>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Toronto, 08-14.08.2011

Status
Zamknięty.
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Gajdosova, J - Petrova, N ✅

Naprawdę fajny kurs, Rosjanka jest tutaj dla mnie zdecydowaną faworytką. Wygrała dwa tygodnie temu turniej w stolicy USA, obsada na pewno nie powalała, ale Nadia pokazała, że jest w dobre formie. Teraz duża impreza, nie ma mowy o odpuszczaniu- 100% motywacja. Australijka ostatnio dwie porażki w pierwszych rundach ze średnimi przeciwniczkami, nie wygrała w nich nawet seta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
panas89 95

panas89

Użytkownik
Stosur - Morita
dw 2:0
kurs: 1.70
Stosur może w ostatnich meczach nie zachwycała, dzisiaj rozpoczyna się bardzo prestiżowy turniej masters. Myślę że dzisiaj Stosur na hardzie, która jest zdecydowanie jej ulubioną nawierzchnią, pokarze wyższość nad Japonką. Uważam iż Stosur nie powinna dać się dzisiaj przełamać, jak wiemy posiada jeden z najgrozniejszych serwisów w WTA i wygra to spotkanie w 2 setach. Polecam
 
komar77 18

komar77

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis K.| Toronto
Spotkanie: Safarova - Hercog
Typ: 2
Kurs: 2,12
Buk: Betsson

VS


Analiza:

Dziś o godzinie 19 dojdzie do pojedynku na twardych kortach w kanadyjskim Toronto.
Naprzeciw siebie staną 24 letnia czeszka Lucie Safarova oraz Polona Hercog 20 letnia ładna tenisistka ze Słowenii.
Ranking obu tych tenisistek jest dość zbliżony- Safarova- 32 Hercog 40.
Hercog grała kwalifikacje do tego turnieju gdyż nie jest w najlepszych 33 tenisistkach na świecie. Pokonała łatwo kanadyjke Kimberly Surin łatwo 2-0 oraz wczoraj oraz brytyjke Heather Watson 2-1 .

Panie grały dotychczas raz ze sobą 26.05.2010 w Roland Garros , wtedy wygrała Hercog 6-1,6-2.
Faworytem bukmacherów nieznacznie jest czeszka, lecz kursy na Hergog maleją i to ona powinna dziś wygrać.
Obie panie grają bardzo rozważny i mądry tenis , Hercog świetnie serwuje, zaś Safarova returnuje.
Czeszka ostatnio miała problemy zdrowotne opuszczając ważne turnieje, grała ostatnio w szwedzkim Bastad miesiąc temu .
Hercog prezentuje bardzo dobrą forme grając równo.
Uważam że dzis wygra Hercog ponieważ jest lepszą tenisistką ,młodszą , prezentującą równą formę.

Polecam ten typ oraz dla odwaznych 2-0 na Hercog:cool:
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Stosur - Morita
dw 2:0
kurs: 1.70
Stosur może w ostatnich meczach nie zachwycała, dzisiaj rozpoczyna się bardzo prestiżowy turniej masters. Myślę że dzisiaj Stosur na hardzie, która jest zdecydowanie jej ulubioną nawierzchnią, pokarze wyższość nad Japonką. Uważam iż Stosur nie powinna dać się dzisiaj przełamać, jak wiemy posiada jeden z najgrozniejszych serwisów w WTA i wygra to spotkanie w 2 setach. Polecam
Ja jednak bym się za bardzo nie nastawiał na łatwe zwycięstwo.
I zgadzam się, że jeżeli ona będzie grała normalnie, nie mówię tu o szczytach formy to to wygra. Jednak od dłuższego czasu nie funkcjonuje serwis tak jak powinien a wtedy to ona się totalnie sypie i nie działa jej druga broń, FH. Tak to się jakoś ze sobą łączy. Ja bym jednak chętniej postawił na samo zwycięsto po niskim kursie niż na 2-0. Osobiście daję temu jakieś 70%, ale ona potrafiła przegrywać mecze gdzie dawałem jej 90% na zwycięstwo a kursy były np. 1.1!
A i nie wiem kogo ona ma karać, ale myślę, że swoją wyższość pokaże.
Edit: O kurcze, dopiero spojarzałem która godzina, to już leci. Ale jak widać 1-1 w setach.
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Upatrzyłem sobie spotkanie Pavlyuchenkovej z Martinez. Rosjanka wyraźnie spasowała po świetnym RG, gdzie doszła do ćwierćfinału. Potem było już źle a nawet fatalnie. Niespodziewane porażki w Eastbourne i Baku. Do tego ledwie druga runda Wimbledonu. Nastka jest młoda więc nie pierwszy i nie ostatni raz ma mały dołek. Liczę, że na turniejach w Ameryce się odblokuje bo przecież to jeden z większych talentów w WTA. Wydaje się, że Martinez jest w formie, wszak wygrała turniej w Bad Gastein. Pamiętajmy jednak, że Hiszpanka świetnie gra na mączce a już na hardzie jest jedynie przeciętną zawodniczką. Rosjanka powinna dzisiaj dominować i zagrać ofensywnie, jeśli nie będzie problemów z regularnością to spokojnie wygra bo zwyczajnie jest lepszą zawodniczką.

A. Pavlyuchenkova 1.65
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Jankovic 1.40⛔bet at home - Georges

Serbka po trawie zupełnie usunęła się w bok. Nie wiem czy leczyła kontuzje, czy chciała po po prostu się zregenerować. Nie ważne. Po takiej przerwie ufam że naładowała silniki i jest w gazie. Niemka w kompletnym dołku i zapasci. Po dobrych wynikach w pierwszej fazie sezonu aktualnie spusciła z tonu. Gra jak troll. Widać w jej grze jakiś haos i bałagan. Wiadomo nic nie trwa wiecznie. Dobrą formę w tenisie jest trudno utrzymać co pokazuje przykład Niemki. Janković na kortach twardych bardziej mi pasuje. Licze na jej wygraną. Jak zaskoczy tenis serbki to jest grozna dla kazdej z pań WTA. Niemka popełnia mnóstwo błędów, serwis zatraciła i ogólnie gra słabiutko. Serbka przy swojej dobrej dyspozycji i regularności powinna ograć Niemre.

@ a propo pana Fibaka - to facet powiedział co wiedział. Obojętnie jaki jest ten Radwański to trzeba mu oddać że to on jest twórcą osiągnięć : &quot;dolarów i sukcesów&quot; Agnieszki. Ilu było takich zapaleńców jak on w Polsce - tysiące, i co komu się udało dojść tak daleko? tylko Radwańskiemu. A co zrobił Fibak dla polskiego tenisa, co ? &quot;g^^^o&quot; za przeproszeniem! Szacunek dla ojca Agi i czapka z głowy!!!ten cały Fibak przypomina już Jacka Gmocha...


Andre@
 
G 277

geryx

Użytkownik
Upatrzyłem sobie spotkanie Pavlyuchenkovej z Martinez. Rosjanka wyraźnie spasowała po świetnym RG, gdzie doszła do ćwierćfinału. Potem było już źle a nawet fatalnie. Niespodziewane porażki w Eastbourne i Baku. Do tego ledwie druga runda Wimbledonu. Nastka jest młoda więc nie pierwszy i nie ostatni raz ma mały dołek. Liczę, że na turniejach w Ameryce się odblokuje bo przecież to jeden z większych talentów w WTA. Wydaje się, że Martinez jest w formie, wszak wygrała turniej w Bad Gastein. Pamiętajmy jednak, że Hiszpanka świetnie gra na mączce a już na hardzie jest jedynie przeciętną zawodniczką. Rosjanka powinna dzisiaj dominować i zagrać ofensywnie, jeśli nie będzie problemów z regularnością to spokojnie wygra bo zwyczajnie jest lepszą zawodniczką.
A. Pavlyuchenkova 1.65
postawiłem sporo na to zdarzenie, w pełni sie zgadzam dodam tylko że porażka w baku Anastazji z dzisiejszą b. dobrze grającą pogromczynia Bartoli wygląda inaczej.
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Vesnina E. (Rus) - Radwanska A. (Pol)

Typ:2
Kurs:1.25

I kolejny typ z dość niskim kursem ale jest bardzo pewny. Tym razem zabrałem się za tenis ziemny. W ramach pierwszej rundy turnieju WTA Toronto polska tenisistka Agnieszka Radwańska zmierzy się z Rosjanką Vesniną. Oczywiście bo bardzo dobrym występie w ostatnim turnieju Agnieszki Radwańskiej, która wygrała cały turniej WTA to ona jest zdecydowaną faworytką tego spotkania. Co ciekawe Rosjanka również grała w turnieju w Carlsbad, który został wygrania przez naszą tenisistkę z tym, że odpadła ona już w pierwszej rundzie i myślę, że tu będzie podobnie ponieważ jest ona dużo słabsza od naszej zawodniczki co pokazuje również ranking WTA w którym to Agnieszka jest na 12 pozycji zaś jej rywalka dopiero na 38 miejscu. Myślę, że warto postawić na to spotkanie można również pokusić się na zagranie zwycięstwa naszej zawodniczki w dwóch setach.
 
jasmin_bogow 4,3K

jasmin_bogow

Użytkownik
Vesnina E. (Rus) - Radwanska A. (Pol)

Typ:2
Kurs:1.25

I kolejny typ z dość niskim kursem ale jest bardzo pewny. Tym razem zabrałem się za tenis ziemny. W ramach pierwszej rundy turnieju WTA Toronto polska tenisistka Agnieszka Radwańska zmierzy się z Rosjanką Vesniną. Oczywiście bo bardzo dobrym występie w ostatnim turnieju Agnieszki Radwańskiej, która wygrała cały turniej WTA to ona jest zdecydowaną faworytką tego spotkania. Co ciekawe Rosjanka również grała w turnieju w Carlsbad, który został wygrania przez naszą tenisistkę z tym, że odpadła ona już w pierwszej rundzie i myślę, że tu będzie podobnie ponieważ jest ona dużo słabsza od naszej zawodniczki co pokazuje również ranking WTA w którym to Agnieszka jest na 12 pozycji zaś jej rywalka dopiero na 38 miejscu. Myślę, że warto postawić na to spotkanie można również pokusić się na zagranie zwycięstwa naszej zawodniczki w dwóch setach.
Interesujące. Muszę przyznać, że spędziłem trochę czasu w tej wypowiedzi poszukując argumentów, jakie, Kajzerze, przedstawiłeś za wygraną Radwańskiej. Te pogrubione, to te, które znalazłem.
Pozostawię bez komentarza.
Tycząc się samego meczu. W pierwszej rundzie Agnieszki na pewno nie ruszę. Nie wiadomo jak podejdzie do turnieju. ( zmęczenie?, bark? ) Jasne, że turniej jest ważny i dobrze płatny, ale własnych możliwości przeskoczyć nie można. Moją sugestią jest pozostawienie tego meczu w spokoju i dopiero w kolejnych rundach próbowanie czegokolwiek z Agą ( zwłaszcza że w 3 spotyka się znowu z Verą, jeśli wszystko pójdzie wg przewidywań )
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 23

kajzer

Użytkownik
Wozniak, Aleksandra vs Peer, Sahar



Typ:2
Kurs:1.40

I na zakończenie moich typów znowu postanowiłem podać coś z tenisa i również z pierwszej rundy turnieju WTA w Toronto tym razem wybrałem pojedynek pomiędzy Aleksandrą Wozniak a Sahar Peer. Oczywiście zdecydowaną faworytką jest Peer chociaż dziwi mnie trochę zawyżony moim zdaniem kurs ponieważ Peer jest zdecydowanie lepsza w dodatku znajduję się ostatnio w bardzo dobrej formie o czym najlepiej świadczy udział w finale w ostatnim turnieju WTA w Waszyngtonie, Wozniak natomiast dość długo już nie grała ostatnio w Wimbledonie więc wątpie, żeby była w dobrej formie po tak długiej przerwie. Jeżeli spojrzymy na ranking WTA to jest na 23 miejscu a jej rywalka głównie przez to, że nie grała jakiś czas spadła na odległą 150 lokatę. Myślę, że warto postawić na Peer bo jest w znakomitej formie.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis 17-00 9.08.2011
Wickmayer- Vinci
typ; 0-2 ✅ 4:6 2:6 gladko..
5,0
WilliamHill
Analiza
Dziś w spotkaniu pierwszej rundy turnieju wta w toronto belgijka yanina wickmayer spotka sie z wloszka roberta vinci. Dla Belgijki bedzie to pierwszy turniej po Wimbledonie. Brak ogrania na kortach twardych moze sprawic ze przynajmniej na poczatku tego spotkania Belgijka moze nie czuc sie zbyt dobrze. Doswiadczona Wloszka powinna to dzis wykorzystac. Belgijka to zawodniczka ktorej albo wychodzi prawie wszystko albo nic. Wickmayer czesto stawia wszystko na jedna karta, wali mocno i albo wejdzie albo nie. Vinci to przede wszystkim doswiadczenie, podcinane pilki ktore w moim przekonaniu powinny dzis sprawic wiele klopotow Belgijce. Wloszka to rowniez czesta zmiana rytmu gry, czasami wycieczki do siatki, trzeba przyznac ze Vinci przy siatce czuje sie swietnie. Wloszka rowniez dobrze serwuje, co procentuje na tej nawierzchni kortu. Ciezko powiedziec w jakiej formie jest aktualnie Wickmayer. Ma za soba udany Wimbledon, jednak czy jest ona w stanie utrzymac tak dlugo dobra dyspozycje? Szczerze watpie. Vinci to na tyle doswiadczona zawodniczka, ze jesli tylko Belgijka nie bedzie dzis trafiac regularnie to Vinci powinna to wykorzystac i awansowac do drugiej rundy turnieju.
 
T 205

tomz

Użytkownik
Wozniak, Aleksandra vs Peer, Sahar



Typ:2
Kurs:1.40



I na zakończenie moich typów znowu postanowiłem podać coś z tenisa i również z pierwszej rundy turnieju WTA w Toronto tym razem wybrałem pojedynek pomiędzy Aleksandrą Wozniak a Sahar Peer. Oczywiście zdecydowaną faworytką jest Peer chociaż dziwi mnie trochę zawyżony moim zdaniem kurs ponieważ Peer jest zdecydowanie lepsza w dodatku znajduję się ostatnio w bardzo dobrej formie o czym najlepiej świadczy udział w finale w ostatnim turnieju WTA w Waszyngtonie, Wozniak natomiast dość długo już nie grała ostatnio w Wimbledonie więc wątpie, żeby była w dobrej formie po tak długiej przerwie. Jeżeli spojrzymy na ranking WTA to jest na 23 miejscu a jej rywalka głównie przez to, że nie grała jakiś czas spadła na odległą 150 lokatę. Myślę, że warto postawić na Peer bo jest w znakomitej formie.
Z tego co mi wiadomo Woźniak grała dwa tyg temu w vancouver i ....wygrała ten turniej pokonując,ROBSON,KEOTHAVONG,Ulke Radwańską,FALCONI, HAMPTON. Także nie wprowadzaj ludzi we błąd kolego.

Typu nie kwestionuje
 
duo 303

duo

Użytkownik
Dominika Cibulkova - Iveta Benesova @1.47 zwrot
Nie mam dziś coś dnia do pisania ładnych analiz tak więc w punktach:
1. Ranking: Cibulkova 18 Benesova 45
2. H2H: 1:0 na korzyść Cibulkovej (wygrana w Madrycie w 2010 roku 2:0 (6:2 6:2))
3. Forma:
Cibulkova:
Stanford: ćwierćfinał i wycofanie się z turnieju
Wimbledon: ćwierćfinał porażka z Sharapovą
Benesova:
Bad Gastein: porażka w pierwszej rundzie z Hofmanovą
Bastad: porażka w pierwszej rundzie z Martinez Sanchez
Nie widzę argumentów za Benesovą, więc po kursie 1.47 chętnie pogram na Cibulkovą.
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Dziś o godzinie 19 dojdzie do pojedynku Włoszki Flavii Pennetty z urodzoną w Rosji lecz grającą dla Kazachstanu Galiną Woskobojewą obie zawodniczki w rankingu dzieli 110 miejsc lecz warto dodać że Galina cały rok 2010 straciła po poważnej kontuzji.Obie zawodniczki są doświadczone lecz atuty są po stronie Flavii świetna gra pod siątką,robiąca mało błędów.Galina pokonała ostatnio Bartoli lecz miała dużo szczęścia ponieważ Bartoli zagrała jedno z gorszych meczy wolna,dużo błędów nawet kiepskie pierwsze podanie Galiny w okolicach 30% nie pozwoliły niemrawej Marion wygrać meczu..dziś gram przeciwko Galiny na pewno nie powtórzy takiej gry jak ostatnio+Flavia napewno kilka razy przełamie jej serwis
Pennetta-Voskobojeva typ 1 kurs 1,50 DW 2-0 kurs 2,30
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Na dzisiaj ciekawą opcją wydaje mi się być win Samanthy Stosur z reprezentantką gospodarzy Aleksandrą Woźniak. Spodziewałem się kursu max 1,20 tymczasem mamy 1.45, a pewnie można złapać i wyższy. Oglądałem mecz Stosur z Moritą i po 1. secie byłem mocno zdziwiony. Sam bardziej przegrała tego seta, niż Japonka go wygrała. Jednak gdy Australijka wzięła się za grę w następnych dwóch setach Morita miała nie wiele do powiedzenia. Bardzo dobry, często trafiany pierwszy serwis, świetny drugi serwis z kickem, potężne uderzenia kończące z forehandu i dobra gra przy siatce. To atuty, które Sam pokazała w pewnie wygranych 2. i 3. secie. Woźniak w 1. rundzie gładko ograła Peer, stąd pewnie te kursy, ale nie od dziś wiadomo, że Izraelka jest w dołku formy. Myślę, że Samantha dość łatwo wygra.
Sam Stosur @1.45 Betclic

E: Ajć, nie ten dział. Proszę o przeniesienie do WTA.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis 19-00 10.08.2011 WTA Toronto
Samantha Stosur-Aleksandra Wozniak
typ: 2-0
2,65
Betsson
Analiza
Dziś w spotkaniu drugiej rundy turnieju wta w toronto Australijka Samantha Stosur spotka sie z reprezentantka gospodarzy posiadajaca polskie korzenie Aleksandra Wozniak. Obie spotkaly sie na korcie jak do tej pory trzykrotnie i jak narazie prowadzi o dziwo Wozniak 2-1. W rankingu WTA obie dzieli az 139 miejsc rankingowych! Stosur jest 11, natomiast Wozniak zajmuje 150 miejsce. Dziwia wyrownane kursy na to spotkanie. Wozniak co prawda w pierwszej rundzie zagrala bardzo dobrze, oddajac tylko jednego gema zawodniczce z Izraela- Sahar Peer, jednak kanadyjka jest bardzo chimeryczna zawodniczka. Jednego dnia potrafi zagrac kapitalne spotkanie, by drugiego zagrac juz katastrofalnie. Stad tez daleka pozycja w rankingu Aleksandry. Stosur w spotkaniu pierwszej rundy nie zachwycila, jednak ograla bardzo dobrze spisujaca sie ostatnio Ayumi Morite w trzech setach. Australijka bardzo dobrze czuje sie na kortach twardych. Swietnie serwuje, dobrze gra przy siatce i gra ofensywnie, co sprawia ze dobrze czuje sie na szybkich kortach. Z takimi wlasnie mamy doczynienia w Toronto. Dla Wozniak sukcesem bylo juz ogranie w pierwszej rundzie Peer, nie sadze aby potrafila dzis sprostac presji jaka towarzyszy wystepom gospodarzy. Tym bardziej, ze przyjdzie jej sie dzis zmierzyc z zawodniczka ze scislej swiatowej czolowki. Stosur jesli dzis tylko zagra na swoim normalnym poziomie, nie powinna miec problemow z odniesieniem zwyciestwa. Nie sadze aby Wozniak zagrala dzis takie spotkanie jak w I rundzie. Jesli kanadyjka chce dzis powalczyc z utytulowana rywalka musi wspiac sie jeszcze wyzej i zagrac jeszcze lepiej, co nie wydaje mi sie zbyt prawdopodobne.
 
H 1

hektor8192

Użytkownik
Samantha Stosur - Na Li 1 2,05 (youwin)
Samanthe widziałem w 1 rundzie, niesamowicie męczyła się z Moritą. W pewnym momencie wydawało się, że Stosur nie będzie już w turnieju...No ale udało jej się wygrać mecz, w którym nie grała najlepiej, a to bardzo ważne dla jej psychiki! Kolejny mecz wygrany bez większych problemów i dziś czas na rywalkę z najwyższej półki.
Dla Na Li będzie to pierwszy mecz od Wimbledonu, ponieważ 1r. w tym turnieju miała &quot;wolną&quot;, a w 2r. Peng oddała mecz walkowerem. Nie jest to korzystna sytuacja dla Chinki. Nie dość, że nie jest w rytmie meczowym to zmiana miejsca gry i nowa nawierzchnia nie wróżą dobrze.
Na Li często po takich przerwach nie gra dobrze, ma problemy z koncentracją, maksymalnie skupia się tylko na swoich gemach serwisowych, a w rezultacie przegrywa spotkanie za spotkaniem.
Bilans bezpośrednich pojedynków przemawia zdecydowanie na korzyść Australijki. Wygrała z Chinką 3 mecze, w których nie straciła nawet seta!
Moim zdaniem wiele więcej argumentów przemawia za Stosur i to ona powinna znaleźć się w ćwierćfinale.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
arsenal789 346

arsenal789

Użytkownik
Tenis
Vinci - Ivanovic
1
3.44
Pinnacle Sports
Analiza :
Stawiam w tym meczu na Włoszke ponieważ jest w bardzo dobrej formie na tym turnieju. Ivanovic jak każdy pewnie wie , potrafi grać rewelacyjnie ale równie potrafi popełniać serie błędów , mam nadzieje że taka seria przytrafi jej się w tym meczu. Zobaczmy ostatnie mecze :

Ivanovic :
10/08/2011 Ivanovic, Ana vs. Benesova, Iveta 2:0 6:3 6:2
09/08/2011 Ivanovic, Ana vs. Zhang, Shuai 2:0 6:1 6:1
07/08/2011 Półfinały Ivanovic, Ana vs. Zvonareva, Vera 1:2 7:5 4:6 4:6
06/08/2011 Ćwierćfinały Ivanovic, Ana vs. Peng, Shuai 2:0 6:4 6:2

Vinci :
10/08/2011 Vinci, Roberta vs. Wozniacki, Caroline 2:0 6:4 7:5
09/08/2011 Vinci, Roberta vs. Wickmayer, Yanina 2:0 6:4 6:2
03/08/2011 Vinci, Roberta vs. Zheng, Jie 0:2 4:6 2:6
02/08/2011 Vinci, Roberta vs. Jovanovski, Bojana 2:1 3:6 6:4 6:1

Ivanovic ostatni turniej zakończyła w półfinale i miała tylko jeden dzień na odpoczynek natomiast Vinci widać że po tym tygodniu przerwy wyszła zupełnie inna zawodniczka. Serbka wygrała 4 razy z Vinci , natomiast ona tylko raz ale w ich ostatnim pojedynku w Lutym ( również na twardym korcie ) . Nie wieże w to że Włoszka przypadkiem pokonała tak gładko Wickmayer i Wozniacki . W rankingu Vinci jest 22 a Serbka 16. Ja stawiam na Vinci , po takim kursie warto zaryzykować!;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
W 1

wojtek_88

Użytkownik
Tenis
Vinci - Ivanovic
1
3.44
Pinnacle Sports
Analiza :
Stawiam w tym meczu na Włoszke ponieważ jest w bardzo dobrej formie na tym turnieju. Ivanovic jak każdy pewnie wie , potrafi grać rewelacyjnie ale równie potrafi popełniać serie błędów , mam nadzieje że taka seria przytrafi jej się w tym meczu. Zobaczmy ostatnie mecze :

Ivanovic :
10/08/2011 Ivanovic, Ana vs. Benesova, Iveta 2:0 6:3 6:2
09/08/2011 Ivanovic, Ana vs. Zhang, Shuai 2:0 6:1 6:1
07/08/2011 Półfinały Ivanovic, Ana vs. Zvonareva, Vera 1:2 7:5 4:6 4:6
06/08/2011 Ćwierćfinały Ivanovic, Ana vs. Peng, Shuai 2:0 6:4 6:2

Vinci :
10/08/2011 Vinci, Roberta vs. Wozniacki, Caroline 2:0 6:4 7:5
09/08/2011 Vinci, Roberta vs. Wickmayer, Yanina 2:0 6:4 6:2
03/08/2011 Vinci, Roberta vs. Zheng, Jie 0:2 4:6 2:6
02/08/2011 Vinci, Roberta vs. Jovanovski, Bojana 2:1 3:6 6:4 6:1

Ivanovic ostatni turniej zakończyła w półfinale i miała tylko jeden dzień na odpoczynek natomiast Vinci widać że po tym tygodniu przerwy wyszła zupełnie inna zawodniczka. Serbka wygrała 4 razy z Vinci , natomiast ona tylko raz ale w ich ostatnim pojedynku w Lutym ( również na twardym korcie ) . Nie wieże w to że Włoszka przypadkiem pokonała tak gładko Wickmayer i Wozniacki . W rankingu Vinci jest 22 a Serbka 16. Ja stawiam na Vinci , po takim kursie warto zaryzykować!;)
Najwidoczniej nie oglądałeś ostatnich dwóch pojedynków Any oraz wczorajszego Vinci z Woźniacką. Dunko-polka długo nie grała. Potwierdza się, że nr 1 na świecie ma chyba z losów na loterii, bo gra słabiutko. Nie patrz, że Vinci pokonała nr 1 na świecie. Ona pokonała numer co najmniej 25. Wozniacka grała tak słabo, że nie sposób było z nią nie wygrać. Tak więc nie podniecałbym się zbytnio triumfem Vinci. Co do Any, gra ostatnio bardzo równo. Jak mówiła, forme szykuje na US Open, który już lada dzień. Pre turnieje na betonie w Ameryce Północnej pokazują, że dobrze się przygotowała. Co do jej triumfu jestem pewien, a nawet pewnego w 2. setach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom