>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

WTA Tour - Rzym, 14-20.05.2012

Status
Zamknięty.
T 44

tomaso

Użytkownik
Mathilde Johansson @ 1.66 bet365 ⛔

Mecz rozpocznie się za chwilę. Wystarczy spojrzeć na ostatnie wyniki Mathilde i Pauli. Francuzka co roku w tym okresie notuje najlepsze rezultaty. Argentynka to talent, ale obecnie nie prezentuje tego, czym imponowała podczas Australian Open. Forma przemawia zdecydowanie za Johansson.
 
S 4

saszka87

Użytkownik
znalazłem perełkę jak dla mnie mega pewniak Anna Chakvetadze Varvara Lepchenko typ 2 kurs 1,6 stawka 2tys cała wypłata ale podejrzewam ze w godzinę sie zwróci ???? )

uważaj bo nie będziesz miał za co chleba kupić.
Varvara ma kontuzje
wiem ale najwyżej skreczuję wiec zwrócą zakład.. a jestem pewien że nawet z kontuzją ją rozwali na bet365 kurs nawet 1,75
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
znalazłem perełkę jak dla mnie mega pewniak Anna Chakvetadze Varvara Lepchenko typ 2 kurs 1,6 stawka 2tys cała wypłata ale podejrzewam ze w godzinę sie zwróci:smile ????
Ostatnie wyniki Chakvetadze nie są fatalne, więc ja bym uważał. Stuttgart - kwalifikacje i wygrana 2-0 z K. Bondarenko, pierwsza runda i przegrana z Cornet 3-6 4-6, a uwierz mi że Francuzka grała bardzo dobrze (potem sprawiła duże problemy Sharapovej). W Madrycie widzę, że pokonała Mattek-Sands, też dobrą na clayu, potem po walce przegrała z Larsson (5-7 w trzeciej partii), a tutaj zaczęła od gładkiego zwycięstwa nad Tatishvili. Mi się ona zawsze będzie kojarzyć z tym, że zepsuła kiedyś moją mega taśmę, stawiałem przeciwko niej (z Bammer), a wygrała. Tak więc przeciwko niej już nie gram ????
Lepchenko w Madrycie zrobiła pozytywne wrażenie, tym się pewnie sugerujesz stawiając na nią, ale popatrz na jej poprzednie wyniki, nic nie pokazywała.
Dla mnie nobet klasyczny. Przegrana będzie dla Ciebie srogą nauczką, bo granie czegoś takiego za całą wypłatę to głupota. Na &quot;desperackie shoty&quot; jak ja to nazywam, jest wiele lepszych okazji.
Edit: no i Chakveta wygrała ????
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Nie lepiej było całą wypłatę zagrać już na S. Williams dzisiaj? Jeżeli to co napisałeś jest prawdą to współczuje nerwów ponieważ wybrałeś mecz 50/50. Zgadzam się z przedmówcami.. mądre to nie jest.
 
strzala 377

strzala

Użytkownik
saszka87 i cała wypłata poszła w ****... Co Ty jeść będziesz, kiepska sprawa ( bez ironii )...


A żeby nie było że Off Topic to napisze że ten turniej wygra S. Willams albo Iśka, innej opcji NIE ma ! ????
 
michal-bajor 379

michal-bajor

Użytkownik
@Up
Z całym szacunkiem do Radwańskiej ale nie zdoła Ona dużo zwojować w tym turnieju...
W ćwiartce ma Williams i Wozniacką a w połfinale zapewne czekać będzie już Azarenka, na która Agnieszka niestety nie może znaleźć żadnego sposobu...
A szkoda że ułożyła się dla niej drabinka bo mogłaby się zbliżyć w rankingu do Sharapovej która będzie bronić punktów za zeszłoroczne zwycięstwo...
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
Kurs na Anastasie zachęcający i niewiele większy od tego jaki proponowany jest na zwycięstwo Kseni Pervak (1,80). Wiadomo czemu mniejszy kurs na Pervak. Kazaszka po prostu ma więcej rozegranych meczów, a co najważniejsze wygranych. Anastasia trafiała w ostatnich turniejach na mocne zawodniczki i niestety żegnała się z turniejem. Tak było w: Madrycie niedawno, także w Stuttgarcie, oraz w kwietniu w Charleston kiedy po wyeliminowaniu Greczynki Daniilidou poległa z Nadią Petrovą. Jutro jest szansa powalczyć z Kazaszką. H2H dla Pervak to też wpływa na kurs. Warto spróbować na Rosjankę. Wiele o niej nie jestem w stanie napisać, a zmyślać i koloryzować to nie wypada. Zatem od razu mówię, że typ czysto ryzykancki, ale biorę, bo przecież Anastasia kiedyś musi wrócić do formy choćby sprzed sezonu, kiedy takie zawodniczki jak Pervak odprawiałaby z turnieju po szybkim 2-0.
Anastasia Pavlyuchenkova v Ksenia Pervak @ 1,90
✅


Monica Niculescu jest cieniem zawodniczki, która grała na kortach m. in. Dubaju, Doha, czyli z marca 2012 r. Aż 4 porażki z rzędu i 4 turnieje ostatnie zakończone już na pierwszym meczu, porażką . Co tu dużo pisać, Rumunka poza formą, w kolejnej rundzie WTA Roma powinna znaleźć się McHale.
Christina McHale v Monica Niculescu @ 1,40
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Trzeba przyznać wprost, że drabinka mocną stroną Polki nie będzie w Rzymie. Słusznie zauważył to kolega nieco wyżej. Słusznie też zwrócił uwagę że może to być S. Williams lub C. Wozniacka a nie zapewne S. Williams. Ostatni pojedynek tych dwóch pań pokazał że w rewanżowym spotkaniu może się wszystko odwrócić. Karolina po pierwszym secie miała Amerykankę na widelcu. Na pewno tatuś postara się aby Karolina zagrała tym razem mecz o wiele lepiej. Do tego dochodzi zmęczenie Amerykanki która z powodu zwycięstwa w Madrycie nie ma tak naprawdę dużego odpoczynku. Jutro gra już kolejny przecież mecz. Będzie interesująco. Chciałbym tylko zauważyć że ciekawie zapowiada się również spotkanie o ile do niego dojdzie V. Azarenki i D. Cibulkovej. Słowaczka jest nieobliczalna. Jeżeli zmotywuje się na mecz z Białorusinką tak jak ostatnio, podejrzewam że nie będzie zbierać co po Victorii. Chyba że turniej w Rzymie zagra o niebo lepiej niż w Madrycie w co szczerzę wątpię.

E. Makarova - F. Schiavone - 1 (2.00) ✅
bet365
Na dzisiaj z całej listy spotkań zainteresowało mnie to spotkanie. Rosjanka zagrała przyzwoicie w Madrycie. Odpadła co prawda w 3 rundzie ale to jej można wybaczyć. Lucie Hradecka grała niewiarygodny tenis, mam tu na myśli głównie serwis. Wcale bym się nie zdziwił gdyby pokonała w Madrycie samą Victorie Azarenke która w meczu z Williams nie istniała. Rosjanka w każdym razie przegrała po długiej ładnej walce w drugim secie. Włoszka tymczasem nie prezentuje swoją grą nic godnego uwagi. Jeżeli się mylę to niech mnie ktoś sprostuje. Największą bronią dzisiaj Francescy będzie prawdopodobnie jej własny stadion. Włoszka cały sezon ma niemrawy żeby nie powiedzieć beznadziejny. Owszem rywalki ostatnio miała wymagające ale nie wszystkie. O. Govortosova była na pewno do ogrania na cegle w Barcelonie. Lepchenko można wybaczyć ale z drugiej strony E. Makarova gra na podobnym poziomie więc jeżeli nie radzi sobie Włoszka z Amerykanką to ciężko mówić o czymkolwiek. Na pewno Włoszka ma większe doświadczenie jeżeli chodzi o cegłę jednak jeżeli chodzi o jej formę to jest to wielki znak zapytania, ponieważ jeżeli jest taka sama jak w Stuttgarcie to stawiam na E. Makarova.
by scotratez
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
L 58

lgaw

Użytkownik
Scheepers (-2gemy) - Gajdosova 1,98 ✅
Pinnacle

Chanelle gra bardzo rozsądny tenis, wszystko za sprawą świetnego trenera. Umie prowadzić długie wymiany, czego brakuje Gajdosovej. Jest w niezłej formie, ostatnio sprawiła ogromne problemy Errani. Gajdosova od początku sezonu nie prezentuje się najlepiej. W Madrycie zdemolowała ją słaba ostanio Wickmayer.
szanse oceniam na 60%, co daje value = 1,18


Makarova - Schiavone 2,02 ✅
Betsson

Rosjanka w Madrycie pokazała się z bardzo dobrej strony. Pokonała Kirilenko i Woskobojewa. W R3 postawiła się będącej w życiowej formie Hradeckiej. Możliwe że powoli wraca do formy z początku sezonu. O jej rywalce ostatnimi czasy ciężko powiedzieć coś dobrego. Wydaje mi się jednak że gra co raz lepiej, na co wskazywać może wyrównany pojedynek z Lepchenko. Dalej jest jednak cieniem Franceski którą znamy.
Szanse oceniam na 55%, co daje value = 1,11
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
L 58

lgaw

Użytkownik
Kerber - Rodionowa poniżej 18 gemów 1,76 ⛔
Betsson

Kerber ma o wiele wyższe umiejętności od Australijki. Nie ma co tu analizować. Obecna forma również bardzo wysoka, Rodionowa także prezentuje się ostatnio całkiem dobrze ale w starciu z zawodniczką tej klasy co Angelika nie ma szans.
Szanse oceniam na 65%, co daje value = 1,14
 
arson 16

arson

Użytkownik
Siemanko
Co myślicie o typie na Hlavackova jutro gra z Petrova, z tego co widziałem to azarenka w drugim secie miała z nią lekki problem tiebreak był, nie jestem jakimś specjalistą pytam bo kurs fajny 2.25 a może i 2:0 dla Hlavackovej kurs 4.0.Niech się wypowie jakiś specjalista.
dzięx z góry
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
Jutro zaufam Sabinie Lisiscki, która grać będzie z Nowozelandką Erakovic. Mecz może być całkiem ciekawy, mam nadzieję, że poleje się mniej łez niż podczas gdy grała inna Niemka - A. Kerber. Coś z tymi Niemkami z młodego pokolenia jest, że są słabe psychicznie, popłakać się lubią, przegrać z kontuzją itp. Sabinka również lubi sobie popłakać na korcie. Gdyby tak zestawić Sabinkę z Erakovic pod względem wyczynów na korcie, formy, wyników ostatnich to wychodzą nam podobne zawodniczki. Erakovic ostatnio kilka razy pozytywnie zaskoczyła mnie, sam na nią pograłem kilka razy i nie zawiodła. Jutro jednak zagram przeciwko niej, gdyż to jednak Sabina choćby samym miejscem wyższym od Nowozelandki w rankingu WTA zobowiązana jest jutro poradzić sobie ze swoją rywalką. Sabina masa urazów ostatnio. Ostatni jej turniej to w Charleston, gdzie odpadła w ćwierćwfinale z powracającą do formy Sereną Williams. W tym meczu właśnie odnowił się uraz Niemki i do turnieju w Rzymie nie słychać było o pięknej Sabinie. Na facebook&#39;u Niemka wypowiedziała się, że nie może doczekać się jutrzejszego meczu. Nie wierze, aby Sabina , co by nie patrzeć wypoczęta nie dała rady Eraković. Z kim jak nie z takimi tenisistkami Lisicki powinna się rozprawiać, by powrócić do formy.
Sabine Lisicki v Marina Erakovic @ 1,40
⛔

 
G 277

geryx

Użytkownik
Lucic-Cibulkova 0-2 @ 1,53 bwin✅
Cibulkowa ostatnio gra przyzwoicie, jakby wróciła jej pewność siebie. W Kopenhadze po wejściu na clay finał (przegrany z Errani co wstydu nie przynosi).
H2h grały dwa razy ze sobą 2-0 dla Cibulkowej (raz 3setówka na grasie raz gładkie 6-4, 6-0 hard)
Lucic w tym roku max drugie rundy, nie gra nic a nic, wystarczy powiedzieć że najlepsze pokonane zawodniczki w tym roku na clayu to 91 wta Minella, a dostawała od takich tuzów jak:Radwańska U,Davis (208 wta),Safarova, Voegle -wszystkie porażki po 2-0.
Nie widzę żadnego argumentu za Chorwatką.
e/ zgodnie z założeniem walec 61 62
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
R. Vinci - K. Knapp - 1 (1,38) ⛔
Pinnacle Sports
Z całej paczki Włoskich tenisistek R. Vinci prezentuje się najrówniej obok S. Errani. Jak już przegra mecz to z zawodniczką o klasę lepszą. Jednak nie jest to powód dla którego zainteresował mnie ten typ. Roberta wydaje się być w dobrym gazie od ostatniego turnieju w którym przegrała dopiero z A. Radwańską po ładnej grze. Dodam że w tym samym turnieju koleżanka z reprezentacji Włoszki - S. Errani która wygrywa w tym roku turnieje na cegle przegrała z Polką urywając dosłownie jeden gem w całym meczu. Forma Włoszki na pewno jest obiecująca. Dzisiaj gra u siebie podobnie jak K. Knapp jednak młodsza koleżanka i mniej doświadczona mimo udanego wyniku w Estoril nie powinna przeszkodzić Robercie w zwycięstwie. Zwycięstwo z G. Voskoboeva po trzech setach czy M. Kirilenko po trzech setach która nie potrafi się odnaleźć na cegle czy zwycięstwo w dwóch setach z E. Danillidou która na cegle w ogóle nie potrafi grać i przegrywa wszystko jak na zawołanie nie przekonuje mnie. Dopiero C.S Navarro która gra pierwsze skrzypce na cegle sprowadziła K. Knapp na ziemie i pokazała jej właściwe miejsce w szeregu. Roberta Vinci to także stara wyga jeżeli chodzi o cegłę. W ubiegłym roku niestety nie powojowała tutaj ze względu na kontuzję. W tym roku powinno być inaczej przynajmniej w tej rundzie. Bardzo bym się zdziwił gdyby R. Vinci dziś przegrała.
by scotratez
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Jelena Jankovic - Sorana Cirstea
Typ: 2
Kurs: 3,40
Wynik: ✅ 1-2
Spotkały się raz - w 2009 roku na Roland Garros - górą była Cirstea. Dotarła zresztą wtedy aż do ćwierćfinału i to na razie jej największe osiągnięcie. Jej bilans w zeszłym roku na clayu wynosił 18/7 (podczas gdy Jeleny 11/6), więc bardzo w porządku. Nie przepadam za tą tenisistką, bo to typowa przebijaczka, ale tym stylem gry potrafi naprawdę napsuć krwi rywalowi. To dopiero 1990 rocznik (nie żebym wróżył jej wielką karierę), a już ma na koncie zwycięstwa także z m.in. A. Radwańską, Lisicki, Stosur, Zvonarevą czy Bartoli. Po kursie 3,40 można jej zaufać, ale oczywiście za niedużą stawkę.
Serbka od dawna zmierza nie w tę stronę, co trzeba. Granie na nią to ZAWSZE duże ryzyko, czy gra z kimś z czołówki czy z poza 50. Jej ostatnie wyniki są fatalne - odpadała w pierwszych rundach w Stuttgarcie i Madrycie, a wcześniej także w Charleston, czyli jest bez zwycięstwa na mączce i oby tak zostało. Ciągle oczywiście coś tam potrafi, pamiętam jak ona grała parę lat temu, ale dwa słowa jakie mi się nasuwają w tej chwili na język z myślą o niej to błędy i marudzenie. Spieprzy zagranie, to wszyscy mają winę, tylko nie ona.
Uważam, że irytująca ściana jaką jest Cirstea, może tutaj przynieść efekt.

Venus Williams - Simona Halep
Typ: 1
Kurs: 1,51
Wynik: ✅ 2-0
Starsza z sióstr Williams chce na pewno udowodnić wszystkim, że także potrafi wrócić do gry, tak jak to zrobiła Serenka. Do tej pory się nie popisała (chociaż dotarła do dwóch ćwierćfinałów). Ostatnio w Madrycie przegrała gładko z Kerber w 2r. Wcześniej pokonała właśnie Simone 6-1 4-6 7-6. Coś czuję, że normalna mączka od &#39;niebieskiej&#39; będzie jej bardziej służyć i tu zobaczymy gładszy wynik. Poza tym nie ma wątpliwości, że trenowała i motywacja jest ogromna. To by było na tyle.

Anastasia Pavlyuchenkova - Petra Kvitova
Typ: 1
Kurs: 5,30
Wynik: ⛔ 0-2
Oj kursik warty zagrania. Kvitovej podobnie jak Jankovic - nie ufam nigdy, uważam nawet że jest gorszą tenisistką (ogólnie), mimo że wyniki i miejsce w rankingu tego nie potwierdzają. Nikt mi nie wmówi, że w tym roku gra dobrze, bo nie gra i zgodnie z moimi prognozami - będzie spadać w rankingu. Pavlyuchenkova całkiem solidna, może namieszać w tym meczu, widzę value na nią. Nie będę pisał o ich ostatnich wynikach, bo nie będą tu miały na nic wpływu. Dodam, że grały ze sobą czterokrotnie, H2H 2:2, wszystkie mecze trzysetowe, ostatnie wygrane w tym roku w Miami przez Rosjankę 6-4 6-7 6-0. Zobaczymy jak dziewczynom dzisiaj się powiedzie.
 
L 58

lgaw

Użytkownik
S. Williams - wygra turniej w Rzymie, kurs 3

Kto może jej zagrozić?? - NIKT, jest poza zasięgiem, przegrać może tylko z samą sobą lub urazem. Ogromne value
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Pavlyuchenkova(+6,5g)-Kvitova 1 1,50 Fortuna

Spory zapas na Rosjankę,Kvitova obniżyła ostatnio loty a na clayu wcale taka taka mocna nie jest,te 6 gemów zdecydowanie w zasięgu Rosjanki,zwłaszcza po wczorajszym niezłym meczu z Pervak.

Chakvetadze(-2,5g)-Stephens 1 1,7 Fortuna

Z początku miało iść w stronę Amerykanki ale Chakvetadze dawno już nie zaliczyła jakiegoś lepszego występu,czas najwyższy.Stpehens nieźle przebrnęła przez kwale ale Rosjanka też sobie dobrze poradziła.Stephens większe szanse uważam miałaby na hardzie,clay nie jest jej mocną stroną.
 
W 27

witekp20

Użytkownik
S. Williams - wygra turniej w Rzymie, kurs 3
Kto może jej zagrozić?? - NIKT, jest poza zasięgiem, przegrać może tylko z samą sobą lub urazem. Ogromne value
Może jej zagrozić choćby mocny wiatr i mączka w oczach ????
A tak poważnie to należy nadmienić, że nawierzchnia w Madrycie nie miała zbyt wiele z mączką wspólnego (niezwykle szybka, wystarczy przejrzeć statystyki dotyczące asów w poszczególnych stosunkowo wolna mączka spotkaniach). W Charlestone W Rzymie jest klasyczna mączka (proszę mnie poprawić jeśli się mylę), co na pewno nie będzie sprzyjało Serenie. Jeżeli się nie mylę, to nie wygrała turnieju na klasycznej mączce od French Open 2002. Zdaje się, że mączka nigdy nie była jej ulubioną nawierzchnią. IMO kurs 3.00 jest zbyt mały jak na zwycięstwo w tym turnieju. Być może powtórzy się sytuacja z 2002, kiedy to po wygraniu w Rzymie Serena wygrała Roland Garros. Ja złapałem kurs 6.00 na zwycięstwo Sereny w szlemie, ale teraz u większości buków jest to ok.4.00 a nawet 3.00, co jest wg mnie lekką przesadą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom