>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

WTA Tour - RG 2010 23.05.-05.06.

Status
Zamknięty.
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Gisela Dulko - Victoria Azarenka
Typ: 2 ⛔
Kurs: 1,64
Victoria co prawda miała w ostatnich właściwie miesiącach problemy zdrowotne, niejednokrotnie kreczowała, przegrywała siłą rzeczy z cienkimi zawodniczkami, ale teraz mamy RG, turniej w którym na pewno nie odpuści po pierwszych 2 gemach. Teraz znowu miała małą przerwę, więc powinna śmigać normalnie, dochodzić do piłek. Z formą na pewno nie za dobrze, ale po drugiej stronie siatki dosyć słaba Dulko - w dodatku ostatnio marnie grająca, przegrywa z kim popadnie, czasami potrafi zaskoczyć, rok temu pokonała gdzieś tam Szarapową, ale mnie to w ogóle nie przekonuje. Kurs całkiem spoko, więc warto za bezpieczną stawkę spróbować.
 
H 0

haazard

Użytkownik
Meusburger, Y - Feuerstein, C
Typ: 1 1.30
2:0 w H2H w tym roku i wyniki typu 6:1... itp , mowia same za siebie
Larsson, Johanna - Sevastova, A
Typ: 2 1,25
Litwinka lepsza od Szwedki , myślę ze tutaj ciężko o niespodziankę...
i zastanawiam sie pomiedzy:
Vesnina, E - Petkovic, A
Typ: 2

Napewno ta 2 w lepszej formie, co nie ulega wątpliwości...., aczkolwiek Vesnina to nie żółtodziób, w H2H na clay 1:0 dla Vesniny.... Jednak doszedłem do wniosku że nie ma sensu ryzykować, więc no bet..

ma ktoś jeszcze jakieś propozycje na dzisiaj? kursy nie powalaja, ale myśle ze można grać,..
 
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
Popieram typy na Meusburger i Sevastovą. Zawodniczki zdecydowanie lepsze od swoich rywalek. Kuznetsova - ja wiem, że bez formy... Ale to jest French Open. Tutaj mobilizacja jest ogromna. Gra z (dla mnie zawsze cieniutką) Cirsteą i nie widzę innej opcji niż zwycięstwo Rosjanki.
Oczywiście są jeszcze pewne typy, ale kursy mizerne.
Martinez-Sanchez
Petrova
Odnośnie pojedynku Petkovic z Vesniną, przyznam, że osobiście zagrałem Vesninę +1,5 seta po kursie 2.00. Liczę na trzysetowy pojedynek ;)
 
H 0

haazard

Użytkownik
Osobiście jeszcze myślałem o :
McHale, C vs Lepchenko, V
Typ: 2 1,40

Kurs dobry, doświadczenie tej 2, o nieeebo większe od młodej Amerykanki, aczkolwiek również zrezygnowałem z tego typu..... ciężko cokolwiek o takich tenisistkach powiedzieć jak się ich nie widziało i jak są to typowe &quot;NO NAME&quot;.....aczkolwiek typ ciekawy...
 
M 1,9K

mandragon

Użytkownik
nie ma nic dziwnego, w kursie 1,3 na safine w sytuacji powrotu po kontuzji i braku optymalnej formy a wiekowa Japonka lubi grać siłą przeciwniczek takze nie stoi na straconej pozycji
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Tym bardziej, że samopoczucie Safiny nie jest teraz najlepsze właśnie przez tą ostatnią kontuzję. Gdzieś czytałem, że narzeka iż nie może się do końca z niej wyleczyć i obawia się, że będzie musiała się przedwcześnie pożegnać z karierą jeżeli tak będzie dalej. Oby to były tylko plotki...
Dla mnie no bet. Lepiej przeczekać pierwszy mecz i sprawdzić jak się ma Safina.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Roberta Vinci - Virginie Razzano
Typ: 2
Kurs: 2,08
Wynik: ⛔ 2-0 (7-5, 6-2)

Najlepszy typ jaki znalazłem na dzisiaj. Chyba ktoś niespełna rozumu mógł uznać Vinci za faworytkę w tym spotkaniu. Przecież Roberta gra totalne zero w ostatnich tygodniach i nic nie wskazuje na poprawę. Oglądałem mecz z Agnieszką w Rzymie i ta po prostu zmiotła ją z kortu, mimo że sama nie grała nic wielkiego. W Warszawie z Aloną Bondarenko - podobny scenariusz. Razzano jest jaka jest i także nie błyszczy wynikami, choć w tej chwili jest na bank w lepszej dyspozycji od Włoszki, dodatkowo dopingowana przez własną publiczność powinna wygrać ten mecz.
 
B 33

bodziorex

Użytkownik
potkanie: Dementiewa-Martic
typ DW 2-1
Kurs 4,50
Expekt
ANALIZA:
przed nami spotkanie 1 rundy Wielkego Szlema Roland Garros W paryzu Pan. Naprzeciwko siebie stana- Sklasyfikowana aktualnie na 5 miejscu w swiatowym rankingu Rosjanka Jelena Dementiewa oraz okupujaca 68 lokate Chorwatka Petra Majdic.Dementiewa ostatnio forma zbytnio nie zachwycala-porazka w 1 rundzie w Warszawie a takze odpadniecie w 2 rundach podczas turniejow w Rzymie oraz Madrycie. Chorwatka to wielki talent mlodego pokolenia ma bodajze niespelna 20 lat i ciagle czyni wielkie postepy w grze . Ogladalem ja jakis czas temu podczas jednego turnieju we Franji i tam jej gra zrobila na mnie ogromne wrazenie. Biorac pod uwage nie najlepsza ostatnio dyspozycje Dementiewej mysle ze Petra jest w stanie urwac jej spokojnie seta, aczkolwiek stawiam na zwyciestwo Rosjanki typuje 2-1 Dementiewa
 
pezio 33,1K

pezio

Użytkownik
M. Czink - J. Goerges 1 @3,5

Tutaj typ ze względu na value. Bez przesady, Julia nie jest aż taką faworytką. Melinda w tym sezonie słabiutkoooo - bilans 3-12, na clayu 0-5 przy tym nie ugrała nawet seta.. No ale jakoś wierzę w jej przełamanie. Wielkie Szlemy rządzą się swoimi prawami. Goerges też nie prezentuję się wspaniale. Gra taki prosty tenis, często popełnia UE z BH. Czink natomiast zawsze wydaje mi się solidna, leworęczna , ma predyspozycje do gry na szybkich nawierzchniach, dobry serwis i bardzo fajny kończący Forhend. Ale na clayu też potrafi grać. Broni tutaj punktów za zeszłoroczną 3r. Jej mankamentem obecnie jest straszna niestabilność, szarpie grę, popełnia dużo błędów. Mimo wszystko liczę na przełamanie złej passy no i obok takiego kursu nie można przejść obojętnie.
V. Dushevina - A. Bondarenko 1 @2,2

Tutaj także dobry kurs, a szanse oceniam podobnie. Nie ma sensu już pisać w przypadku Dusheviny o niespełnionym talencie itd. Fakt faktem ma dziołcha problemy z psychiką, ale to już inny temat. Ostatnio solidny mecz z Syreną, może nie rewelacyjny aczkolwiek momentami wyglądało to naprawdę obiecująco. Nie wiem dlaczego większość tak ślepo stawia tu na Alone. Obecnie gra ona słabo, jakiś przebłysk w Madrycie ale to nie wystarcza.. Ma problemy z timingiem, robi proste błędy. I słabiutki 2nd serve. Jeśli Vera zagra swoje, będzie siedziało to spokojnie powinna awansować do 2 rundy.
 
uub 0

uub

Użytkownik
Spotkanie: Amanmuradova A. v Larsson J. ✅ ✅ ✅
Typ: 2:0 w setach dla Amanmuradova A.
Kurs: 3,10
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:
Cóż za perełka drugiej rundy Rollanda.. Amanmuradova rozprawiła się szybko w dwóch setach z mocno faworyzowaną M-J Martinez, ba nawet można powiedzieć iż zniszczyła ją. Nie będę się czepiał wyglądu Uzbeczki bo wygląda trochę jak facet ale tym lepiej. Jak na warunki kobiece posiada wręcz potężny serwis (prawie 200km/h). Larrson jest kilka klas gorsza od Hiszpanki i mimo że wygrała swój mecz to mozna powiedziec ze jej rywalka poprostu go oddała, prawie 50 niewymuszonych błędów w 2 setach! Jeśli Uzbeczka utrzyma swoją dyspozycję , a jak wiadomo dyspozycja turnieju jest bardzo ważna to będzie równie szybka, jak nie szybsza 2-setówka z MJ. Larrson która wygrała mecz błędów nie zasługuje na 3 rundę i zapewne jutro szybko to się zweryfikuje. Pozdrawiam.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Spotkanie: Amanmuradova A. v Larsson J.
Typ: 2:0 w setach dla Amanmuradova A.
Kurs: 3,10
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:
Cóż za perełka drugiej rundy Rollanda.. Amanmuradova rozprawiła się szybko w dwóch setach z mocno faworyzowaną M-J Martinez, ba nawet można powiedzieć iż zniszczyła ją. Nie będę się czepiał wyglądu Uzbeczki bo wygląda trochę jak facet ale tym lepiej. Jak na warunki kobiece posiada wręcz potężny serwis (prawie 200km/h). Larrson jest kilka klas gorsza od Hiszpanki i mimo że wygrała swój mecz to mozna powiedziec ze jej rywalka poprostu go oddała, prawie 50 niewymuszonych błędów w 2 setach! Jeśli Uzbeczka utrzyma swoją dyspozycję , a jak wiadomo dyspozycja turnieju jest bardzo ważna to będzie równie szybka, jak nie szybsza 2-setówka z MJ. Larrson która wygrała mecz błędów nie zasługuje na 3 rundę i zapewne
jutro szybko to się zweryfikuje. Pozdrawiam.
Problem w tym, że Maria Jose Martinez Sanchez była kontuzjowana, nie była w stanie serwować, więc zagrywała piłkę dołem, nie mogła normalnie odbijać piłki. Akgul grała słabo a mecz wygrała tylko i wyłącznie dzięki kontuzji Hiszpanki. Starta 6 gemów w tym wypadku nie przynosi jej chwały. Młoda Szwedka to niemały talent. 22-latka już 3 sezon z rzędu osiąga dobre wyniki i pnie się w górę rankingu WTA. pokonanie Sevastovej, jednej z największych objawień tego sezonu WTA i to w takim stylu, raczej dobrze rokuje przed meczem z Akgul Amanmuradovą. Z typem na 2:0 dla Uzbeczki nie zgadzam się zupełnie.
 
D 0

domel86

Użytkownik
A. Cornet - A. Pavlyuchenkova ✅

Zawodniczka gospodarzy turnieju, francuzka Cornet. Nie zachwyca formą, wg mnie ( stwierdzam to po kilku obejrzanych jej spotkaniach ) ma bardzo słaby serwis. Daje się często przełamywać... Po drugiej stronie siatk Pavlyuchenkova, która ograła Alize już dwukrotnie. Były to jednak inne nawierzchnie. Nie spotkały się dotychczas jeszcze na cegle... Mimo wszystko w moim przekonaniu niewielką faworytką jest Rosjanka... Powinna poradzić sobie z podwójnie zmobilizowaną ( najprawdopodobniej, przecież przed własną publicznością gra ) Cornet.

A. Cornet - A. Pavlyuchenkova @ 2 ( 1.57, Pinnacle ) ✅


A. Rodionova - E. Makarova @ 1 (1.83, Pinnacle) - typ na sucho, bez analizy. ✅
 
B 33

bodziorex

Użytkownik
spotkanie: Henin- Pironkova
TYP DW 2-1
kurs 5,20
sportingbet
ANALIZA:
przed nami spotkanie 1 rundy Wielkiego Szlema Roland Garros rozgrywanego na kortach ceglanych w Paryzu. Naprzeciwko siebie stana- zajmujaca aktualnie 23 pozycje w swiatowym rankingu Belgijka Justine Henin oraz okupujaca 81 lokate Bulgarka Tsvetana Pironkova. Bulgarka wystepowala ostatnio podczas turnieju w polsce gdzie odpadla dopiero w Cwierfinale z pozniejsza zwyciezczynia Dulgeru. Wczesniej jednak na placu boju pozostawila Dementiewa oraz Wozniak. Dla Henin ostatnim turniejem byl wystep w Madrycie i porazka juz 1 rundzie rowniez z poznijesza zwyciezczynia Rezai. Warto odnotowac jednak iz wczenisiej wystepowala w Stutgardzie gdzie wygrala rozgrywki. Obie panie graly ze soba do tej pory 3 razy- wszystkie te pojedynki na korzysc Belgijki. Dzis oczywiscie uchodzi za zdecydowana faworytke aczkolwiek uwazam iz Pironkova napsuje jej sporo krwi i wygra nawet seta. Nie bez powodu bowiem regula iz te 1 mecze bywaja najtrudniejsze. Stawiam 2-1 Henin
 
T 10

tosiek

Użytkownik
(...) Akgul grała słabo a mecz wygrała tylko i wyłącznie dzięki kontuzji Hiszpanki. (...) Młoda Szwedka to niemały talent.
Popieram to co napisał Prasa..


Akgul Amanmuradova - Johanna Larsson @ 1.73

Jutro rano o godzinie 11:30 czasu paryskiego na kortach Rolanda Garrosa w Paryżu spotkają się po raz pierwszy 98 rakieta WTA Akgul Ammanmuradova i 113 w rankingu WTA - Johanna Larson. Zawodniczka z Uzbekistanu miała ułatwioną drogę przez pierwszą rundę turnieju bowiem jej rywalka Martinez-Sanchez grała z kontuzją. Kolejny mecz nie pójdzie już tak gładko... Na jej drodze pojawia się 22-letnia szwedka, która w pierwszej rundzie pokonała samą Anastasije Sevastovą. I to nie był przypadek. Wygrała w pięknym stylu 6:2 6:2 co dobrze wróży także na to spotkanie. Larsson w przeciwieństwie do rywalki jest bardziej wszechstronną zawodniczką. Dysponuje oburęcznym backhand&#39;em, dobrze radzi sobie zarówno na hardzie jak i na clayu. Ma idealne warunki fizyczne do gry w tenisa, podczas gry szybko przemieszcza się po korcie. Ostatnio jest w dobrej dyspozycji. Ammanmuradova nie ma żadnych sukcesów na cegle. Do tego dochodzą fatalne warunki fizyczne. W porównaniu z Larsson jest wyraźnie wolniejsza. Nie gra nic nadzwyczajnego. Myślę, że Larsson pewnie pokona reprezentantkę Uzbekistanu i tym samym poprawi zeszłoroczny wynik w tym turnieju.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Svetlana Kuznetsova -Andrea Petkovic 1 1,60

Mimo słabej formy Rosjanki typ bardzo atrakcyjny. Warto przypomnieć, że Svetlana uwielbia korty w Paryżu, w ostatnich kilku latach dochodziła tutaj bardzo daleko, w zeszłym sezonie udało jej się pokonać w finale rodaczkę - Dinarę Safinę i zdobyć po raz drugi w karierze tytuł wielkoszlemowy. Ostatnio, tak, jak napisałem, forma Svety nie jest fantastyczna i w niczym nie przypomina ona tego, co Kuzi prezentowała zeszłej wniosny podczas european claycourt season. Porażki z niżej notowanymi rywalkami, zwłaszcza na kortach twardych, bilans na mączce również mało zadowalający. Niemka od dłuższego czasu rozwija się bardzo poprawnie, pokonuje coraz lepsze, wyżej notowane rywalki i z pewnością będzie miała jutro swoje szanse, mimo wszystko kurs mnie zadowala, nie wiem, czy wzrośnie, ale 1,70 będzie grubą przesadą.
 
rychuu 84

rychuu

Użytkownik
Svetlana Kuznetsova -Andrea Petkovic 1 1,60

Mimo słabej formy Rosjanki typ bardzo atrakcyjny. Warto przypomnieć, że Svetlana uwielbia korty w Paryżu, w ostatnich kilku latach dochodziła tutaj bardzo daleko, w zeszłym sezonie udało jej się pokonać w finale rodaczkę - Dinarę Safinę i zdobyć po raz drugi w karierze tytuł wielkoszlemowy. Ostatnio, tak, jak napisałem, forma Svety nie jest fantastyczna i w niczym nie przypomina ona tego, co Kuzi prezentowała zeszłej wniosny podczas european claycourt season. Porażki z niżej notowanymi rywalkami, zwłaszcza na kortach twardych, bilans na mączce również mało zadowalający. Niemka od dłuższego czasu rozwija się bardzo poprawnie, pokonuje coraz lepsze, wyżej notowane rywalki i z pewnością będzie miała jutro swoje szanse, mimo wszystko kurs mnie zadowala, nie wiem, czy wzrośnie, ale 1,70 będzie grubą przesadą.
Kuznetsova po ostatnich &quot;wyczynach&quot; zdaje się wracać do formy. Mimo iż mecz z Cirsteą zaczął się nie po jej myśli (przegrywała 3:0 w pierwszym secie) to potrafiła wejść w rytm nie dając przeciwniczce żadnych szans w dalszej grze. W końcu zaczyna przypominać samą siebie. Rosjanka broni punktów za zwycięstwo w zeszłym roku, więc tanio skóry nie sprzeda. Kurs jak najbardziej do grania i mimo początkowych wzrostów zaczyna już spadać.
 
cinekzs 1K

cinekzs

Użytkownik
Popieram to co napisał Prasa..


Akgul Amanmuradova - Johanna Larsson @ 1.73

Jutro rano o godzinie 11:30 czasu paryskiego na kortach Rolanda Garrosa w Paryżu spotkają się po raz pierwszy 98 rakieta WTA Akgul Ammanmuradova i 113 w rankingu WTA - Johanna Larson. Zawodniczka z Uzbekistanu miała ułatwioną drogę przez pierwszą rundę turnieju bowiem jej rywalka Martinez-Sanchez grała z kontuzją. Kolejny mecz nie pójdzie już tak gładko... Na jej drodze pojawia się 22-letnia szwedka, która w pierwszej rundzie pokonała samą Anastasije Sevastovą. I to nie był przypadek. Wygrała w pięknym stylu 6:2 6:2 co dobrze wróży także na to spotkanie. Larsson w przeciwieństwie do rywalki jest bardziej wszechstronną zawodniczką. Dysponuje oburęcznym backhand&#39;em, dobrze radzi sobie zarówno na hardzie jak i na clayu. Ma idealne warunki fizyczne do gry w tenisa, podczas gry szybko przemieszcza się po korcie. Ostatnio jest w dobrej dyspozycji. Ammanmuradova nie ma żadnych sukcesów na cegle. Do tego dochodzą fatalne warunki fizyczne. W porównaniu z Larsson jest wyraźnie wolniejsza. Nie gra nic nadzwyczajnego. Myślę, że Larsson pewnie pokona reprezentantkę Uzbekistanu i tym samym poprawi zeszłoroczny wynik w tym turnieju.
Widziałeś ten mecz?? Czy sam wynik... że takie bzdury wypisujesz... popatrz chociaż na statystyki tego meczu 46 UE Sevastowej co na 16 rozegranych gemów daje około 3 UE na gem!! Larsson zdobyła 65pkt z czego 46 podarowała jej rywalka. I to ma być piękny styl ?! Weź się ogarnij typie i następnym razem zerknij chociaż w statystyki nim coś napiszesz...
 
uub 0

uub

Użytkownik
Oczywiście Ammaruradova wygrała, ale nie o to chodzi. Ktoś wcześniej pisał iż Uzbeczka nie ma warunków fizycznych.. ona nie ma warunków? Wygląda jak babochłop chociaż nikogo nie będę umniejszał z powodu jego wyglądu. Kobieta prawie 2 metry wzrostu, silna fizycznie. O Larsson na pewno jeszcze sporo usłyszymy, gdyż jest to młoda i perspektywiczna zawodniczka ale zrobiła spory błąd jeżdżąc cały rok po challach a tutaj nagle taki przeskok w poziomie przeciwniczek.. na dzis do grania ciekawym typem jest Kateryna Bondarenko z Woźniak. Aleksandra zupelnie bez formy, w Warszawie była wręcz tragi-komedia w jej wykonaniu, Kateryna przegrała Dulgheru więc można to jeszcze jakoś usprawiedliwić. i przy tuszy Kanadyjki wcale nie widzi mi się dzisiaj bieganie po korcie do ofensywnych zagrań Kateryny.
 
D 21

duza-stawka

Użytkownik
Na dziś typ
Rezai
-Kerber typ 2:0 Dlaczego tak typuje ze względu na formę tej zawodniczki która w ostatnim czasie wygrała z faworytkami tego turnieju wymienie zawodniczki z samej czołówki które pokonała ostatnio Rezai : Henin Jankovic Safarova V Williams. Natomiast Kerber przegrała w Warszawie z Hercog gładko 6:3 6:2 a wygrała z Chaktevadze po cieżkim trzysetowym pojedynku . Ale Chakvetadze odpadła z turnieju już w pierwszej rundzie więc widac jaka jej forma była .Jakbyście coś mieli na uwadze do tego typu to piszcie:smile:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom