>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Pekin, 01-09.10.2011

Status
Zamknięty.
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Do LubieKebab: nie zrozum mnie źle ale piszesz na początku swojej &quot;analizy&quot; takie głupoty, że głowa boli. To wszystko sprowadza się do stwierdzenia: Isia ma mega farta a tak naprawdę to słabiutka zawodniczka. Dobierasz na potrzeby analizy nieprawdziwe fakty a to raczej nie jest dobra rzecz. Po prostu nie wprowadzaj w błąd ludzi, którzy na przykład nie śledzą na bieżąco cyklu a po przeczytaniu Twojego postu wyrobią sobie błędne zdanie na temat jednej i drugiej zawodniczki. Oglądam turniej w Pekinie od początku i jutro faworytka jest tylko jedna. Podpowiem Ci, że nie jest nią na pewno Petkovic. Wszystko, dosłownie wszystko przemawia za naszą rodaczką i nie wiem co musi się zdarzyć żeby przegrała. Widzę, że kursy leciutko idą do góry, więc można się wstrzymać z grą na Isię. Zapewne wieczorem napiszę nieco więcej o tym jak widzę to spotkanie ;)
 
lucho87 7

lucho87

Użytkownik
Ja również oglądam ten turniej od samego początku. To ze Isia najpierw wygrywa w Tokio, a jutro gra w finale kolejnego turnieju z pewnością nie jest dziełem przypadku. Mogę tylko podpisać się pod słowami kudłatego089 i jedynie poczekac na lepszy kurs na krakowianke. Pomimo drobnych bledow we wczorajszym meczu z Ivanovic zagrała kapitalny mecz, dzisiaj również była klasą sama dla siebie. Triumfatorka tego turnieju może być tylko jedna, z taką dyspozycją, pewną rakietą i przede wszystkim obecnie twardą psychiką uważam, że ten mecz może się skończyć nawet w dwóch wcale nie długich setach. Poza tym nie przepadam za Petkovic, więc dla mnie Isia faworytką jest zdecydowaną.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
O żesz w mordę, czasem się zastanawiam, jak widzę takie typy jak ten powyżej, czy ludzie tu typujący celowo grają wysokie kursy, choć nic nie wskazuje na to, że siądą...
Najpierw Ivanović, teraz Petković.
Coś Wam to da, jak zagracie kurs wyższy i przegrywacie?
Radwańska ją zniszczy jutro.
1.55 w betclic.
Forma, umiejętności, h2h - wszystko wskazuje na Polkę.
nie gralem przeciwko Radwańskiej jeszcze w tym turnieju, wiec japa.
h2h nie ma wiekszego znaczenia tutaj, bo jak sie spotykaly to Petkovic przewaznie byla bez formy, teraz jest
to tylko moje przypuszczenie, tak to widze, nie bede plakal jak wygra Radwanska, wrecz przeciwnie, ale gram na Petkovic, bo tak podpowiada mi bukmacherska intuicja, choc takowa często zawodzi, taki sport
Do LubieKebab: nie zrozum mnie źle ale piszesz na początku swojej &quot;analizy&quot; takie głupoty, że głowa boli. To wszystko sprowadza się do stwierdzenia: Isia ma mega farta a tak naprawdę to słabiutka zawodniczka.
quote or it didn&#39;t happen
 
robel 153

robel

Użytkownik
bo tak podpowiada mi bukmacherska intuicja, choc takowa często zawodzi, taki sport
Szczerze to nie widziałem na forum ani jednej bardzo dobrej i konstruktywnej twojej analizy!
Zazwyczaj typujesz po dużych kursach przeciwko faworytom przedstawiając mega głupoty i licząc na jakiś ekstremalny fart co między innymi odzwierciedla się na twojej reputacji.
A i nie pisz, że kiedy obie Panie się spotykały Petkovic była bez formy bo to jest nieprawda.
Nie chcę Cię tu obrażać ale nie mogę patrzeć jak ktoś piszę rzeczy niezgodne z prawdą.
Pozdrawiam
PS. Nie kieruj się już więcej intuicją bo jak widać zawsze Cie zawodzi
 
B 3

belphegor

Użytkownik
Chociaż nie stawiam grubo na damskie sporty jutro lub dziś w zależności jak się będą kształtować kursy zagram coś więcej na Agnieszkę.
Sporo już było powiedziany o jej bardzo dobrej grze. Owszem były jakieś tam słabsze momenty ale trudno się gra mecz na 100% gdy się wie że i tak się wygra. Aga gra przede wszystkim bardzo mądrze i bardzo urozmaicony tenis. Zvonareva po meczu w ostatnim turnieju powiedziała że w pewnym momencie już nie wiedziała co ma grać. A Petkovic ma dość skromny repertuar zagrań, gra głownie mocno i szybko a to tylko woda na młyn dla naszej tenisistki. Aga najlepiej się czuje grając właśnie z tego typu zawodniczkami. Stąd zresztą Head-to-head: 4 - 0
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
cytat z wypowiedzi Agnieszki &quot;(...)- To korzystny bilans, ale mam świadomość, że to były zawsze bardzo ciężkie spotkania i bardzo wyrównane - tłumaczy jednak ostrożna przed finałem Polka i dodaje: - Andrea gra zawsze bardzo dobrze, regularnie i mocno uderza piłki. Myślę, że aby ją pokonać, będę musiała jutro zagrać jeszcze lepiej niż wczoraj czy dzisiaj. Na pewno zapowiada się bardzo zacięty finał&quot;

---------

Myslę że te słowa oddają idealnie jutrzejsze spotkanie i to co może sie tam wydarzyć...

Ja jednak lekko faworyzuje Petko i dla mnie to ona moze jutro wygrać:

Petko:

&gt; oglądałem na Eurosporcie jej mecz i Petko prezentuje się wysmienicie, po przebytej grypie nie ma juz sladu, wygląda fizycznie doskonale, mowa ciała sama krzyczy ze jest pozytywnie nastawiona,
&gt; po US Petko gra jak z nut w tym turnieju
&gt; jezeli Petko mysli o wygranej musi zagrać na 105% swoich umiejętności, ma grac agresywnie i gonić Age w lewo i w prawo,
&gt; Petko bardziej wypoczęta i siły witalne po jej stronie,
&gt; Petko to walczak i bedzie się biła do końca, mentalnie to chyba najlepiej usposobiona dziewczyna w turze.
&gt; ile w tym roku juz było takich finałów gdzie faworyt przegrywał...
&gt; kazdy bilans się kiedyś kończy, czas na win Petko...
&gt; Petko i Aga walczą o Istanbuł, na korcie bedą krew, pot i łzy...Aga moze w końcu padnie, ten zaklejony bark może tez paść...

Kluczem do zwycięstwa Petko moze być; bardzo agresywny return po 2 serwisie Agi, konsekwentne trzymanie piłki w korcie, granie mocne po kątach, mocny 1 serwis, agresja na korcie, w stylu Petko, ma ciskać pięść w serducho, pokazywać ze się nie boi Agi, nie wdawać się w techniczne gierki z Agą...

Aga:

} Aga to pewniak i faworyt na pewno, ale... kto wie, kto wie...
} w tenisie Agi nastąpiło totalne odblokowanie i totalna metamorfoza, czym to jest spowodowane każdy wie..
} serwis pozostał na takim samym poziomie czyli: przeciętny, ale za to gra Agi w innych elementach się zmieniła nie do pozniania...przebija kazdą piłke konsekwentnie, zmienia kierunki, zmienia style, gra kątowo, idzie na siatke po wypracowanym ataku, wszystko jest przemyslane i realizowane niemal idealnie...
} nawet mentalnie coś drgnęło, nie grymasi a czasami się pokątnie usmiechnie, to juz coś...
} ale każda seria ma swoj koniec, bardzo prawdopodobnie że Petko tego dokona,
} agresywna gra Petko moze zamęczyć Age, moze przyjdzie słabsza dyspozycja,
} Aga bedzie lekko pod presją, doskonale wie że jutro niedziela i mnóstwo ludzi bedzie ją oglądało przed telewizorem,
} szanuje dokonania Agi bo to ona jest teraz ambasadorem polskiego sportu i tenisa ale jutro stawiam na Petko, szanse 50 nA 50 A KURS ⛔2.35 jest bardzo sensowny!


Andre@
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
a czy sensownym typem i powiedzmy najbardziej bezpiecznym nie będzie po prostu Petkovic +1,5 seta po kursie 1,50. Kurs może i nie powala na kolana, ale grać można jak najbardziej, a wątpię w gładkie zwycięstwo Agnieszki 2-0, Petkovic widać, że jest w stosunkowo dobrej formie - udane US Open, teraz po powrocie ten turniej. Chyba nie odda meczu bez seta przynajmniej, a może i wygra po prostu. Pozdrawiam, co sądzicie?
 
J 8

jacekt

Użytkownik
} szanuje dokonania Agi bo to ona jest teraz ambasadorem polskiego sportu i tenisa ale jutro stawiam na Petko, szanse 50 nA 50 A KURS 2.35 jest bardzo sensowny!


Andre@ [/quote]
są to najważniejsze słowa tego całego 24h bełkotu. Granie na niemke, patrząc od strony opłacalności kursu jest poprostu promocją, pomimo że typ może być wtopą
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Agnieszka nie straciła w Pekinie jeszcze seta. Granie na to że straci po kursie @ 1,55 jest moim zdaniem nieopłacalne. A wszystko dlatego, iż uważam że Polka wygra ten turniej.
Berdych z Agą na niedzielne przedpołudnie to niezła para.
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Analizę czas zacząć, a więc jedźmy ;) O czym by tutaj wspomnieć na początek? Może o tym, że to spotkanie ma ogromny wymiar w kontekście walki o turniej mistrzowski. Z pewnością żadna z nich nie przejdzie obok meczu obojętnie. Za dużo do ugrania, za dobra forma, w której znajduje się jedna i druga. Ogólnie szykuję się bardzo ciekawe spotkanie.

Zacznijmy może od kilku słów o Polce. Nie, nie będę po raz n-ty powtarzał, że Polka się odblokowała i od kilku tygodni gra znakomity tenis. Może nawiąże do wypowiedzi komentatora Eurosportu, który w jednej z transmisji wspominał o tym w jaki sposób gra Agnieszka. Ludzie nie siedzący w tym sporcie, zapewne uwielbiają takie spotkania gdzie jest mnóstwo piłek kończących itp. Ci którzy są bardziej zaawansowani zauważają też rozgrywanie spotkań od strony taktycznej i mądrość rywalizujących. Właśnie do tej drugiej grupy zalicza się Radwańska. To nie jest efektowny tenis, ale za to mega efektywny. Tylko wydaję się, że Isia bezsensownie przebija. Nie, ona odbija tak żeby rywalka miała jak największe problemy z odegraniem. Widzieliśmy to w meczu ze Zvonarevą, która potem stwierdziła, że po prostu nie wiedziała co ma grać. Widzieliśmy w spotkaniu z Ivanovic czy Pennettą. Isia jest do bólu regularna do tego &quot;myśli&quot; na korcie. Mało jest zawodniczek, które grają tak inteligentnie i tak obrzydzają życie rywalkom. Wydaje mi się, że Petkovic to dobra przeciwniczka dla naszej rywalki. Agnieszka już nieraz pokazała, że potrafi rozgryźć zawodniczki grające siłowy tenis. O formie nie będę się wypowiadał, bo jest ona iście znakomita.

Może jeszcze słów kilka o Petkovic. Imponuje, oj imponuje Niemka w tym sezonie. Obecny rok zaczynała jako 32-ga rakieta, jednak dość szybko dołączyła do ścisłej czołówki i czuje się w niej naprawdę dobrze. Andrea to przede wszystkim kapitalne przygotowanie fizyczne na którym opiera swoją grę. Nie bez znaczenia jest też siła jej uderzeń oraz niebywała ambicja. Turniej w Pekinie jest dla Petkovic pierwszym po US Open i pokazuje, że rywalka Radwańskiej jest w dobrej formie. Niemka ma też chyba dość mocną psychikę co jest niewątpliwie sporym atutem. Minus to na pewno poruszanie się po korcie, bo sarenką to ona nie jest. W grze tej zawodniczki zauważyłem jeszcze jeden szkopuł. Ona lubi rywalizować z rywalkami, które grają taki sam tenis, czyli siła razy ramię. Gdy rywalka zaczyna już mieszać i urozmaicać grę to nie jest tak różowo.

Tak jak już wspomniałem wcześniej: spotkanie zapowiada się naprawdę ciekawie. Obydwie w formie, obydwie mają o co grać. Co musi zrobić Agnieszka żeby wygrać? Musi cały czas mieszać grę i nie odbijać na środek bo to jest samobójstwo. A co będzie kluczem do zwycięstwa Petkovic? Wydaje się, że przede wszystkim agresywne atakowanie drugiego podania rywalki. Bardzo, bardzo wiele będzie zależeć od skuteczności pierwszego serwisu Polki. Wszyscy wiemy jak wygląda drugie podanie, a Petko umie returnować, oj umie. Myślę, że jak zwykle świetną robotę odwali Wiktorowski. To co robi pan Tomasz doceniają już zagraniczne media, nazywając go &quot;urodzonym strategiem&quot; oraz &quot;przebiegłym lisem&quot;. Isia jest w kapitalnej formie, w końcu poukładała sobie wszystko w głowie i to ona jest dla mnie faworytką.

Powierzam jej swoje pieniądze i powtarzam za obecnym opiekunem: &quot;Możesz mała!&quot;

Radwańska A. - Petkovic A. 1 1.50 ✅
8/10 Expekt

 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Agnieszka nie straciła w Pekinie jeszcze seta. Granie na to że straci po kursie @ 1,55 jest moim zdaniem nieopłacalne. A wszystko dlatego, iż uważam że Polka wygra ten turniej.
Berdych z Agą na niedzielne przedpołudnie to niezła para.
Zgadza się, aczkolwiek na tym polu Petkovic też nie wypada słabo bowiem straciła 1 seta tylko. Sądzę, że ten typ +1,5 seta dla Petković może się udać po prostu. Myślę, że powalczy z naszą Radwańską. Poza tym to będzie naprawdę mecz walki 50/50, obie dziewczyny ścigają się o ten finałowy turniej, więc wątpię by się skończyło na gładkim 2-0, choć oczywiście może być 2-0 (7-6,7-6) Niemniej, nie przewiduję by Petković nie powalczyło o seta, może wygrać również mecz choć to może być ciężkie zadanie. Anyway, wątpie, żeby Radwańska &quot;zniszczyła&quot; Petkovic, jak to niektórzy tu przewidują. To jest damski tenis, wszystko się może zdarzyć i wątpię by takie przewidywalne było to, że Polka przejedzie się po Petković bo gdyby tak miało być to wszyscy tu pisalibyśmy jednym głosem, żeby stawiać ciężkie pieniądze na wygraną Polki. Może wygrać, może też przegrać, może stracić seta, może wygrać 2:0 - wszystko może się wydarzyć :] Niemniej, sądzę, iż Petkovic urwie seta :] Pozdrawiam:grin:

A poza tym to gwoli ścisłości, nie życzę Agnieszce dobrze przyznam. Mało to patriotyczne wiem, ale w mojej opinii dziewczyna nie ma klasy (kto widział jak podziękowała za grę swojej koleżance Kerber w US Open, ten wie o czym mówię). Na drugi dzień Monfils pokazał jak można uznać wyższość wygranego - niestety Radwańska nie rokuje, by osiągnęła taką klasę.
 
J 13

jrq-

Użytkownik
są to najważniejsze słowa tego całego 24h bełkotu. Granie na niemke, patrząc od strony opłacalności kursu jest poprostu promocją, pomimo że typ może być wtopą
jakiej do cholery opłacalności?
ludzie, gra się po to, żeby trafić, a to, że buk niedoszacował kursu, to już inna sprawa
jakie 50 na 50? jak dla mnie to 70 do 30 na korzyść Agi
WTA jest nie przewidywalne, ale akurat Aga prezentuje regularność jak w tenisie męskim
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Ano właśnie, część po prostu myli dwa pojęcia: opłacalności i wysokości kursu. To, że kurs wynosi w tenisie np. 2.50 wcale nie oznacza, że jest opłacalny. Z kolei niski kurs nie wiążę się też zawsze z nieopłacalnością.

Tyle w tym temacie z mojej strony. Już za kilka godzin przekonamy się kto miał rację. Czytam jednak wypowiedzi Petkovic i albo to jest gra, albo ona naprawdę boi się Radwańskiej będącej w takiej formie.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Radwańska - Petković
Dużo osób gra przeciwko Polce, ale ja uważam to za błędne myślenie. Polka spisuje się lepiej w turnieju niż Niemka, pokonała lepsze rywalki i technicznie stoi lepiej. Obe są zmęczone, a na dodatek Polka musi wygrać turniej by wyprzedzić Petković, ponieważ ma do niej stratę 7 punktów by znaleźć się na 9. miejscu, które raczej będzie dawać grę w turnieju mistrzyń, bo kontuzję ma Szarapowa. Aga ma o co walczyć i jak dla mnie bez problemowo wygrana Polki.

Agnieszka Radwańska @ 1,50
 
leon_ag 3

leon_ag

Użytkownik
Petkovic @2.83? ????

Szkoda odpuścić, szczególnie że to jest finał, grają kobiety czyli wszystko się może zdarzyć. Petkovic robi niesamowite postępy, mam nadzieje że wyciągnie też jakieś wnioski z poprzednich porażek z Agnieszką. Obie są w wysokiej formie, obie miały dość prostą drogę do finału. Radwańska problemy napotkała jedynie w spotkaniu z Ivanovic, którą wyeliminowała kontuzja. Niemka nieco dłużej męczyła się z Bartoli. Zapowiada się ciekawy, wyrównany mecz. Value na Petke moim zdaniem.
 
salva 22

salva

Użytkownik
Radwańska - Petkovic
Zdania co do meczu sa podzielone. Zarówno Polka jak i Niemka sa w tym roku w najlepszej formie. Obie mają szanse na Top 8. Radwańska poprawiła swoja gre, nie bede wypisywal wedlug mnie co, bo juz napisali inni uzytkownicy. Jednak serwis dalej ma słaby. W tym turnieju wygrywala z zawodniczkami co mialy lekko ponad 50% pierwszego serwisu (Ivanovic, Penetta). Natomiast Petkovic ma ma okolo 70% pierwszego serwisu. Gra inaczej niz nasza zawodniczka. Niemka gra silowy tenis i gra agresywnie. Psychike ma mocna. Nasza zawodniczka jak mozna bylo zobaczyc podczas spotkan tez zmienila mentalnosc nie bylo widac zachowan np z przed roku. Wedlug mnie moze dlatego, ze prawie wszystko wygrywala. Teraz przyjdzie sie jej zmierzyc z zawodniczka ktora jest tak samo jak ona w formie. H2H jest 4-0 dla naszej zawodniczki. Co oznacza ze siedzi naszej zawodniczcie gra Niemki. Jak dla mnie najlepszym typem na ten mecz jest handik gemowy na Niemke +3,5 i taki gram.

Petkovic(+3,5g) @ 1,8 ✅
 
lucho87 7

lucho87

Użytkownik
Agnieszka Radwańska - Andrea Petković 1 1.50
Hmm, cóż by można było napisać na temat tego pojedynku... Isia jest w bezdyskusyjnie życiowej formie, 10 zwycięskich pojedynków, wygrana w Tokio, a dziś szansa na triumf w Pekinie. Agnieszka pokazuje tenis kompletny, ma mocną głowę, potrafi wygrać najbardziej decydujące piłki, a jej wachlarz zagrań jest niesamowici szeroki. Trochę brakuje pierwszego podania, zdarza się, że w tym elemencie krakowianka popełnia chyba zbyt dużo błędów. Aby unieść ręce w geście triumfu Agnieszka będzie musiała najpierw pokonać solidną Andree Petković. Serbka z niemieckim paszportem również nie znalazła się w dzisiejszym finale przez przypadek. Gra dobry, solidny tenis i słynie z mocnego i pewnego serwisu. Jej gra oparta jest głównie na sile, a Agnieszka z takimi zawodniczkami po prostu lubi grać. Obie zawodniczki grały ze sobą już cztery razy, wszystkie mecze wygrała Isia, a dziś wierzę w to, że te statystki będą jeszcze bardziej imponujące.
 
K 165

karol666

Użytkownik
Agnieszka Radwańska - Andrea Petkovic powyżej 21.5 gema
Kurs: 2
Bukmacher: bet365
Widzę, że większość osób stawia na Radwańską, która jest w życiowej formie. Sądzę, że ma duże szanse na zwycięstwo w tym meczu. Ale Petković również prezentuje się znakomicie. Jeśli nadal utrzyma swój serwis na wysokim poziomie, to Agnieszce będzie ciężko wygrać to spotkanie. W dotychczasowych pojedynkach zawsze górą była Polka. Mam nadzieje, że dzisiaj będzie podobnie. Uważam, że czeka nas emocjonujący i długi pojedynek i wydaje mi się, że mecz rozstrzygnie się w 3 setach. Dlatego stawiam over gemów w tym spotkaniu
7-5 0-6 6-4
28 gemów. Over wpadł bezproblemowo
 
jasmin_bogow 4,3K

jasmin_bogow

Użytkownik
A i ja napiszę swoje kilka słów.
Po pierwsze w tym turnieju Petkovic miała naprawdę świetne losowanie i ogólnie układ, wyniki. Wszystko jej sprzyjało. Bo kogo ona pokonała? Safarova, Suarez Navarro, Bartoli, Pavlu i boski dar w półfinale - Niculescu, której styl gry jest dla Petko idealny.
Safarova i Pavlyu w słabej formie, ta druga naprawdę nie pokazała niczego ciekawego. Suarez i Niculescu to nie ma co gadać, jedna która się trochę postawiłą to Bartoli - i niewiele brakło, a Petko by tu już prawie nie było.
Głównymi broniami Petkovic jest a) serwis, który w tym turnie nie funkcjonuje zbyt wybitnie i b) gra siłowa - dzięki temu wygrywa mecze.
Miałem przyjemność oglądać prawie wszystkie mecze Agi na tym turnieju - to co ona pokazuje to istna rewelacja. Straszliwie żałowałem, że nie udało jej się wpaść na Wozniacki w półfinale, bo Aga zasługuje, żeby wreszcie z nią wygrać. Co do jej turniejowych przeciwniczek to na początku to były żarty - Zheng, która w tych latach już nie gra nic i Arvidsson. Później przeszliśmy do rzeczy - fenomenalnie grająca w tym turnieju Ivanovic i Pennetta. I teraz tak: Aga wygrała słusznie z Aną i kto twierdzi, że to było szczęście to albo nie oglądał meczu, albo jest zwykłym pospolitym haterem. Pierwszy set to koncert w wykonaniu obu Pań, jeden z lepszych setów jakie widziałem kiedykolwiek. To co one robiły na korcie to była magia = A to jaką technikę Aga pokazywała to według mnie w tej formie nie znajdzie się zawodniczki, która potrafi robić to co ona. Jasne, Williamski, Stosur etc mają fajną grę, tak samo jak Sharapova, ale opierają ją głownie na sile, no może Sharapova trochę mniej. Jednak żadna z nich nie gra tak fenomenalnie technicznie jak Aga. Jej warsztat jest na najwyższym poziomie. Ivanovic robiła co mogła, ale no cóż...
Odnosząc się do meczu z Pennettą - panowie i panie, gra się na tyle, na ile rywal pozwoli. Naprawdę sądzicie, że to był przypadek, że dziwnym trafem Włoszce nie wchodził backhand po linii? Że cały turniej grała wyśmienicie a tu jej główna broń nagle idzie się piep**yć? Prawda jest taka, że to Aga, swoimi podkręceniami etc uniemożliwiała jej a) wyczucie piłki b) odpowiednie jej zagranie.
Kończąc wypowiedź nie jest przypadkiem takie a nie inne h2h pomiędzy Agą a Petko. Petkovic nie lubi grać z takimi rywalkami jak Agnieszka, bo po prostu gubi się technicznie. To jakby jakiś pijaczek nagle dostał pałeczki i miał zjeść talerz ryżu. Coś tam zdobędzie ale rezultat jest oczywisty. Aga zawsze faworyzowała turnieje po US Open. Czytałem kiedyś jej wywiad w którym wypowiadała się, że gdy większość rywalek nie daje tam z siebie wszystkiego ona wręcz przeciwnie. I są efekty. Jak dla mnie drugi finał pod rząd dla Niej. I niech tatuś idzie się piep**yć ze słowami, że Aga już nigdy nic nie wygra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom