6:4 6:4 6:4 w meczu Rublev Norie można było ustrzelić 201 Kurs
Za ubiegłoroczny finał Djokovic Medvedev 6:4 6:4 6:4 Kurs 251
Pamiętam bo kusiło mnie 6:4 6:4 6:4 Djokovic po marnym kursie 120
 
isztwan 251,3K

isztwan

Użytkownik
Kłócita się czy Świątek czy Pegula. Nie wiadomo, która wygra ale weźta szybko dajta na to, że Pegula wygra seta. Za np. 10k i kilka tysi wpadnie. (hej hej hej to jest Ju Es Ej, tata miliarder, mama ma miliony)
Pegula wygra seta
1.7
 
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
Pegula @2.85 Fortuna

Każdy kto nie jest zaślepiony rekordowym win streakiem Igi z okresu wiosennego i potrafi obiektywnie oceniać rodaków, przyzna, że wraz z końcem tegorocznego Rolanda Garrosa skończyła się jakakolwiek forma Świątek w tym sezonie. Nie prezentuje tego samego ognia oraz umiejętności, co potwierdził katastrofalny Wimbledon, który w mojej ocenie nie przystoi zawodniczce WTA #1, a późniejsze występy czy to w Warszawie czy US Swing na hardzie nadal nie tchnął optymizmu. Na Flushing Meadows obserwujemy kontynuacje struggle’u Polki, która praktycznie co mecz walczy ze sobą i nie prezentuje dominacji. Spotkanie z Niemeier, która jest kilka półek nizej od dzisiejszej przeciwniczki, pokazało, że obecna sytuacja nie wróży sukcesu na tym szlemie.
Pegula jest na solidnym, regularnym poziomie przez dłuższy czas, zaimponowała zgładzeniem Petry bez żadnego zająknięcia. Warto wspomnieć, że jest ostatnią Amerykanką w turnieju, a to doda jeszcze więcej ognia na trybunach Artur Ashe Stadium, co będzie nieść Jessice w trudnych momentach.
W mojej ocenie, ujrzymy potwierdzenie słabiutkiej, jak na liderkę rankingu, dyspozycji Świątek i na ćwierćfinale się skończy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +167
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Pegula - Świątek
Tu już za butelkę wina i dwa piwa :)
Bardzo trudne linie ale w sporcie wszystko jest możliwe choć szczerze mówię nie dowierzam!
Obie powyżej 3 asów kurs 4.33 Williamhill
Obie powyżej 4 asów kurs 11.00
Williamhill
Pegula w formie co pokazał macz z Kvitową , a dla Igi to prawdziwy sprawdzian.Mecz z Grubą Julką pokazał że ŚWIĄTEK do ugryzienia ale nie dała się ugryźć.
Potrzebne Meczycho!!!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +782
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Garcia 2:0 2,48
Kursy mocno spadają. Wszyscy wiedzą, że Garcia nadal jest w życiowej formie i nawet Jabeur jej tu nie zagrozi. Wszystkie mecze jaka na życzenie wygrywa 2:0. Także i trudną do przejścia gospodynię zawodów Gauff pokonała do zera. To sugeruje że w meczu z Jabeur będzie podobny wynik. Jabeur nie ma obecnie życiówki choć gra swoje i dostała się aż do półfinałów. No dobra. 2:0 z Tomljanovic to bardzo dobry rezultat. Jednak jak gra Garcia to palce lizać. Nie ma podjazdu do niej chyba nikt łącznie z Igą Świątek niestety. Szykuje się być może szybki mecz. Nie widzę żadnych szans u Jabeur nawet na seta. Garcia gra zbyt dobrze.
 
Ostatnia edycja:
adik1992 402,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Garcia o23,5 niewymuszonych błędów @1,85
23 w 16 gemach, za krótki mecz
Francuzka w wybornej formie. Leje rywalki aż miło popatrzeć. Nie straciła jeszcze seta na US Open. Na jej drodze stanie Jabeur, która po przegranym finale na Wimbledonie będzie chciała wygrać w NY a do tego jeszcze tylko dwa kroki. Garcia w ostatnich meczach mimo że nie były zbyt długie robiła kolejno:
20 z Andreescu
23 z Riske
22 z Gauff.
Wszystkie te mecze były zamknięte w dwóch setach. Dzis spodziewam się że Jabeur postawi sie mocniej i urwie seta a może i wygra mecz. Wielka waga tego pojedynku, Caroline stanie przed szansą na swój pierwszy singlowy finał WS więc presja i zdenerwowanie powinny pomóc w popełnianiu błędów. Do tego dochodzi styl gry Tunezyjki, który jest bardzo nieprzyjemny dla rywalek, miesza dużo różnych uderzeń, slajs, skrót więc Garcia będzie musiała ryzykować. Liczę że zobaczymy spotkanie godne tej fazy turnieju i niech wygra lepsza.

Sabalenka o31,5 niewymuszonych błędów @1,8542

Nie spodziewam się że Sabalenka wygra szybko to spotkanie w dwóch setach. Forma Igi może nie jest najwyższa, ale Polka nie leży Sabalence o czym mogliśmy się przekonać w tym roku aż trzykrotnie. Będzie mieć Aryna w głowie te porażki, zwłaszcza tę finałową ze Stuttgartu. W tym pojedynku spodziewam się festiwalu błędów z obu stron oby ze szczęśliwym zakończeniem dla Igi.

kursy z 1xbet
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Jako, ze moj buk tego nie ma, to rzucam

Over 95,5 minuty Garcia vs Jabeur

W dotychczasowych dwusetowkach i Tunezyjka i Francuzka nie spieszyly sie z zamykaniem spotkan. 1h 36 min. Powinien dac nam jeden tie break, a i tak szykujemy sie raczej na trzy sety.
 
G 1,5K

gaevicisti

Użytkownik
Panowie, wygra Garcia? Mam ją na fajnym AKO, nie kończy kuponu co prawda, ale po prostu ten typ rodzi we mnie największe wątpliwości, w sumie głównie dlatego, że to koniec końców WTA. Postawiłem na nią, bo oglądałem mecz z Gauff (i stawiałem wtedy na Amerykankę) i autentycznie jak żyję to nie widziałem, by ktoś w kobiecym tenisie pokazywał aż taką dominację genetyczną, to jest gra monstrualna. Na papierze nawet Jabeur powinna zmieść z kortu, no ale właśnie - na papierze. Nie pytam was oczywiście, czy to 100% pewny typ, bo pewna jest tylko śmierć i podatki, bardziej jestem ciekaw, jaki jest konsensus na forum co do tego meczu, może się trochę uspokoję. Dziena 🙃
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA US open
Godzina 01.30 pewnie ulegnie

Sabalenka - Świątek

Typ Zakład łączony Świątek i ponizej 19,5 gema

Kurs 3,1 Williamhill
Analiza
Tutaj postawię na wariant dobrze znany przećwiczony który wychodzi znakomicie iw ydaje mi się ze jest duza szansa na to ze wyjdzie i tym razem.Dla przypomnienia 3 ostatnie mece z Sabalenką tylko z tego roku Doha 6:2 6:3 , , Sztutgart 6:2 6:2 , Rzym 6:2 6:1.
Dlaczego teraz miało by być innaczej ???Bo inne piłki ??? złej baletnicy rąbek u spódnicy!!!!Ale to bardzo dobra baletnica i coraz lepsza!!!
Bo Sabalenka doszła do półfinału??? powinna odpasć z Kaneppi , z Collins Daniele zabrakło konsekwencji , z Pliskovą zagrała dobrze ale to Pliskova zagrała słabo dwa , trzy lewele od meczu z Azarenką.
Pegula doszła z Igą do Tajbreka w drugim secie , ale postawiła na ostrożnośc , zachowawczośc popraność przebijanie .Do pokonania Świątek trzeba czegoś wiecej .
Sabalenka niby ma argumęty ale tym argumętom trzeba nie dac dojśc do głosu.Trzeba zaatakować.Ja nie lubie tych krótkich nudnych meczów Swiatek ale takiego meczu bym chciał dzisiaj sądzę ze bedzie się działo w Finale bez względu na wynik drugiego pólfinału.
Iga proszę Cię muszę rano wczesnie wstać!!!!!
Wiadomo kazdy mecz to osobne przedstawienie , w dodatku na największej scenie tenisowej świata , ale ja postawię na krótką dwuaktówkę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom