>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - 's-Hertogenbosch & Eastbourne, 12-18.06.2011

Status
Zamknięty.
J 19

jajo

Użytkownik
Ja próbuje Ance, 1 set @1,77✅
Typ opieram na tym, że Ana od jakiegoś czasu bardzo dobrze wchodzi w mecz, żeby potem zacząć grać gorzej z każdą następną piłką. Zdecydowanie ma problemy z psychiką i niekorzystnych sytuacji nie umie odwracać. Julka natomiast jeszcze na trawie nie grała w tym sezonie, a jest typową strzelbą i liczę, że na to że w pierwszym secie się jeszcze nie wstrzeli.
ps. ekspertów proszę o wyrozumiałość :]
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Arvane Rezai - Elena Baltacha @ 3.42 Pinnacle

Takie kursy spodowane sa tym ze Baltacha ostatnio bez problemowo wygrala ITF Nottingham bez straty seta a Rezai w tym sezonie ma bilans 6-12. Ja jednak skorzystam z tej promocji bo Francuzka potrafi grac na trawie i ostatnia porazka z Riske wstydu jej nie przynosi. Amerynka na trawie jest przeciez grozna tenisistka i odowodnila to w zeszlym sezonie gdzie pokonala w Birmingham kilka dobrych tenisistek i pomeczyla Sharapova. Francuzka potrafi dobrze serwowac tylko przewaznie brak jej regularnosci w innych elementach gry. Slabo jej idzie w tym sezonie no ale kiedys karta musi sie odwrocic i mysle ze to wlasciwy moment. Baltacha przeciez to nie jest jakas mega ciezka przeciwniczka a Rezai tej klasy tenisistkii pokonywala wielokrotnie.
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Anastasia Pavlyuchenkova - Tsvetana Pironkova Typ: Pavlyuchenkova
14. w rankingu WTA Rosjanka Anastasia Pavlyuchenkova zmierzy się z 53. Serbką Bojaną Jovanovski. Faworytką tego pojedynku oczywiście jest ćwierćfinalistka ostatniego turnieju Roland Garros, Pavlyuchenkova. Myślę, że zdołała ona już wypocząć po męczącym turnieju na kortach francuskich i turniej w Eastbourne potraktuje jako solidne przetarcie przed Wimbledonem, próbując zajść tutaj jak najwyżej. A predyspozycje do tego ma duże. Rosjanka dysponuje silnym i solidnym serwisem jak na warunki WTA. Poza tym jest zawodniczką dobrze wyszkoloną technicznie, a silna budowa ciała umożliwia jej grać wiele uderzeń kończących zarówno z forehandu, jak i backhandu. Jeżeli chodzi o grę przy siatce i woleja, to może nie jest jakąś mistrzynią, ale zawodniczką solidną. Jej dzisiejsza rywalka, utalentowana Serbka Jovanovski prezentuje ostatnio duże wahania formy. W Birmingham przegrała z anonimową Sarą Gronert, by tutaj, w Eastbourne, odprawić w 2 setach Anabel Medinę Garrigues. Myślę, że z Rosjanką Serbka sobie jednak nie poradzi. Obie panie spotkały się dotychczas raz. Na kortach twardych w Brisbane górą była Anastasia Pavlyuchenkova 6-2 7-5.

------

Serena Williams - Tsvetana Pironkova Typ: Williams
Wielki powrót na korty królowej kortów trawiastych Amerykanki Sereny Williams. Po trwającym rok rozbratem z tenisem Serena wraca by przygotować się do Wimbledonu. Na przeciwko niej stanie dzisiaj 34. w rankingu WTA Bułgarka Tsvetana Pironkova, która nie ukrywajmy, ma dziś niewielkie szanse na pokonanie Williams. Atuty Sereny znane są chyba wszystkim sympatykom tenisa. Przede wszystkim potężny serwis. Po zagrywce młodszej z sióstr Williams piłka leci z prędkością wyjętą czysto z męskich rozgrywek. Serwisy w okolicy 200 km/h to w tym przypadku żadna nowość. Poza tym bardzo silne uderzenia z forehandu, jak i backhandu. Z trafiającą w kort Sereną mało która zawodniczka jest w stanie prowadzić dłuższą wymianę. Oczywiście najsłabszą częścią tenisowego rzemiosła u Amerykanki jest poruszanie się po korcie. Grę przy siatce i woleja ma opanowanego jednak w bardzo dobrym stopniu, w końcu wygrała wiele turniejów deblowych w parze z siostrą. Pironkova zaś ostatnio nie prezentowała dobrej formy. W pięciu ostatnich turniejach tylko raz udało jej się przejść 1. rundę. Obie panie spotkały się dotychczas raz, górą była Serena Williams. Myślę, że i dziś wygra ona pewnie, w 2 setach.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Pironkova rok temu dotarła aż do półfinału Wimbledonu, w ćwierćfinale eliminując starszą Wiliams. Grała swoją &quot;życiówkę&quot; Ten sezon ewidentnie słabszy od ubiegłego. Słaba forma, jutro pierwszy jej oficjalny tegoroczny mecz na &quot;trawie&quot;. Szanse, że ograją wracającą Serenę oscylują wg mnie w granicach 10%. Siostry z pewnością razem trenowały i są w dobrej formie. Na Bułgarkę wystarczy w zupełności. Nie widzę tutaj szans na niespodziankę.
nie trenują razem.
Ale po co na siłę węszyć niespodziankę, której nie będzie? Przytaczanie wyników sprzed roku też średnio na miejscu. Pironkova zagrała wtedy turniej życia, który już się nie powtórzy. Serena owszem nie występowała przez rok, ale jestem pewien, że ostatnie tygodnie to były intensywne treningi i sparingi. Nie wyobrażam sobie żeby &quot;królowa trawy&quot; wracała w przeciętnej dyspozycji. Oczywiście kilka minut minie zanim wejdzie w mecz, zanim poczuje grę, kort i piłkę. Jednak ja nie widzę tutaj żadnych problemów dla Amerykanki. Pironkowa jest od dłuższego czasu w beznadziejnej formie. W żadnym z tegorocznych turniejów nie przeszła do trzeciej rundy, z 23 spotkań wygrała ledwie 6. W starciu z młodszą siostrą Williams nie ma większych szans. Serena wygra - to pewne, pytanie tylko w jakim rozmiarze. Ja obstaje jednak przy dwóch setach.

S. Williams 2-0 1.65
niespodzianki, jak sama nazwa mówi, mają następować niespodziewanie, nikt się nie spodziewa, a tu patrz.
Tłumaczę Wam, że po takiej przerwie nikt nie gra dobrze i przeważnie przegrywa pierwsze spotkanie, a często nawet pierwsze kilka. U Panów taka sytuacja była niedawno z Del Potro, z tym że on był po mniejszej przerwie niż roczna jak to jest u Sereny. Ta w tym czasie miała bodajże dwie operacje, próbowała coś tam śpiewać, po prostu nie interesował jej tenis. Ok, trenowała, ale co jej da te parę treningów przed występem w zawodowym tourze? Pironkova to nie jakiś wirtuoz tenisowy, ale przecież nie byle kto. Ma na koncie zwycięstwa z takimi zawodniczkami jak Venus, Ivanovic (wtedy 3 rakieta świata), Azarenka (kontuzjowana co prawda), Dementieva, a urywała sety Serenie, Henin, Wozniacki. To nie są byle jakie rezultaty. Gra w tym roku kiepsko, ale takiej szansy na pewno nie chce zmarnować.
Mecz właśnie trwa i jest wynik 6-1 1-3 (patrząc od strony Pironkovej). Nawet jeżeli Serena go wygra, to warto było próbować, choć ja grałem za delikatną stawkę, ale gdyby był kurs pokroju 8-10 to na pewno bym atakował mocno, bo to okazja. Łatwo tak się czepiać szukaczy niespodzianek, a jak kurs 1,2 nie wejdzie to wielce bukmacherzy chowają głowy w piasek...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
robel 153

robel

Użytkownik
Arvane Rezai - Elena Baltacha @ 3.42 Pinnacle

Takie kursy spodowane sa tym ze Baltacha ostatnio bez problemowo wygrala ITF Nottingham bez straty seta a Rezai w tym sezonie ma bilans 6-12. Ja jednak skorzystam z tej promocji bo Francuzka potrafi grac na trawie i ostatnia porazka z Riske wstydu jej nie przynosi. Amerynka na trawie jest przeciez grozna tenisistka i odowodnila to w zeszlym sezonie gdzie pokonala w Birmingham kilka dobrych tenisistek i pomeczyla Sharapova. Francuzka potrafi dobrze serwowac tylko przewaznie brak jej regularnosci w innych elementach gry. Slabo jej idzie w tym sezonie no ale kiedys karta musi sie odwrocic i mysle ze to wlasciwy moment. Baltacha przeciez to nie jest jakas mega ciezka przeciwniczka a Rezai tej klasy tenisistkii pokonywala wielokrotnie.
Wiem, że już po meczu ale to naprawdę był bardzo kiepski typ

Ja dziś sprubuje taki dubelek
Zgadzam się z typem Lightera
Pavlyuchenk. A. (Rus) - Jovanovski B. (Srb)
Typ: 1 1.40

Zheng - Hantuchova
Typ: 2
Kurs: 1.40

Daniela ostatnio naprawdę w formie. W zeszłym/tym tygodniu była w finale w Birmingham na trawie, RG&#39;s 1/8, Strasbourg półfinal, zatem 3 ostatnie turnieje bardzo udane. Wątpię aby w tym turnieju zaszła wyżej nić ćwierćfinał, ale ze słabą Zheng powinna na lajcie sobie poradzić. Chinka gra bardzo kiepsko ostatnimi czasy i jest raczej w tendencji spadkowej. Od początku roku spadała dosyć mocno w rankingu co odzwierciedla jej bardzo mizerną grę. Kurs 1.40 dla mnie bardzo fajny.
 
N 3

nyguss

Użytkownik
Kaia Kanepi - Francesca Schiavone 1
Julia Goerges - Ana Ivanovic 1
Powiem Tak nie jestem dobry w pisaniu analiz. Moje przeczucie i obecne formy zawodniczek oraz nawierzchnia na której grają premiują ta panie na które wytypowałem. Młoda niemiecka zawodniczka bardzo waleczna lubi szybką grę. Może być trochę ciężko trzy setowe mecze wchodzą tu w grę myślę że powinno być tak jak mówię FORZA Kanepi Goerges i Russel to moje 3 typy za 500 zł ponad 5000 k to wyciągnięcia w Tobet ???? Powodzenia
Przeczucie masz kosmiczne,twoja gwardia przegrala wszystkie mecze 3x 0:2.
Od siebie dam ze warto dzis grac na Hantuchowa 1.40,jest w lepszej formie niz Zheng obecnie i powinna ja gladko ograc.
 
dancevic 179

dancevic

Użytkownik
I mamy niespodzianke w Den Bosch.Clijsters nie sprostała Oprandi przegrywając 6:7(5)/3:6.Oglądałem trochę końcówke 1 seta i przy stanie 5:6 zagrałem Oprandi http://zapodaj.net/a94a418d2fce.jpg.html.
Belgijka bez formy popełniała bardzo proste błędy nie trafiając np.2 razy w dosłownie pusty kort z pod siatki.Włoszka dobrze serwowała przez większą część meczu,grała dobre dropshoty,dużo slajsów z backhandu,dobrze funkcjonował forehand którym umiała skończyć po prostej.Trochę się zrobiło nerwowo bo Oprandi w każdym swoim gemie od stanu 3:1 w 2 secie z 30-0 dawała 1 breik pointa.Włoszka w decydujących momentach ratowała się dobrym serwisem albo Clijsters nie trafiała w pusty kort bardzo prostych piłek.Na jutro można się zastanowić nad Barrois 2.35.Niemka posiada dobry serwis i mocny forehand a to na trawie może wystarczyć na pokonanie Cibulkovej.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Victoria Azarenka - Elena Baltacha
Typ: 2
Kurs: 8,60
Ktoś może znowu powiedzieć, że szukam niespodzianki, ale ok. Uważam po prostu ten typ za warty ryzyka. Azarenka w pierwszej rundzie trochę męczyła się z Peng, natomiast Baltacha gładko ograła Rezai. Mało tego, Elena wygrała wcześniej turniej z cyklu ITF w Nottingham bez straty seta. To Brytyjka, lubi trawę, gra na niej od dziecka, plus gra u siebie, doping (i jednocześnie antydoping dla przeciwniczki) to często spora motywacja. Natomiast to będzie dopiero drugi mecz Azy na trawie w tym roku. Myślę, że jeżeli Białorusinka wygra to przynajmniej 6-4 6-4, ale &quot;po cichu&quot; spodziewam się przegranej.
edit: W Pinnacle dorwałem, ale już spadł do 7,71 więc się cieszę, że nie zwlekałem.
 
macmaster 43

macmaster

Użytkownik
Victoria Azarenka - Elena Baltacha
Typ: 2
Kurs: 8,60

Ktoś może znowu powiedzieć, że szukam niespodzianki, ale ok. Uważam po prostu ten typ za warty ryzyka. Azarenka w pierwszej rundzie trochę męczyła się z Peng, natomiast Baltacha gładko ograła Rezai. Mało tego, Elena wygrała wcześniej turniej z cyklu ITF w Nottingham bez straty seta. To Brytyjka, lubi trawę, gra na niej od dziecka, plus gra u siebie, doping (i jednocześnie antydoping dla przeciwniczki) to często spora motywacja. Natomiast to będzie dopiero drugi mecz Azy na trawie w tym roku. Myślę, że jeżeli Białorusinka wygra to przynajmniej 6-4 6-4, ale &quot;po cichu&quot; spodziewam się przegranej.

Zgadzam się całkowicie. Sam nie wiem czy to uzasadnić, chyba tylko przeczuciem. Dorwałes piekny kurs, ja raptem 6,10 na bet365...
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Turniej WTA Eastbourne
Venus Williams - Ana Ivanovic 1.654 Pinnacle
Moim zdaniem Ana - czyli najbliższa rywalka Venus Williams nie jest rywalką w podobnej formie do Amerykanki. Serbka nie jest w dobrej dyspozycji już od dłuuugiego czasu, a jej gra nie jest przyjemna dla oka, dużo DF i UE, słabe poruszanie się po korcie, jedyne do czego nie można się przyczepic do jej forehand - ale w sumie z tego Ana słynie. Venus - wygrała w swojej karierze 70na81 spotkań na trawie, wygrywając Wimbledon aż pięciokrotnie, doświadczona Amerykanka wie co to jest gra na trawie oraz wie jak wygrywac z Serbką. W pierwszym meczu po kontuzji wygrała po 3setowym boju z solidną Niemką - Andrea Petkovic, jak widac na wiek Venus (31lat) zdrowie powinno jej służyc. W tym meczu dobrze funkcjonował jej serwis - 4asy oraz 67% trafionego 1serwisu - jak na pierwszy mecz po powrocie - myślę, że solidnie. Cóż tu dużo opowiadac, moim zdaniem mimo wszystko na dzień dzisiejszy jest to różnica klasy między dziewczynami, tak więc typuje pewne zwycięstwo Venus. h2h 6:1 dla Venus w tym 2:0 na trawie.


Mecz na korcie centralnym tak więc:
???? Eurosport start - 12:30
????
 
D 0

devsiok

Użytkownik
a mnie zaciekawil kurs na zvonareva 1.6 przeciwko serenie serena rok bez gry meczy sie ze slabiutka pironkova tylko przebija pilke na druga strone bo jak zaczela ryzykowac to posypaly sie bledy a tu kurs 1.6 na zvonareva czym to jest podyktowane moim zdaniem izi zvonareva
 
king_roger 12

king_roger

Użytkownik
...wiek Venus (31lat)
urodzinki dopiero w piątek ????
Nie jestem przekonany co do takiego łatwego zwycięstwa Venus. Prawda, wygrana z Petkovic, ale wcale nie przyszło jej to łatwo. Ponad dwie i pół godziny na korcie, twarda walka 7:5 5:7 6:3. Mógł ten wynik być inny, na korzyść Niemki. Venus 4 asy, 3 podwójne, Petkovic więcej piłek wygranych z returnu, skuteczność serwisowa I - 66% II - 57%, całkiem nieźle.
Ana w tym sezonie na trawie 4/1, porażka z Hantuchovą w Birmingham, choć powinna to spotkanie wygrać, ale Daniela świetnie broniła break-pointy, chyba w II secie miała 10/10. Poza tym Ivanovic, ma sporo tych podwójnych, ale to skutek bardzo agresywnego serwisu, sporo też asów, piłki wygrywane po I serwisie to w okolicach 80%. Jak dotąd, za wyjątkiem meczu ze Słowaczką, wszystkie spotkania w dwóch setach, szybko, bez większych trudności.
Dla mnie w tym meczu dobrą opcją byłby 1.5 seta lub handi gemowe na Serbkę.
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Williams - Ivanovic 1 1,64 (betson) - 5/10j
Dla obu sióstr Williams najtrudniejszy był pierwszy mecz, obie się męczyły se swoimi rywalkami, ale ostatecznie wygrały. To właśnie pierwsza runda dla najlepszych zawodników jest najgorsza, często gracze podkreślają to w wywiadach. Weźmy choćby ostatni turniej w Paryżu, Nadal w pierwszej rundzie wygrał po ciężkich bojach 3-2 ze słabo grającym na mączce Isnerem, by potem do końca turnieju stracić tylko jednego seta...
Wracając do meczu...Venus to jedna z najlepiej grających zawodniczek w historii tenisa na trawie. Wygrała kilkakrotnie Wimbledon. Trawa to jej żywioł, świetny serwis, dobry return i skuteczna gra przy siatce. Dodając do tego bardzo dobre poruszanie się na tego typu nawierzchni daje niesamowite predyspozycje do wygrywania tego typu spotkań.
Ivanovic już chyba z 2 lata wraca do swojej najlepszej formy i wrócić nie może. Ta dziewczyna nie ma już psychiki zwycięzcy, ileż to ona już przegrała &quot;wygranych&quot; spotkań? Dużo...
To może być wyrównany mecz, ale w najważniejszych momentach &quot;zimną krew&quot; powinna zachować Williams!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Elena Baltacha..warto rozkminic..
Przegladajac dzisiejsza oferte kobiecego tenisa nie sposob nie zauwazyc kursow wystawionych na mecz &quot;Syreny&quot; zwanej przeze mnie rowniez &quot;Wyjcem Pospolitym&quot; z Bialorusi i Brytyjki o niepospolitej urodzie rodem z UK..Na kazdej innej nawierzchni niz trawnik gralbym w ciemno na 2:0 dla Azarenki, ktora bije Elene przynajmniej o dwie klasy..Tu jednak wieksze znaczenie niz sila uderzen i decybele bedzie miala precyzja i ogranie na trawie..Kilka postow powyzej kolega slusznie zauwazyl, ze Brytyjka przemknela turniej w Nottingham bez straty seta..Faktem jest, ze i rywalki przy Victorii wygladaly dosc blado, ale jednak gra u siebie i jest na fali..Brytyjska prasa rozplywa sie z zachwytu nad Jej forma, wrozac spory sukces na kortach Wimbledonu..Podobnie jest o Wardzie, ze o Andym nie wspomne..Czy ogra Azarenke w dwoch setach? (kurs 10,0 na bet365) nie wiem..Ale na pewno ma ogromne szanse urwac pierwszego seta (po kursie 4,50)..Bo zanim (o ile) Azarenka wstrzeli sie z mocnym serwisem i returnami to moze byc juz poczatek drugiej odslony (patrz mecz Williams - Pironkova)..
Powyzszy kurs wyglada mniej okazale niz osemka czy obecnie szesc i pol na wygrana w meczu ale jest o niebo pewniejszy..Bo jesli Victoria ogarnie gre juz w pierwszym secie to w drugim bedzie pozamiatane...
Podobnie mysle o Makarovej i Boja novski kursy 2,5 i 2,62 jesli dobrze pamietam..
powodzenia..
P.s Sam zagralem Baltacha wygra 1go jako singla i wrzucilem z pozostalymi dwoma (rowniez pierwsze sety) do systemu 2 z 5..
 
mesdved 27

mesdved

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis , Eastbourne
Spotkanie: Zvonareva V. - Williams S.
Typ: Williams wygra 1-szy set ✅✅✅
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Serena powoli wchodzi ponownie na korty WTA, postawa w pierwszym jej spotkaniu po przerwie nie była dość przekonująca, lecz było ono pewnie jedynie rozgrzewką po dość długiej przerwie. To jednak udział w tym turnieju jest jedynie, aby zapoznać się z kortami trawiastymi. W tym spotkaniu widzę dwa scenariusze. Bardziej prawdopodobny jest taki, iż Serena w pierwszym spotkaniu z zawodniczką ze światowej czołówki, będzie chciała pokazać na co naprawdę ją stać i gładko rozprawi się z Rosjanką. A drugi oznacza, że nie będzie chciała zbytnio przemęczać się w pierwszych rundach, wiedząc, że będąc nisko rozstawioną zawodniczką w każdej z kolejnych rund będzie na nią czekać coraz trudniejszy rywal w porównaniu z dzisiejszym.
 
mesdved 27

mesdved

Użytkownik
a mnie zaciekawil kurs na zvonareva 1.6 przeciwko serenie serena rok bez gry meczy sie ze slabiutka pironkova tylko przebija pilke na druga strone bo jak zaczela ryzykowac to posypaly sie bledy a tu kurs 1.6 na zvonareva czym to jest podyktowane moim zdaniem izi zvonareva
Pironkova w zeszlym roku dotarła, aż do półfinału Wimbledonu. Pokonując gładko Bartoli i Venus po 2:0. Nie tracąc nawet seta, aż do półfinału w którym przegrała 1:2. Może było to jej turniej życia, ale mimo wszystko źle o Pironkovej na grass&#39;ie nie powinno się mówić.
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Venus Williams - Ana Ivanovic 1.654 Pinnacle
Moim zdaniem Ana - czyli najbliższa rywalka Venus Williams nie jest rywalką w podobnej formie do Amerykanki. Serbka nie jest w dobrej dyspozycji już od dłuuugiego czasu, a jej gra nie jest przyjemna dla oka, dużo DF i UE, słabe poruszanie się po korcie, jedyne do czego nie można się przyczepic do jej forehand - ale w sumie z tego Ana słynie. Venus - wygrała w swojej karierze 70na81 spotkań na trawie, wygrywając Wimbledon aż pięciokrotnie, doświadczona Amerykanka wie co to jest gra na trawie oraz wie jak wygrywac z Serbką. W pierwszym meczu po kontuzji wygrała po 3setowym boju z solidną Niemką - Andrea Petkovic, jak widac na wiek Venus (31lat) zdrowie powinno jej służyc. W tym meczu dobrze funkcjonował jej serwis - 4asy oraz 67% trafionego 1serwisu - jak na pierwszy mecz po powrocie - myślę, że solidnie. Cóż tu dużo opowiadac, moim zdaniem mimo wszystko na dzień dzisiejszy jest to różnica klasy między dziewczynami, tak więc typuje pewne zwycięstwo Venus. h2h 6:1 dla Venus w tym 2:0 na trawie.


Mecz na korcie centralnym tak więc:
???? Eurosport start - 12:30
????
&quot;Venus Williams - Ana Ivanovic 1.654 Pinnacle
Moim zdaniem Ana - czyli najbliższa rywalka Venus Williams nie jest rywalką w podobnej formie do Amerykanki&quot;
Chciałbym przypomnieć że Venus wraca po rocznej przerwie jej &quot;występ&quot; nie pokazywały kamery czyli sugerujesz po wynikach śledzonych w internecie iż jest ona w świetnej formie,ponieważ pokonała słabą Petkovic na trawie?Moim zdaniem się mylisz i ja bym poczekał na te spotkania i zagrał singla na Ane która wyraznię się rozkręciła na trawie,ostatnio zaliczyła półfinał a wczoraj zagrała dobry mecz lecz z początku musiała się przyzwyczaić do nowej,innej trawy
Venus Williams-Ana Ivanovic typ 2 ( kurs 2,62)
 
J 19

jajo

Użytkownik
Oglądałem wczoraj mecz Ivanovic - Georges i jako fan Anci przyznam, że zagrała słabiutko. Masa UE, DF, większość punktów zdobywana po błędach Georges. Wczoraj wygrała nie lepsza, a mniej słaba.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Vera Zvonareva - Serena Williams @ 1.60 Pinnacle

Serene ogladalem wczoraj i pierwsze co mi sie rzucilo w oczy to ze jest bardzo wolna. Vera jest w ciaglym rytmie meczowym , kazdy kto sledzi kariere Rosjanki widzi ze od jakis 2 lat poziom jej gry znacznie sie podwyzszyl . Przełomowy moment byl wtedy kiedy jej trenerem zostal SERGEY DEMEKHINE. Pod jego opieka Rosjanka osiagnela finaly Wimbledonu i US Open oraz polfinal Australian Open. W kwietniu tego roku ich wspolpraca zostala rozwiazana jednak to co Zvonareva wyciagnela z tych lekcji zostanie jej do konca kariery. Przykro jest stawiac przeciwko wielkiej mistrzyni kortow trawiastych jaka jest Serena Williams ale jest taka a nie inna sytuacja i trzeba to wykorzystac. W koncu w bukmacherce chodzi o zarobek a nie sympatie czy uznanie i szacunek dla Amerynanki za to co osiagnela na tego typu kortach. Patrzac na jej osiagniecia mozna sobie tylko zamydlic oczy. Liczy sie tu i teraz.
 
jasmin_bogow 4,3K

jasmin_bogow

Użytkownik
Vera Zvonareva - Serena Williams @ 1.60 Pinnacle

Serene ogladalem wczoraj i pierwsze co mi sie rzucilo w oczy to ze jest bardzo wolna. Vera jest w ciaglym rytmie meczowym , kazdy kto sledzi kariere Rosjanki widzi ze od jakis 2 lat poziom jej gry znacznie sie podwyzszyl . Przełomowy moment byl wtedy kiedy jej trenerem zostal SERGEY DEMEKHINE. Pod jego opieka Rosjanka osiagnela finaly Wimbledonu i US Open oraz polfinal Australian Open. W kwietniu tego roku ich wspolpraca zostala rozwiazana jednak to co Zvonareva wyciagnela z tych lekcji zostanie jej do konca kariery. Przykro jest stawiac przeciwko wielkiej mistrzyni kortow trawiastych jaka jest Serena Williams ale jest taka a nie inna sytuacja i trzeba to wykorzystac. W koncu w bukmacherce chodzi o zarobek a nie sympatie czy uznanie i szacunek dla Amerynanki za to co osiagnela na tego typu kortach. Patrzac na jej osiagniecia mozna sobie tylko zamydlic oczy. Liczy sie tu i teraz.

Prof, jest jedna ważna sprawa. Zobacz na wyniki z ostatnich lat na tym turnieju - Vera prawie nigdy tu daleko nie dochodziła, a czesto przegrywała z dużo słabszymi zawodniczkami. Nie zależy jej na grze tutaj ( w mojej opinii ) więc jeśli tylko zauważy, że będzie musiała się wysilić z Sereną to raczej odpuści ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom