>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Tokio, 25.09-01.10.2011

Status
Zamknięty.
W 18

wlodas60

Użytkownik
Irina Falconi - Ayumi Morita typ - 2 - 2.10- bet 365

Spotkanie planowane na godz. 3.00 WTA Tokio. Morita u bukmachera jako niefaworytka dla mnie jest faworytka. Zawodniczki o podobnych warunkach fizycznych i umiejetnosciach. Ostatnie mecze Mority wskazuja na spadek formy ale ja uwazam, ze oszczedzala sie na turniej u siebie. Styl jakim gra wymaga kondycji i koncentracji. Falconi sredniej klasy zawodniczka umiejaca rozgrywac wazne pilki, mozna ja porownac do Paszek


Najlepsz analiza ma sie nijak do trafialnosci
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
W 18

wlodas60

Użytkownik
Klara Zakopalova - Urszula Radwanska - Typ- 2 - 2.10 - bet365


WTA- Tokio godz. 3.00
Ula wyraznie na fali wznoszacej. Nalezy zauwazyc,ze przegrala mecze w ostatnich turniejach z ich zwyciezczyniami [ Pervak i Scheepers]. Bilans spotkan miedzy nimi 3:2 dla Uli. Widac, ze styl gry Zakopalovej jej odpowiada. Dodatkowym czynnikiem moze byc to, ze Zakopalova w Seulu grala rowniez w debla. Biorac pod uwage warunki azjatyckie i wiek Klary moze byc przemeczona. Osiagniecie polfinalu w Seulu i pokonanie sredniej klasy tenisistek nie przekonuje mnie do stwierdzenia , ze jest w wyjatkowej formie


Najlepsza analiza ma sie nijak do trafialnosci
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Mchale1.65✅ @ Paszek

Dziewczyny dzielą praktycznie te same miejsca na liscie WTA. Paszek w tym sezonie zanotowała w końcu jakiś progres. Kiedyś wróżono jej wielką karierę. Z tego raczej nic ni będzie ale austriaczka to kawał solidnej tenis women. Amerykanka to dla mnie odkrycie tego sezonu. Wczesniej pisałem ze to diament i perełka. Jak na swój wiek to już naprawdę dobrze ukształtowana emocjonalnie kobita. Widać że oprócz swietnego tenisa ma jeszcze kawał &quot;dobrej głowy&quot; co w tenisie jest bezcenne! Amerykanka na betonie wydaje mi się solidniejsza. Style obu pań bardzo podobne, mocna płaska i szybka piłka, podobny serwis. Amerykanka jak coś nie sknoci...to dla mnie to talent na pierwszą 10 w przyszłym sezonie! Łeb mi podpowiada zeby lokować pieniążki włsanie na nią.


@ jestem ciekawy meczu Iski...Kerber nie odpusci...zobaczymy czym nas uraczy Radwa ( w końcu w jakiś firmowych łachach - LOTTO &gt; mają fajne ciuchy...)

@ ponoć ojciec RAdwańskich się rozwodzi...??? czy to prawda? moze to są te problemy pozakortowe o których Agnieszka zawsze tak enigmatycznie mówiła...to by wiele wyjasniało itd, ktoś coś wie?

@ tak na zakończenie...czytałem ostatni wywiad z Iską w którym mówiła że po US OPEN powietrze u niektórych pań uchodzi, to prawda, to co się działo rok temu na TOURZE u SKOSNYCH to był jakiś dramat, dziewczyny pewne mastersa odpuszczały i robiły wtopy z byle kim, ciekawe czy bedzie powtórka!?


Pozdrawiam!
 
W 18

wlodas60

Użytkownik
Agnieszka Radwanska - Angeligue Kerber- typ- 1- 2:0 - 2.10- bet365


Planowane spotkanie godz. 12.30
Rewanz - tak nalezy traktowac dzisiejszy mecz. Moja analiza nie bedzie polegala na wyliczance, ktora z zawodniczek ma lepsze badz gorsze elementy gry. Jak powszechnie wiadomo Agnieszka nalezy do nielicznych tenisistek, ktore potrafia realizowac zalozenia taktyczne. Moim zdaniem blad tkwi w zlej taktyce. Dotychczasowe pojedynki z Angeliką Agnieszka, rozgrywala pasywnie. Taka taktyka przynosi nie zle efekty, ale z zawodniczkami slabymi psychicznie lub wyraznie gorszymi. Kerber do nich nie nalezy. Mysle, ze dzisiaj Agnieszka wspolnie z trenerem opracują i zastosują gre bardziej agresywną. Pozwoli to Agnieszce przejac inicjatywe i prowadzic gre. Taki jest klucz do zwyciestwa i na to licze. Wiem ze mozliwosci gry agresywnej w wykonaniu Agnieszki sa ograniczone, ale nie przesadzajmy Kerber to nie S.Williams czy S. Lisicki



Najlepsza analiza ma sie nijak do trafialnosci
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
wlodas60

Za Twój typ trzymam oczywiscie kciuki! Ale dodam od siebie...

Aga to taka tenisistka, która dobrze realizuje swoją taktyke i tenis z dziewczynami z jej półki. Tenis oparty na technice, na precyzji, na przebijaniu opartym na nieduzej sile to korytko Iski.

Jak dojdzie do spotkań z dziewczynami które są kobiecymi &quot;strzelbami&quot; to Iska nie ma pomysłu na gre. Jej tenis wtedy umiera a ona czuje sie jak ryba bez wody. Dopóki nie wcmocni swojego tenisa, nie zacznie grać winersami itd to miejsca 1-8 są dla niej nieosiągalne.

A co do spotkania z Kerber to nawet nie podchodzę do tego spotkania, mecz 50 na 50 ze wskazaniem na Kerber, aktualnie tenis niemki jest na takim samym poziomie co Iski, w dodatku Kerber gra o niebo silniej, mecz z podtekstami za US OPEN...

Powodzenia!
@ kurs na Iske 1.45 na jej win jest dla mnie kompletnie oderwany od rzeczywistości i to taka czysta podpucha !
 
W 18

wlodas60

Użytkownik
Andre

Zgadzam sie calkowicie z Twoim zdaniem na temat Agnieszki i Kerber.
Uwazam, ze znam sie troche na tenisie i to ze Kerber silniej gra jeszcze o niczym nie swiadczy. Kerber w ostatnim roku nie ma zadnych sukcesow. Wynik jaki zrobila w US Open nic nie mowi. Wygrana z Devis Lauren- Kudryavtsewa- Niculescu - Pennetta
[ ktora jest w tym roku w slabej formie ] .Turniej w Tokio bedzie wiec testem jej wartosci.

Pozdrawiam
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Stosur-Kirilenko 1@1,40
Mchale-Paszek 1@1,62
ako:2,37


Fajny dubelek według mnie.Oczywiście z zaznaczeniem że to tylko WTA i wszystko możliwe. Jeśli wszystkie 4 zawodniczki utrzymają formę z ostatnich tygodni to powinien być duży plus. Nie będę się rozpisywał o Stosur,tak wysoki kurs wynika pewnie z tego że po US Open wiele zawodniczek odpuszcza turnieje w Azji. Ale czy Kirilenko stać na pokonanie Australijki?Nie sądzę. Mchale wogóle ostatnio świetnie gra,więc o nią się można trochę mniej obawiać
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
27 września, 09:30
Samantha Stosur - Maria Kirilenko 2 3,30 [bwin] - 3/10j ✅
Stosur to największa gwiazda kobiecego tenisa ostatnich tygodni, wszystko za sprawą zwycięstwa w US Open. Widzę, że bukmacherzy są zachwyceni sukcesem Samanthy i przesadzili z wystawieniem kursów na jej pierwszy mecz od US Open. Tym bardziej, że jej rywalką będzie Kirilenko, która stawiła jej ciężki opór podczas nowojorskiego turnieju, w tym spotkaniu może mieć jeszcze większe szanse na wygraną.
Kirilenko jest w niezłej formie, w ubiegłym tygodniu zaliczyła półfinał turnieju rozgrywanego w Guangzhou, gdzie poległa z późniejsza zwyciężczynią Scheepers prowadząc dość wyraźnie w 3 secie... Także aklimatyzację w azjatyckim środowisku ma już za sobą. W Tokio w 1 rundzie pokonała zawodniczkę z kwalifikacji - Erike Sema, oddając jej zaledwie 1 gema.
Często zdarza się tak (szczególnie u kobiet), że po wygraniu turnieju wielkoszlemowego następuje regres formy. Nie jestem w stanie powiedzieć czy tak będzie właśnie z Australijką, ale trzeba brać to pod uwagę. Wrócę jeszcze na chwilę do gry Stosur w US Open 2011, Samantha zagrała najlepsze spotkanie w karierze w finale tego turnieju, ale spoglądając na cały turniej to wcale jej gra nie wyglądała tak dobrze jak niektórym się wydaje. Oczywiście chwała jej za to, że udało jej się osiągnąć tak znaczący sukces, ale był to dziwny turniej, pełen niespodzianek i sensacji.
Faworytką tego spotkania jest Stosur, ale moim zdaniem w tym meczu może wszystko się wydarzyć i szans Kirilenko bym nie przekreślał! Zdecydowane value, dlatego warto zagrać.
 
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
Zakopalova K. - Peer S.
Typ: 1 Kurs: 2.05
Buk: BetClic
Stawka: 5/10

{WTA, Tokio, 7:00}
Głównym argumentem dlaczego w tym spotkaniu typuję wygraną Czeski, jest pokonanie w poprzedniej rundzie naszej rodaczki - Urszuli Radwańskiej. Klara po przegranym pierwszym secie, wygrała pojedynek, nie dając Uli szans w spotkaniu.
Co trzeba zanotować Polska, od początku sierpnia w 20 rozegranych pojedynkach na twardej nawierzchni zanotował bilans 14-6. Urszula na prawdę na tej nawierzchni pokazywała się ostatnio z dobrej strony.
W tym spotkaniu poznamy, czy Shahar jest w formie, bo wygrana po 3-setowym pojedynki z zawodniczką, która jest rozstaawiona na 210 miejscu rankingu ATP Pliskova nic dobrego tutaj nie wróży dla zawodniczki z Izraela w starciu z Zakopalovą. Uważam, że agresywność w grze Czeski będzie górą w tym spotkaniu.
✅2:0
✅ 5.25j
GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
guzior 6

guzior

Użytkownik
Orientujecie się jak z formą Wozniackiej? Doszła do półfinału US Open gdzie przegrała z Williams i dalej grała gdzieś? W Szczecinie jak jej poszło - ona tam grała o coś, czy tylko jakąś pokazówkę? Zastanawiam się nad typem 2:0 dla Wozniackiej w meczu z Gajdosovą. W US Open wygrała z nią i generalnie w 3 meczach nie straciła z nią ani jednego seta.
Co o tym myslicie?
 
P 0

pitseleh

Użytkownik
⛔ Vania King vs Petra Kvitova ⛔ [ 1:6 ; 6:7 ]

Kurs na Vanie przesadzony. Dziewczyna jest przez bukmacherów niedoceniana. W 1 rundzie rozbiła Shuai Zhang [ 6:0 ; 6:1 ], w drugiej pokonała ale już po walce wyżej notowaną Anastazję Pawliuczenkową [ 6:4 ; 7:6 ]. Dla mnie to dobry prognostyk przed meczem z Petrą. Kvitova zaś po wygraniu Wimbledonu nie gra nic, dostaje bęcki od niżej notowanych zawodniczek. W 1 rundzie pokonała Mandy Minellę [ 6:2 ; 6:3 ] ale wynik ten nie robi jakiegoś szczególnego wrażenia bo Mandy to zawodniczka grająca przeważnie turnieje rangi ITF.

Reasumując : forma zdecydowanie po stronie King, która w dodatku lubi grać na betonie. Zdziwię się jak Vania ten mecz przegra. Dodam, że kursy na nią spadają :cool:.

Kurs : 3.540 [ Pinnacle ]
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
28 września, 06:00
Ana Ivanovic - Maria Kirilenko 2 2,20 [nordicbet] - 2/10j ✅
Kolejny raz gram na Kirilenko, ponieważ bukmacherzy nadal jej nie doceniają. Moim zdaniem to spotkanie nie ma faworytki, dlatego kurs 2,20 na Marię jest wart gry.
W h2h 3-1 na korzyść Any, ale ta statystyka jest mało ważna ze względu na to, że ich spotkania były rozgrywane w latach 2005-2007.
Ivanovic w tym sezonie gra dość równo, ale bez większego błysku. Już kilka razy twierdzono, że złapała formę i ponownie będzie w czołówce. Niestety dla niej przewidywania te okazały się marne. W Tokio ograła już Rodionovą (1r) i Robson (2r), oba zwycięstwa w dwóch setach, ale trzeba dodać, że już w spotkaniu z młodą Brytyjką miała delikatne problemy.
Kirilenko zdecydowanie na fali wznoszącej, wygrana ze Stosur powinna wzmocnić ją psychicznie.
Największymi atutami Serbki są FH i serwis, dokładnie jak u Stosur. Skoro Rosjanka potrafiła znaleźć sposób na Australijkę to dlaczego miałaby tego nie powtórzyć w meczu z Ivanović, tym bardziej, że potrafi świetnie returnować, a z takimi zawodniczkami nigdy Serbce nie grało się dobrze. Jedyne co mnie martwi to ciężki mecz z Samanthą, który kosztował Marię wiele sił, dlatego ze stawką nie będę się wychylał.
Reasumując, ciężko przewidzieć co stanie się w tym spotkaniu, dlatego kursy na to spotkanie powinny być na identycznym poziomie. Bukmacherzy mają inne zdanie, myślę, że są w błędzie!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
W 18

wlodas60

Użytkownik
Agnieszka Radwanska - Jelena Jankovic. typ-1-2:1- 3.75- bet365

WTA- Tokio planowany godz. 11.00

Postanowilem zagrac 2:1 dla Agnieszki spodziewam sie wyrownanego meczu.
Tenisowo i fizycznie wiadomo Jankovic lepsza [trudno w czolowce znalesc gorsza]
Jankovic moze wygrac grajac mocno i dokladnie+wysoki% 1-servisu,to trzeba byc w wysokiej formie. Ostatnie wyniki nie wskazuja na to. Uwazam, ze jest to przeciwniczka pasujaca do stylu gry Agnieszki. Duza szansa na wygranie tego meczu dobra taktyka.


Najlepsza analiza ma sie nijak do trafialnosci
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
Agnieszka Radwańska - Jelena Jankovic
Typ: 2 Kurs: 2.23
Buk: Pinnacle
Stawka: 5/10
{WTA, Tokio, 12:00}
Nasza tenisistka do meczu podejdzie po wczorajszym, męczącym pojedynku z Kerber. Choć Agnieszka przegrała pierwszego seta, w dwóch pozostałych pokonała 63,63.
Obie zawodniczki prezentują bardziej defensywny styl gry. Po kontuzji pleców Agnieszki, nie ma już raczej śladu. Choć Jelena również prezentuje obecnie dobrą formę, więc ciężko wskazać tutaj jednoznacznie faworyta.
Jak wspomniałem obie zawodniczki prezentują dobrą formę oraz defensywny styl gry, to właśnie w zawodniczce pochodzącej z Serbii upatruję więcej szans w ataku, a szczególnie na jej backhand oraz serwis.
GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Co do dzisiejszego spotkania Agi i Jeleny,to jeszcze raz potwierdza się,że obstawiamy wahania półkul mózgowych zawodniczek WTA,a nie ich umiejętności sportowe ???? ???? A pokazał to dobitnie 2 set,pokazał to,jak ważna w ciężkich chwilach jest porada trenera,Agnieszka przy 4:3 w drugim secie po utracie 4 gemów z rzędu,przegrała już praktycznie mecz,zszedł trener,krzyknął kilka wydawałoby się błahych uwag i poleceń i co? I mecz w 200% się odwrócił ???? Aga zaczęła naparzać rakietą,a nie przebijać piłeczki jak juniorka,to zaprocentowało,Serbka stanęła,pokazała też,że wcale nie jest tak doświadczona jak się o niej mówi,przez jeden błąd sędziny przy 5:4 i 30:15 dla Polki,spaliła się psychicznie i na 3 set wyszła sama rakieta bez oczu zawodniczki:cool:Nie będę oczywiście mówił,że nie było w tym dużego procentu zasługi Agnieszki,lecz to Jelena przegrała to spotkanie,na jutro kurs nie wart gry,Kanepi sprawiła niespodziankę,może być w gazie,trzeba poczekać na rozwój wydarzeń i kto ma możliwość,to lepiej niech zagra na live,kto wie co przyjdzie do głowy naszym Paniom,a poziom w tym turnieju jest bardzo wyrównany;)Jeśli miałbym coś polecić,to over gemowy na jutro!
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Zvonareva1.45✅ 6:3 6:3 @ Kirilenko

Kirilenko ostatnio szaleje, złapała wiatr w zagle. Gra naprawdę swietnie, czasami przecieram oczy ze zdziwienia czy to ona? Ale jutro z rana sądzę że dostanie mocne baty od Very. Verka moze lekko spusciła z tonu, ale nie mogę sobie wyobrazić żeby przegrała z Kirilenko. Verka powinna grać swoje i cierpliwie łamać tenis Kirilenko oraz łamać jej słabą stronę czyli &quot;myslenie i psyche&quot;. Reasumując : Vera to półka dużo wyzsza od aktualnie dobrego tenisa Mari.

@ wiem że to dział WTA, ale ten Hasse mi dzisiaj rozwalił cały wieczór, co za łoś...jak mozna było przegrać mecz który miało się na wyciągnięcie ręki, na usta cisnie mi się jedno trywialne słowo na K!

BrooklynBounce

wiesz...Radwański jak wchodził żeby doradzać Isce to od razu przegrywała, tutaj wszedł Wiktorowski i od razu metamorfoza...przy stanie w drugim 4 do 3 dla Serbki grosza złamanego bym nie postawił na polke, a jednak...Serbka to ma psychike 14 latki co pokazała w trzecim secie! A co do live powiem krótko - odradzam, najgorsze dziadostwo na co mozna sie nabrać, raz wygrasz, a 10 razy oddasz z nawiązką, z daleka od tego &quot;live&quot;...to maszynka dla buków, tyle w temacie.

Andre@
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
W turnieju w Tokio czeka nas rewanż za tegoroczny finał Wimbledonu, czyli spotkanie Kvitovej z Szarapową. Na turniejach w Azji nie widziałem ani jednej ani drugiej, więc posiłkuje się jedynie statystykami z dotychczasowych dwóch rund. Czeszka póki co bez straty seta, ale rywalki nie powalają na kolana, wszak Minella i King to któraś z kolei półka w żeńskim tenisie. Ze spotkań Petry trudno wysnuć jakiekolwiek daleko idące wnioski. Masza z kolei już w pierwszej rundzie oddała aż 7 gemów Tanasugarn. Ktoś powie to tylko kilka gemów, przecież Tajka wcześniej pokonała Cetkovską. Wydaję mi się, że skoro ktoś taki jak wspomniana Tanasugarn ma w spotkaniu z Rosjanką aż pięć okazji na przełamanie to nie jest to raczej zjawisko pozytywne. Wiceliderka rankingu miała sporo problemów z Goerges, wygrała co prawda w dwóch setach ale obydwa kończyły się po tiebreakach. Niemka miała aż 11 breakpointów. Warto też zwrócić uwagę na dużą liczbę DF Marii (aż 11) oraz procent wygrywanych piłek po drugim serwisie (ledwie 17%). Wszyscy doskonale wiemy jaki return ma Czeszka i mogę się założyć, że Szarapowa będzie bardzo ryzykowała drugim podaniem w obawie przed właśnie zabójczym returnem. Buki lekko faworyzują Rosjankę, ale dla mnie to jest mecz na 55/45 dla Czeszki. Taki kurs biorę z pocałowaniem ręki. P. Kvitova 2.00 ✅ (Grane w Expekcie).

Kilka godzin wcześniej weteranki wśród deblistek, czyli Huber i Raymond zagrają z Goerges oraz Chan. Amerykanki w świetnym stylu wygrały ostatnio US Open, gdzie tylko w finale oddały seta Shedovej i King. Obydwie zjadły na grach deblowych zęby, a nikomu kto interesuje się tenisem nie trzeba tłumaczyć jak ważne w deblach jest wzajemne zrozumienie oraz komunikacja na korcie. Rywalki nie mają praktycznie żadnego doświadczenia w grze podwójnej, w poprzedniej rundzie męczyły się z Zakopalovą i Rybarikovą. Jutro nie daje im większych szans, a kurs na Amerykanki bardzo dobry. L.Huber/L.Raymond 1.40 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
W 18

wlodas60

Użytkownik
Panowie: Odnosnie meczu Agnieszki. Moj typ.2:1 to nie przypadek przemyslany zaklad. Prawdziwa kase gralem &quot; live&quot; po rozegraniu 1-seta. Nawet komentujacy
K. Stopa w czasie 1-seta powtarzal; nie .wiem co sie dzieje Agnieszka gra jak juniorka.To tyle mojego komentarza,bo jak napisze wiecej to i tak zostanie usuniety.

Pozdrawiam
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Kanepi Kaia vs. Radwańska Agnieszka 1,55✅

Wczoraj wieczorem kursy na Age poszły całkiem sporo w górę, nie wiem czemu ale nic to nie zmienia- ja gram dzisiaj grubo na Polkę. Wczoraj zagrała bardzo słabego pierwszego seta z Jeleną, no ale pozniej chyba wynik mówi sam za siebie, ogólnie w tym turnieju gra naprawdę niezły tenis, odpoczęła trochę i na pewno stać ją tutaj na bardzo dobry wynik. Dzisiaj powinna zagrać z Wozniacką, z którą nie potrafi grać ale Caro jest cieniem samej siebie z przed kilku miesięcy i wczoraj przegrała po trzech setach z Kanepi. Dunka tylko w 1 secie przypominała samą siebie z zeszłego sezonu, wygrała szybko,pewnie 6:1. Estonka zagrała dobre spotkanie ale na Caro czy Agnieszke w optymalnej formie to i tak nie wystarczy. Dzisiaj dwa sety dla Agi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom