>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

WTA Tour - Rzym, 13-19.05.2013

Status
Zamknięty.
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Przestań pisać takie rzeczy bo wprowadzasz innych w błąd. W pełni zasłużone zwycięstwo Halep na którą stawiałem. Podniosła się z wyniku w trzecim secie 0-3 to świadczy jak dziewczyna jest waleczna i mocna psychicznie. Obie pod koniec meczu były wyczerpane ale mecz był wyśmienity i warto było go obejrzeć
Wciaz nie moge dojsc do siebie po wygranej Halep niestety trzeba przyznac ze Halep wygrala zasluzenie ale mysle ze nie trzeba bylo wybitnej tenisistki aby ograc tak zle grajaca Jankovic,ktora w najwazniejszych momentach nie przyjmowala inicjatywy w wymianach w waznych momentach, puszczala baloniki czekajac na blad rumunki ,grala za kare jakby ktos ja zmuszal ,oddala wygrany mecz co tu duzo mowic ,zycze jej aby jak najszybciej znalazla sie poza pierwsza setka bo po dzisijszym meczu zasluzyla nato tyle staran na marne i wszytko przez humory rozkapryszonej serbki
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 181

wyar

Użytkownik
Azarenka -5 po kursie 1.9 jak najbardziej warte pogranie Stosur wczoraj z Kvitową słaby mecz. Obie panie nic nie pokazały. Po takim kursie dla mnie to jest konkretne value. Warte mocniejszego pogrania zdecydowanie.

Azarenka -5 handi 3 drogowe @ 2.00 bet 365

Najpierw na serbkę coś padło, teraz na Azarenkę, wygrany pierwszy gem a potem cały set w plecy. Dziwny jest ten turniej.⛔
Nie rozumiem,dlaczego ten turniej dla Ciebie jest dziwny - bo Azarenka nie zdeklasowala Stosur ? Po prostu Sam zagrala dzisiaj na naprawde znakomitym poziomie - do momentu,kiedy w 3 secie przegrala glowka. Natomiast serwis bardzo przyzwoity,swietne returny,duzo naprawde agresywnych wymian - jak na WTA to mecz b. dobry. Tak grajaca Stosur nie bylo szans wysoko pokonac.

Na jutro
Serena Williams - Simona Halep
liczba gemow w pierwszym secie - ponizej 9.5 1.45 ✅
bwin

Nie ma sie co rozpisywac - dzisiaj kolejny raz Serena udowodnila,ze jest w formie - ugranie przez Halep 4 gemow w tym secie bedzie graniczylo z cudem. Jasne,doceniam,co zrobila do tej pory,ale tu wkracza na zupelnie inny poziom tenisa - nie ma serwisu,ktory moglby zaszkodzic Serenie,fizycznie po dzisiejszym meczu raczej bedzie odstawac,bo bedzie to jej 7-my mecz w ciagu 8 dni,w tym dwie 3-setowki. Panie juz raz spotkaly sie na Wimbledonie,i tam,co ciekawe,Halep ugrala seta. Ale wystarczy zobaczyc na ostatnie wyniki Sereny,zeby zobaczyc,ze forma i motywacja jest,a to w zupelnosci wystarczy. Doceniajac forme Simony,nie daje jej jednak wielkich szans w tym starciu.

Azarenka - Errani zaklady na set 2:0 1.9 ✅
bet365

Mimo,iz Aza stracila seta z Stosur,a Errani gra tu przyzwoicie,to nie daje jej szans na seta w spotkaniu z Victoria. Dzisiaj Vika troche byla zaskoczona agresja ze strony Sammy i miala niemale klopoty,ale ostatecznie opanowala sytuacje i wygrala. Z Errani ostatnie 4 mecze to latwe i szybkie pojedynki,tym razem moze bedzie troche trudniej,ale nie przewiduje 3-setowki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik

Viktoria Azarenka(-3,5 ) - Sara Errani
Typ 1
Kurs 1.57
Marathon
Sara Errani co prawda miała więcej wypoczynku, ale po wczorajszym jestem bardzo przekonany, że Azarenka dojdzie do finału. Może nie jest w najlepszej formie, ale motywacja jej to wynagradza.
Warto dodać, że styl Errani zawsze bardzo pasuje Azarence. Wystarczy spojrzeć na kilka ich ostatnich meczów, które są prawdziwymi pogromami. Errani rzadko kiedy wychodziła powyżej 4-5 gemów. Nie widzę Włoszki radzącej sobie z silnymi i celnymi atakami Viktorii.
Trochę pomniejszony handicap jest tutaj dość bezpieczny. Dzięki temu np wynik 7:5, 6:4 daje nam wygraną typu, a sądzę, że w tym meczu może być jednak dużo przełamań, zwłaszcza, że Errani pod względem siły ma podobny serwis do Radwańskiej - a jak już widzieliśmy w meczach Viktorii z naszą rodaczką to ona potrafi takie prezenty wykorzystywać.


Errani/Vinci(-1,5 seta ) - Kudryavteva/Rodionova
Typ 1
Kurs 1.63
1Bet
Nie ma co tu się dużo rozpisywać. Od roku Errani Vinci rozegrały na cegle 3 turnieje. Madryt, Rzym rok temu i RG rok temu. Wszystkie wygrały. Na cegle są fenomenem. W Rzymie rok temu nie straciły nawet seta, a to o czymś świadczy w deblu kobiecym. Nie ma tu miejsca na przypadek, para Errani Vinci na cegle to ścisły top.
Kudryavtseva i Rodionova to w deblu nikt specjalny. Miały słabsze przeciwniczki, wykorzystały to i są tutaj. Nic specjalnego, naprawdę. Powinny to gładko przegrać dzisiaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik

Hsieh/Peng - Petrova/Srebotnik
Typ 2
Kurs 1.41
Pinnacle

Zastanawiałem się chwilę nad tym typem, ale stwierdziłem, że nie ma co się bać. O Petrovej i Srebotnik pisałem już przy ostatnim typie, wczoraj pogromiły Jankovic i Lucic.

Hsieh i Peng wydaje się, że będą trudniejsze - na pewno są bardziej doświadczone, ale też spokojnie do przejścia. Para Tajwańsko-Chińska miała swój moment ze dwa lata temu, kiedy nawet, nawet im to szło, później już prosta pochyła i nie wyróżniają się niczym na tle innych przeciętnych par deblowych.

Dyspozycyjnie Petrova i Srebotnik pokazały wczoraj na co je stać, a gdy są w takiej formie mało kto jest w stanie je powstrzymać.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Azarenka (-4.5) - Errani @ 1 (1.90) Pinnacle ✅

Jestem wręcz zaskoczony takim kursem na -4.5 ???? Spodziewałem się czegoś podobnego, ale na -5.5, czy nawet 6.5. Przecież Errani jest w naprawdę średniej formie, tutaj doszła tak daleko z uwagi na walkower Szarapowej i wcześniejszy krecz Kirilenko. Już w pierwszej rundzie mogła pożegnać się z turniejem bo McHale do pewnego momentu grała z nią równy mecz i nawet ugrała seta.

Kolejna sprawa to nieprzyzwoicie świetne H2H na korzyść Białorusinki. Ostatnie mecze obu Pań to:

Doha 2013. Azarenka 6:2 6:2
Rzym 2011. Azarenka 6:1 6:2
Madryt 2011. Azarenka 6:2 6:1
Brisbane 2009. Azarenka 6:3 6:1

Errani po prostu nie ma argumentów aby grać z Azarenką, jej anemiczny serwis będzie szybciutko returnowany a dokładne przebijanie i wystrzeganie się ue to zdecydowanie za mało aby grać z Victorią. Aza to nie ten typ zawodniczki której wystarczy przebijać i liczyć na błędy, bo tych błędów można się w ogóle nie doczekać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
novo 203

novo

Użytkownik
✅✅✅Azarenka @1,33 Bet365

Kurs stosunkowo wysoki. Value. Mozna grubiej wejsc. Azarenka nie bedzie miala problemu z winem. Errani nie ma serwisu, takze zapewne duzo winnersow po stronie Azarenki. HH rowniez utwierdza w przekonaniu, ze Errani nie bedzie miala w tym meczu czego szukac
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
midq 677

midq

Użytkownik
Będę mocno zdziwiony jeśli Serena jutro przegra, prezentuje się w tym turnieju całkiem dobrze a Azarenka już dzisiaj miała spory przestój z Errani a wcześniej stracony set ze Stosur, która w swojej szczytowej formie to raczej nie jest. Nie wydaje mi się, że Amerykanka może przegrać ten mecz.
Serena Williams @ 1,28 pinnacle✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
E 14

eemkaa

Użytkownik
Williams S. - Azarenka W.
Starcie finałowe w singlu Pań i mecz zdecydowanie najlepszej zawodniczki w całym tourze, czyli Sereny Williams z Wiktorią Azarenką. Rzeczą oczywistą jest fakt, że obie Panie prezentują poziom niezwykle wysoki, ale klasa Amerykani to już jest klasa zdecydowanie Światowa, a może i jeszcze wyższa, ponieważ gromi ona swoje rywalki od niechcenia, a teraz zagra z zawodniczką, która z ogromną chęcią zajęłaby miejsce Sereny w rankingu WTA, jednak dopóki Amerykanka gra i kontuzje jej nie nękają ... nie ma na to szans. Ostatni pojedynek rozegrany w Doha wygrała Białorusinka, jednak na 13 meczy rozegranych między obiema Paniami to 11 spotkań wygrała Serena Willaims, a jedynie dwa razy wygrała Azarenka i dwa razy tylko z tych 11 razy Amerykanka wygrała 2:1, a tak to cały czas wygrywa z Wiktorią 2:0. Pewniakiem jak dla mnie jest tutaj zwycięstwo Sereny, a dla tych nie bojących się odrobinę większego ryzyka polecam grę dokładnego wyniku 2:0 w stronę Amerykanki, ponieważ jest ona mimo dobrej gry Azarenki lepsza od niej i powinna to znów udowodnić.
Serena Williams wygra 2:0
1.65
✅
 
D 22

di.canio

Użytkownik
Przestań pisać takie rzeczy bo wprowadzasz innych w błąd. W pełni zasłużone zwycięstwo Halep na którą stawiałem. Podniosła się z wyniku w trzecim secie 0-3 to świadczy jak dziewczyna jest waleczna i mocna psychicznie. Obie pod koniec meczu były wyczerpane ale mecz był wyśmienity i warto było go obejrzeć
Rozumiem, stawiałes na Halep, wygrałeś, gratulacje ale.. po co dorabiać do tego ideologię? ???? Oczywiście, że Janković przegrała mecz na własne życzenie, tracąc koncentrację w kluczowych momentach 3s. Rumunka po pogoni w 2s. na początku 3s. oddychała rękawami i Serbka mając 3-0 i 40-15, a nie kończąc tego gema podała jej rękę i zaprosiła do walki, zresztą przy meczowych 5-4 i 40-15 to samo. Nie piszmy więc głupot o w pełni zasłużonym zwycięstwie; co najwyżej jedna miała więcej szczęścia od drugiej i dlatego wygrała ten stykowy mecz. A przy tego typu meczach - gdy decyduje szczęście i jedna wygrana piłka więcej - najlepsza opcją jest livebetting, polecam :cool:
 
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik

Errani/Vinci - Hsieh/Peng
Typ 1
Kurs 1.32
Pinnacle
Max stawka. Errani/Vinci nie przegrały na cegle od maja poprzedniego roku, wygrywając rok temu Madryt, Rzym i RG. Straciły tylko 4 razy seta, dwa razy z Petrova/Kirilenko i dwa razy z Makarova/Vesnina. Nikt inny w żaden sposób na tej nawierzchni nie był w stanie im zagrozić. W tym turnieju podobnie, bez złudnej nadziei dla którychkolwiek przeciwniczek. Hsieh/Peng grają nieźle, wczoraj zrobiły niespodziankę z Kirilenko/Srebotnik ( do dziś nie mogę tego zrozumieć, szczerze mówiąc ) ale jak dla mnie teraz są skazane na porażkę.
Errani/Vinci dodatkowo przecież grają u siebie, więc kibice będą po ich stroni, poza tym umiejętnościami przewyższają znacznie dzisiejsze przeciwniczki. Bardzo polecam.
 
E 14

eemkaa

Użytkownik
W tym turnieju podobnie, bez złudnej nadziei dla którychkolwiek przeciwniczek. Hsieh/Peng grają nieźle, wczoraj zrobiły niespodziankę z Kirilenko/Petrova
Drobna pomyłka kolego ... zrobiły niespodziankę z Petrovą i Srebotnik, a nie z Kirilenko ! ???? Pozdrawiam, powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Serena Williams - Victoria Azarenka
Typ: 2
Kurs: 4,50
Wynik: ⛔ 2-0

Amerykanka musi w końcu coś przegrać na clayu, bo 15/15 wygranych spotkań w tym roku wygrała. W zeszłym roku było tak samo, a potem odpadła w pierwszej rundzie French Open. W Rzymie jej idzie lepiej niż w Madrycie, nie miewa aż takich przestojów i serii błędów. Myślę jednak, że Aza jest bardziej regularna i stoczy z nią bój na co najmniej wyrównanym poziomie, ostatecznie - mam nadzieję - wygrywając. Value jest. Zresztą, tylko na trawie bym nie próbował.
 
psotnick 882,2K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Chanelle Scheepers v Melanie Oudin
Typ: Scheepers 2-0 @ 1.66 ⛔

Niculescu, Monica – Peng, Shuai
Typ: Over 20.5 @ 1.82 ✅
Jekaterina Makarowa – Melanie Oudin
Typ: Więcej niż 18,5 @ 1.75 ✅

Petra Kvitova – Sabine Lisicki
Typ: Lisicki wygra seta @ 1.45 ✅
Typ: Powyżej 20.5 @ 1.709 ✅

Melanie Oudin – Dominika Cibulkova
Typ: Powyżej 19 @ 1.667 ✅

Typ: Oudin +5.5 @ 1.658 ⛔
Typ: Oudin wygra seta @ 2.16 ✅

Simona Halep – Jelena Jankovic
Typ: Powyżej 20.5 @ 1.80 ✅
Typ: 3 sety w meczu @ 2.40 ✅

Jak na razie tydzień z tenisistkami na Foro Italico na sporym plusie i mam nadzieję, że tak będzie do końca :smile:
Serena Williams – Victoria Azarenka
Zakłady na sety
Typ: Serena Williams 2-0 @ 1.75 expekt ✅ 6-1 6-3
Trudno oczekiwać innego wyniku niż komfortowa wygrana Sereny, Amerykanka jak do tej pory straciła w Rzymie ledwie 10 gemów. Dziesięć gemów. Oczywiście z Wiką nie powinno być tak łatwo i może si ę trafić jakaś bardziej zacięta partia, ale nie sądzę, żeby Wika ugrała choćby seta. Oficjalna strona turnieju anonsuje ten finał jako „konfrontację królowych”, obawiam się, że może to być bardzo bolesna konfrontacja dla byłej liderki rankingu. Wydaje się, że Serena w obecnej formie musiałaby przełożyć rakietę do lewej ręki, żeby tytuł w tegorocznym Internazionali BNL d&#39;Italia nie trafił w jej ręce. Dominuje niepodzielnie w ostatnich miesiącach niezależnie od nawierzchni, wygrała 23 ostatnie mecze tracąc ledwie 4 sety co przełożyło się na 3 tytuły (Miami, Charleston, Madryt), a dzisiaj ma szansę na czwarty z rzędu. Amerykanka nie jest bezbłędna, regularność nie jest jej największym atutem, ale wszystko nadrabia siłą uderzeń i atomowym serwisem, który pozwala jej wykaraskać się problemów. Azarenka ma wiele atutów, ale akurat serwis nie jest jej najmocniejszą stroną. Jej forma również jest daleka od topu, właściwie tylko momentami gra na miarę swoich możliwości (np. w 1 secie ze Stosur od stanu 2-4). Amerykanka również nie jest jeszcze w najwyższej formie, ale średnia Serena nawet z topową Wiką byłaby murowaną faworytką, a co dopiero teraz. Nie ma sensu przytaczać bezpośredniego bilansu, bo wiadomo, że wszystkie tenisistki w tourze mają bolesny kompleks Sereny i nie inaczej jest z Białorusinką. Tydzień temu w finale w Madrycie Williams nie miała żadnych problemów z Szarapową (6-1 6-4) . Osobi ście z wi elu powodów wyżej cenię Maszę, dla tego jestem przekonany, że dzisiaj Azarenka podzieli jej los .
edit: wszystko zgodnie z planem, Serena ani prze z moment nie była zagrożona. Idealne zakończenie dobrego tygodnia, 9/11 w WTA t o całkiem niezły wynik ????
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Serena Williams - Victoria Azarenka
Typ: 2
Kurs: 4,50

Amerykanka musi w końcu coś przegrać na clayu, bo 15/15 wygranych spotkań w tym roku wygrała. W zeszłym roku było tak samo, a potem odpadła w pierwszej rundzie French Open. W Rzymie jej idzie lepiej niż w Madrycie, nie miewa aż takich przestojów i serii błędów. Myślę jednak, że Aza jest bardziej regularna i stoczy z nią bój na co najmniej wyrównanym poziomie, ostatecznie - mam nadzieję - wygrywając. Value jest. Zresztą, tylko na trawie bym nie próbował.
Ja pier... za głowe się można złapać czytając takie &quot;analizy&quot;. Aza jest bardziej regularna? chyba Ty inny turniej oglądasz. Nawet wczoraj po kompletnym rozjechaniu Errani w pierwszym secie, w drugim zaczęła popełniać 3x więcej kretyńskich ue i za darmo oddawała Włoszce punkty co o mało nie skończyło się przegraniem całego seta. Ze Stosur w drugim kompletnie przestała grać, została rozjechana.

Serena to zupełnie inny level, nie ma tu żadnego value po stronie Azarenki.

Serena -3.5 (1.43) Pinnacle ✅
 
N 196

nicks

Użytkownik
Mecz za chwilę .Ci co grają na live proponuje pograć Azarenko 2-0 kurs 6.50
Serena nie czaruje .popełnia błędy jest do złamania.co Azarenko zrobi napewno . Najważniejsze aby Azarenko trzymała serw .rozrzucała &quot;czarną&quot;.to jest do zrobienia a kurs to duże value.
Polecam
AZARENKO 2-0 KURS 6.50
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom